Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BLACAXELOT

Anapolon başladım bırakmalımıyım

Önerilen İletiler

BLACAXELOT    39

Kürüme 1000 testo 400 rimobolan 400 tren a devam ediyorum 10. Haftam anapolon günde 50 mg bi tablet attım ilk günüm  ürünler orijinal ama korku var biraz anapolon sonuçta 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkside    4
BLACAXELOT, 11 dakika önce yazdı:

Kürüme 1000 testo 400 rimobolan 400 tren a devam ediyorum 10. Haftam anapolon günde 50 mg bi tablet attım ilk günüm  ürünler orijinal ama korku var biraz anapolon sonuçta 

Bu kadar ilacın üstüne bence hiç kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

1000 testo 400 mg tren? 50 mg anapolon mu korkuttu cidden hocam sizi? bence sizin endiselenmeniz gereken sey kullandiginiz dozlar. Anapolon kullanimim oldu,konularimda mevcut. 5 haftalik kullanimda alt ast 3 katina cikti kestim. Alt ast suphem gogsum ve kollarimda yara tarzi sivilcelenme baslamisti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143

1000 testo hadi sizi korkutmadı tamam ama 400 tren nasıl korkutmuyor geceleri nasıl uyuyabiliyorsunuz terlemeden. anapolonu bulaştırma hiç bu küre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Valhallaxd, 8 dakika önce yazdı:

1000 testo hadi sizi korkutmadı tamam ama 400 tren nasıl korkutmuyor geceleri nasıl uyuyabiliyorsunuz terlemeden. anapolonu bulaştırma hiç bu küre

1000 testo pik noktası ayrıca terleme aşırı fazla ama sıkıntı etmiyorum anapolon 1 tablet attım derhal kesicem 

Primonun dozunu artırrırım  

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
BLACAXELOT, 25 dakika önce yazdı:

1000 testo pik noktası ayrıca terleme aşırı fazla ama sıkıntı etmiyorum anapolon 1 tablet attım derhal kesicem 

Primonun dozunu artırrırım  

Dozu yarı yarıya düşürüp kür süresini uzatsan senin için daha iyi olmazmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
BLACAXELOT, Bir saat önce yazdı:

Formunu çok merak ettim boy kilo nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Jacop, 11 dakika önce yazdı:

Formunu çok merak ettim boy kilo nedir

Son 5 haftam zaten 

Şuanda 86 kilo 180 boy hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Dostum dozlar bana göre çok yüksek 

Anapolon günde 50 mg normaldir antrenman dan 4_ 5 saat önce alınca antrenman da etkisini hissedersin vücutta depolama olayı yok 2 hafta kullan 2 hafta bırak sen bilirsin 

Dostum bende susta deca rimo kürüme başladım toplamda 24  hafta sürücek ardından 6 hafta kadar TRT susta girip tren enantath başlamayı düşünüyorum 

Sanırım seninde tren enantath rimobolan u kürün hangi kısmında ekledin 

Birde hangi marka ürünleri kullanıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
mcanmeco, 03.11.2022 - 16:04 yazdı:

Dostum dozlar bana göre çok yüksek 

Anapolon günde 50 mg normaldir antrenman dan 4_ 5 saat önce alınca antrenman da etkisini hissedersin vücutta depolama olayı yok 2 hafta kullan 2 hafta bırak sen bilirsin 

Dostum bende susta deca rimo kürüme başladım toplamda 24  hafta sürücek ardından 6 hafta kadar TRT susta girip tren enantath başlamayı düşünüyorum 

Sanırım seninde tren enantath rimobolan u kürün hangi kısmında ekledin 

Birde hangi marka ürünleri kullanıyorsun 

Hocam öncelikle bilginiz için sağolun 10. Hafta tren ekledim nasipse 6 hafta baktım iyi gidiyo 12 haftaya götürcem ben tren a kullanıyorum hali hazırda parabolanımda var diyer kür için rimobolanı başından beri 200 kullanıyodum 400 e çıkardım bütçen yetiyorsa 6 adete kadar haftalık rimobolan milk thistle ile pek etkilemiyor tabi küçümsenecek bir ilaçta değil haberin olsun kulandığım markalar sustanon rimobolan eczane aspen ve bayern trenbolon acetatım normatech insanların dediğine bakma çok kaliteli ve değerli türkiye birincisi bir hocamdan aldım cayır cayır çalışıyo testlerdede gördüm şuanda prolaktinim tren kaynaklı yükseldiği için dostinex kullanıyorum ürünü 520 tl 10 ml 100 mg  aldım parabolanım basil pharma daha kullanmadım ama sana şunu da söyliyim bütçen genişse @Loving hocam türkiyede bu işi şerefiyle yapanyapan sayılı kişilerden ve normatechi aldığım hpcamda öyle bütcen yetiyorsa wp simgesine tıkla yetmiyorsa seni diğer hocama yönlendiriyim normatechin hammaddesi ukrayna ama burda kutulanıyor satan hocamda söylüyor açıkça  ayrıca kürle ilgili yardıma ihtiyacın olursa @rastlantisalhocamın desteği paha biçilemez cevabını bekliyorum saygılar...

16674993929256028022984566822278.jpg 16674994347666039167661357248175.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
BLACAXELOT, 03.11.2022 - 21:19 yazdı:

Hocam öncelikle bilginiz için sağolun 10. Hafta tren ekledim nasipse 6 hafta baktım iyi gidiyo 12 haftaya götürcem ben tren a kullanıyorum hali hazırda parabolanımda var diyer kür için rimobolanı başından beri 200 kullanıyodum 400 e çıkardım bütçen yetiyorsa 6 adete kadar haftalık rimobolan milk thistle ile pek etkilemiyor tabi küçümsenecek bir ilaçta değil haberin olsun kulandığım markalar sustanon rimobolan eczane aspen ve bayern trenbolon acetatım normatech insanların dediğine bakma çok kaliteli ve değerli türkiye birincisi bir hocamdan aldım cayır cayır çalışıyo testlerdede gördüm şuanda prolaktinim tren kaynaklı yükseldiği için dostinex kullanıyorum ürünü 520 tl 10 ml 100 mg  aldım parabolanım basil pharma daha kullanmadım ama sana şunu da söyliyim bütçen genişse @Loving hocam türkiyede bu işi şerefiyle yapanyapan sayılı kişilerden ve normatechi aldığım hpcamda öyle bütcen yetiyorsa wp simgesine tıkla yetmiyorsa seni diğer hocama yönlendiriyim normatechin hammaddesi ukrayna ama burda kutulanıyor satan hocamda söylüyor açıkça  ayrıca kürle ilgili yardıma ihtiyacın olursa @rastlantisalhocamın desteği paha biçilemez cevabını bekliyorum saygılar...

400 mg trenin kaç mg si dolu acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Dostum 500 tl ye standartın üstünde verim veriyor marka kötüledikleri gibi değil önyargılı yaklaşma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Dostum 500 tl ye standartın üstünde verim veriyor marka kötüledikleri gibi değil önyargılı yaklaşma

Ön yargı değil estağfurullah abi  düşük doz Orjinal ilaç daha karlı olur aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Kerem kurt, 1 dakika önce yazdı:

Ön yargı değil estağfurullah abi  düşük doz Orjinal ilaç daha karlı olur aslında 

Yani haklısın ama bütcede gerek 500 tl ye boş ilaç alacağına 500 tlye çalışan ilaç alıyor he varsa bütçesi @Lovinghocamın treni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, 36 dakika önce yazdı:

Yani haklısın ama bütcede gerek 500 tl ye boş ilaç alacağına 500 tlye çalışan ilaç alıyor he varsa bütçesi @Lovinghocamın treni

Before after paylaşır mısın veya güncel formunu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
NamasteGodDamnİt, 5 dakika önce yazdı:

Before after paylaşır mısın veya güncel formunu ?

Tabiki ama 2 haftadadır tren kullanıyorum trenden önceki formummu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Tabiki ama 2 haftadadır tren kullanıyorum trenden önceki formummu

10 hafta 1 gram test zaten ortalama üstü bir kür demek.. varsa bir 10 hafta ve öncesine bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
NamasteGodDamnİt, 03.11.2022 - 23:32 yazdı:

10 hafta 1 gram test zaten ortalama üstü bir kür demek.. varsa bir 10 hafta ve öncesine bakalım.

20220815_221236.jpg 20220912_212823.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

natural mi bu

BLACAXELOT, 03.11.2022 - 23:37 yazdı:

...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

valla BAZI insanların 10 haftada natural alacağı verimi almışsın, ya antreman 'ın ve beslenmen sorunlu yada testo

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
holyland, Şimdi yazdı:

valla BAZI insanların 10 haftada natural alacağı verimi almışsın, ya antreman 'ın ve beslenmen sorunlu yada testo

Hocam aslında daha 5. Haftanın fotosu o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Hocam aslında daha 5. Haftanın fotosu o

niye 10 u atmadın ki

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Maalesef yok birde 7  var 

güncel at 

valla şuan kullandığın ilaçlarla formun böyleyse 😉

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.