Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roddy0

Kürde haddini aşmış paranoya ve kıskançlık

Önerilen İletiler

roddy0    27

Arkadaşlar selam tren enanth masteron ve sustanon kurundeyim, çok güzel bir ilişkim var kiz arkadasimi cok seviyorum o da beni seviyor ama kafamda kurduğum düşüncelere hakim olamiyorum.Delirmek uzereyim ne yapicam bilmiyorum örnek şuan telefonu kapali cok korkuyorum birsey olucak diye onu özledim diye hickira hickira agliyorum artik illallah geldi kıza da koca bebek gibi oldum, yani ben ne yapmaliyim beni aydinlatin lütfen bazen intihar etmeyi düşünüyorum bazi günler cok mutluyum bazi gunler mutsuz asiri mutsuz, iste durum böyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melikgngr    32

Kan tahlili al özellikle prolaktin ve E2 ye baktır duruma göre ilerle bunları bilmeden bir şey demek zor olur ama tecrübelerime göre özellikle bende sustanon bu değerleri com yükseltti yarım doz cabaser prolaktini dizginledi sakinlik verdi ama 3 mg arimdex bile e2 mi düşürmedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
roddy0, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selam tren enanth masteron ve sustanon kurundeyim, çok güzel bir ilişkim var kiz arkadasimi cok seviyorum o da beni seviyor ama kafamda kurduğum düşüncelere hakim olamiyorum.Delirmek uzereyim ne yapicam bilmiyorum örnek şuan telefonu kapali cok korkuyorum birsey olucak diye onu özledim diye hickira hickira agliyorum artik illallah geldi kıza da koca bebek gibi oldum, yani ben ne yapmaliyim beni aydinlatin lütfen bazen intihar etmeyi düşünüyorum bazi günler cok mutluyum bazi gunler mutsuz asiri mutsuz, iste durum böyle 

Kan tahllili ver duygusal olarak hormonlar tavan yapmis prolaktin icin cabaser e2icin armidex kullanmalisin sakin ol biraz trenbolandan kaynaklaniyor bu duygularin tren adami tribe sokar 😀 hem duygu olarak hem anatomik olarak  o yuzden trenin dozunu biraz dusur yoksa basina is alcan  gecmis olsun mct yapmalisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Aynı konuyu ben 2 hafta önce açmıştım. Ve hala çözebilmiş değilim, dün henüz bir kavga yaşadım kız arkadaşımla. Fakat dizginlemeyi öğrendim, NOR19 Grubu ilaçlar bunu yapıyor. Özellikle Deca. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

kürün içinde bunlar normal şeyler hormonlarla oynanıyor sonuç olarak gerginlik seviyesi her şekilde artıyor ama bunuda şartlandırıp ben kürdeyim diye kendinide şartlamamak lazım o durumu kendinize çekmeyin kan tahlili alıp bakacaksınız beni önerim uzman bir doktor baksın ona göre şekilllendirin farazi konuşmak daha sakıncalı psikolojik sıkıntında olabilir her şeyi ilaca bağlamamakta lazım bir çok değişken var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
roddy0, 5 saat önce yazdı:

Normalde konulara yazmam.. Durumunuza müteakip yazıyorum bu yazdıklarınızın %100 sebebi tren.. Beni tanıyanlar benimle muhatap olanlar bilir trene bakış açımı tren nor 19 grubu en tehlikeli kişiliğinizle oynayan çok riskli bir ilaç..  Derhal treni kesin 3 hafta içinde düzeleceksiniz.. Bir daha da deneyim edinmediğiniz sularda ezbere kulaç atmaya çalışmayın. 

Geçmiş olsun..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
roddy0, 5 saat önce yazdı:

Öncelikle kendini tanıtman lazım. Senin fiziksel kilon yaşın nedir. Kür geçmişin spor geçmişin nedir? girdiğin dozlar nedir?

Sonra acilen 1 tane dostinex ve 1 tane arimidex yutuyorsun. 

Sonra kendine kızıyorsun uzun uzun. Ben bu ilaçların etkisini ve yan etkisini araştırmadan, google'ı geç bu forumda yazılmış onca yazıyı ve tecrübeyi okumadan nasıl böyle bir işe kalkışırım diye. Tren yüzünden evi dağılan arkadaşlarım oldu. Tren yüzünden ilişkisi bitmeyen çok az arkadaşım oldu. Tren ve deca yüzünden normalde hiç kıskanç olmadığı halde kıskançlıktan deliren, paranoyaya bağlayan, kumar oynamaya başlayan ve hayatı sevdiklerine dar eden arkadaşlarım oldu. 

Bak bende trendeyim. Öfke başladığı an önlem aldım ve sorunsuz gidiyorum. Ama en ufak kontrol sorunu yaşasam tren hemen keserdim. Hayatta hiç bir şey seni seven insanlardan kıymetli olmamalı. 

@LovingBurak hocamı dinle. 3 haftayı kısaltmak için sana söylediklerimi iç. Kız arkadaşına da işlerin niye böyle olduğunu tüm gerçekliği ile anlat ki bir ihtimal halinden anlasın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.