Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GecedenKalma

Zeus nutritiuon

Önerilen İletiler

GecedenKalma    15

Arkadaşlarım abilerim kardeşlerim hepinize iyi forumlar öncelikle bu aralar trendyolda baya meşhur olan supplement ,sarms ,steroid markasi olan zeus nutritiuon hakkında konuşmak istiyorum ben bir kaç ürününü denedim steroid olarakta danabolunu denedim verim aldimmi bilmiyorum cunki oncrsinde hiç Küre girmediğim ve kısa süre kullandığım için tam yorum yapamayacağım benim aklıma takilan trendyolda indirim olduğu zaman 72 ölçek protein tozu bazen 250 tlye kadar düşüyor fiyat olarak genelde 300tl filan 72 servis içeriği da baya iddali 72 ölçek 5g+bcaa icinde creatine olmaması 23 24 gram protein vs vs diğer supplementleri de piyasanin çok altında fiyat olarak markanın aynı zamanda sarmsları var 300 ila 600tl bandı arasında sizde güvenilmeli mi protein tozu olarak yine zeus mu alsam yoksa başka markalara mi yonelsem cunki bilmiyorum 300 tlye protein tozu satması çok zor tavuğun kilosu 70 tl olmuşken varsa hammade işlerinden vs anlayan bir abimiz aydınlatabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    141

umarım tek başına kullandığın danabol çalışmamıştır. 300tlye 72 ölçek protein tozu mu olur kim bilir nasıl bir içeriği var protein diyorda ne proteini whey olmadığı kesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
GecedenKalma, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlarım abilerim kardeşlerim hepinize iyi forumlar öncelikle bu aralar trendyolda baya meşhur olan supplement ,sarms ,steroid markasi olan zeus nutritiuon hakkında konuşmak istiyorum ben bir kaç ürününü denedim steroid olarakta danabolunu denedim verim aldimmi bilmiyorum cunki oncrsinde hiç Küre girmediğim ve kısa süre kullandığım için tam yorum yapamayacağım benim aklıma takilan trendyolda indirim olduğu zaman 72 ölçek protein tozu bazen 250 tlye kadar düşüyor fiyat olarak genelde 300tl filan 72 servis içeriği da baya iddali 72 ölçek 5g+bcaa icinde creatine olmaması 23 24 gram protein vs vs diğer supplementleri de piyasanin çok altında fiyat olarak markanın aynı zamanda sarmsları var 300 ila 600tl bandı arasında sizde güvenilmeli mi protein tozu olarak yine zeus mu alsam yoksa başka markalara mi yonelsem cunki bilmiyorum 300 tlye protein tozu satması çok zor tavuğun kilosu 70 tl olmuşken varsa hammade işlerinden vs anlayan bir abimiz aydınlatabilir mi

Vücudun bu kadar değersiz çöplük gibiyse kullan. İllede onları kullanmak zorunda değilsin beslenmeni düzgün yapmaya çalış yeter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
GecedenKalma, 5 saat önce yazdı:

Trendyolda sarms satan bir markayı değerlendirmek için hammadde işlerinden anlayama çokta gerek yok bence😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Valhallaxd, 10 saat önce yazdı:

umarım tek başına kullandığın danabol çalışmamıştır. 300tlye 72 ölçek protein tozu mu olur kim bilir nasıl bir içeriği var protein diyorda ne proteini whey olmadığı kesin

Whey yazıyor abi dükkanları filanda var nerde bu devlet ozaman denetlenmiyormu gunde 10 larca kişi alıyor vatandaşı hiç mi onemsemiyorlar 

Valhallaxd, 10 saat önce yazdı:

Bu arada 78 ölcekmiş (;

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Zeus nutritionu iyi bilirim .. Ondan alacağınız tek ürün preworkout olsun .. ilaçları yağ tozları bezelyemi nişasta mı bilmem . O kadar kişinin hakkına girdiler karı koca .. Uzak durun uzak .. kendiniz için değil aileniz için .. Aileniz üzülmesin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

😀😀😀😀😀😀 72 olcek protein tozu vay be kardesim o puding filandir protein deildir emin ol buna yani sağlığına yazik sarmslar trndyol gibi sitelere dustu vay be ne gunlere geldik dostum ben ozaman aylik 900tl her ay tavuk gogsune bosuna veriyorum sanirsam vitamini princ vs harcadiklarimiz bi kenara yani

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
GecedenKalma, 2 saat önce yazdı:

Whey yazıyor abi dükkanları filanda var nerde bu devlet ozaman denetlenmiyormu gunde 10 larca kişi alıyor vatandaşı hiç mi onemsemiyorlar 

devlet denetlese trendyolda sarms satamazlardı :D bu piyada yenisin belli sana en iyi tavsiyem ucuz ürünlerden kaç.Tr de whey üreten fabrikalar belli tozların fiyatı belli.250tl ye bezelye proteini bile koyamazsın anca süt tozu :) 

Lynx, Bir saat önce yazdı:

😀😀😀😀😀😀 72 olcek protein tozu vay be kardesim o puding filandir protein deildir emin ol buna yani sağlığına yazik sarmslar trndyol gibi sitelere dustu vay be ne gunlere geldik dostum ben ozaman aylik 900tl her ay tavuk gogsune bosuna veriyorum sanirsam vitamini princ vs harcadiklarimiz bi kenara yani

enayisin ağam al 250 tl ye protein iç aylık neden 900 veriyosun ki tavuğa falan boşa masraf.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Preworkout, 2 saat önce yazdı:

devlet denetlese trendyolda sarms satamazlardı :D bu piyada yenisin belli sana en iyi tavsiyem ucuz ürünlerden kaç.Tr de whey üreten fabrikalar belli tozların fiyatı belli.250tl ye bezelye proteini bile koyamazsın anca süt tozu :) 

enayisin ağam al 250 tl ye protein iç aylık neden 900 veriyosun ki tavuğa falan boşa masraf.

8 yıllık spor geçmişim var hocam supplementler konusunda iyimserdim ben inanmıyordum içimde şüphe vardı ama gerçekten inanamıyorum devletin bu konuda bukadar vurdum duymaz olmasına ülke adına üzüldüm sadece

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
owagang, 1 saat önce yazdı:

Zeus nitrition anabolik ürünler de satıyor deneyen varmı çalışıyor mu

Eczaneden D vitamini alıp vursan daha iyi .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
owagang, 4 saat önce yazdı:

Zeus nitrition anabolik ürünler de satıyor deneyen varmı çalışıyor mu

Denedim danabolu çalıştı ama yüksek ihtimal over dose

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.