Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

melikgngr

Sahte rimobolan

Önerilen İletiler

melikgngr    32

Arkadaşlar merhaba daha öncede formda bir konu hakkında bunu cevaplamıştım ama m.y adlı şahıstan aldığım sahte rimobolanları ekliyorum orjinali ile kıyasladığım zaman prospektüsün içeriği bile farklı orjinali ile karşılaştırdığım resimleri ekliyecem orjinal eczane ürünü rimoyu enjekteye çektiğiniz zaman şeffaf saf bir götüntü var kaç adet çekerseniz çekin ama bu sahte olanla birleşince matlaşıyor içinde buz kalıbı var gibi bir hal alıyor muhtemelen içine kattıkları yağdan ötürü flex enova bir çok markayıda satıyor ınstagramda b.a bir sayfasıda var uzak durun kimseye önermiyorum  

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.54 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.54.jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (3).jpeg

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (5).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (4).jpeg

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (2).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314

Birkaç gün önce rimobolan satan birimi gördüm salonda iki farklı model gösterdi birisi 50 TL birisi 25 TL,, aralarında sıvı renk farkı var ve kutuları farklı ampul şeritleri farklı 

Ertesi gün daha önceden eczaneden almış olduğum rimobolan lardan iki adet örnek getirdim bu elemanın 50 TL dediği ürün ile karşılaltırdım içindeki sıvısı kutususu,, kutu üzerindeki kabartmalar,, ampul boyası,, ampul şeritleri,, etiketleri yapıştırmaları,, dakikalarca inceledim arada bir fark göremedim 

Ya orjinal eczane ürünü yada gerçekten güzel yapılmış sahte ürünler 

Yani ben eczaneden 70 TL den alırken,, bu eleman 50 TL ye satıyor kaça alıyorda  kar yapıyor anlamadım rimobolan ihtiyacım var ama güvenemiyorum 50 TL diye atlamak istemiyorum nasıl ve nerden temin ettikleri ile hiçbir fikrim yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

Telefonuna İTS mobil kur. karekodu ve barkodu okut. Sahte mi gerçek mi orda anlarsın zaten. Provironun ilk sahtesi ile karşılaştığımda çok şaşırmıştım mesela :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Telefonuna İTS mobil kur. karekodu ve barkodu okut. Sahte mi gerçek mi orda anlarsın zaten. Provironun ilk sahtesi ile karşılaştığımda çok şaşırmıştım mesela :)

Abi selamlar eczane de satılan yeni rimolara its de kayıtlı değil çıkmıyor artık.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
scorocco, 2 dakika önce yazdı:

Abi selamlar eczane de satılan yeni rimolara its de kayıtlı değil çıkmıyor artık.

Aynen bende baktım uygulama güzel nöbetci eczane olayı rimo lar çıkmıyor 

Ama akşam eve gidince barcod okutucam ve barcod numarası ile sorgulama yapcam belki ürün okutunca orjinalliğini gösterir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
mcanmeco, 3 dakika önce yazdı:

Aynen bende baktım uygulama güzel nöbetci eczane olayı rimo lar çıkmıyor 

Ama akşam eve gidince barcod okutucam ve barcod numarası ile sorgulama yapcam belki ürün okutunca orjinalliğini gösterir 

göstermiyor ben kontrol ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
melikgngr, 10 dakika önce yazdı:

Evet göstermiyor hiçbirşekilde fakat tanıdık eczane varsa barkodu okutunca hangi tarihte hangi eczaneden satıldığı gösteriyor.

qr kopyalama muhabbeti çok basit bi işlem eczaneden şaşmayın derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
melikgngr, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba daha öncede formda bir konu hakkında bunu cevaplamıştım ama m.y adlı şahıstan aldığım sahte rimobolanları ekliyorum orjinali ile kıyasladığım zaman prospektüsün içeriği bile farklı orjinali ile karşılaştırdığım resimleri ekliyecem orjinal eczane ürünü rimoyu enjekteye çektiğiniz zaman şeffaf saf bir götüntü var kaç adet çekerseniz çekin ama bu sahte olanla birleşince matlaşıyor içinde buz kalıbı var gibi bir hal alıyor muhtemelen içine kattıkları yağdan ötürü flex enova bir çok markayıda satıyor ınstagramda b.a bir sayfasıda var uzak durun kimseye önermiyorum  

M.y procard alan f.k ve t.g nin yanından ayrılmayan eleman mı hocam bu tayfadaki bir arkadaştan iran testo temin etmiştim 4.haftadayım haftaya teste gidicem anormal bir etki yok ama umarım boş çıkmaz ürün.

Rimonun iranın bile sahtesi dolaşmaya başladıysa vay halimize😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

QR code çalışmıyor ama barkod no ve seri no dan yazarak sorgulayın 3 farklı rimobolan dan denedim oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Jacop, 3 dakika önce yazdı:

M.y procard alan f.k ve t.g nin yanından ayrılmayan eleman mı hocam bu tayfadaki bir arkadaştan iran testo temin etmiştim 4.haftadayım haftaya teste gidicem anormal bir etki yok ama umarım boş çıkmaz ürün.

Rimonun iranın bile sahtesi dolaşmaya başladıysa vay halimize😀

Yok dostum e.e hocanın antrenörlerinden birisi. Bilgi paylaştığı bir sayfası var b.a diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143

eczanede bulunabilecek bir ürün için satıcı aramamak gerekir. bazen eczacılarda yok çekiyor ama rimobolan yerine sp/balkan bolde yönelilebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Dostlar bazı arkadaşlar bendeki rimobolan lar karecod dan çıkmıyor demiş 

melikgngr, 6 saat önce yazdı:

Dostum sanırım sendeki rimo lar sahte 

Şuan evdeyim bendeki rimo ları karecod okuttum parti no skt dahil hepsi çıkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

B. A 21 kullanıcı adı olandan bende aldım şırınga içinde diğer ilaçla çekince buzlanma gibi oluyur ama normale dönüyor sonra 3 hafta oldu kullanalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Bu rimobolan işini çözemedim,, sağlık bakanlığına bağlı İTS de düzgün çalışmıyor uygulamaya güvenipte rimobolan almayın 

Kutusu çok farklı saçma sapan renkler olan bir ürün,, ilacın rengi zaten sarımtırak bir renk, kendim eczaneden aldıklarım ile karşılaltırdım baya renk farkı var 

Gel gelelim İTS den QRcode okutunca ilacı buluyor,, çok saçma bir durum sözde sağlık bakanlığına bağlı bir uygulama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
rastlantisal, 11/2/2022 - 12:24 yazdı:

Abi its kurdum qr kod taramazsa sahte mi demek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
roddy0, 48 dakika önce yazdı:

Değil ecZaneden güncel aldığın rimolar bile şuanda çıkmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Nasıl bataklık bir marketing ya bu, eczane ürünlerini bile bir e bir kopyalamışlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
roddy0, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşımda şuan sahte rimobolan lar var bazılarını QRcode okuyor bazılarını okumuyor, its ye aldanıpta sahte rimobolan alma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
scorocco, 20 dakika önce yazdı:

Değil ecZaneden güncel aldığın rimolar bile şuanda çıkmıyor

Kardeşim benim eczaneden aldığım rimobolan ları QRcode okuyor 

Arkadaşımda sahteler var bazılarını oluyor bazılarını okumuyor 

QRcode çalışıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
mcanmeco, 38 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim eczaneden aldığım rimobolan ları QRcode okuyor 

Arkadaşımda sahteler var bazılarını oluyor bazılarını okumuyor 

QRcode çalışıyor 

Dostum evet 2 seri satılıyor eczanede eski seriler okunuyor ve elinde olanlar satıyor falat güncel yeni rimolar kesinlikle çıkmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
scorocco, 6 dakika önce yazdı:

Dostum evet 2 seri satılıyor eczanede eski seriler okunuyor ve elinde olanlar satıyor falat güncel yeni rimolar kesinlikle çıkmıyor 

Yeni seri rimobolan lardan elinde varsa foto atarmısın merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Yeni seri rimobolan lardan elinde varsa foto atarmısın merak ettim 

Var var gece atayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar M.Y hoca benimle iletişime geçti ürünleri tedarikci sağladığını direkt depodan çıktığını kendinin bilmediğini söyledi ve ürün iadesi kargo parası iadesine kadar yaptı malınin arkasında durdu kendinde mağdur birdaha o kişi ile iş yapmayacağını söyledi yani beklemiyordum şaşırdım bundan sonra böyle bir şey olmayacak dedi özür diledi helallik istedi adammış 

tarihinde melikgngr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
monitoring    1
melikgngr, 2.11.2022 - 12:07 yazdı:

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.54 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.54.jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (3).jpeg

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (5).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (4).jpeg

WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (2).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-11-02 at 11.56.53.jpeg

bende gecen denk geldim suphe ettim iyiki almamisim gh da satiyordu kendisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle
      daha önce konusunu (Bulk Kürümü nasıl zenginleştirebilirim) adı altında açmıştım
      Testo, Bolde, Deka seklinde basladigim kürümde 15 kilo kadar aldım ve dekayı kürün 10. Haftası kestim , Bir kaç arkadaş Öneri olarak trenle taçlandırabiliceğimi söylesede ben kendimi hazır hissetmiyorum, Rimobolan eklemeyi düşündüm...
      500 Testo 400 Bolde 400 Rimo şeklinde eczane Rimolarına erişimim maalesef yok kasaba gibi bir yerde kalıyorum , Sp Labs Primobol(rimo) iş görür mü deneyimi olan hocalarım arkadaşlarım yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar .. 
    • Yazan: imsisifos
      Merhaba elimde yaklaşık 12 kutu rimo mevcut ancak bilinçsiz değil, yoğurdu bile üfleyerek girmek istiyorum bu küre bikaç aydır araştırıyorum enantat + rimo ile yürüme kararı aldım küre girmeden önce tüm pct ilaçlarımı korumalarımı vitaminleri alıp temkinli girmek istiyorum dışarıda herhangi biriyle ( salondaki hoca vs) danışmak istemiyorum burada daha önce tecrübeli abilerim ve kardeşlerimizin bilgilerine güveniyorum. 

Kür içinde koruyucu ve vitamin olarak neler almaLıyım ? ( araştırdım hepsini ancak defalarca teyit etmek istiyorum)
      Dozlarım nasıl olmalı hangi gün testo hangi gün rimo almam gerekiyor toplam kaç mg ?
      Toplam kaç hafta kürde kalmalıyım ?

Güncel formumu da koyacağım.

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.