Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ssemih.0

19 yaşında 500mg sustanon

Önerilen İletiler

ssemih.0    1

19 Yaşındayım 1 sene spor yaptım bıraktım şimdi 1 aydır yeniden ve sağlam başladım tüm odağımı spora veriyorum 3 doz sustanon kullandım 1 buçuk haftada ciddi anlamda güç ve hacim artışı gördüm.

ilk sorum sadece sustanonu 16 ya da 20 hafta kullanıp sonra 4 hafta nolvadex kullanmam mantıklı mıdır çok bi fikrim yok steroidler konusunda ufak bi araştırmayla direkt sustanona karar vermiştim yan etki de görmüyorum şimdilik her şey olumlu ilerliyor bir konu hariç.

ikinci sorum da enjeksiyon bölgelerimde çok yoğun ağri hissediyorum. ilk dozu omzuma yaptırdım hemşirenin kalça tavsiye etmesine rağmen 3 gün feci şekilde omzum ağrıdı. 2. ve 3. dozları kalçama yaptırdım fakat aynı acıyı yine yaşıyorum topallıyorum biraz araştırdım net bi şey bulamadım yardımcı olabilicek tecrübeli abilerime şimdiden teşekkürler

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melikgngr    32

Haftalık dozun ne ikinci olarakda sustanon çok ağır bir ilaçtır ileri seviye bir ilaç enjeksiyon bölgesinde ağrı yapar dikkat edilmezse tam kas içine islemezse apsede yapar çok dikkat etmek lazım ve ilacı vurduğun zaman hasta gibide olabilirsin ilk zamanlarda özellikle ama sonrada bir şekilde vücudun bunada alışır bunu sıkıntı etme ama direkt sustanonla başlaman kötü olmuş yaşın gereği de koruyucularini ve pctni güzel yap araştır oku kan tahlililerini yaptir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Öncelikle artık nolvadex üretilmiyor ve satılmıyor.

20 hafta sustanonda sonra 2-4 hafta only enanth kullanıp ara verdikten sonra klomen tamoxifen kullanmanı öneririm.

uzun süre sustanon jineko başlangıcı yapabiliyor belirti olursa haftada 2 gün yarım tablet arimidex kullanmalısın.

tabi bunları test verip yorumlamak en mantıklısı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
ssemih.0, 5 saat önce yazdı:

19 Yaşındayım 1 sene spor yaptım bıraktım şimdi 1 aydır yeniden ve sağlam başladım tüm odağımı spora veriyorum 3 doz sustanon kullandım 1 buçuk haftada ciddi anlamda güç ve hacim artışı gördüm.

ilk sorum sadece sustanonu 16 ya da 20 hafta kullanıp sonra 4 hafta nolvadex kullanmam mantıklı mıdır çok bi fikrim yok steroidler konusunda ufak bi araştırmayla direkt sustanona karar vermiştim yan etki de görmüyorum şimdilik her şey olumlu ilerliyor bir konu hariç.

ikinci sorum da enjeksiyon bölgelerimde çok yoğun ağri hissediyorum. ilk dozu omzuma yaptırdım hemşirenin kalça tavsiye etmesine rağmen 3 gün feci şekilde omzum ağrıdı. 2. ve 3. dozları kalçama yaptırdım fakat aynı acıyı yine yaşıyorum topallıyorum biraz araştırdım net bi şey bulamadım yardımcı olabilicek tecrübeli abilerime şimdiden teşekkürler

1/2 oranında evigen e vitamini ekle enjeksiyona

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ssemih.0    1
otopsicikedi, 6 saat önce yazdı:

1/2 oranında evigen e vitamini ekle enjeksiyona

1/2 derken yarım ampul evigen mi eklemeliyim hocam yoksa haftalık 500mg sustanon kullanıyorum 250mg mi olmali evigen 

melikgngr, 8 saat önce yazdı:

Haftalık dozun ne ikinci olarakda sustanon çok ağır bir ilaçtır ileri seviye bir ilaç enjeksiyon bölgesinde ağrı yapar dikkat edilmezse tam kas içine islemezse apsede yapar çok dikkat etmek lazım ve ilacı vurduğun zaman hasta gibide olabilirsin ilk zamanlarda özellikle ama sonrada bir şekilde vücudun bunada alışır bunu sıkıntı etme ama direkt sustanonla başlaman kötü olmuş yaşın gereği de koruyucularini ve pctni güzel yap araştır oku kan tahlililerini yaptir

hastalık gibi bir belirti yok fakat 3. dozu dün yaptırmıştım bugün kalça ağrısına yataktan kalkamadim bunun için şu anlık yapabiliceğimiz bi şey var mıdır

tarihinde ssemih.0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Şu anlık yapacağın bir şey yok bundan sonraki enjeksiyonda evigen ekle şimdide o bölgeye soğuk yap duşta masaj uygula en azından dağılır o ödem birazda o bölgeyi çok kullanma üstüne yatma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7

Her kişide aynı etki problem olacak diye bir olay yok tabii. Yalnız bu sustanon daha ilk enjeksiyondan birkaç gün sonra bende de kalçada ağır-ödem yaptı. Ama tabii bir şekilde dayanılır düzeyde. Zaten iki haftaya ödem dağılıyor, geçiyor. Yalnız bende yarattığı en büyük sorun; priapizm idi. Dediğim gibi her kişide olmayabilir. Belki benim genetik rahatsızlığımdan dolayı öyle yaptı, bilemeyiz. Ama hiç çekilir dert değil. Umarım bu sorun sustanon kullanan başkalarında olmaz. Ayrıca, sol meme altında da ufak bir sertlik oluştu, meme ucuna yapışmış gibi. Bakalım, genel cerrahiye gideceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
ssemih.0, 6 saat önce yazdı:

1/2 derken yarım ampul evigen mi eklemeliyim hocam yoksa haftalık 500mg sustanon kullanıyorum 250mg mi olmali evigen 

hastalık gibi bir belirti yok fakat 3. dozu dün yaptırmıştım bugün kalça ağrısına yataktan kalkamadim bunun için şu anlık yapabiliceğimiz bi şey var mıdır

Aynen dostum 2ml Sustanon 1 ml evigen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8

Sustanon ağrısı yüzünden 2 gün yataktan kalkamadığım zamanlar geldi aklıma 😁😁

Evin E vitamini al 5 ampül çıkıyo içinden  bacak-kalça yapıyorsan 1ml ondan çek enjeksiyondan sonra ufak bi ağrı hariç hiçbir sıkıntı olmuyo.

Yine tavsiye etmiyorum ama 2-3 hafta vücudu sustaya alıştırdıktan sonra yağ oranın azsa 0.5 evin 1ml susta çekip omuzdan insülinle vurursan bacak-kalçaya göre omuz daha az ağrı yapıyo tek sıkıntı kalça 10sn sürüyosa insülinle 1dk sürüyo enjeksiyon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8

+++ Enjeksiyondan sonra bölgeye masaj yapıp ilacı dağıtırsan yine yararına olur

yaşamazsın ama yine de çok ağrı yaşarsan muscoflex jel + fast jel alıp onları mixleyip enjeksiyon bölgesine masaj yaparsan baya etkili oluyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
lucky, 7 saat önce yazdı:

Sustanon ağrısı yüzünden 2 gün yataktan kalkamadığım zamanlar geldi aklıma 😁😁

Evin E vitamini al 5 ampül çıkıyo içinden  bacak-kalça yapıyorsan 1ml ondan çek enjeksiyondan sonra ufak bi ağrı hariç hiçbir sıkıntı olmuyo.

Yine tavsiye etmiyorum ama 2-3 hafta vücudu sustaya alıştırdıktan sonra yağ oranın azsa 0.5 evin 1ml susta çekip omuzdan insülinle vurursan bacak-kalçaya göre omuz daha az ağrı yapıyo tek sıkıntı kalça 10sn sürüyosa insülinle 1dk sürüyo enjeksiyon

İnsülin ucu değilde turuncu ucu öneririm. Deri altında kalabilir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: arifkarakaya
      merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 5 haftadır 
      sağ kalçamda fındık büyüklüğünde ödem var kalçamı sıkınca daha çok belirgileşiyor herhangi bir ağrı sızı yok ateşte tok sadece gözle görülür bir şişlivar sanki deri altında yarım bir misket varmış gibi bunun nasıl geçeceğini bilen varmı zamanla geçermi (enjeksiyonu sağlık kabininde yaptırıyorum o sebeble enfeksiyonluk birşey olduğunu düşünüyorum + yanlış yere vurulduğunuda düşünmüyorum)ilaçlar yerli
    • Yazan: Roâ
      İyi akşamlar.İlk kürüm için ilk enjeksiyonumu 2 gün önce(pazartesi) yaptım.Bacak bölgesinden, deriyi önce dezenfektan solüsyon ile iyice temizleyip siyah enjektör ucuyla sıvıyı vermeden önce iğneyi gerip çekip kan kontrolü yaparak 0.5ml testo e(Noxy Labs) enjekte ettim.
      İşlem sırasında önemsenecek seviyede bi ağrı olmadı ama akşamına, dün ve bugün ağrılarım çok arttı merdiven çıkarken yürürken ciddi bir ağrı hissediyorum.Fotoğrafını ekledim enjeksiyon bölgesinin çok daha ilerisine yayılan bir kızarıklık ve şişlik var.
      Tansiyon yükselmesi de var 15-10 civarı.Ödem beklediğim bir şeydi ancak bu seviyede beklemiyordum.Aranızda benzer durumu daha önce yaşayan var mıdır ya da konu hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını beklerim teşekkür ederim

• Yazan: richpiana
      Merhaba arkadaşlar 3 ay önce pct yapıp kürü bitirdim fakat son 2,3 haftadır enjeksiyon yaptığım omuzlarim Sivilce doldu karaciğerim normal değerde,  sadece omzum da Sivilce var kurdeyken ve pct yaptıktan sonra da böyle Bi durum yoktu sizce neden aylar sonra Sivilce çıkmaya başlamış olabilir ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.