Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nt41

Sarms kullanmayı düşünüyorum

Önerilen İletiler

Nt41    1

Merhaba, sarms kullanmayı düşünüyorum. Etkileri nasıldır? Tecrubeli.olanlar paylaşabilir mi? T.F ve F.Ş hangisinin ürünü sağlam sizce ? 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Revolex    11

T.F paragöz insanın birisidir ben mağdur oldum. Paranla rezil olmak istiyorsan alabilirsin, kesinlikle önermiyorum. Hakkında şikayetvar sitesine 2 şikayet girilmiş zaten mesajlara cevap vermediği için. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
Revolex, 54 dakika önce yazdı:

T.F paragöz insanın birisidir ben mağdur oldum. Paranla rezil olmak istiyorsan alabilirsin, kesinlikle önermiyorum. Hakkında şikayetvar sitesine 2 şikayet girilmiş zaten mesajlara cevap vermediği için. 

F.Ş den mi alsam acaba. Etkili olur umarım.  Swiss marka sarms var sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Nt41, 17 dakika önce yazdı:

Bu kadar fazla sahte Steroid varken ne olduğu belirsiz kişilerden birde sarms mı alacaksın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    11
Nt41, 34 dakika önce yazdı:

Kardeşim güvenilir birisini arıyorsan whatsapp ikonuna tıkla.  Macera aramaya gerek yok. Loving sana hem hoca hem de bir abi gibi tavsiyelerini söyler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Nt41, 46 dakika önce yazdı:

F. Ş  p..... 35   se evt dolu ilaçları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Kerem kurt, 7 dakika önce yazdı:

F. Ş  p..... 35   se evt dolu ilaçları 

İlacın dolu olduğu önemli değil dostum. İlacın steril mı bir hap diğer hapı tutuyor mu daha sonra sende bir sorun çıkarır mı merdiven altı ne olacağı belli değil. Lütfen ucuz işlere bulaşmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

İlacın dolu olduğu önemli değil dostum. İlacın steril mı bir hap diğer hapı tutuyor mu daha sonra sende bir sorun çıkarır mı merdiven altı ne olacağı belli değil. Lütfen ucuz işlere bulaşmayın.

Dolu dedim abi tabiki steril olmadığını bizde biliyoruz Orjinal ilaçlar dışında hiç biri steril değil ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Nt41, 11 saat önce yazdı:

Merhaba, sarms kullanmayı düşünüyorum. Etkileri nasıldır? Tecrubeli.olanlar paylaşabilir mi? T.F ve F.Ş hangisinin ürünü sağlam sizce ? 🙏

Sarmslar hep sahte uzak durmalısın ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Kerem kurt, 41 dakika önce yazdı:

Dolu dedim abi tabiki steril olmadığını bizde biliyoruz Orjinal ilaçlar dışında hiç biri steril değil ki

ilaçlar dolu diye yanlış yönlendirmelerde bulunmayalım lütfen can bu dostum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Nt41, 11 saat önce yazdı:

İki satıcıda sahte ürün satıyor güvenilir satıcın yoksa doğrudan burak hocayı tercih et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

ilaçlar dolu diye yanlış yönlendirmelerde bulunmayalım lütfen can bu dostum.

Dostum burda yanlış bir yönlendirme yok arkadaş ilaçlar dolu demiş aksini iddia ediyorsan eğer bildiklerini paylaş bizde bilgilenelim ha mevzu ilacın sterilliği ise bu kişinin kendi tercihi sarmslar tıpta yer bulamamış ilaçlar bu yüzden eczane malı sarms diye birşey zaten yok hepsi merdiven altı üretiliyor bunu iyi yapan markalar vardır kötü yapan markalar vardır ve bunu üreticilerden başka kimse bilemez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
İngiliz Kemal, 3 dakika önce yazdı:

Dostum burda yanlış bir yönlendirme yok arkadaş ilaçlar dolu demiş aksini iddia ediyorsan eğer bildiklerini paylaş bizde bilgilenelim ha mevzu ilacın sterilliği ise bu kişinin kendi tercihi sarmslar tıpta yer bulamamış ilaçlar bu yüzden eczane malı sarms diye birşey zaten yok hepsi merdiven altı üretiliyor bunu iyi yapan markalar vardır kötü yapan markalar vardır ve bunu üreticilerden başka kimse bilemez 

Dostum adamların isim benzerliğini kullanarak ürün çıkardıkları bile bile bunu kullanmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
Nt41, 09.11.2022 - 01:19 yazdı:

Ağzımı bozmak istemiyorum ama f.ş tam bir  ******* . Kendisinden rad140 ve sr9011 aldım 2 haftada testom sıfırlandı crp fırladı. Kendisine sonuçları attığımda beni engelledi. Sarms ayağına tablet Steroid satıyorlar. T.F den birşey kullanmadım ama onada sahte diyen çok. Burak hocadan şaşma onunda elinde sarms yok şuan bildiğim kadarıyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Edge, 29 dakika önce yazdı:

Ağzımı bozmak istemiyorum ama f.ş tam bir  ******* . Kendisinden rad140 ve sr9011 aldım 2 haftada testom sıfırlandı crp fırladı. Kendisine sonuçları attığımda beni engelledi. Sarms ayağına tablet Steroid satıyorlar. T.F den birşey kullanmadım ama onada sahte diyen çok. Burak hocadan şaşma onunda elinde sarms yok şuan bildiğim kadarıyla.

Şu instagram hesabı p....5 i  olan f. Ş mi? Testleri atabilir misin acilen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Sarms boş iş diye söyleyen prolar işe yarıyor diyen satıcılar… salonumda bir çocuk kullandı gram etki almadı iyice gözlemledim nolucak bakalım dedim içimden ben sonuçda emindim kendisinin tepkisini merak ettim 2 ay kadar kullandı sonra ona sordum deli gbi iştahım açıldı flan  diyor güç artışı diyor baktım bana övüyor nasıl bir beyin tıkamakta maruz kaldıysa gülümsetiyor bunca sahte steoeit ve sahtekar satıcının içinde birde prolar sarmsları kötüleyip boş iş derken tutup parayı sarmslara bağlayan genç sporcu kardeşlerime tek tavsiyem bol bol o paralara kıyma alıp buzluya atmanız gerçi yemek yemeyip protein tozu içen bir nesle üstelik ellerinde you tube gibi bir kaynak varken internet varken nasıl bi nasihat verilmeli bilmiyorum insanın aklı almıyor yaptıklarına gençlerin sorunu bence güven şu algı var sanırım iyi olan herkes kendisi gbi iyi olamasın diye sır vermiyor kendileri kullanıp kötülüyor diye düşünüyorsanız çok yanlış yoldasınız belayı bulmaya ramak kalmış haberiniz olsun 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Semih Erarslan, 16 dakika önce yazdı:

Sarms boş iş diye söyleyen prolar işe yarıyor diyen satıcılar… salonumda bir çocuk kullandı gram etki almadı iyice gözlemledim nolucak bakalım dedim içimden ben sonuçda emindim kendisinin tepkisini merak ettim 2 ay kadar kullandı sonra ona sordum deli gbi iştahım açıldı flan  diyor güç artışı diyor baktım bana övüyor nasıl bir beyin tıkamakta maruz kaldıysa gülümsetiyor bunca sahte steoeit ve sahtekar satıcının içinde birde prolar sarmsları kötüleyip boş iş derken tutup parayı sarmslara bağlayan genç sporcu kardeşlerime tek tavsiyem bol bol o paralara kıyma alıp buzluya atmanız gerçi yemek yemeyip protein tozu içen bir nesle üstelik ellerinde you tube gibi bir kaynak varken internet varken nasıl bi nasihat verilmeli bilmiyorum insanın aklı almıyor yaptıklarına gençlerin sorunu bence güven şu algı var sanırım iyi olan herkes kendisi gbi iyi olamasın diye sır vermiyor kendileri kullanıp kötülüyor diye düşünüyorsanız çok yanlış yoldasınız belayı bulmaya ramak kalmış haberiniz olsun 

İnstagramda ifbb pro pro carf gibi üvnanları olanlar övünce inanıyorlar maalesef evet bende genç birisiyim fakat bunları biliyorum. Bu sarmslar çalışıyor veya çalışmıyor kalp krizi. Felç gibi yan etkileri bile var fda araştırmaları dikkatli olmakta fayda vardır orijinalini bulur kullanır Bi birey. Bilemem fakat kür yapan bir insan için artısı olmayacaktır bence elini anaboliğe sürmemiş birisi için belki de olabilir tabi ne kadar çalışıyor malum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Konu Dışı belki ama iyi bir örnek gençlerin gerçekten spor konusunda güvenleri yok mesela başıma şöyle bir durum geldi profesyönel bir sporcudan uzakdan eğitim alıyordum parayla satın aldığım antreman programını hevesli olduğunu görünce sorular sormasına karşılık onunla paylaştım ama ona bunu söylemedim kendim vermiş gbi yaptım sonra ertesi gün ben kendime faydası olan hareketlerden ekledim bunu gördü ve bir diyer arkadaşa kulağımda kullaklığın sesi açık olmasada sorulardan bıkıp müzik dinliyor modunda çalışıyorum bazen o günde aynı moddayım şunu duydum ve inanamadım bak bize verdiğine bak kendisinin çalıştığına bak madem işe yarıyor neden bana göstermiyor diyor yav ben sana verdiğimi 3 aydır çalışıyorum canım o gün öyle istedi beni izliyeceğine güvenip sporunu yapıp ikide bir antremanı bir süre değiştirmese gelişecek haberi yok buna örnek kür programlarımıda Burak hocadan aldığımı  ürünleri de ondan aldığımı beni bu noktaya getirenin o olduğunu söylediğimde Burak hocanın adamısın diyen arkadaşlar oldu bi kere ya tabi adamı olucam o ayrı konu nerden nerelere geldim de ne alaka abi adama bak ben dolandırıldım hoca bu ürünüde bu diyorum yalan söyleme sana dolu bana boş diyor ruh hastaları dolu şizofrenik vakalar dolu bitmez olucakda benim tavsiyem hocam ne kadar kızsada bana verme ismimi beni bilen biliyor desede sarms bilmem ne bilmem Burak hocayı ara ürünleri al küre gir antremanını yap değişmessen gel yüzüme tükür protein tozuda içmeden gelişirsin☺️

Bir enantadın kaçınca haftada test verip çalışıp çalışmadığını Yeni yeni öğrenen bir nesile soruyorum size çalıştığından emin olduğunuZ sarms kaynaklar hangi hormon değerleri hangi kan testi sonuçlarında hangi referans aralıkda sonuçlar çıkarmalı nedir ne deildir varsa çalışılan şu şu şunu oynatır buda bunu yazabilir mi ?yazamaz boş savunmalar boş muhabbet kullanmayın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Bir enantadın kaçınca haftada test verip çalışıp çalışmadığını Yeni yeni öğrenen bir nesile soruyorum size çalıştığından emin olduğunuZ sarms kaynaklar hangi hormon değerleri hangi kan testi sonuçlarında hangi referans aralıkda sonuçlar çıkarmalı nedir ne deildir varsa çalışılan şu şu şunu oynatır buda bunu yazabilir mi ?yazamaz boş savunmalar boş muhabbet kullanmayın

Abi ben savumadım çalışıyor veya çalışmıyor bilemiyorum dedim kullanıp deneyimlemedim tavsiye etmiyorum tabiki yanlış anladın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Abi ben savumadım çalışıyor veya çalışmıyor bilemiyorum dedim kullanıp deneyimlemedim tavsiye etmiyorum tabiki yanlış anladın

Ben direk sana cevap vermedim kardeşim öyle anlama genel olarak ortada bi savunma mekanizması var azda olsa bende merak ediyorum öğrenmek istiyorum savunanda neye göre savunuyor  çalışanı varsa neye göre kime göre var mı bu güne kadar kullandım al test sonucu diyen sizlere sesleniyorum bekliyorum içinde enandat pripionat olmadığını kanıtlayarak bak bu oran içindeki bu maddeyle şunu şunu yapıyor testede bu yansıyor nokta gerisi Fasa fiso varsa görelim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Ben direk sana cevap vermedim kardeşim öyle anlama genel olarak ortada bi savunma mekanizması var azda olsa bende merak ediyorum öğrenmek istiyorum savunanda neye göre savunuyor  çalışanı varsa neye göre kime göre var mı bu güne kadar kullandım al test sonucu diyen sizlere sesleniyorum bekliyorum içinde enandat pripionat olmadığını kanıtlayarak bak bu oran içindeki bu maddeyle şunu şunu yapıyor testede bu yansıyor nokta gerisi Fasa fiso varsa görelim

Alayı renkli su 15-20 yaş arasındaki çocukları kandırıyorlar başka bir şey değil insanımız iğneye öcü gibi bakıyor ne olduğu belli olmayan şeyleri oral olarak almaktan korkmuyor şaka gibi cidden. Kanıtlayamazlar daha adam akıllı ne oldukları hakkında bile doğru düzgün bilgi yok, olması içinde geçerli sebep de yok açıkçası.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Nt41, 09/11/2022 - 09:30 yazdı:

Hocam f.ş çok sağlam bende ondan alacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Semih Erarslan, 8 saat önce yazdı:

Her cümlene harfiyen katılıyorum. Bu iş git gide daha da garip bil hal almaya başladı amerika yaşan ifbb pro sporcular veya orada yalan türk sporcular sarmların boş olduğunu meyve suyundan farksız olduğunu bikinici kızların bile tercih etmediğini söylüyor. cbum un eniştesi bu konuda bağıra bağıra boş olduğunu söyledi fakat türk ifbb promuz kendi söylediği gibi babasından ticareti öğrenmiş fakat etik ahlak vs tam öğrenememiş ve gençlere hayal ürün satyor. Yok bende sarms la bu fiziği yaptım yok sarmslar çok iyi benim güvendiğim marka bu diye etiketleyip sazan avlıyor. Git gide dahada tembel bir nesil yetiştiği için ve sosyal medyada saçma sapan bir naturellik algısı söz konusuyken daha beter hala geleceğimiz kesin. Adamlar ailesi çevresi ve bilmesin diye yada enjeksiyon korkusu ile sarmslara koşuyor sonra pişmanlıklarına 50 kişi çözüm bulamıyor. Diyeceğim o ki arkadaşlar naturelmişsiniz ilaçlıymışsınız inanın kimsenin umrumda değil. dışarıda size beğencek olan kızlar size naturel misin diye sormuyor. O yüzden ya bu boklara hiç girmeyin yada girecekseniz adam akıllı girin. Şuan kendimden örnek verecek olursam. aylık ilaç masrafım 3500-5000 tl arası, koruyucular ayda 1 test parası 2000-2500 arası, beslenme 6000-7500 arası. Suplement  almıyorum gh yi işin içine koymuyorum.  aylık min 11 - 12 bin tl gidiyor. hadi daha ucuz yollu yaptın yinede aylık asgari ücretten fazla  bir para gider. Eğer bunu tamamen yapamayacaksanız hiç bulaşmayın. aynada güzel görünmek 3-5 kişiye hava atmak için yapılabilecek bişey değil. ben girdim  kaybedecek bişeyim yok bu saatten sonra kısır bile kalsam evliyim çocuk sahibiyim. kar zarar meselesini iyice düşünün bence.... İyi günler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
GecedenKalma, 4 saat önce yazdı:

Hocam f.ş çok sağlam bende ondan alacağım 

F.ş sağlam falan değil kardeşim bilgin olsun

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.