Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

TRENBOLON YAN ETKİLERİ HAKKINDA KULLANICI YORUMLARI

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.184
hrnftm01, 3 dakika önce yazdı:

Idrar renginin sarı olması yeterince su tuketilmediginden oluyor genelde. 

Aynen öyle çok su tuketimide idrar rengini açık renk olması muhtemel işin mantığını anlatmak adına böyle bir yanıt verdim. Ama koyu olması böbrek hasarı anlamına gelmez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan, 20 saat önce yazdı:

Çok bilinen bir yanlış  İdrardaki renk değişimi böbreklerin hasar görmesinden tahribat sonucu idrarın renk değiştirmesi deildir. aksine trenbalon sanıldığı kadar çok böbreklere zarar vermez zarar verdiği yerler farklı idrardaki renk değişim sebebi idrardaki metoboliklerin değişmesi ve bozulması idrarın renginin değişmesine yol açar böbrekleriniz çok yorulmuş anlamına gelmez korkmanız gereken bence tam tersi bununla tam bağlantılı olmasa bile eğer sürekli idara renginiz çok açık renkte ise asıl burada böbreklerde işlemsel bir sorunun sebebi olabilir kesin olur demiyorum mantığını anlamak gerek. Çünkü böbreğin en önemli fonksiyonu vucutda gren kandaki atılması gereken maddeleri temizleyerek idrar yoluyla dışa atılımı sağlamaktır.

İdrar renginin koyulaşması organlardaki sorunlar nedeniyle de olabilir buna böbreklerdeki tahribat da sebep olabilir. Bu konuyu birinci ağızdan bir nefronoloji uzmanı ile tartışmıştım. Trenbolone unun sanıldığı kadar böbreklere zarar vermediği konusuna kesinlikle katılmıyorum. Böbrekleriniz işini gerektiği gibi yapmadığında idrar sıvınızda rastlanan metabolitlerin miktarları değişir, bırakın sadece böbrek sorunlarını, enfeksiyonlarda hatta kanser gibi farklı durumlarda irili ufaklı bir çok durumda idrar rengine yansır. Trenbolone kullanımı esnasında böbrek hasarı genelde şu şekilde vuku bulur, trenbolone kan komponentlerinin miktarının normale göre çok artmasını sağlar (sağlıklı bir diyetiniz olsa bile) trenbolone kullanımı esnasındaki yüksek kan basıncı ile mücadele eden birincil organlardan biri de böbreklerdir (ki trenbolone un yanında farklı ilaçlar da olacaksa onlar da basıncı artıracaktır). Tek başına kan ve idrar kreatinin miktarına bakılarak böbreklerde hasara yol açmış mı bilemezsiniz, aşırı su içerek idrardaki kreatinin seviyesini daha düşük bile gösterebilirsiniz, o halde nasıl anlayacağız trenbolone böbreklere zarar vermiş mi, ayrıca ultrason ile, çünkü hastalık durumlarında böbrek duvarlarında kalınlaşma veya anormallikler olur, ayrıca ilaç kullanımını ve proteini azalttıktan sonra değerleriniz normale dönmüş mü bu da önemli. Hele bir de trenbolone ile birlikte stanozolol gibi sağlam diüretik etkisi olan ilaçlarla kombine ettiyseniz rahatlıkla kür sonunda da böbrek değerlerinizin normale dönmediğini bu kürde görmediyseniz bile sonrakinde göreceksiniz. Korkutmak için söylemiyorum ben bu konu üzerinde araştırırken aynı konudan Anabolic doc kanalında da rastlamıştım, kendimde trenbolone kürümde böbrek değerlerimde çok sağlıklı bir diyetim olmasına rağmen değerlerimin yüksek olduğuna rastlamıştım, kür sonrası da devam ettiğini farketmiş bu konu üzerinde araştırma yaptığımda aynı konudan müzdarip kişilerin varlığına rastlamıştım. Zaten en büyük sorun da bir organda ciddi rahatsızlık olduğunu son raddeye geldikten sonra anlayabiliyoruz, özellikle böbreklerde, böbrek yetmezliği çok ciddi bir konu, farkettiğinizde geç olmaması lazım, karaciğer gibi kendini çok hızlı bir şekilde onaramıyor net. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07, 23.10.2020 - 19:40 yazdı:

Unutkanlık, erteleme, bezmişlik.. 3 tren kürüne girdim hayatım boyunca ve 1 yıl oldu bırakalı ve bu 3 şeyi zirve derecesinde yaşıyorum. Kesinlikle tansiyonu, şekeri bozduğuda doğru. Bu ilacın ileri zamanlarda canlı dokularına vereceği, bırakacağı hasar düşünülmemiş çünkü sonuçta kesim öncesi büyükbaş hayvanlara vermek üzere üretilen bir ilaç. Bir insanın 1 yıl trenbolon kullanmasının 1 yıl eroin, kokain kullanmasından daha kötü olduğundan eminim. Ve işin kötüsü bu etkiler belli bir süre sonra başlıyor. 35-40ında böbrek, karaciğer yetmezliği, kısırlık, ani kalp krizi, en kötüsüde bozulan hormon değerleri, trenbolon gerçekten hormonlarla ciddi derecede oynayan bir ilaç. 

Çevremdeki herkese söylerim trenbolone ve diğer steroidler yalnızca dokularımızda değil psikolojimizde de geri dönülmez değişikliklere yol açıyor diye. Bazı steroidlerin metabolik izlerine seneler sonra bile rastlanabiliyor, washout denen tıbbi bir terim var yani ilacın tamamının (metabolitlerinin bile) vücuttan atılması anlamında,washout gerçekleşse bile davranışlarınızda kalıcı değişiklikler meydana gelmiş olabilir. Düşünsenize bir kötü olay yaşıyorsun senelerce aklında çıkmıyor, kötü bir kür dönemi yaşıyorsun psikolojin berbat, bunun tabii ki psikolojik anlamda bütün hayatını etkilemesi kaçınılmaz. Trenbolone un beyin bariyerini geçip birikerek unutkanlığa ileri dönemde alzeihmer a sebep olabileceği bilgisi var bir kaç bilimsel çalışmada... https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25461682/ örneğin bu araştırma trenbolone un nörodejenerasyon yapıp yapmadığını araştırılmış. Erteleme, bezmişlik konuları kimsenin üzerinde durmadığı yorgunluk nedeniyle gerçekleştiği düşünülen troidle ilişkilendirilen ama aslında psikolojik temelli sorunlardır, evet bu psikolojik sorunlar ilaç kullanımından sonra da devam edebiliyor, en büyük sır ise bu ilacın işleyiş mekanizmasını henüz %100 bilmiyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Konu ile alakasız olacak ifbb Pro kartı olan sporcular tren vs kullanıyorlar mı peki ? Yoksa Peptid kürleri ile mi o formlarda geziyorlar yada Tren kadar etkili yan etkileri az hiçbir ürün üretilmedi mi bu riskler çok ciddi riskler bende trenin tadına bakmak istiyordum bir sonra ki yıl fakat korktum açıkcası azımsanacak etkiler değil bu işi seviyoruz yapıyoruz en iyi etki de belki tren den geliyor ama çok mantıklı değil gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20
ferhat59, 25.10.2020 - 07:58 yazdı:

Konu ile alakasız olacak ifbb Pro kartı olan sporcular tren vs kullanıyorlar mı peki ? Yoksa Peptid kürleri ile mi o formlarda geziyorlar yada Tren kadar etkili yan etkileri az hiçbir ürün üretilmedi mi bu riskler çok ciddi riskler bende trenin tadına bakmak istiyordum bir sonra ki yıl fakat korktum açıkcası azımsanacak etkiler değil bu işi seviyoruz yapıyoruz en iyi etki de belki tren den geliyor ama çok mantıklı değil gibi

3-6 ay parçalı iri gezeceğim diye vücudunu trenle yorma derim, ha işin buysa hayatını vücut geliştirme işinden kazanan bir yarışmacıysan kullan ama değilsen en basitinden testo-primobolan güzel bir beslenme ile çok iyi sonuçlar getirir kanaatindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trenbolone kadar mucizevi bir ilaç yok steroidin atasıdır.Gerisi fasa fiso. Yan etkilerine gelecek olursak normal dozajlarda kullanırsanız yüksek ihtimalle sıkıntı yaşamazsınız.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fdfsdfasfas
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuanda kullanıyorum normalde De sıkıntılı spor hayatım öncesi çok ceza bitirmiş birisi olarak diyebilirim ki piskolojik olarak saatli bomba gibiyim kaldıramıyorum artık kesecem ilacı düzgün giden ilişkimi durduk yere geç yazdın gibi sudan sebeplerle kafamda birşeyler kurup bozuyorum sonra derbeder oluyorum ama derbeder olmaktan mutlu oluyorum Müslüm dinleyip bir yandan sigara içip bir yandan tavuk yiyip sigarayı kolumda döndürdüğüm tuhaf tuhaf şeyler yaşıyorum öyle bir sinir yapıyor ki kemal Sunal'ın sakar şakir filimindeki hıyar sahnesi gibi kemal Sunal'ın hıyarı ısırdığı zaman gardırop fuatin çıkan ses den rahatsız olup ihhhhh inghhhhh diye çıkardığı seslere benzer sinir sesi çıkarıyorum sabahtan akşama kadar define zamanı kız arkadaşımvanilya şeker yanığı içeren parfüm sıktığı için ulan aynı bisküvi gibi kokuyorsun diyetteyim sen canımı bisküvi çektirdin diyerek azarladı gimi bilirim çok sıkıntılı bir ilaç

tarihinde aylardanKASIM tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Trenbolon enantat  Boğaz ağrısı yapar mi trenbolon kullandığımdan beri boğaz ağrısı oldu bende

Ne katmislarsa bunlarin flakonlarinin içine saçma sapan yan etkiler yaşayanların yorumunu görüyorum inan gülmemek elde değil yok duvarı yumrukluyorum yok asabileştim ofke nöbetleri geçiyorum ahahaaha

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Tr3n, 18 dakika önce yazdı:

Trenbolon enantat  Boğaz ağrısı yapar mi trenbolon kullandığımdan beri boğaz ağrısı oldu bende

Ne katmislarsa bunlarin flakonlarinin içine saçma sapan yan etkiler yaşayanların yorumunu görüyorum inan gülmemek elde değil yok duvarı yumrukluyorum yok asabileştim ofke nöbetleri geçiyorum ahahaaha

agrı degil de yanma oldu bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
swezy, 12 dakika önce yazdı:

agrı degil de yanma oldu bende

Kac ml vurdun ağır gelmiştir belki ben 2 ml vurduğum zamanlar ağzıma tadı geliyor sendede o yanma yapmış olabilir sonra öksürtüyor ben 1.5 ml aşmiyorum trende ağır çünkü dozajlardan olabilir 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Ben sp tren enant kullanıyorum 150mg haftalık daha bir belirtim yok sadece sertlik gelmeye başladı ama terleme öksürük vesaire yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

Beni biraz saatli bombaya dönüştürdü. Her şeye çok çabuk sinirleniyorum. Bazı enjeksiyonlarda acayip öksürük yapıyor. Onun dışında akşam da bazen derbedere bağlıyorum o yüzden geceleri erken uyumak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

ben dün ilk parabolanı vurdum 150mg perşembe bi 150daha vuracağım haftalık 300mg bakalım neler olacak daha önce çok kısa kullandım bırakmak zorunda kaldım ilacı değil kürü tam parabolan girmişti kür bırakmak zorunda kalmıştım bu sefer göreceğiz bakalım ne olacak. markam sp labs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
j00x0, 37 dakika önce yazdı:

ben dün ilk parabolanı vurdum 150mg perşembe bi 150daha vuracağım haftalık 300mg bakalım neler olacak daha önce çok kısa kullandım bırakmak zorunda kaldım ilacı değil kürü tam parabolan girmişti kür bırakmak zorunda kalmıştım bu sefer göreceğiz bakalım ne olacak. markam sp labs

Bu iş tamamen genetik. 20-25 hafta tren kullandığım oldu aralıksız ( tren e ) 0 yan etki gördüm. İlaç dolu çünkü kuzenim ile aynı flakonları paylaştık o 8. Haftada yan etkiden kesmek zorunda kaldı. Genetik olarak düşük prolaktini sahibim ve tren bile çok fazla artırmıyor. Uzun lafın kısası şansına bakalım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erberkovic, 16.06.2019 - 01:46 yazdı:

İki sene önce 1 ay kadar kullanmıştım. Agresiflik artıyor gerçekten ama diğer anlatılan yan etkilerin hiç birini yaşamadım.(uykusuzluk, nefes darlığı, terleme vs.). Ayrıca ilacımın sahte olduğunu düşünüyorum. Kestikten 1,5-2 ay sonra yaptığım testte FSH LH çok yüksekti. Süre fazla gibi gözükse de FSH LH'ın bu kadar yüksek olmayacağı söylendi hocalarca.. Konuya geleyim, daha önce bolde testo dia felan kullandım ama yazılan çoğu yan etkiyi yaşamadım. İnternette insanlar biraz abartıyor bence. Bazıları kullanmadan bi şeyler yazıyor. Ben interneti fazla ciddiye almamanızı öneririm.

Hocam elini kalbime koy simdi sorucagim soruyu dogru duzgun cevapla. Kur oncesi, esnasinda ve sonrasinda penisindeki durum nasildi. Herhangi bi problem oldu mu. Deca dick veya baska herhangi bi problem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

1 yıldır hiç kesmeden tren kullanan arkadaşlarım var, çok mutlular low dose gidiyorlar. Tren nasıl bir ilaçsa adamları tren harici hiçbir şey tatmin etmiyor, bırakamıyorlar. Sanırım en büyük etkisi bağımlılık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
metinkarayagci, 1 saat önce yazdı:

Hocam elini kalbime koy simdi sorucagim soruyu dogru duzgun cevapla. Kur oncesi, esnasinda ve sonrasinda penisindeki durum nasildi. Herhangi bi problem oldu mu. Deca dick veya baska herhangi bi problem

Bunun tereddütleriyle ilaca gireceksin hiç girme psikolojik olarak kürde sağlıklı ilerleyemezsin, hiç bir ilaç yan etki yapmadan zarar vermeden sana babanın hayrına natural insanın üzerine çıkarmaz bunu olma ihtimalinin olmama ihtimalinden yüksek olduğunu bilerek gireceksin gir. 

Probis, 1 saat önce yazdı:

1 yıldır hiç kesmeden tren kullanan arkadaşlarım var, çok mutlular low dose gidiyorlar. Tren nasıl bir ilaçsa adamları tren harici hiçbir şey tatmin etmiyor, bırakamıyorlar. Sanırım en büyük etkisi bağımlılık.

abd de ve ab de adamlar yarışmaya 6-8 hafta kalmadığı sürece vücutlarına sokmuyorlar bizde bulkta var cut ta var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.