Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rota

Testo propionat üretimi

Önerilen İletiler

Hafifzargana    216
NamasteGodDamnİt, 29.01.2023 - 23:27 yazdı:

Konuya getirdiğin hiçbir yaklaşıma katılmıyorum. Birincisi bu arkadaşın evinde ilaç üretmesi hoşuna gitmeyebilir ama neyin, nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışması ve işe girişmesi bence takdiri hak ediyor. Bugün bu ülkede onbinlerce insan evinde kendi alkolünü de yapıyor.. kimisi kör oluyor vs ama yine ezici bir çoğunluk "salak ve enayi" yerine konmaktan dolayı bıkmış olduğu için kolları sıvıyor kendisi yapıyor.  Bu seneye kadar böyle yapan sporcu görmemiş olmamız anormal olan zaten çünkü kimse bilgisini paylaşmak istemiyor. Size okullarda bankacılık sistemini ve kredi kartlarıyla nasıl borçlandırıldığınız anlatılıyor mu ? 15 yaşında bireysel emeklilik sistemi eğitimi aldınız mı siz ? Bu arkadaş ölürsem ölürüm kafasında da değil.. ağzında sigara, ayağında terlik ile etrafa tüküre tüküre ilaç üretip fahiş fiyatlara satanlara yem olmak istemiyor. Kendisi üretmek, bu işi kontrolüne almak ve maddi olarak rahatlamak istiyor zaten test prop almış adam hepsi o..  arkadaşın forumun itibarını zedelediği yok, herkesin merak ettiği bir konuya yürekli bir şekilde önayak oluyor hepsi bu.  Test cypionat tarifini de ben vereyim.

çok güzel bir açıklama hocam kişi kendi sorumluluğunu alıp bir karar vermiş birileri plansız bilgisiz ve yetersiz bir şekilde bodoslama bir şeylere kafa atabilir diyerek sorumlu kişilerin kendini geliştirmesinin önünü kesmek faşist bir davranış şeklidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güz    32
Probis, 22 dakika önce yazdı:

Dostum ben bişey üretmiyorum, kimseyede üret demiyorum. Bakın olay basit bir karışım yapmaktan ibaret, testesteronu ben sentezlemiyorum ilacı ben yapmıyorum :)

Hiçbir merdivenaltı ilaçta lablarda uzmanlar tarafından üretilmiyor. Akılsız, yürek yemiş vsvs yakışmayan sözler. Zaten kas yapmak için steroid kullanmak ne kadar akıllıca ? yani doğrular zamana mekana ve kişiye göre değiştir. Ayrıca @agfitness sen kendin yıllardır her şeyi kullanmışsın millete babalık yapıp kol kanat geriyorsun üstten laflar ederek haklı gözükmeye çalışıyorsun. Ben kimseye şurdan aldım burdan aldım yada gelin size satayım demiyorumki. Açıkcası ben enjeksiyon ağrısını en aza indirip kendime custom ürünler yapmak istiyorum. Bunun içinde 70 dolarlık bir deneme yaptım, gümrükte takılabilirdi, salatalık gelebilirdi, geldi belki ürün sahte deneyip görücem. Gariplik neresinde anlamış değilim.

Ayrca evde kola yapmak, steroid hazırlamaktan daha zor. Ayrıca yıllardır yapılıyor bu işler yeni bir şey değilki. 

Cesaretin için tebrik ediyorum. Umarım istediğin olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Arkadaşlar her şeyden evvel, lütfen üsluba dikkat edelim. Kalp kırmaya ne gerek var. 

Konuya gelirsek, youtube de zaten bunun ile ilgili bir sürü video var. Akvaryum hobisi ile uğraşırken bitkilere karbondioksit vermek için kendim karbondioksit sentezliyordum. Elektronik sigara kullanırken de likitimi kendim yapıyorum. Biri sentez diğeri ise basit bir karışım. Bu da hammaddesi temin edilmiş karışımdan ibaret.

Ancak; dikkat edilesi en önemli husus kirleticilerden korunmak. Ev ortamında bu zor canlar. Arkadaşım ilaç fabrikasında bu işlerin kontrolünü sağlayan bir teknisyen. Steril bir ortam yaratmak için verilen uğraş dehşet. Ev ortamında yada merdiven altı ortamlarda bunu yakalamanız imkansız. Dikkatli olmakta fayda var.

İlaç ücreti zaten bu işin azı. Asıl masraf beslenmesi, destekleri, testleri vs vs. Lüzumsuz risk olarak görüyorum.

Probis, 30.01.2023 - 08:42 yazdı:

Hocam doğru söylüyorsunuz, hatta bende yapmadan önce nasıl steril ederim güvenli olur mu diye ikilemde kalmıştım. Fakat şu var, eğer ufak üretim yapıyorsanız 10gr-25gr gibi sterilizasyon ciddi şekilde basitleşiyor. Şişeleri yıkadınız ve fırında pişirdiniz, üstüne alkol ile şişe ve stopperı yıkıyorsunuz, ben ekstradan 15psi basınçtadada tuttum. Bunlardan sonra ilacı zaten 0.22um filtreden geçiriyorsunuz ve en önemlisi karışıma benzil alkol ekleniyor. Olduda ufak bir bakteri, mikrop artık neyse kaldığında flakonun içinde yaşaması mümkün olmuyor. Şırınga filtresi ile uğraşmak zaman alıyor 10-20 şişe yaparsınız belki ama büyük üretimler imkansız. Yani bu işin tehlikesi miktar arttıkça ortaya çıkıyor, ucuz markaların belkide çoğu ilacı filtrelenmiyor bile, flakonlar nasıl steril ediliyor meçhül, içine benzil alkolu dayıyorlar diye düşünüyorum bu seferde bacakta ağrı, acı yapıyor. Belki tam istenilen sıcaklığa ulaştırmıyor karışımı taneler,partiküller  kalıyor ağrı yapıyor bilemiyorum ihtimaller sınırsız. Tabi kendiniz yaparkende hammadde gümrükte takılabilir paranız çöp olur gibi bir sürü riskte mevcut.

Bir diğer sorun kalemi de gelen hammaddenin kalitesi ve temizliği. Nihayetinde ilaç üretilen tesislere hammadde geldiğinde de testlerden geçiriliyor. Ev ortamında bu da imkansız. Beni biliyorsunuz, oldum olası tüm tavsiyelerimde sizleri en az risk ne ise ona yönlendirmeye özen gösteriyorum. Bu işin çok riskli olabileceği kanaatindeyim. Elbette ki tercih sizlerin. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Evde  sütten yoğurt yapamayanlar burada milleti salak demekte beis görmüyor :) 

Hammaddeden emin olduktan sonra kendi evinizde hiç ummayacağınız şeyleri bile üretebilirsiniz. Aldığınız sütten eminseniz yoğurt bile yapabilirsiniz :) 

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar her şeyden evvel, lütfen üsluba dikkat edelim. Kalp kırmaya ne gerek var. 

Konuya gelirsek, youtube de zaten bunun ile ilgili bir sürü video var. Akvaryum hobisi ile uğraşırken bitkilere karbondioksit vermek için kendim karbondioksit sentezliyordum. Elektronik sigara kullanırken de likitimi kendim yapıyorum. Biri sentez diğeri ise basit bir karışım. Bu da hammaddesi temin edilmiş karışımdan ibaret.

Ancak; dikkat edilesi en önemli husus kirleticilerden korunmak. Ev ortamında bu zor canlar. Arkadaşım ilaç fabrikasında bu işlerin kontrolünü sağlayan bir teknisyen. Steril bir ortam yaratmak için verilen uğraş dehşet. Ev ortamında yada merdiven altı ortamlarda bunu yakalamanız imkansız. Dikkatli olmakta fayda var.

İlaç ücreti zaten bu işin azı. Asıl masraf beslenmesi, destekleri, testleri vs vs. Lüzumsuz risk olarak görüyorum.

Dede sana katılmakla birlikte bende yıllarca (8 sene) evde likit yapıp elektronik sigara içtim. Ciğerlerimize soluyorduk hatırlarsan. Evet sterilizasyon önemli, ama tüm yasa dışı uyuşturucular da uygunsuz koşullarda üretilmesine rağmen ölenler hep uyuşturucudan ölürler.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Bir diğer sorun kalemi de gelen hammaddenin kalitesi ve temizliği. Nihayetinde ilaç üretilen tesislere hammadde geldiğinde de testlerden geçiriliyor. Ev ortamında bu da imkansız. Beni biliyorsunuz, oldum olası tüm tavsiyelerimde sizleri en az risk ne ise ona yönlendirmeye özen gösteriyorum. Bu işin çok riskli olabileceği kanaatindeyim. Elbette ki tercih sizlerin. 

Evet hocam hammadde kalitesi ve temizliği önemli, o yüzden bence şuan dünyada 2 tane hammadde satıcısı güvenilir. Kendi raporlarından değil dünyanın farklı yerlerinden alıp teste gönderenlerin raporlarındanda anlayabiliyorum. Şuana kadar genelde bu üreticinin testo p saflık raporu %98 çıkıyor,  en düşük gördüğüm %96idi. İşin kötüsü bizim ülkemizde bunu yapabileceğimiz lab yok, yada varsada belkide şirket üstünden başvuru istiyordur. Ama kanadada test labları var bagımsız çok uygun fiyatlara ölçüm yapıyorlar. Biz ise anca ilacı vurup, gidip kan testi veriyoruz.

Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Evde  sütten yoğurt yapamayanlar burada milleti salak demekte beis görmüyor :) 

Hammaddeden emin olduktan sonra kendi evinizde hiç ummayacağınız şeyleri bile üretebilirsiniz. Aldığınız sütten eminseniz yoğurt bile yapabilirsiniz :) 

Hocam ben az önce sağ bacaktan 1ml 100mg gönderdim artık gerisi zamana kaldı şuanlık garip bişey olmadı, hayırlısı :D evigende kullanmadım özellikle tek başına vurdum, evigensiz sustanon vurduğumda sağlam ağrısı oluyor o yüzden evigensiz vuramıyordum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Probis, 45 dakika önce yazdı:

Evet hocam hammadde kalitesi ve temizliği önemli, o yüzden bence şuan dünyada 2 tane hammadde satıcısı güvenilir. Kendi raporlarından değil dünyanın farklı yerlerinden alıp teste gönderenlerin raporlarındanda anlayabiliyorum. Şuana kadar genelde bu üreticinin testo p saflık raporu %98 çıkıyor,  en düşük gördüğüm %96idi. İşin kötüsü bizim ülkemizde bunu yapabileceğimiz lab yok, yada varsada belkide şirket üstünden başvuru istiyordur. Ama kanadada test labları var bagımsız çok uygun fiyatlara ölçüm yapıyorlar. Biz ise anca ilacı vurup, gidip kan testi veriyoruz.

Hocam ben az önce sağ bacaktan 1ml 100mg gönderdim artık gerisi zamana kaldı şuanlık garip bişey olmadı, hayırlısı :D evigende kullanmadım özellikle tek başına vurdum, evigensiz sustanon vurduğumda sağlam ağrısı oluyor o yüzden evigensiz vuramıyordum.

2 hammadds satıcısını nasıl bulabilirim bende denemek istiyorum 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Can4212, 10 dakika önce yazdı:

2 hammadds satıcısını nasıl bulabilirim bende denemek istiyorum 🙂

Hocam etik olarak isim söylemem doğru olmaz diye düşünüyorum araştırmak lazım, forum kurallarına aykırı bişey yapmak istemem :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Sevgili arkadaşlar,

Bu konu ile alakalı tecrübelerimi yazmak isterim. Yaklaşık 1 yıl kadar önce Türkiye’de iken ben de bu işe girişmiştim.  Arkadaşım gübre işi ile uğraşıyordu, laboratuvarı vardı. Zaten bu işi yapmak için beherglas, termometre ve ısıtıcılı manyetik karıştırıcıdan başak birşeye de ihtiyacınız yok. O zamanlar güvenilir testolar 450 civarı idi. Net fiyat vermeyeyim ama o hammadde ile diğer kimyasalları ve boş flakonu da ekleyince 100 lirayı bile bulmuyordu 100 ml testo e. Ben de İngiltere’den çok güvenilir bir satıcıdan hammadde aldım (test e). Üzüm çekirdeği yağı, BA ve BB ile üretimi yaptım 200mg/ml olacak şekilde. Böyle yapma sebebim enjeksiyon ağrılarını en aza düşürmekti. Üretimi yaptım ama cesaret edip vücuduma sokmadım. Birkaç kişiye vereyim dedim de sonra başım belaya girer diye uzak durdum.

Şöyle bir not düşeyim, ben moleküler biyoloji mezunuyum İtalya’da araştırma görevlisiyim. Yıllarım labda geçti. Üretim koşulları konusunda benden iyisini sağlayamazsınız. Ama bu gerçekten büyük cesaret işi. Hammaddenin saf olması zaten başlı başına bir mesele. Kaldı ki kullandığınız yağın nitelikleri de önemli. TY, HB gibi sitelerden aktar üretimi yağ ile bu iş olmaz. Herkesin kendi riski. Size tavsiyem ne böylesi çakma lab ürünlerine girin ne de kendiniz uğraşın. Sağlığın şakası olmaz. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Hafifzargana, 14 saat önce yazdı:

hammaddeye ne yolla ulaştın site ya da kişi ismi istemiyorum internet sitesinden mi amozondan falan mı ? 

ve kendimize küçük bir lavratuvar kursak bu iş için ne kadara patlar sence

Hocam riskli iş bunlar . Sonuçta sağlık yani eğitim vs bisey lazım. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
batuhan33, Bir saat önce yazdı:

Sevgili arkadaşlar,

Bu konu ile alakalı tecrübelerimi yazmak isterim. Yaklaşık 1 yıl kadar önce Türkiye’de iken ben de bu işe girişmiştim.  Arkadaşım gübre işi ile uğraşıyordu, laboratuvarı vardı. Zaten bu işi yapmak için beherglas, termometre ve ısıtıcılı manyetik karıştırıcıdan başak birşeye de ihtiyacınız yok. O zamanlar güvenilir testolar 450 civarı idi. Net fiyat vermeyeyim ama o hammadde ile diğer kimyasalları ve boş flakonu da ekleyince 100 lirayı bile bulmuyordu 100 ml testo e. Ben de İngiltere’den çok güvenilir bir satıcıdan hammadde aldım (test e). Üzüm çekirdeği yağı, BA ve BB ile üretimi yaptım 200mg/ml olacak şekilde. Böyle yapma sebebim enjeksiyon ağrılarını en aza düşürmekti. Üretimi yaptım ama cesaret edip vücuduma sokmadım. Birkaç kişiye vereyim dedim de sonra başım belaya girer diye uzak durdum.

Şöyle bir not düşeyim, ben moleküler biyoloji mezunuyum İtalya’da araştırma görevlisiyim. Yıllarım labda geçti. Üretim koşulları konusunda benden iyisini sağlayamazsınız. Ama bu gerçekten büyük cesaret işi. Hammaddenin saf olması zaten başlı başına bir mesele. Kaldı ki kullandığınız yağın nitelikleri de önemli. TY, HB gibi sitelerden aktar üretimi yağ ile bu iş olmaz. Herkesin kendi riski. Size tavsiyem ne böylesi çakma lab ürünlerine girin ne de kendiniz uğraşın. Sağlığın şakası olmaz. 

Hocam keşke deneseydin o kadar uğraşmıssın :)

Hammaddenin saflığı konusundaki araştırmamı yukarıda yazmıştım, sıkıntı olacağını sanmıyorum en azından önlemimi aldım ama tabiki olabillir forumda eczaneden alınan anapolonun bile hammaddesini beğenmeyen var :)  Bu evde üretimlerde değil bütün aldığımız ürün yada markalarda olabilecek bir ihtimal o yüzden yeraltı labdan aldığınız bilmemne pharmada acaba hangi hammadde kullanıldı, hangi yağ kullanıldı, hangi filtre kullanıldı, steril edildimi gibi konuların cevabı zaten yok elimizde, acayip bir risk alıyoruz, hayvan ilaçlarını kendimize vuruyoruz. Zaten en baştan hatalı davranıyoruz bunu kabul etmek lazım önce.

Yağ konusuna gelirsek aslında bütün yağlarla yapılabilir,  ama bir yağı Pharma Grade yapmak için 2 aşamalı bir filtrasyon yapıyor ilaç fırmaları, öncelikle tüm atıklardan partüküllerden kurtarmak için 1.0um filtreliyorlar sonrasındada bakterilerden kurtarmak ve Pharma Grade yapmak için 0.2um ptfe filtreleme yapılıyor. Asıl dikkat edilmesi gereken konu, kullanılan yağın kas içinde inflemasyon yapmaması ve bence yağın ince olması. Steril 0.2um Şırınga filtresinin tanesi 15-20TL ye gelir. Öncesinde 1.0um ile filtrelediğnizde özellikle %60%40 mct oil ile yaparsanız sağlıklı şekilde 1 filtreyle 100mlye kadar filtreleme yapılabilir. Ama prefilte yapmazsanız ve standart bir yağ kullanırsanız 30ml ürünü 3 saatte zor basarsınız flakona.

Tabi ağrısız bir enjeksiyon sonrası için Benzil akol oranı ve kalitesi, yağın uygunluğu, filtrasyon ve hammadenin konsantrasyonuda etkili. Yani 1ml 100mg çok ağrı yapıyorsa 1ml 75mg yada 50mg demlenebilir ağrı azalır vsvs. 

İş biraz muzikte 7 nota var kaç şarkı yapılabilire dönüyor bence güzel yanıda bu. Tabiki birşeyi bilmek ile tecrübe etmek çok farklı o yüzden bilgi konusunda yeterli olduğumu düşünüyorum ama tecrübe konusunda yeniyim zamanla deneyerek görücez. 

Bende odtü mezunuyum doktoram var,  alanım moleküler biyoloji değil fakat az çok makale okumayı araştırmayı biliyorum diye düşünüyorum :D 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
proliqht1, 1 saat önce yazdı:

Hocam riskli iş bunlar . Sonuçta sağlık yani eğitim vs bisey lazım. 

hocam haklısın zaten profesyonellerle çalışıp maddi imkanları zorlayıp araştırıp öğrenebiliriz şu an hiç bir şey bilmeden mutfakta üretelim demiyorum zaten 

Probis, 1 saat önce yazdı:

Hocam keşke deneseydin o kadar uğraşmıssın :)

Hammaddenin saflığı konusundaki araştırmamı yukarıda yazmıştım, sıkıntı olacağını sanmıyorum en azından önlemimi aldım ama tabiki olabillir forumda eczaneden alınan anapolonun bile hammaddesini beğenmeyen var :)  Bu evde üretimlerde değil bütün aldığımız ürün yada markalarda olabilecek bir ihtimal o yüzden yeraltı labdan aldığınız bilmemne pharmada acaba hangi hammadde kullanıldı, hangi yağ kullanıldı, hangi filtre kullanıldı, steril edildimi gibi konuların cevabı zaten yok elimizde, acayip bir risk alıyoruz, hayvan ilaçlarını kendimize vuruyoruz. Zaten en baştan hatalı davranıyoruz bunu kabul etmek lazım önce.

Yağ konusuna gelirsek aslında bütün yağlarla yapılabilir,  ama bir yağı Pharma Grade yapmak için 2 aşamalı bir filtrasyon yapıyor ilaç fırmaları, öncelikle tüm atıklardan partüküllerden kurtarmak için 1.0um filtreliyorlar sonrasındada bakterilerden kurtarmak ve Pharma Grade yapmak için 0.2um ptfe filtreleme yapılıyor. Asıl dikkat edilmesi gereken konu, kullanılan yağın kas içinde inflemasyon yapmaması ve bence yağın ince olması. Steril 0.2um Şırınga filtresinin tanesi 15-20TL ye gelir. Öncesinde 1.0um ile filtrelediğnizde özellikle %60%40 mct oil ile yaparsanız sağlıklı şekilde 1 filtreyle 100mlye kadar filtreleme yapılabilir. Ama prefilte yapmazsanız ve standart bir yağ kullanırsanız 30ml ürünü 3 saatte zor basarsınız flakona.

Tabi ağrısız bir enjeksiyon sonrası için Benzil akol oranı ve kalitesi, yağın uygunluğu, filtrasyon ve hammadenin konsantrasyonuda etkili. Yani 1ml 100mg çok ağrı yapıyorsa 1ml 75mg yada 50mg demlenebilir ağrı azalır vsvs. 

İş biraz muzikte 7 nota var kaç şarkı yapılabilire dönüyor bence güzel yanıda bu. Tabiki birşeyi bilmek ile tecrübe etmek çok farklı o yüzden bilgi konusunda yeterli olduğumu düşünüyorum ama tecrübe konusunda yeniyim zamanla deneyerek görücez. 

Bende odtü mezunuyum doktoram var,  alanım moleküler biyoloji değil fakat az çok makale okumayı araştırmayı biliyorum diye düşünüyorum :D 

hocam isim site adı verme ama internet sitesinden mi aldın onu söyle lütfen :)

ingiliz ve hindistan menşeli siteler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Hafifzargana, 30.01.2023 - 12:57 yazdı:

hocam isim site adı verme ama internet sitesinden mi aldın onu söyle lütfen :)

ingiliz ve hindistan menşeli siteler var

hayır dostum herhangi bir web sitesinden almadım , almanızıda tavsiye etmem. Bütün dunyadaki bilmemne pharmaların ve kullanıcıların üye olduğu dünyanın en büyük forum siteleri var. Bu işler oralarda dönüyor. Şuan mesela ingilterede çok ünlü olan markaların sahipleri orda ve benimle aynı üreticiden mal alıyorlar. Bazı ülkelere domestik gönderim yapıyor bu firmalar. Yani ingilterede amerikada fln hazır ürünlerini yada gümrükte takılacak ürünleri stok bulunduruyor çinden değilde direk oradan ülke içi kargo ile gönderiyor vsvs.  Hatta o forumlarda satış yapabilmek için firmalar ürünleri bağımsız lablara gönderip sonuçları site sahipleri ve insanlar ile paylaşıyolar. Dediğim gibi bazı üreticiler 5-10 yıldır orada ve 2000 sayfa olmuş yorumları, testler kullanıcı dönütleri herşey var. Açıkcası öyle olmasa ben almazdım herhangi bir web sitesinden

Merak eden arkadaşlar için bir güncelleme yapayım.

Dün 1ml 100mg sağ bacaktan vurmuştum, şuan bacağımda hiçbir ağrı, şişiklik yok. Sanki hiç enjeksiyon yapmamış gibi. Bacağı açıp kapayarak eğilip kalkarakta denedim gerçekten enjeksiyona dair hiçbir his yok, tamda aradığım buydu.

2 hafta kullandıktan sonra kan verip değerlere bakıcam. Ondan sonrada primobolan, tren, deca masteron bunlardan yapmak var aklımda bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Probis, Bir saat önce yazdı:

Merak eden arkadaşlar için bir güncelleme yapayım.

Dün 1ml 100mg sağ bacaktan vurmuştum, şuan bacağımda hiçbir ağrı, şişiklik yok. Sanki hiç enjeksiyon yapmamış gibi. Bacağı açıp kapayarak eğilip kalkarakta denedim gerçekten enjeksiyona dair hiçbir his yok, tamda aradığım buydu.

2 hafta kullandıktan sonra kan verip değerlere bakıcam. Ondan sonrada primobolan, tren, deca masteron bunlardan yapmak var aklımda bakalım.

Eğer aldığınız hammaddenin Propionat olduğundan eminsen bugünde test verebilirsin. Hem propionat olup olmadığından emin olabilirsin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

Eğer aldığınız hammaddenin Propionat olduğundan eminsen bugünde test verebilirsin. Hem propionat olup olmadığından emin olabilirsin :) 

Dedeme hak veriyorum. Ağrısız kısa ester biraz kafa karıştırıcı oldu. 2 hafta beklemenize gerek yok. 3 gün kafi bir süre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Dedeme hak veriyorum. Ağrısız kısa ester biraz kafa karıştırıcı oldu. 2 hafta beklemenize gerek yok. 3 gün kafi bir süre.

Ağrının nedeni ester farkından değil, kullanılan diğer içeriklerle alakalı diye düşünüyorum dedem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Ağrının nedeni ester farkından değil, kullanılan diğer içeriklerle alakalı diye düşünüyorum dedem. 

Yo illaki kullanılan yağ bir fark yaratıyor dedem ama ester kısaldıkça ağrı yapma işi artıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Rdm, 11 dakika önce yazdı:

rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Geçen perşembeye kadar sustanon kullanıyordum hocam, sustanon kanımdan çıksın diye beklemek istiyorum. Bugün test versem sustanonda etkili olur uzun esterlerden dolayı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Probis, 1 dakika önce yazdı:

Geçen perşembeye kadar sustanon kullanıyordum hocam, sustanon kanımdan çıksın diye beklemek istiyorum. Bugün test versem sustanonda etkili olur uzun esterlerden dolayı

Şu noktada yaklaşık 35 gün beklemen gerekecek test için. Sustanonun uzun esteri gerçekten uzun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
rastlantisal, 31.01.2023 - 09:50 yazdı:

Şu noktada yaklaşık 35 gün beklemen gerekecek test için. Sustanonun uzun esteri gerçekten uzun.

Evet malesef öyle bekleyeceğim, ama hissiyat olarak soyleyebilirimki prop çalışıyor. Ama gerçekten sıfır ağrılı enjeksiyon çok rahat, benim 19 aylık cocuğum var devamlı oturup kalmalı bir hayat onun peşinde, sustanon biraz zorluyordu insanı bacaktan.

Belki test için 35 gün beklemeye gerek kalmayabilir üniversiteden arkadaşım 3.kür olarak testo p, masteron kürüne başlayacaktı 1 şişe ona gönderip ondaki hissiyatı öğrenmek istiyorum.  Hem test içinde daha kısa sürede net bir sonuç görmüş olurum, 10ml'lik flakon alır almaz göndereceğim.

Rdm, 31.01.2023 - 09:45 yazdı:

rastlantisal, 31.01.2023 - 09:48 yazdı:

Yo illaki kullanılan yağ bir fark yaratıyor dedem ama ester kısaldıkça ağrı yapma işi artıyor. 

testosterone propionate 120 derecede eriyor, ve hammaddesi sert cam gibi bir toz,  testosterone enanthate 37 derecede eriyor ve yapı olarak daha yumuşakmı denir daha farklı propionate'den. Ayrıca kısa ester bir madde için daha fazla çözücü kullanmak gerekiyor mesela 1ml/500mg testo e yapmak kolay ama 1ml/500mg propionate muhtemelen crash olacak sonrasında tutmayacaktır. Propionate'leri yaparken 120 dereceye ulaştırmadan bırakıyor olabilirler, bu ağrı yapabilir. Yada çözülsün diye uzun süre sıcakta karıştırıyor olabilirler, benzil alkol bu sebepten oksidasyona uğrayabilir. Çoğu kişi herşeyi aynı anda koyup karıştırıyor mesela testo prop için 120dereceye ulaştırıp sonra yavaştan sogutuyor bütün malzemeleri. Bir kısımda diyorki yağ ve hammadde erime noktasına ulaştırılıp çözündükten sonra 50-60 dereceye düşürülüp ba ve bb öyle eklenip bir süre karıştırılıp sonra filtrelenir. Gerçekten deneyip tecrübe etmeden bilmek zor :D 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Probis, 1 dakika önce yazdı:

testosterone propionate 120 derecede eriyor, ve hammaddesi sert cam gibi bir toz,  testosterone enanthate 37 derecede eriyor ve yapı olarak daha yumuşakmı denir daha farklı propionate'den. Ayrıca kısa ester bir madde için daha fazla çözücü kullanmak gerekiyor mesela 1ml/500mg testo e yapmak kolay ama 1ml/500mg propionate muhtemelen crash olacak sonrasında tutmayacaktır. Propionate'leri yaparken 120 dereceye ulaştırmadan bırakıyor olabilirler, bu ağrı yapabilir. Yada çözülsün diye uzun süre sıcakta karıştırıyor olabilirler, benzil alkol bu sebepten oksidasyona uğrayabilir. Çoğu kişi herşeyi aynı anda koyup karıştırıyor mesela testo prop için 120dereceye ulaştırıp sonra yavaştan sogutuyor bütün malzemeleri. Bir kısımda diyorki yağ ve hammadde erime noktasına ulaştırılıp çözündükten sonra 50-60 dereceye düşürülüp ba ve bb öyle eklenip bir süre karıştırılıp sonra filtrelenir. Gerçekten deneyip tecrübe etmeden bilmek zor :D 

Şöyle ki balkan prop olsun, sustanon olsun hatta sustanonun eski ve yeni formülü olsun hepsinde ağrı var. Sanıyorum ki en ideal şartlarda üretiyorlardır. Nihayetinde gerçek lab. ortamı. Piyasadaki merdiven altı ürünler ile kıyaslamıyorum yanlış anlaşılmasın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Probis, 29.01.2023 - 18:56 yazdı:

Arkadaşlar ben p.tesi deneyeceğim salı günü ağrısı emilimi gibi konuları test edicem, 1-2 hafta sonrada test veririm sustanondan geçeceğim için ilk günlerde vereceğim test pek sağlıklı sonuç vermez diye düşünüyorum. Sonrasında bir konu açıp baştan sona tecrübelerimi ve sorduğunuz soruların cevaplarını paylaşırım diye planlıyorum.

Kardeşim test verdinmi imal ettiğin prop çalışıyorumu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
mcanmeco, 28 dakika önce yazdı:

Kardeşim test verdinmi imal ettiğin prop çalışıyorumu 

28 şubatta test vermeyi düşünüyorum, her gün 50mg enjeksiyon yapıyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Şu konuyu bir hortlatıyım. Bir gelişme, bizle paylaşabileceğin birşey var mı acaba?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    381

Kaç dk dır konuyu okuyorum netflixe dizi çıkar ahahaha şaka bir yana bence konu kaliteli kim ne derse desin evet belki iyi bir örnek değil ama yabancı forumlarda ben de bir ara çok okuyordum hatta bu grupta çok önceden yapan bir kişi daha vardı sonra noldu o arkadaş çok merak etmiştik.Başarılar dileriz hocam sağlıcakla kalınız konu güncellemesi bekliyoruz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    335
Probis, 16.02.2023 - 13:31 yazdı:

28 şubatta test vermeyi düşünüyorum, her gün 50mg enjeksiyon yapıyorum. 

hocam güncelleme yapar mısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.