Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can35

Tavsiye; turuncu uçlu enjektör

Önerilen İletiler

Can35    30

Hocalarım selamlar,

kürlerimde çoğu enjektör tipini denemiş bir kardeşiniz olarak tavsiye amaçlı bu konuyu açmak istedim, ilk kez 0 ödem ile enjeksiyon yapıyorum genelde tek ilaç only test veya TRT’de omuzdan 26G 13mm ile yapardım(kahverengi uç) 

birden fazla ilaç kullanırken siyah ile kalçadan yapıyordum, bacaktan siyah uç yürütmüyordu beni ama siyah ile önemsiz enjeksiyonum olmadı gibi bir şey.

3-4 haftadır bacaktan turuncu uç ile giriyorum hiç ödem vb karşılaşmadım sebebi sanıyorum ilacın aşırı yavaş geçmesi yani bir enjeksiyon bazen 1dkdan uzun sürüyor 2,5mlden bahsediyorum mesela ve iğne ucu çok büyük olmadığı için yeni enjeksiyon yapanlara tavsiye etmek istedim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Can35, Bir saat önce yazdı:

Hocalarım selamlar,

kürlerimde çoğu enjektör tipini denemiş bir kardeşiniz olarak tavsiye amaçlı bu konuyu açmak istedim, ilk kez 0 ödem ile enjeksiyon yapıyorum genelde tek ilaç only test veya TRT’de omuzdan 26G 13mm ile yapardım(kahverengi uç) 

birden fazla ilaç kullanırken siyah ile kalçadan yapıyordum, bacaktan siyah uç yürütmüyordu beni ama siyah ile önemsiz enjeksiyonum olmadı gibi bir şey.

3-4 haftadır bacaktan turuncu uç ile giriyorum hiç ödem vb karşılaşmadım sebebi sanıyorum ilacın aşırı yavaş geçmesi yani bir enjeksiyon bazen 1dkdan uzun sürüyor 2,5mlden bahsediyorum mesela ve iğne ucu çok büyük olmadığı için yeni enjeksiyon yapanlara tavsiye etmek istedim.

Ben bacaktan kahverengi ile vuruyorum 5 dk sürüyor ödem riski en aza iniyor bunu burda ilk söylediğim zaman bana bazı çok bilmiş arkadaşlar o ilaç kasa girmez cart curt diyordu😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Ben bacaktan kahverengi ile vuruyorum 5 dk sürüyor ödem riski en aza iniyor bunu burda ilk söylediğim zaman bana bazı çok bilmiş arkadaşlar o ilaç kasa girmez cart curt diyordu😂

Totomun her yeri, arka kol, omuz ve bacak denedikten sonra bacaktan turuncu uç ile 1,3ml'yi ortalama 1,5dkda enjekte ediyordum. İçinde de Prop, Ace ve Evigen var. Yakan bileşenler yani. Ona rağmen ne ödem ne de ağrı sızı yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Çok özür dileyerek bir soru sormak istiyorum sizlere.

Pazartesi gecesi ilk iğnemi 250 mg testo + 100 mg rimabolan aynı enjektöre çekerek kalçadan yeşil uçlu iğne ile yaptım.

İlk gün pek bir şey yoktu ama dün ve bugün gerçekten biraz canım acıyor. Aslında sormak istediğim yağlı biri değilim ve kalça tarafımda aynı şekilde.

Acaba siyah uç ile vursam bu ağrı ve ödemi biraz daha azaltmak mümkün müdür ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

son enjeksiyonlarımı hep yavaş ve uzun sürede yapmayı denedim 0 stres ve çok sakin olsamda bir süre sonra farketmeden iğneyi oynatıyorum çıkarmadan içeride 20 sn beklediğim halde hep kan aktı ve ilacın bir kısmı dışarı aktı deri altında ilaç kaldığından dolayı da ödem oluştu kalçamda küçük bir topla gezdim 3-4 gün , hızlı enjeksiyon yapmak bana daha iyi geliyor kan akmıyor ve ödem olmuyor , yeşil uç kalçaya hızlı enjeksiyon çıkarmadan önce 20-30 sn beklemek bana en çok yarayan yöntem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.