Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Cruise da testisler kendini toparlarmı.

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

novalife tren e. test e. küründeyim treni 12 hafta 1,5 ml kullandım ve 0 etki gördüm anabolik boş veya çok düşük doz olduğundan son 5 enjeksiyonda treni 3ml  yaptım hala etki görmüyorum boş ilaç vurduğumdan dolayı , bu kürden sonra zphc deca kürüne girmeyi düşünüyordum ama testis boyutu çok küçük boyutlara geriledi testisler toparlayana kadar anabolik almayı düşünmüyorum , 10-12 hafta 100 mg cypionate ile dinlenmeye giricem bu sürede hcg kullanmayacağım testisler bir şey almasam dahi rahatlayıp büyür mü ve elimde 20 tab klomen var cruise döneminde kullanmam ise yarar mı döngüyü açar mı veya testisleri rahatlatır mı. @rastlantisal @Mickey 

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.345
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

novalife tren e. test e. küründeyim treni 12 hafta 1,5 ml kullandım ve 0 etki gördüm anabolik boş veya çok düşük doz olduğundan son 5 enjeksiyonda treni 600 mg yaptım hala etki görmüyorum boş ilaç vurduğumdan dolayı bu kürden sonra zphc deca kürüne girmeyi düşünüyordum ama testis boyutu çok küçük boyutlara geriledi testisler toparlayana kadar anabolik almayı düşünmüyorum , 10-12 hafta 100 mg cypionate ile dinlenmeye giricem bu sürede hcg kullanmayacağım testisler bir şey almasam dahi rahatlayıp büyür mü ve elimde 20 tab klomen var cruise döneminde kullanmam ise yarar mı döngüyü açar mı veya testisleri rahatlatır mı. @rastlantisal @Mickey 

Benim cruise döneminde büyüyor. Hatta 6. haftaya doğru taş gibi oluyor. Ama sen de böyle olacak diye kaide yok.

Klomenden ziyade chromium vursan daha iyi olur. En azından etki kesin olur. Bir de klomenin isteksizliği ile uğraşma TRT de. Chromium seni şampiyon yapar :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Benim cruise döneminde büyüyor. Hatta 6. haftaya doğru taş gibi oluyor. Ama sen de böyle olacak diye kaide yok.

Klomenden ziyade chromium vursan daha iyi olur. En azından etki kesin olur. Bir de klomenin isteksizliği ile uğraşma TRT de. Chromium seni şampiyon yapar :)

Pregnyl , ovitrelle eczanelere sordum ama ne yazıkki yok yaşadığım yer çok küçük bir ilçe olduğundan dolayı fazla eczane bulunmuyor , 100 cypionate veya 125 enanthate ile eski görüntüsüne kavuşana kadar bekleyeceğim  şuanki görüntüsünden çok rahatsızım :) bide üstüne deca alsam fındığa dönerler , dün kendime dedim acelen ne podyuma mı çıkıcaksın koy flakonları köşeye öyle de yapacağım , aklımdaki tek soru klomen kullanmamın yararı olur mu sperm kalitesi ve testis açısından @metinav hocamın bilgilerinden yararlanmak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

Pregnyl , ovitrelle eczanelere sordum ama ne yazıkki yok yaşadığım yer çok küçük bir ilçe olduğundan dolayı fazla eczane bulunmuyor , 100 cypionate veya 125 enanthate ile eski görüntüsüne kavuşana kadar bekleyeceğim  şuanki görüntüsünden çok rahatsızım :) bide üstüne deca alsam fındığa dönerler , dün kendime dedim acelen ne podyuma mı çıkıcaksın koy flakonları köşeye öyle de yapacağım , aklımdaki tek soru klomen kullanmamın yararı olur mu sperm kalitesi ve testis açısından @metinav hocamın bilgilerinden yararlanmak istiyorum.

Hocam forumda konusu geçen bir instagram sayfasına sormuştum pregnyl mevcut demişti suan varmı bilmiyorum ayrıca boş ilaç tecrübesinden sonra bi detoks iyi gelebilir geçmiş olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

benim konumu okuduysan tedavi amaçlı klomen kullanmıştım 2 haftadan sonra testislerim normalden daha sert hale geldiler herhangi bir büyüme olmadı zaten normaldiler. Sende büyütücek kadar işe yarar mı bişey diyemiyorum. Güvenilir bir yerden hcg temin etmen daha sağlıklı olur gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Herkese teşekkürler trt testo ile dinlenip her gün 1 klomen alıp 20 gün süreci gözlemleyeceğim klomen sperm üretimi ve sperm kalitesi artışı sağlar yazıyor en azından biraz destek olur diye düşünüyorum , internetten veya satıcıdan alma niyetim yok yunan pregnyl veya boş pregnyl yollarlar bu sefer tam kafayı yerim :D.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Markus Rühl, 5 saat önce yazdı:

novalife tren e. test e. küründeyim treni 12 hafta 1,5 ml kullandım ve 0 etki gördüm anabolik boş veya çok düşük doz olduğundan son 5 enjeksiyonda treni 3ml  yaptım hala etki görmüyorum boş ilaç vurduğumdan dolayı , bu kürden sonra zphc deca kürüne girmeyi düşünüyordum ama testis boyutu çok küçük boyutlara geriledi testisler toparlayana kadar anabolik almayı düşünmüyorum , 10-12 hafta 100 mg cypionate ile dinlenmeye giricem bu sürede hcg kullanmayacağım testisler bir şey almasam dahi rahatlayıp büyür mü ve elimde 20 tab klomen var cruise döneminde kullanmam ise yarar mı döngüyü açar mı veya testisleri rahatlatır mı. @rastlantisal @Mickey 

Geçmiş olsun novalifeden uzak durmak lazım 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Kerem kurt, 16 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun novalifeden uzak durmak lazım 

Bu biraz geç anlaşıldı ama :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Bu biraz geç anlaşıldı ama :D 

Çok fazla kullanan vardı forumda sadece testosteronu çalışıyor diye biliyordum oda tam dolu değildi geçmiş olsun demek kalır bize abi sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Ben testoyu novalife almaya devam edicem 250 enanthate ile total testom 2600 çıkıyor benim için yeterli ödem de olmuyor , uygun fiyat başka dolu testo biliyorsanız öneri yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Markus Rühl, 08.11.2022 - 17:01 yazdı:

Kür işlerini bitirince uzun ve iyi bir pct yaparsın düzelir.Klomenin veya diğerlerinin ne işe yaradığı ve hangi aşamada kullanıldığı çok defa anlatıldı paylaşıldı.Testisleri toparlamak için pregnyl kullandık ve önerdik.Çünkü doz olarak ve etki alanı olarak testisleri hedef alan ve normalin çok üzerinde bir uyarıya neden olduğu için toprlanmayı hızlandırıyordu.Klomen onun yanında çok seçici olmayıp kağnı arabası gibi kalır :) İşe yarar mı yarar.Fakat kür içinde baştan itibaren düşük dozlarda kullanılmalı küçülmeyi önlesin diye.Bunu yabancı araştırmalarda görüp yazmıştım bu yıl içinde...Sperm için yine ne nasıl işe yarar veya neler kullanılıyor hep yazdık.Yorumlara bak sitede arat vb.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
metinav, 33 dakika önce yazdı:

Kür işlerini bitirince uzun ve iyi bir pct yaparsın düzelir.Klomenin veya diğerlerinin ne işe yaradığı ve hangi aşamada kullanıldığı çok defa anlatıldı paylaşıldı.Testisleri toparlamak için pregnyl kullandık ve önerdik.Çünkü doz olarak ve etki alanı olarak testisleri hedef alan ve normalin çok üzerinde bir uyarıya neden olduğu için toprlanmayı hızlandırıyordu.Klomen onun yanında çok seçici olmayıp kağnı arabası gibi kalır :) İşe yarar mı yarar.Fakat kür içinde baştan itibaren düşük dozlarda kullanılmalı küçülmeyi önlesin diye.Bunu yabancı araştırmalarda görüp yazmıştım bu yıl içinde...Sperm için yine ne nasıl işe yarar veya neler kullanılıyor hep yazdık.Yorumlara bak sitede arat vb.

Tamamdır hocam araştırmaya koyuluyum , ömür boyu trt de kalacağım için eczaneye gelince buzdolabına baya bi hcg stoklayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.