Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tatik

Ilaçlar çalışıyor mu?

Önerilen İletiler

Tatik    8

Merhaba,

12 Haftalik Testo+Bolde+Danabol (Haftada bir Femera) Kürüne girdim şuan 6.haftayım test yaptırdım ama ilaçların çalıştığından şüpheliyim rica etsem Yorumlar mısınız 

test.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    143

lh-fsh sıfırlanmamış, testo bile çalışmıyor denilebilir. ilaçların markası nedir ? markadan bile söyleyebiliriz çalışıp çalışmadığını :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Genontech bır arkadaş tavsiye ile almıştım

İlaç çalışmamasına rağmen 3 4 haftadır liboda düşüklük var hocam bunun sebebi ne olabilir? 

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

İlaçların hiçbiri çalışmamış geçmiş olsun 

Libido olayına gelirsek değerlerin tertemiz sağlıklıısn 

Belkide psikolojiktir 1 hafta kadar cinsel periz uygula kesinlikle boşalma 1 haftanın sonunda gözün dönmezse ve sonraki günlerde normale dönmüş olmazsan üroloji doktoruna gitmeni öneririm 

Yinede hocalarımızın yorumlarınıda değerlendir 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Geçmiş olsun.

İlaçları at. Bir şey yapmana gerek yok.

Ayrıca boldenon kürüne girip femera almak çok ironik olmuş.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

İlaçların hiçbiri mi çalışmaz .. Satıcıların gözü dönmüş. Bu ilaçlara ciddi ciddi para verenlerde var. Beslenmeye güç getiremeyenler ilaca başvurmasınlar . İlaç çalışsa da K bakmayın ama yemedikten sonra bir halt olmayacak. İlaç almadan evvel lütfen markaları araştırın . Burada kimsenin kimseden bir beklentisi maddi olarak yok . Kullandığınız verim almadığınız ürünleri testlerle birlikte ifşa edin ki sizden sonra bu markaları alacaklara referans olsun

Dev gibi olmanız dileğiyle … 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Markayı daha önce takip ettiğim dcp hoca paylaşmıştı bende güvenilir olabileceği düşündüm ama 2 side aynı yolun yolcusuymuş :(

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Tatik, 8 dakika önce yazdı:

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Markayı daha önce takip ettiğim dcp hoca paylaşmıştı bende güvenilir olabileceği düşündüm ama 2 side aynı yolun yolcusuymuş :(

Sağlık olsun değerleriniz bozulmuş olup çok daha kötü sonuclar alabilirdin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143

eskiden testolar en kötü %50-60 çalışıyor diyebiliyorduk artık 3-5 marka dışında bu ilaçlar kesinlikle alınmaz. Harcanan zamana yazık emeğe yazık verilen paralara yazık ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

İran enhantate ve sustanon bu fiyatta iken, başka testo kullanmak doğru değil bence. riske lüzum yok. ha propionate lazımdır onu anlarım. Onda bile çok düşünmek lazım. Novalife ve normatech kullandım. ikisi de güya prop ama arada uçurum var resmen. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Ümit hocamın dediği gibi iran testo ya da sustanonla başlamak dana mantıklı olacaktır fiyat olarak sahte ürünlerle aynı gibi gibi . İran testo da eczane malı zaten . Sağ alttaki Wp butonundan iletişime geçebilirsin . @LovingBurak hocanın Her türlü konuda destek vereceğini düşünüyorum . Bu kurtlar sofrasından sende payını almış oldun . Geçmiş olsun 

dev gibi olmanız dileğiyle 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Bulk kürü yapmak istiyordum internetde araştırmalrım sonucu çoğu kişinin önerisi testo en. +bolde +danabol olmustu. Olayın maddi kısımında değilim satın alırken o parayı kafamdan çıkarmıştım zaten ama tüm riskleri gözel alıp yola çıktım 6.hafta boyunca vücuduma ne aldığımı bile bilmiyorum.

@PowerWave @rastlantisal  hocalarım ilk kez kür yapacağım yaş 25 önereceğiniz kür hangisi olur? forumda çok fazla konu var kafamı karıştırdı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cakir    5
Tatik, 5 dakika önce yazdı:

Bulk kürü yapmak istiyordum internetde araştırmalrım sonucu çoğu kişinin önerisi testo en. +bolde +danabol olmustu. Olayın maddi kısımında değilim satın alırken o parayı kafamdan çıkarmıştım zaten ama tüm riskleri gözel alıp yola çıktım 6.hafta boyunca vücuduma ne aldığımı bile bilmiyorum.

@PowerWave @rastlantisal  hocalarım ilk kez kür yapacağım yaş 25 önereceğiniz kür hangisi olur? forumda çok fazla konu var kafamı karıştırdı

Benden daha tecrübeli hocalar tabiki yanlışım varsa düzeltirler ama bence en doğru kürü yanlış marka seçimi ile uygulamışsın. İlk kürde reseptörlerin tamamen açık olduğu için bence güçlü anabolizanlar kullanmamak gerekiyor. Yani zaten testo+bolde+dianabol ile maks verim alabilirsin. Deca veya tren gibi güçlü anabolizanları sonraki kürlerde düşünmen senin için daha faydalı olacaktır kanaatindeyim. Tecrübe olarakda balkam dianabol çok iyi çalışıyor sp labs testoda ve bolde de aynı şekilde orjinallerini bulabilirsen tavsiye ederim

tarihinde Cakir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
Tatik, 6 dakika önce yazdı:

Sağ alttaki butondan burak hocayla iletisime geç, ilaclari cok kalitelidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Tatik, 6 dakika önce yazdı:

Bence bu ilk kür konusunu danışmanlık hizmeti alarak yap. Burak hocaya ulaş. Sol alttaki whatsapp butonuna bas gerisi gelir zaten. 

İlk kür ve boldenon çok verimsiz buluyorum. Only sustanon çok daha çiçek :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Tekrardan hepinize teşekkür ederim burak hocayla görüşüp yeni bir yol harıtası çıkaracağım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Şahsı görüşüm ilk etapta uzun ester ilaçlarla başlaman olacak . Boldenon kısa süreli kürlerde manasız olacak . Erken açılsın dersen yükleme yapman gerekecek oda başlangıç için çok fazla .. minimum 16 hafta kullanılması gerekir . Sadece testo ile başlayabilirsin . Ya da testo rimobolan da olabilir . Etki yan etkilerine hazırlıklı olmalısın. Burak hocadan destek alacaksan kafan rahat olsun sırtını yasla Burak hocaya gerisine karışma .

Herşey gönlünüzce olsun ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.