Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

10urack

Çalışan ilaç ? nova life kullandım.

Önerilen İletiler

10urack    5

Merhabalar piyasada kullanılan ilaçları forumda araştırdığımda her ilacın bir çalışmıyor boş diyeni var bizim bu merdiven altı üretilen ilaçlardan kesinlikle çalışıyor diyebileceğimiz ilaçları ve alabileceğimiz kişiyi kısaltma olarak yazabilirsek burada ilaç almadan önce araştırma yapıcak arkadaşların ve yeni ilaç alacak kişilerin kafasındaki soru işaretlerini de çözmüş oluruz diye düşünüyorum ve ben kendim bir örnek veriyorum.

4 aylık Test-bolde kullanımı yaptım ilaçları nl marka fb satıcı ilaçları aldığım dönemde bu forumda 1 tane kötü yorum yokken ben kullanmaya başladım 2 veya 3. ayında birden o marka kötü o satıcı kötü yorumlarıyla karşılaştım ve ben kendi şahsi fikrimi belirtmek isterim kür başlangıcı biraz yağlıyken 85 kg  kür bitişi ise daha az yağlı 97 kg ile tamamlandı testo ve bolde gerektiği gibi çalıştı değerler kontrol edildi.

lakin doluluk oranına gelirsek ilaçların %100 olarak dolu olduğunu şahsen düşünmüyorum .

son 1.5 ay OX-WİNS küre dahil oldu aynı marka nl ve bu tablet steroidlerin de içeriğinin çok az olduğunu düşünüyorum kür başı-ortası ve sonunda ALT-AST hiçbir şekilde artmadı en azından 1.5 ay her gün 8-10 adet tablet steroid içen birisinin alt-ast değerlerinin artmamasının mümkün olduğunu düşünmüyorum ve son olarak şahsi fikrimi belirtiyorum:testo bolde çalışıyor ama içeriği düşük tablet steroidler de aynı şekilde 5 tablet : 1 tablet gibi düşünüyorum .

kür öncesi:https://www.hizliresim.com/rgkcm98

kür sonrası:https://www.hizliresim.com/8xe49a8

Tekrar küre gireceğim zaman kesinlikle @Lovinghocamın bilgisi ilgisi ve güvenirliğinden yararlanarak girmeyi düşünüyorum teşekkürler şimdiden yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.217
10urack, 15 dakika önce yazdı:

Merhabalar piyasada kullanılan ilaçları forumda araştırdığımda her ilacın bir çalışmıyor boş diyeni var bizim bu merdiven altı üretilen ilaçlardan kesinlikle çalışıyor diyebileceğimiz ilaçları ve alabileceğimiz kişiyi kısaltma olarak yazabilirsek burada ilaç almadan önce araştırma yapıcak arkadaşların ve yeni ilaç alacak kişilerin kafasındaki soru işaretlerini de çözmüş oluruz diye düşünüyorum ve ben kendim bir örnek veriyorum.

4 aylık Test-bolde kullanımı yaptım ilaçları nl marka fb satıcı ilaçları aldığım dönemde bu forumda 1 tane kötü yorum yokken ben kullanmaya başladım 2 veya 3. ayında birden o marka kötü o satıcı kötü yorumlarıyla karşılaştım ve ben kendi şahsi fikrimi belirtmek isterim kür başlangıcı biraz yağlıyken 85 kg  kür bitişi ise daha az yağlı 97 kg ile tamamlandı testo ve bolde gerektiği gibi çalıştı değerler kontrol edildi.

lakin doluluk oranına gelirsek ilaçların %100 olarak dolu olduğunu şahsen düşünmüyorum .

son 1.5 ay OX-WİNS küre dahil oldu aynı marka nl ve bu tablet steroidlerin de içeriğinin çok az olduğunu düşünüyorum kür başı-ortası ve sonunda ALT-AST hiçbir şekilde artmadı en azından 1.5 ay her gün 8-10 adet tablet steroid içen birisinin alt-ast değerlerinin artmamasının mümkün olduğunu düşünmüyorum ve son olarak şahsi fikrimi belirtiyorum:testo bolde çalışıyor ama içeriği düşük tablet steroidler de aynı şekilde 5 tablet : 1 tablet gibi düşünüyorum .

Tekrar küre gireceğim zaman kesinlikle @Lovinghocamın bilgisi ilgisi ve güvenirliğinden yararlanarak girmeyi düşünüyorum teşekkürler şimdiden yorumlarınızı bekliyorum.

Yanlış bilmiyorsam FB marka değişti. Ondan sonra çarşı karıştı.

Ben bu güne kadar TR eczane, İran eczane, Balkan, normatech ve novalife kullandım. Novalife hariç memnun kaldım. Ama üretim standartı olmayan, kayıtlı olmayan firmalardan aldığın ürünlerin de akibeti belli olmayabiliyor. Şimdi çalışır yarını muallak vs. O yüzden riske girmemek en doğrusu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10urack    5
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Yanlış bilmiyorsam FB marka değişti. Ondan sonra çarşı karıştı.

Ben bu güne kadar TR eczane, İran eczane, Balkan, normatech ve novalife kullandım. Novalife hariç memnun kaldım. Ama üretim standartı olmayan, kayıtlı olmayan firmalardan aldığın ürünlerin de akibeti belli olmayabiliyor. Şimdi çalışır yarını muallak vs. O yüzden riske girmemek en doğrusu.

Tabi bu dediğiniz markalarında garantisini yarın veremeyiz ama yine de güncelde güvenilir olarak varsayabilir miyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
10urack, 17 dakika önce yazdı:

Yüzde 100 doluluk hiç bir ilaç için mümkün değil .  Merdivenaltı ürünlerin içinde dozajları tutturmaları çok düşük. Analiz yok birşey yok . Hem steril olmaması apayrı bir mesele . Burak hocayla devam etmen her açıdan senin menfaatine .. Sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
10urack, Şimdi yazdı:

Tabi bu dediğiniz markalarında garantisini yarın veremeyiz ama yine de güncelde güvenilir olarak varsayabilir miyiz ?

Sayamam çünkü satan kişi bile söylüyor. Yarışmacılara satılanla normale satılan aynı dolulukta değil diye. Normatech için konuşuyorum. Novalife çöp zaten. 

Tr eczane, iran eczane, balkan zaten denetlenen kurumlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10urack    5
PowerWave, 1 dakika önce yazdı:

Yüzde 100 doluluk hiç bir ilaç için mümkün değil .  Merdivenaltı ürünlerin içinde dozajları tutturmaları çok düşük. Analiz yok birşey yok . Hem steril olmaması apayrı bir mesele . Burak hocayla devam etmen her açıdan senin menfaatine .. Sağlıklı sporlar 

aynı fikirdeyim kesinlikle teşekkür ederim

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Markus Rühl, 4 dakika önce yazdı:

novalife dan sadece testo alınır anabolikleri boş.

yeni seri testo su ateş yapıyo 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Pharmatech harbi calisan bi ilac suan piyasada ama kimde var bilmem yarismaci bi arkdasim hem kullaniyor hem satiyor kendisine sordum etikete gerek yok benim cevrem bana yetiyor dedi cok satan var bu markayi onlardan alsinlar gibi bir yorum yapti oyuzden simdilik bilgim bu kadar bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rat    3
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Şekli falan değişti mi hala 5ml flakon halinde mi.

kutusu daha kaliteli 10 ml olmuş üretim yeri de moldaviadan romania olmuş😀

(internet sitesi de değişmiş)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
35rat, 1 saat önce yazdı:

kutusu daha kaliteli 10 ml olmuş üretim yeri de moldaviadan romania olmuş😀

(internet sitesi de değişmiş)

Klasik ug ilaç üreticisi taktiği son seri patlaktı ekibi değiştik,onu değiştik bunu değiştik.Biraz daha milleti kandırıp zort pharma diye başka marka üretirler.Sen ben almaya devam edersek bu kısır döngü sürer gider.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rat    3

Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Klasik ug ilaç üreticisi taktiği son seri patlaktı ekibi değiştik,onu değiştik bunu değiştik.Biraz daha milleti kandırıp zort pharma diye başka marka üretirler.Sen ben almaya devam edersek bu kısır döngü sürer gider.

abi en son bedduha pharma falan vardı isimler bile zort pharma cıkarsa şaşırmam😁

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Vural2, 12 saat önce yazdı:

eski serinin testo doluydu forumda ben dahil 5-6 kişi kan tahlili vermiştik, yeni seri için tekrar uğraşmaya gerek var mı testodan çalarlar mı sizce.

STALOB, 18 saat önce yazdı:

yeni seri testo su ateş yapıyo 

yeni serilerdeki testo dolu mu tahlil verdiniz mi , birde fiyat değişti mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Markus Rühl, 5 saat önce yazdı:

eski serinin testo doluydu forumda ben dahil 5-6 kişi kan tahlili vermiştik, yeni seri için tekrar uğraşmaya gerek var mı testodan çalarlar mı sizce.

yeni serilerdeki testo dolu mu tahlil verdiniz mi , birde fiyat değişti mi.

fiyat aynı testo hala doludur herhalde henuz test vermedim libido falan iyi fakat iran enantat dan şaşmıycam gerek yok aksiyona

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
STALOB, 48 dakika önce yazdı:

fiyat aynı testo hala doludur herhalde henuz test vermedim libido falan iyi fakat iran enantat dan şaşmıycam gerek yok aksiyona

Test verince atarmısın hocam toplu alım yapıcam da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assault11    2
10urack, 07.11.2022 - 14:50 yazdı:

Hocam aynı hocadan deca bolde kürüne gireceğim deca mg az olduğunu hocalarımdan duydum mgsinin az olduğunu bilerek alıyorum ama testosu calismazsa kuşa elveda demekten korkuyorum kan testinde testi çalışıyor olarak çıktı dogrumudur, teşekkür ederim şimdiden✋

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10urack    5
assault11, 16 saat önce yazdı:

Hocam aynı hocadan deca bolde kürüne gireceğim deca mg az olduğunu hocalarımdan duydum mgsinin az olduğunu bilerek alıyorum ama testosu calismazsa kuşa elveda demekten korkuyorum kan testinde testi çalışıyor olarak çıktı dogrumudur, teşekkür ederim şimdiden✋

Evet testte >1000 çıktı ama tam olarak kaç olduğunu bilemiyorum tabii lakin ben eski seriyi kullandım yeni serisinden sorun yaşayanlar var gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Eski de aynı yeni de son seride sıkıntı vardı diye yalan uydurup yaptıkları bir politika.Almayın bu markayı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assault11    2
Vural2, 12 saat önce yazdı:

Eski de aynı yeni de son seride sıkıntı vardı diye yalan uydurup yaptıkları bir politika.Almayın bu markayı.

Vural hocam haklısınız evet ama amacım naçizane yarışma podyum değil. Sadece yol almama bir nebze yardım edip doluluk verse kafi, bana istediğimi veriyor. Ayrıca bundan önce yine NL'den testo bolde kürüne girdim beni 70 kgden 81 e çıkarttı ama en iyi şekilde beslenme ve supplement desteği ayrıca 0 fire vererek gidilen bı antrenman düzeni vardi bu şekilde ki bir süreçte ilacın ne kadar yararı olmustur bilemem. İlacı kestikten sonra ki kilomda 78de sabitlendi gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Hocam ben sadece testoyu nova alıyorum anaboliği sağlam markalardan alıyorum , yeni seri testosu dolumudur.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

benimde yeni seri almam gerekicek elimdekiler bitiyor umarım kullanan biri yakın zamanda kan testi paylaşır

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.