Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mcb7288

Deca sorunu

Önerilen İletiler

Mcb7288    0

Merhaba ben 25 yaşındayım,15 yaşımdan beri sporla ilgileniyorum uzun süredir fitness yapıyorum,bu sene küre girme kararı verdim ve bir arkadaşımın referansı ile kür e girdim başlangıç;

500 testo 400 deca 400 bolde 10 haft Bunların yanında multivitamin apikobal çinko magnezyum liv52 vs var.

kürün 2. Haftasındayım decayı 2.kez enjekte ettim.Decayı kesmek istersem şu saatten sonra kesebilir miyim veya deca dick olmamak için ne yapmam gerekir psikolojik olarak çok bunaldım. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gymibo    137

Forumda bir konuda gördüğümü hatırladığım kadarıyla testosteronun yarisi kadar deca kullanimi oneriliyordu. Kullanan hocalarim daha detayli bilgi verir tabi ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0

Teşekkürler ibo,malesef bende çok bilgi sahibi değilim kör balta bir iş oldu.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Mcb7288, 28 dakika önce yazdı:

Merhaba ben 25 yaşındayım,15 yaşımdan beri sporla ilgileniyorum uzun süredir fitness yapıyorum,bu sene küre girme kararı verdim ve bir arkadaşımın referansı ile kür e girdim başlangıç;

500 testo 400 deca 400 bolde 10 haft Bunların yanında multivitamin apikobal çinko magnezyum liv52 vs var.

kürün 2. Haftasındayım decayı 2.kez enjekte ettim.Decayı kesmek istersem şu saatten sonra kesebilir miyim veya deca dick olmamak için ne yapmam gerekir psikolojik olarak çok bunaldım. Teşekkürler.

İyi cesaret :)

Kafaya taktığında illaki yaşarsın onu. 

10 senelik sporcuda oturmuş kas kütlesi zaten vardır. Niye küre girmek istiyorsun? Üstüne şuan benim girmeye cesaret edemeyeceğim dozda kür. Üstelik nor19 ve belalı boldenonla. Üstelik toplam anabolik miktarı, aldığın testonun çok üstünde. Üstelik deca gibi nor19'a 10 hafta gibi çok uzun bir süre iken boldenon gibi uzun esterli anabolik için 10 hafta çok kısa süre. Belaya davetiye çıkarmak diye ben buna derim :)

Daha ilk haftadan bunaldıysan sen bunu bir de bunu 3. hafta dolduğunda gör. Kör dalışı yapmayın canlar. Deca dick olmamak için bir şey yapamazsın. Tamamen bünye ile alakalı. Mesela bende de dick yapar ama sonraki 1 ayda geçer gider. Decaya girip 2-3 sene geçtiği halde hala adam gibi erekte olamayanlar da çok. Sence sen hangi gruptasın? 

Ciddi bir hedefiniz yoksa (ki Türkiye'de ne olabilir? Yarışmada birinci olsan ne olacak? Ödül yok, kariyer yok, adam kayırma çok...) hafif only testo kürleri ile gelişimi biraz artırmak bence ideali. Yok ille de daha hızlı gidilmek isteniyorsa anabolikleri yarı yarıya düşür. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Mcb7288, 43 dakika önce yazdı:

İlk kür için biraz ağır değilimi iki anabolizan var 

Bence decanın dozunu 200 e düşürüp 8 hafta ile sınırlandır 

Boldenonuda ilk 6 hafta 300 mg ile devam et  ilk madem iki anabolizan alıyorsun dozajlar yüksek tutma bence sonrasında 400 mg ile 15 haftaya kadar uzatırsan daha güzel verim alırsın 

Deca dick olayına gelirsek, psikolojik diyenlerde var,, dhn  dht dengesini bulamamak diyende var,, prolaktin seviyesini ayarlayamamak diyende var 

Bana kalırsa bütün bunları göz önünde bulunurup deca kürüne gir yeterince bilgi toplayarak başla 

Yada şuan yol yakınken decayı kes sadece boldenon devam et 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Mcb7288, 22 dakika önce yazdı:

Teşekkürler ibo,malesef bende çok bilgi sahibi değilim kör balta bir iş oldu.

Bro bence decayı kes boldenon devam et kenarda dursun iyice bilinçlenir arastırırsın bir sonra ki kürde mevcut formuna uygun minimal dozlarda kullanirsin :)  boylece korktugun seyleri yasama ihtimalin duser veya yasarsan mevcut durumdan nasil cikacagini bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Test enant danabol deca küründeyim dün Kanka 2in ci deca flakonunu bitirirdim. libidom maksimum seviyede cinsel isteğim hat saffada anliycagin deca dick de olmadım, olanlar da nasıl bir bünye var anlamıyorum.

Olduysan deca dick proviron kullan, olmadiysan koruyucu olarak arimidex kullan deca dick olmamak için 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

Test enant danabol deca küründeyim dün Kanka 2in ci deca flakonunu bitirirdim. libidom maksimum seviyede cinsel isteğim hat saffada anliycagin deca dick de olmadım, olanlar da nasıl bir bünye var anlamıyorum.

Olduysan deca dick proviron kullan, olmadiysan koruyucu olarak arimidex kullan deca dick olmamak için 

Ezbere iş olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Tr3n, 4 dakika önce yazdı:

Deca dick olduğunda proviron cinsel istek yapar ama erekte olamazsın. Daha da fena.

Arimidex ile deca dickin direk alakası yok. 

Herkeste olmuyor. Piyasada deca diye satılıp deca olmayan ilaç da çok. Dikkatli tavsiye vermek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

İyi cesaret :)

Kafaya taktığında illaki yaşarsın onu. 

10 senelik sporcuda oturmuş kas kütlesi zaten vardır. Niye küre girmek istiyorsun? Üstüne şuan benim girmeye cesaret edemeyeceğim dozda kür. Üstelik nor19 ve belalı boldenonla. Üstelik toplam anabolik miktarı, aldığın testonun çok üstünde. Üstelik deca gibi nor19'a 10 hafta gibi çok uzun bir süre iken boldenon gibi uzun esterli anabolik için 10 hafta çok kısa süre. Belaya davetiye çıkarmak diye ben buna derim :)

Daha ilk haftadan bunaldıysan sen bunu bir de bunu 3. hafta dolduğunda gör. Kör dalışı yapmayın canlar. Deca dick olmamak için bir şey yapamazsın. Tamamen bünye ile alakalı. Mesela bende de dick yapar ama sonraki 1 ayda geçer gider. Decaya girip 2-3 sene geçtiği halde hala adam gibi erekte olamayanlar da çok. Sence sen hangi gruptasın? 

Ciddi bir hedefiniz yoksa (ki Türkiye'de ne olabilir? Yarışmada birinci olsan ne olacak? Ödül yok, kariyer yok, adam kayırma çok...) hafif only testo kürleri ile gelişimi biraz artırmak bence ideali. Yok ille de daha hızlı gidilmek isteniyorsa anabolikleri yarı yarıya düşür. 

Decayı aldın bir kere bitir artık diyenler var.Bırak kullanma diyenlerde var,ne yapsam büyük bir zarardan dönerim bilemedim hocam.

mcanmeco, 23 dakika önce yazdı:

İlk kür için biraz ağır değilimi iki anabolizan var 

Bence decanın dozunu 200 e düşürüp 8 hafta ile sınırlandır 

Boldenonuda ilk 6 hafta 300 mg ile devam et  ilk madem iki anabolizan alıyorsun dozajlar yüksek tutma bence sonrasında 400 mg ile 15 haftaya kadar uzatırsan daha güzel verim alırsın 

Deca dick olayına gelirsek, psikolojik diyenlerde var,, dhn  dht dengesini bulamamak diyende var,, prolaktin seviyesini ayarlayamamak diyende var 

Bana kalırsa bütün bunları göz önünde bulunurup deca kürüne gir yeterince bilgi toplayarak başla 

Yada şuan yol yakınken decayı kes sadece boldenon devam et 

Decayı şuan kessem problem yaşar mıyım? 2 hafta enjekte ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Deca dick olduğunda proviron cinsel istek yapar ama erekte olamazsın. Daha da fena.

Herkeste olmuyor. Piyasada deca diye satılıp deca olmayan ilaç da çok. Dikkatli tavsiye vermek lazım.

Proviron cinsel islev bozukluğunda kullanılıyor, ilk kurumde 1 hafta boyunca erekte olmadım kurde (deca yoktu) çalıştığım hoca proviron önerdi duzeldi.

Şu an ki kurdede deca dick olmamak için arimidex kullanmami önerdi çalıştığım hocanın da yarışmacıları var boş bir hoca değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
gymibo, 13 dakika önce yazdı:

Bro bence decayı kes boldenon devam et kenarda dursun iyice bilinçlenir arastırırsın bir sonra ki kürde mevcut formuna uygun minimal dozlarda kullanirsin :)  boylece korktugun seyleri yasama ihtimalin duser veya yasarsan mevcut durumdan nasil cikacagini bilirsin

Tesekkürler ibo,kesmeyi düsünüyorum.umarım bir zararı olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Tr3n, Şimdi yazdı:

Proviron cinsel istek bozukluğunda kullanılıyor, ilk kurunde 1 hafta boyunca erekte olmadım kurde (deca yoktu) çalıştığım hoca proviron önerdi duzeldi.

Şu an ki kurdede deca dick olmamak için arimidex kullanmami önerdi çalıştığım hocanın da yarışmacıları var boş bir hoca değil 

Provironu bende sıklıkla tavsiye ediyorum. Bilhassa kür ve PCT sonrası değerler normale döndüğü halde cinsel isteksizlik yaşayan insanlara. Decanın neden dick yaptığını şuan bilim bilmiyor. Ama nor19 grubuna girdi isen esas bela E2 değil prolaktin oluyor. Ara ara E2 ve prolaktin testi yaptırıp duruma göre gerekli olanı kullanmak, ezberden kullanmaktan çok daha iyi olur. 

@Mcb7288sorun yaşamıyorken kes işte. Sorun yaşadığında bunu kaldırabilecek kafada değilsin. Aldıysan da at gitsin. Hiç mi boşa para harcamadın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Nor 19 grubu ilaçlarını küre eklemeden evvel minimum (2 ya da 5 hafta)kısa ve uzun estere göre testo ve diğer hafif ilaçlarla devam edilip sonrasında eklenmeli . Kür bitimine müteakip erken kesilmeli ya da testo ile kür uzatılmalıdır . Bu deca di.k olma olasılığını azaltabilir ya da hiç olmayabilirsin bünyeye bağlı . Nor 19 a Kürle başlanıp kürle bitirilirse haliyle bahsedilen sorun kaçınılmaz olacaktır . Sonrasında yapılan pct de işe yaramayacaktır … 

sağlıklı sporlar 

Dev gibi olmanız dileğiyle …

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Her kullanan kişi deca dick olacak diye bir şey yok.  testosteronu az  deca yi fazla çekmiş olabilir . Bilinçsizce kullanmaktan kaynaklı da olabiliyor. Çok bilmiş gibi yazmayayım da,  yani ben yaşadıklarımı anlattım. Ezbere değil. İlk kürümde cinsel isteksizlik yaşadım erekte olamıyordum. Proviron Kullanmaya başladım gün  düzeldi ereksiyon olma problemim. Yardımcı olmak için yazdım. Önermiyorum yapar yapmaz ona kişiye kalmış ben böyle yaptım duzeldi doktor değilim 

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Nor 19 grubu ilaçlarını küre eklemeden evvel minimum (2 ya da 5 hafta)kısa ve uzun estere göre testo ve diğer hafif ilaçlarla devam edilip sonrasında eklenmeli . Kür bitimine müteakip erken kesilmeli ya da testo ile kür uzatılmalıdır . Bu deca di.k olma olasılığını azaltabilir ya da hiç olmayabilirsin bünyeye bağlı . Nor 19 a Kürle başlanıp kürle bitirilirse haliyle bahsedilen sorun kaçınılmaz olacaktır . Sonrasında yapılan pct de işe yaramayacaktır … 

sağlıklı sporlar 

Dev gibi olmanız dileğiyle …

2 hafta kullanımdan sonra deca kesilip bolde testo devam edilebilir mi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Mcb7288, 2 saat önce yazdı:

Decayı aldın bir kere bitir artık diyenler var.Bırak kullanma diyenlerde var,ne yapsam büyük bir zarardan dönerim bilemedim hocam.

Decayı şuan kessem problem yaşar mıyım? 2 hafta enjekte ettim.

Decayı kes hiçbirşey olmaz zaten 5. 6. Haftalarda kan tahlili yaptırırsın tahlillere bakarsın sıkıntı varsa ona göre ilaç kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
mcanmeco, 3 dakika önce yazdı:

Decayı kes hiçbirşey olmaz zaten 5. 6. Haftalarda kan tahlili yaptırırsın tahlillere bakarsın sıkıntı varsa ona göre ilaç kullanırsın 

Teşekkürler.500 testo 400 bolde 10 hafta icin idealmidir,yanına ürün eklemem veya uzatmam gerekir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Mcb7288, 10 dakika önce yazdı:

Teşekkürler.500 testo 400 bolde 10 hafta icin idealmidir,yanına ürün eklemem veya uzatmam gerekir mi 

Dozajlar çok güzel  eğer imkanın varsa boldenonu 15 hafta ya çıkart, deca kadar zararlı bir ilaç değil ve geç açılıyor 15 hafta gerçekten güzel verim almanı sağlar

forumda bolca konu var onlarıda okumanı tavsiye ederim

Deca kadar zararlı değil dedim ama  masum bir ilaçta değil 400 mg makul doz 5 haftada bir kan tahlili yaptırıp kendimi kontrol edersen, kesinlikle temiz güzel bir kür geçirirsin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Mcb7288, 1 saat önce yazdı:

2 hafta kullanımdan sonra deca kesilip bolde testo devam edilebilir mi sizce?

Edilebilir elbette … testo bolde güzel ikili yanlız ilaç markalarınızıda belirtin … Zamanınız, paranız en önemlisi canınıza birşey olmasın … 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum öncelikle o referans olan arkadaşınla bir daha görüşme ümit hocam zaten herşeyi açıklamış pek diycek birşey yok ilk kürden Deca girmek ve 10 hafta boldenon mu ? İlaç açılır umarım 10 haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
PowerWave, 48 dakika önce yazdı:

Edilebilir elbette … testo bolde güzel ikili yanlız ilaç markalarınızıda belirtin … Zamanınız, paranız en önemlisi canınıza birşey olmasın … 

Hocam testo p raw diye bir ürün,bolde basilpharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Mcb7288, 52 dakika önce yazdı:

Hocam testo p raw diye bir ürün,bolde basilpharma

Kim önerdi bunları ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mcb7288    0
PowerWave, 5 dakika önce yazdı:

Kim önerdi bunları ? 

Yakın bir arkadaşım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Mcb7288, 1 dakika önce yazdı:

Yakın bir arkadaşım

Sohbet eder gibi yorum atıyoruz ne kadar verdin ama bilmiyorum uzak dur … zart zurt pharma bunlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.