Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

vygmn

Arimidex mi anazol mü?

Önerilen İletiler

vygmn    1

Herkese selam arkadaşlar. 

Forumu uzun zamandır takip ediyorum, üye olmadan önce yüzlerce sayfa cevabı okumuşumdur. Yakın zamanda only sustanon kürüne başlamayı düşünüyorum. 

12 haftalık, haftada bir 250 mg bacaktan enjeksiyon ile bir kür planladım. PCT de ise tribestan, çinko, magnezyum, tahlil sonuçlarına göre pregnyl, nolvadex ve klomen kullanacağım. Bu kadar hafif bir başlangıç için (kime göre neye göre tabii) daha önce pct'nin pek de elzem olmadığını salık veren insanların yorumlarını okuduğumu hatırlıyorum.

Amacım hem ağırdan alarak yavaş ve dolayısıyla kür sonrası koruması zahmetli olmayacak adele geliştirmek, hem de bünyemin sentetik hormonlara karşı nasıl tepki verdiğini gözlemleme şansı tanımak. Buna göre ilerleyen zamanlarda başka kürlere doğru yelken açmak istiyorum. Çoğu kişinin Sustanon'u dalgalı ruh hali vermesinden ve aromatizasyonun yüksek olmasından dolayı tavsiye etmediğini biliyorum ama eczane ürünlerinin verdiği güven, bu sorunlara karşı duyulan kaygıyı bertaraf ediyor bana göre. 

Asıl sorum kür içinde kullanacağım Arimidex'in yerli jeneriği olan Anazol hakkkında. Malumunuz Arimidex güncel olarak 220.45 lira fiyatıyla pahalı bir ilaç ancak yerli muadili olan Anazol 177.80 lira. Jenerik ilaç olduğu için Anazol de aynı etken maddeye sahip, yani arasında herhangi bir fark yok. Farklı markalar olmasından dolayı, hammadde kalitesi açısından etkileri fark gösterir mi? Kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Sadece bu soruya cevap arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

Eğer konuyu yanlış bir başlık altında açtıysam moderatörlerden doğru yere taşımasını rica ederim, şimdiden hatam için kusura bakmayın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633

Etken madde aynı ancak firma farklı, hammadde kalitesi açısından az da olsa fark olabilir ancak sorun yaşatacağını sanmıyorum. Ben şuan PCT dönemindeyim normalde Nolvadex kullanırdım ancak bulamadığım için aynı etken maddeli Tamoxit adında bir muadilini kullanıyorum. Arada  bir fark yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
vygmn, 1 saat önce yazdı:

Herkese selam arkadaşlar. 

Forumu uzun zamandır takip ediyorum, üye olmadan önce yüzlerce sayfa cevabı okumuşumdur. Yakın zamanda only sustanon kürüne başlamayı düşünüyorum. 

12 haftalık, haftada bir 250 mg bacaktan enjeksiyon ile bir kür planladım. PCT de ise tribestan, çinko, magnezyum, tahlil sonuçlarına göre pregnyl, nolvadex ve klomen kullanacağım. Bu kadar hafif bir başlangıç için (kime göre neye göre tabii) daha önce pct'nin pek de elzem olmadığını salık veren insanların yorumlarını okuduğumu hatırlıyorum.

Amacım hem ağırdan alarak yavaş ve dolayısıyla kür sonrası koruması zahmetli olmayacak adele geliştirmek, hem de bünyemin sentetik hormonlara karşı nasıl tepki verdiğini gözlemleme şansı tanımak. Buna göre ilerleyen zamanlarda başka kürlere doğru yelken açmak istiyorum. Çoğu kişinin Sustanon'u dalgalı ruh hali vermesinden ve aromatizasyonun yüksek olmasından dolayı tavsiye etmediğini biliyorum ama eczane ürünlerinin verdiği güven, bu sorunlara karşı duyulan kaygıyı bertaraf ediyor bana göre. 

Asıl sorum kür içinde kullanacağım Arimidex'in yerli jeneriği olan Anazol hakkkında. Malumunuz Arimidex güncel olarak 220.45 lira fiyatıyla pahalı bir ilaç ancak yerli muadili olan Anazol 177.80 lira. Jenerik ilaç olduğu için Anazol de aynı etken maddeye sahip, yani arasında herhangi bir fark yok. Farklı markalar olmasından dolayı, hammadde kalitesi açısından etkileri fark gösterir mi? Kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Sadece bu soruya cevap arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

Eğer konuyu yanlış bir başlık altında açtıysam moderatörlerden doğru yere taşımasını rica ederim, şimdiden hatam için kusura bakmayın. 

dostum sustonon yerine iran enant da tercih edebilirsin eczane ürünlerine olan güvenden kaynaklı tercih ediyorsan ki kesinlikle doğru bir karar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Eğer sustanon kullanılacaksa kesinlikle arimdex aynı durabiliyor ama anazol o işi o kadar iyi yaptığına inanmıyorum hele sustanon gibi ileri seviye bir ilaç için yani alacağın tablet sayısı belli aradaki farkı arama bulamıyorsan tercih edilebilir ama ben tecrübe ettim ikisinde kan tahlililerimdede gördüm E2 yi her zaman arimdex kullandigim zamlarda kontrol edebildim anazol çok daha yüksek almama rağmen o etkiyi vermedi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vygmn    1
hectordoyle, 10 saat önce yazdı:

Etken madde aynı ancak firma farklı, hammadde kalitesi açısından az da olsa fark olabilir ancak sorun yaşatacağını sanmıyorum. Ben şuan PCT dönemindeyim normalde Nolvadex kullanırdım ancak bulamadığım için aynı etken maddeli Tamoxit adında bir muadilini kullanıyorum. Arada  bir fark yok.

Arimidex'in birçok muadili var çünkü meme kanseri tedavisinde bu alanda en güncel tedavi yöntemlerinden biri Arimidex olduğu için bu kadar pahalı ve ilgi büyük, hatta yabancı anabolik ilaç rehberlerinde Arimidex'in tablet başına maliyeti 10 dolar olarak geçiyor. Bakalım, alanında uzman bir hekime denk gelirsem bunu soracağım. 

galicik, 9 saat önce yazdı:

dostum sustonon yerine iran enant da tercih edebilirsin eczane ürünlerine olan güvenden kaynaklı tercih ediyorsan ki kesinlikle doğru bir karar.

Haklı olabilirsin hocam ama en sonda senin de dediğin gibi eczane ürünü. Bizim eczanelerimiz ilaç konusunda Avrupa'dan bereketli ve reçetesizler. Bu noktada hammaddeden şüphe edemiyorsun hem de diğer underground ilaçlara kıyasla yok fiyatına neredeyse. 44 liraya dört esterli testosteron gibi mucizevi olan güçlü bir ilacı alabilmek harika bir şey. Belki dediğini daha profesyonel zamanlarımda, köprü oluşturma, pct'yi erken başlatmak gibi amaçlarla farklı tek esterleri kullanabilirim. Ama o zamana kadar sustanon'dan şaşmamayı düşünüyorum :))

melikgngr, 4 saat önce yazdı:

Eğer sustanon kullanılacaksa kesinlikle arimdex aynı durabiliyor ama anazol o işi o kadar iyi yaptığına inanmıyorum hele sustanon gibi ileri seviye bir ilaç için yani alacağın tablet sayısı belli aradaki farkı arama bulamıyorsan tercih edilebilir ama ben tecrübe ettim ikisinde kan tahlililerimdede gördüm E2 yi her zaman arimdex kullandigim zamlarda kontrol edebildim anazol çok daha yüksek almama rağmen o etkiyi vermedi 

İşte ben de bu etki farkından çekiniyorum hocam, Arimidex'in üç tane daha muadili var: Aristu, Santra, Veridex. 

Aralarında en pahalısı Veridex bir de :)) Bunlardan kullandıkların var mıdır dostum? Eğer bu muadiller hakkında daha fazla geri dönüş alamazsam seve seve Arimidex için kredi çekeceğim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
vygmn, 54 dakika önce yazdı:

Arimidex'in birçok muadili var çünkü meme kanseri tedavisinde bu alanda en güncel tedavi yöntemlerinden biri Arimidex olduğu için bu kadar pahalı ve ilgi büyük, hatta yabancı anabolik ilaç rehberlerinde Arimidex'in tablet başına maliyeti 10 dolar olarak geçiyor. Bakalım, alanında uzman bir hekime denk gelirsem bunu soracağım. 

Haklı olabilirsin hocam ama en sonda senin de dediğin gibi eczane ürünü. Bizim eczanelerimiz ilaç konusunda Avrupa'dan bereketli ve reçetesizler. Bu noktada hammaddeden şüphe edemiyorsun hem de diğer underground ilaçlara kıyasla yok fiyatına neredeyse. 44 liraya dört esterli testosteron gibi mucizevi olan güçlü bir ilacı alabilmek harika bir şey. Belki dediğini daha profesyonel zamanlarımda, köprü oluşturma, pct'yi erken başlatmak gibi amaçlarla farklı tek esterleri kullanabilirim. Ama o zamana kadar sustanon'dan şaşmamayı düşünüyorum :))

İşte ben de bu etki farkından çekiniyorum hocam, Arimidex'in üç tane daha muadili var: Aristu, Santra, Veridex. 

Aralarında en pahalısı Veridex bir de :)) Bunlardan kullandıkların var mıdır dostum? Eğer bu muadiller hakkında daha fazla geri dönüş alamazsam seve seve Arimidex için kredi çekeceğim :D

Veridex kullandım ben almamıştım bir arkadaş vermişti bende şöyle bir şey hissetirdi kullandığım süreçte pump olamıyordum yani hissettim onu o dönem kan tahlili yaptırmadım ama sanırım E2yi bence çok bastırdı yani o dönemde de deca kullanıyordum direkt hissetim o yüzden kestim dozu dusurmedim belki dusursem iyi olurdu ama kürü hiç bir şey sekteye uğratsin istemedim bildiğim bana yarayan şeylere yöneldim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Biri 170 diğeri 220 TL yazmışsın,sustanon ampülüne 44 tl vermek normal geliyorken size aynı şekil diğer koruyucu ilaçlara 50 TL fazla vermek neden rahatsız eder anlamakta güçlük cekiyorum cidden.Senin icin değil gördüğüm çoğu kişi böyle ya su çok pahalı onun yerine sunu alsam olur mu bu kür işlerinde pahalı ucuz diye ayırmıcaksın gereken neyse onu alıcaksın ondan sonra bi ton sorun çıkar sonrasında pişman olursunuz.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

sustanonu bu dozda kullanacaksan üstüne haftada 1-2 enjeksyon yapmayı planlıyorsan o fikirden vazgeç çünkü propanat ve phenylpropanat neredeyse kandan çıkacak enjoksyondan önceki gün kanındaki testesteron seviyeleri çok düşecek işte bu yüzden sustanon kullanacaksan en kötü gün aşırı enjeksyon yapacaksın bana kalırsa her ne kadar zor olsada gereken her gün enjeksyon yapman tavsiyem illaki de 250 kullanacağım diyorsan 1 ml lik sustanonu enjektörlerle 7 ye bölüp her enjektördeki ilacı 1e 1 oranında evigen e vitaminiyle karıştırıp her gün enjeksyon yapaman gerekiyor bu dediğimi yaparsan doğal üretimin max 10 iken günlük 20-27 arasında testesteron yakalayabilirsin hem ruh halinde daha stabil olur bu tarz bir kürü de uzun tutamalısın bence en az 6 ay dönem dönem hcg ve klomifen kullanabilirsin testesteron üretimini tetiklemek için karar senin başarılar

bunun yanında tavsiyem bu dozda bir testesteron bence jinekomasti yapmaz he kafam rahat olsun diyorsan yok armidex falan uğraşma 250 sustanona 200 oranında primobolan ekle primo hem e 2yi düşürür hem gelişimine kilo alımına ciddi katkı sağlar he haftada 2 primo ya da verecek param yok diyorsan para biriktir öyle küre gir bu işler eczaneden 44 ilraya 1 tane sustanon almakla olmuyor günde en az 4 öğün protein yiyebilecekmisin devlet hastanesinde doktorlar söylesen bile istediğin değerlere bakmıyorlar yeri gelince özel hastanede test yaptıracak paran var mı bunları sorgulamanı rica ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vygmn    1
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Biri 170 diğeri 220 TL yazmışsın,sustanon ampülüne 44 tl vermek normal geliyorken size aynı şekil diğer koruyucu ilaçlara 50 TL fazla vermek neden rahatsız eder anlamakta güçlük cekiyorum cidden.Senin icin değil gördüğüm çoğu kişi böyle ya su çok pahalı onun yerine sunu alsam olur mu bu kür işlerinde pahalı ucuz diye ayırmıcaksın gereken neyse onu alıcaksın ondan sonra bi ton sorun çıkar sonrasında pişman olursunuz.

Hafifzargana, 7 saat önce yazdı:

sustanonu bu dozda kullanacaksan üstüne haftada 1-2 enjeksyon yapmayı planlıyorsan o fikirden vazgeç çünkü propanat ve phenylpropanat neredeyse kandan çıkacak enjoksyondan önceki gün kanındaki testesteron seviyeleri çok düşecek işte bu yüzden sustanon kullanacaksan en kötü gün aşırı enjeksyon yapacaksın bana kalırsa her ne kadar zor olsada gereken her gün enjeksyon yapman tavsiyem illaki de 250 kullanacağım diyorsan 1 ml lik sustanonu enjektörlerle 7 ye bölüp her enjektördeki ilacı 1e 1 oranında evigen e vitaminiyle karıştırıp her gün enjeksyon yapaman gerekiyor bu dediğimi yaparsan doğal üretimin max 10 iken günlük 20-27 arasında testesteron yakalayabilirsin hem ruh halinde daha stabil olur bu tarz bir kürü de uzun tutamalısın bence en az 6 ay dönem dönem hcg ve klomifen kullanabilirsin testesteron üretimini tetiklemek için karar senin başarılar

bunun yanında tavsiyem bu dozda bir testesteron bence jinekomasti yapmaz he kafam rahat olsun diyorsan yok armidex falan uğraşma 250 sustanona 200 oranında primobolan ekle primo hem e 2yi düşürür hem gelişimine kilo alımına ciddi katkı sağlar he haftada 2 primo ya da verecek param yok diyorsan para biriktir öyle küre gir bu işler eczaneden 44 ilraya 1 tane sustanon almakla olmuyor günde en az 4 öğün protein yiyebilecekmisin devlet hastanesinde doktorlar söylesen bile istediğin değerlere bakmıyorlar yeri gelince özel hastanede test yaptıracak paran var mı bunları sorgulamanı rica ediyorum

Mesele para yetersizliği değil arkadaşlar. Medikal sektöründe lojistik işindeyim, bir şeylere erişmek benim için zor değil. Buradaki sorumun altındaki temel sebep fiyat performans açısından bütçe planlaması. Hepiniz bu forumda iran testo'nun kalitesinde hemfikirsiniz mesela, bir başka underground markanın pahalı testosu hakkında aynı şeyi söylemeyebilirsiniz. Benim için de testosteron konusunda Sustanon bir numara. Çünkü ortada kalite açısından bir piyango yok. Yarın bir gün zayıf bir ilaç olma ihtimali yok. Sağlık bakanlığınca ürün takip sistemine entegre edilmiş, kanser tedavisinde kullanılan orijinal/jenerik ilaçlarda da bu geçerli. Bir plan yapılıyorsa buna bütçe de dahildir. Anazol hakkındaki feedbackler, o arta kalan 50 lirayı kür içerisinde yemeğe yatırabileceğim bir bütçe fazlası yapabilir. Bence olaylara bunu yapabilecek misin, şunu yiyebilecek misin bakış açısından ziyade X bir maddenin/ilacın faydasıyla zararıyla istatiğiyle, işlevselliği ile bakmak bize fayda sağlar. Belki anazol çok kötü bir ilaçtır ve arimidex dışında bir şey almayacağım. Bu sizden bana kalan ileriye yönelik, başkalarıyla da paylaşabileceğim bir veri olarak kalır. Ne ben pişman olmuş olurum ne de siz fayda sağlamamış insanlar olursunuz.

Bir gün içerisinde tüketilecek proteini bu kadar kafaya takmıyorum çünkü süt ürünleri üreten tesislerin yüz gramda %35 ve %70 protein barındıran 25 kiloluk peynir altı suyu protein konsantresi tozu (wpc%35-%70) fiyatları 3 ila 8 bin lira arasında değişiyor. Günde %70 proteinli bir tozdan 100 gram tüketilse 250 günde bir çuval ucu ucuna bitiyor. Tavsiye ederim, aynı hammaddeleri kullanan supplement markalarının kiloluk ürünlerine bin lira vereceğinize bunu kullanmanız, sabah öğünlerinizde yer vermeniz beslenme konusunda size fayda sağlar. 

Burada Sustanon konusunda tecrübeli olan bir abimiz daha vardı, ismini hatırlamıyorum. Kendisi tavuk, et konusunda "hala bir kasapla anlaşmadınız mı?" gibi bir soru sormuştu. Bakınız işte bu bütçe planlamasıdır ve her konuda size fazlalık verir, ürünlerin marjinal faydasıyla kürünüzü bir adım daha ileri taşıyabilirsiniz.

Meselem dediğim gibi para yetersizliği değil; ürün kalitesi bilgisi ve ona göre pahalılıktan kaçınmak. Teşekkürler.

tarihinde vygmn tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.