Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

35rat

Novalife yeni seri kullanan?

Önerilen İletiler

35rat    3

0BCBCBDF-CA2E-4795-97AC-8B827FC22732.thumb.jpeg.d368a0266973cd5ac51384dd5b7b739b.jpeg

Selamlar herkese yeni seri novalife kullanan var mı testosunu aldım ilk enjeksiyonu yaptım şimdilik bir agrı ödem yok eski seri decası var bitince yeni seri bolde alıcam mantıklı degil biliyorum ama az da olsa çalışa yeter. kutusu ve eski 5 5 şişeleri değişmiş internet sitesi ve yazan üretim yeri de değişmiş (yersek) (moldova’dan romanya’ya tasınmıslar 😁) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

35rat, 3 saat önce yazdı:

Selamlar herkese yeni seri novalife kullanan var mı testosunu aldım ilk enjeksiyonu yaptım şimdilik bir agrı ödem yok eski seri decası var bitince yeni seri bolde alıcam mantıklı degil biliyorum ama az da olsa çalışa yeter. kutusu ve eski 5 5 şişeleri değişmiş internet sitesi ve yazan üretim yeri de değişmiş (yersek) (moldova’dan romanya’ya tasınmıslar 😁) 

Bende bu flakona dün başladım eski serileri bitirdim eski serilerin rengi biraz daha koyuydu bu daha şeffaf duruyor görebildiğim tek fark bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar paranızı bunlara kaptırmayın.Bunun ifşasını konumda yaptım.

Şu an elimde sadece novalife testo var. 2 kutu Androdec deca aldım 1800 tl. Bu kıyası mutlaka yapmam gerekiyordu haftada 250 mg andro deca alıyorum şu an bakalım vücudum novalife'dan sonra buna nasıl tepki verecek.. konu novalife ise zaten testo ve decadan öteye gitmedim bende dolu olmadığının en başından beri farkındayım ama işimi gördü mü gördü şimdi orjinal ilaç ile nasıl bir fark ortaya koyacağım onu göreceğiz.

NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Şu an elimde sadece novalife testo var. 2 kutu Androdec deca aldım 1800 tl. Bu kıyası mutlaka yapmam gerekiyordu haftada 250 mg andro deca alıyorum şu an bakalım vücudum novalife'dan sonra buna nasıl tepki verecek.. konu novalife ise zaten testo ve decadan öteye gitmedim bende dolu olmadığının en başından beri farkındayım ama işimi gördü mü gördü şimdi orjinal ilaç ile nasıl bir fark ortaya koyacağım onu göreceğiz.

pardon düzeltme yapayım novalife tren enant de kullandım 8 hafta kadar..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rat    3
NamasteGodDamnİt, 20 dakika önce yazdı:

Bende bu flakona dün başladım eski serileri bitirdim eski serilerin rengi biraz daha koyuydu bu daha şeffaf duruyor görebildiğim tek fark bu.

evet renkler degişik sadece bakalım ne olucak 

Vural2, 8 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar paranızı bunlara kaptırmayın.Bunun ifşasını konumda yaptım.

hocam inanın bende hiç istemem ama eczaneden artık sustanon bulamıyorum tak etti canıma. onun dışında bolde ihtiyacım var şuan fakat forumdan almaya gücüm asla yetmez kaliteli ürün kaliteli paraya satılıyor doğal olarak bulabilsem şöyle max 500 600 tlye çalışan bolde yapışıcam direkt ama yok ne satan birileri bulabiliyorum ne de kullanan

NamasteGodDamnİt, 6 dakika önce yazdı:

hocam decalar kimden ayıptır sorması?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rat, 2 dakika önce yazdı:

evet renkler degişik sadece bakalım ne olucak 

hocam inanın bende hiç istemem ama eczaneden artık sustanon bulamıyorum tak etti canıma. onun dışında bolde ihtiyacım var şuan fakat forumdan almaya gücüm asla yetmez kaliteli ürün kaliteli paraya satılıyor doğal olarak bulabilsem şöyle max 500 600 tlye çalışan bolde yapışıcam direkt ama yok ne satan birileri bulabiliyorum ne de kullanan

hocam decalar kimden ayıptır sorması?

İnstagram'da S.P diye kısaltarak verebilirim site kuralları gereği. Bu arada decanın son kullanma tarihi mayıs 2023, satıcının elinde balkan deca da mevcut onun skk tarihi 2025. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rat    3
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Bahsettiğim hesap o değil.

yok anlamadiniz ....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
35rat, Bir saat önce yazdı:

yok anlamadiniz ....

Forum kuralları gereği iletişim adresi , sosyal medya adresleri vb gibi detayların paylaşılması kesinlikle yasaktır! Forum kurallarına aykırı hareketlerinizden dolayı sınırsız süreyle uzaklaştırıldınız platformdan.

KONU KİLİTLENMİŞTİR 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ruis
      Merhabalar,
      Novalife’ın yeni seri Testo e , Boldenon ve anapolon ilaçlarını temin ettim yeni serisinin gerçekten başarılı olduğunu söylüyorlar uzun zamandır da bu marka hakkında konu açılmamış deneyimlerinizi ve bilgilerinizi merak ediyorum. ( İlk Kürüm Olacak )
      (Testo 850₺ Boldenon 900₺ bu fiyatlara temin ettim)
    • Yazan: domesticfly
      Arkadaşlar merhabalar,
      Daha önceden konuları açılmış, fakat güncel konu göremedim. Fiyatları piyasaya göre çok ucuz gelmesinden dolayı kafamda soru işareti yarattı. Eski konularda çalışıyor diyeni de var, steril değil sakın kullanma diyeni de. Ürünleri çalışıyor mu ? Son zamanlarda novalife kullananan biri bilgi verebilirse sevinirim. 
    • Yazan: rampapa
      Merhaba arkadaşlar ben Mehmet yaşım 25 Türkiye’de bu spora gönül vermiş birçok genç bulunmakta ve bazı ürünler gerçekten çok pahalı. 2 senedir novalife pharma kullanıyorum yurt dışından geldi diye başka ürünlerin bir kutusuna da 1000-2000 tl verecek bütçemde yok olsada şuanda bu kadar sermaye ayıramam bunun beslenmesi vitamini supplementi zaten Ülkede çok pahalı.
      Amacım asla markayı övmek veya kötülemek değil ki daha önceden foruma da novalife başlıklarının yorumlarınada  ürünü kullandığımı belirtmiştim siz değerli kardeşlerime bir kullanıcı olarak bilgi aktarmak niyetindeyim. Novalife benim babamın markasıda değil ben sadece bir kullanıcıyım o yüzden konuya geçiyorum. Daha önceden boldenon ile kür yaptım sonra deca kullandım kan tahlillerime baktığımda testom 15> çıktı deca kullandığım dönemlerde prolaktinim yükseldi ve duygu karışıklığıda yaşadım beslenmem ve antrenmanım ile beraber güzelde verim aldım. İlaçların ne kadar dolu olduğunu bilemem sonuçta ürünün içini test edecek bir labaratuar ortamına sokmadım. Ama şunu biliyorum Benimle beraber kullanan arkadaşlarımda epey verim aldılar. 
      Sadece 250 300 mg testo Propionat ve sarms ile ıfbb proyu kazandığını söylediği bir videosunu izlemiştim. Yani olayın ilaçta değil kişinin antrenman ve beslenmesinde yattığını düşünüyorum ve gerçekten bu spor için çok fazla emek veriyorum. Ürünler tam dolu mu değil mi bilmesemde ki (bence dolu) ve bana şuanda bu seviyeye gelmeme kadar yetti ki bunun daha ileri seviyesine çıkartacağınıda düşünüyorum.  Şuanda trenbolone enanthate kullanıyorum ilacı ilk kullandığım dönemlerde öksürük yaptı ve enjeksiyon sonrası ilacın tadı ağzıma geliyordu ki araştırdığım zaman tren öksürüğü diye bir muhabbet zaten varmış ve 1 ay boyunca bu öksürük benden kesilmedi, yüksek ateş, ve halsizlik gibi şeyler yaşadım  bunlar kişiden kişiye değişen şeyler tabii kimisine daha kısa sürede geçer kimisinde uzun ama ben yaşadıklarımı anlatıyorum. 
      Sonra zamanla alıştım ve öksürüğüm felan kalmadı. Decanın üstüne 1 buçuk ay kadar cruise yaptım ve üstüne 8 hafta trenbolone kullandım Ramazana girdik dedim ramazanda vücudu dinlendireyim  1 buçuk ay boyunca pct yaptım vücudumu dinlendirdim Ramazan boyunca doğru düzgün antrenmana gidemedim sağlıklıda beslenmedim ama şimdi tekrardan trenbolone ve boldenon kullanmaya başladım sağlıklı beslenmeye antrenmanlara düzenli gitmeye tekrar başladım etkilerini ve formumu sizinle paylaşmak istedim. Pazartesi ilk enjeksiyonumu yaptım çarşamba da yaptım bugün perşembe ve hayatımda novalife haricinde başka hiç bir marka kullanmadım.
      Bunun sebebi yine diyorum babamın markası değil  bütçe meselesi ve hep sonuçlardan memnun kaldım ilerde bu sporda bir yerlere gelirsem bir sponsorum olursaki şuanda YouTube de içerik üreticisiyim belki marka kullanımımı değiştiririm ama şuanda bütçem buna el vermiyor vesselam formumu sizlerle paylaşayım ve ilerde sürekli form güncellemesi yaparım ilaçların ne kadar çalışıp çalışmadığını  siz değerli kardeşlerim ve abilerimle yorumlaşalım 👍 Boy 1.87
      Güncel Kilom 89.5 Şuanda ilaç vücudumda açılmadı 2. Enjeksiyonumu yaptım ilaçlar açıldıktan sonra form güncellemesi yapacağım.
      Not: Bu seviyeye gelene kadar hep aynı markayı kullandım ve pct den yeni çıktım şuan en bitik halimdeyim. İlerleyen süreci sizlere aktaracağım 👍

• Yazan: NamasteGodDamnİt
      Arkadaşlar merhaba kürümde 3. yıla doğru gidiyorum son 2 aydır 500 mg novalife testo 300 mg androdec deca ve haftada 200 mg anapolon alıyorum salı günü tahlil verdim ve bugün çıkmış.. kürde olmama haftada 500-600 mg novalife testo almama rağmen total testo 476.14 görünüyor  işin garibi hissiyat ve libido olarak da bir gariplik yok bende gerçekten kullandığım testo bomboş olabilir mi ?
    • Yazan: OnurDjem
      Sevgili Hocalarım Değerli Abilerim Herkese iyi günler diliyorum benim önemli bir sıkıntım var.
      Ben 19 yaşındayım. Testosterone Prop, Winstrol ve Clenbuterol kürüne girdim 4 hafta önce şuan 4. haftadayım ve uykuyla ilgili sıkıntılarım var. çok uyanık kalsam bile uyuduğumda en fazla 2 saat uyuyorum ve uyanıyorum bir daha da sabaha karşı uyuyabiliyorum uyku döngümü bozuyor. MCT yapıyordum ancak Proviron bulamadığım için yaklaşık 1,5 haftadır Proviron kullanamıyorum ancak pazartesi bulabileceğim. Sizce bu uykusuzluk Proviron eksikliği yüzünden midir? Aynı zamanda ilaçları bir anda bırakıp PCT ye kan testi yaptırmadan geçebilir miyim? Klomen Ve Nolvadex (Tamoksifen sitrat) 
      Bu uykusuzluk ve Sinirlilik biraz sıkıntı. Kullandığım marka da novalife biraz problemli bir markaymış aldıktan sonra farkettim. İlacı bırakıp PCT ye direkt geçiş yapsam bir sorun olur mu? PCT yaparken Clenbuterole devam ederim sadece testo ve Winstrolü bırakırım.  yada Bu sorun proviron eksikliği yüzündense proviron tedarik edebilirim. Ne yapmamı önerirsiniz uyuyamıyorum ve biraz sinirlilik var üstümde. 
      Bırakmak yerine ilaçları bu uykuyu nasıl çözebilirim? mct ye kaldığım yerden devam etmek mantıklı mı?  4Hepa da kullanıyorum karaciğer için tamamen ilerlerken sağlıklı bir biçimde ilerlemek istiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.