Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

catanaccio

Steroid yada sarms kullanım tercihi

Önerilen İletiler

catanaccio    0

Merhaba, 

Forumda uzunca bir süre vakit geçirdim. Sizlerin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanmak istedim. 

Benim sizlerden destek almak istediğim konu şu; 

Ben 29 yaşındayım ve 4 yıldır spor yapıyorum. 4 yıllık spor hayatımda hep kafamda bir vücut estetiği, büyüklüğü vardı ve fayda olabileceğini düşündüğüm tüm supplementleri kullandım ancak istediğim gelişmeyi ayna karşısında hiç göremedim ve bu benim hep hevesimi kırdı. Zaman zaman sporu bıraktım tekrar başladım ve başladığım yerlere geri döndüm. Şuanda boy 175 Kilo 90 kalıplı ancak göbekli bir fiziğe sahibim. Endomorf vücut tipi diyebilirim. 

Sizlerden istediğim destek ve/veya sorum şu;

Steroid için geç midir ?

Steroid kararı vermeden önce sarm mı kullansam ? 
Steroid ve/veya sarm konusunda yada bu süreçte birebir destek alabileceğim biri var mıdır ? 

Sorularım sizleri kısıtlamasın sizlerin yorumları benim için değerli ancak siz kullanma yapma demeden önce belirtmek istiyorum ki kullanmak istiyorum ve kafamda ki o hacime ulaşacağım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkside    4
catanaccio, 29 dakika önce yazdı:

Merhaba, 

Forumda uzunca bir süre vakit geçirdim. Sizlerin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanmak istedim. 

Ben 29 yaşındayım ve 4 yıldır spor yapıyorum. 4 yıllık spor hayatımda hep kafamda bir vücut estetiği, büyüklüğü vardı ve fayda olabileceğini düşündüğüm tüm supplementleri kullandım ancak istediğim gelişmeyi ayna karşısında hiç göremedim ve bu benim hep hevesimi kırdı. Zaman zaman sporu bıraktım tekrar başladım ve başladığım yerlere geri döndüm. Şuanda boy 175 Kilo 90 kalıplı ancak göbekli bir fiziğe sahibim. Endomorf vücut tipi diyebilirim. 

Steroid için geç midir ?

Steroid ve/veya sarm konusunda yada bu süreçte birebir destek alabileceğim biri var mıdır ? 

Sorularım sizleri kısıtlamasın sizlerin yorumları benim için değerli ancak siz kullanma yapma demeden önce belirtmek istiyorum ki kullanmak istiyorum ve kafamda ki o hacime ulaşacağım :) 

Naturelde cidden iyi bir fizik inşa edemediysen ilaçlarla çok sert kürler yapman lazımki güzel fizik yapasım ama naturelde sabr edip güzel bir alt yapı yaparsan en ufak ilaç bile seni patlatır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Darkside, 6 saat önce yazdı:

Naturelde cidden iyi bir fizik inşa edemediysen ilaçlarla çok sert kürler yapman lazımki güzel fizik yapasım ama naturelde sabr edip güzel bir alt yapı yaparsan en ufak ilaç bile seni patlatır

Sorun şu ki aynaya baktığım da değişikliği hızla görmek istiyorum çünkü benim en büyük motivasyon kaynağım o oluyor. En ufak ilaçtan kastın nedir peki ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
catanaccio, 1 saat önce yazdı:

Sorun şu ki aynaya baktığım da değişikliği hızla görmek istiyorum çünkü benim en büyük motivasyon kaynağım o oluyor. En ufak ilaçtan kastın nedir peki ? 

steroidler ile sarmsların etkileri tabi ki kıyaslanılamayacak seviyede. sarmslar kürü destekleyici olarak kullanılabilir. yaş olarak streoid için geç mi diyorsanız ben de o yaşlardayım ve kürdeyim :). tek tavsiyem şu olur anabolizanlara bulaşmadan önce yağ oranını düşürebildiğin kadar düşür ki ilaçların yan etkileri en aza indirgensin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

steroidler ile sarmsların etkileri tabi ki kıyaslanılamayacak seviyede. sarmslar kürü destekleyici olarak kullanılabilir. yaş olarak streoid için geç mi diyorsanız ben de o yaşlardayım ve kürdeyim :). tek tavsiyem şu olur anabolizanlara bulaşmadan önce yağ oranını düşürebildiğin kadar düşür ki ilaçların yan etkileri en aza indirgensin

O zaman daha yaş daha geç olmadan 6 ay - 1 yıllık süreçte yağ oranını aşağılara çekebildiğim kadar çekerim. :) Yağ oranım çok yüksek şuan sağlam cardiolara başladım zaten ancak bu konuya girdiğimize göre bir soru daha sormam gerek. :)

Yağ oranımı düşürmek için Sarmlardan destek alsam, ideal seviyeye geldiğimde de streoidlerden devam etsem nasıl olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
catanaccio, 43 dakika önce yazdı:

O zaman daha yaş daha geç olmadan 6 ay - 1 yıllık süreçte yağ oranını aşağılara çekebildiğim kadar çekerim. :) Yağ oranım çok yüksek şuan sağlam cardiolara başladım zaten ancak bu konuya girdiğimize göre bir soru daha sormam gerek. :)

Yağ oranımı düşürmek için Sarmlardan destek alsam, ideal seviyeye geldiğimde de streoidlerden devam etsem nasıl olur ?

sarmslarin etkisi bence cok minimal, seni cok iyi anliyorum cunku ben de ayni süreçleri yasadim sonunda trenbolone kullanmaya başladım:D sureci iradenle kisa tutmaya calis yag oranini 2 ayda düşür, yoksa psikolojinde kotuyse 3-4 aya ilk kurum diye konu acarsin kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

karaciğer böbrek değerlerin saglamsa prop primo veya prop bolde gider iyi beslenme ve kardiyo ile güzel sonuç alabilirsin zira enantate bence kullanma endomorfta su tutma durumu biraz sıkıntı  kendimden biliyorum

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
roddy0, 2 saat önce yazdı:

sarmslarin etkisi bence cok minimal, seni cok iyi anliyorum cunku ben de ayni süreçleri yasadim sonunda trenbolone kullanmaya başladım:D sureci iradenle kisa tutmaya calis yag oranini 2 ayda düşür, yoksa psikolojinde kotuyse 3-4 aya ilk kurum diye konu acarsin kardeşim 

Benimle aynı süreçleri yaşaman beni bi an mutlu etti kusuruma bakma çünkü beni gerçekten daha iyi anlayabileceğini hissettim :) Ben artık steroidi basayım yan etkileri neyse yaşayayım diyorum ama ne kadar araştırma yapsam da enjeksiyon sürecimi takip edebilecek PCT sürecimi takip edebilecek birinin yardımına, yanımda olmasına ihtiyacım var. PCT sırasında bel altında olan kayıpları geri kazanma süresi çok korkutuyor beni. Belki de bana önereceğiniz dozlar cinsel hiç bir sorun teşkil etmeyecek bu sana yeter diyeceksiniz. 

Sözün özü, bana bu süreçte yardımcı olabilecek bir hoca,abi,dost,arkadaş,kardeş gerekiyor. :) 

Testocu, 2 saat önce yazdı:

karaciğer böbrek değerlerin saglamsa prop primo veya prop bolde gider iyi beslenme ve kardiyo ile güzel sonuç alabilirsin zira enantate bence kullanma endomorfta su tutma durumu biraz sıkıntı  kendimden biliyorum

Primoyu tek olarak kullansam da iyi sonuçlar elde edebileceğimi söyleyenler olmuştu. Eğer yanlışsam düzeltin ayrıca cinsel sorunlarında gözlenmediği bir takviyeymiş. Doğru mudur bu bilgi ?

Benim bir podyum hedefim yok ancak iri ve hacimli görünmek istediğim için bu yola gireceğim. Bu sebeple arayışım yüksek dozlar uzun süren kürler değil. Diğer cevaplarımda da belirttiğim gibi bana bu yolda yardımcı olabilecek birine yada birilerine ihtiyacım var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
catanaccio, 1 dakika önce yazdı:

Primoyu tek olarak kullansam da iyi sonuçlar elde edebileceğimi söyleyenler olmuştu. Eğer yanlışsam düzeltin ayrıca cinsel sorunlarında gözlenmediği bir takviyeymiş. Doğru mudur bu bilgi ?

Benim bir podyum hedefim yok ancak iri ve hacimli görünmek istediğim için bu yola gireceğim. Bu sebeple arayışım yüksek dozlar uzun süren kürler değil. Diğer cevaplarımda da belirttiğim gibi bana bu yolda yardımcı olabilecek birine yada birilerine ihtiyacım var. 

testosuz kür olmaz , kimse sana sorun yaşamayacağının garantisini veremez , iri ve hacimli olmak için uzun kür şart.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

testosuz kür olmaz , kimse sana sorun yaşamayacağının garantisini veremez , iri ve hacimli olmak için uzun kür şart.

Kabul. Birebir yardımcı olabilecek biri var mıdır ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Başlangıç olarak testo bolde git derim .. vücudunun ne tepki vereceği önemli . Bununla birlikte güzel bir diyet yapman gerekecektir . Endomorf bireylerin yüksek yağ oranlarından dolayı steroidden alacağı verim düşecektir . Yağ oranı düşürüp girmek daha mantıklı olacaktır . Çok sonraki kürlerde güzel yağ yakmak için tren tarzı ilaçlar kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
catanaccio, Şimdi yazdı:

Kabul. Birebir yardımcı olabilecek biri var mıdır ? :) 

Foruma konu açarsanız zamanı olan kişiler yardımcı olur tabiki ama kimse babasının hayrına sürekli iletişim halinde birebir yardımcı olmaz diye düşünüyorum , birde yağ oranınız yüksek olduğunu söylüyorsunuz natural olarak dip formu görmeden 10-15 kg vermeden yağlı şekilde kesinlikle küre girmeyin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
PowerWave, 13 dakika önce yazdı:

Başlangıç olarak testo bolde git derim .. vücudunun ne tepki vereceği önemli . Bununla birlikte güzel bir diyet yapman gerekecektir . Endomorf bireylerin yüksek yağ oranlarından dolayı steroidden alacağı verim düşecektir . Yağ oranı düşürüp girmek daha mantıklı olacaktır . Çok sonraki kürlerde güzel yağ yakmak için tren tarzı ilaçlar kullanabilirsin 

Değerli bilgi için çok teşekkür ederim. Peki yağ yakıcı sarm kullanmam bu süreci hızlandırır mı ? Yoksa Sarm içinde yağ oranımın önce düşmesi mi gerek ?

Markus Rühl, 13 dakika önce yazdı:

Foruma konu açarsanız zamanı olan kişiler yardımcı olur tabiki ama kimse babasının hayrına sürekli iletişim halinde birebir yardımcı olmaz diye düşünüyorum , birde yağ oranınız yüksek olduğunu söylüyorsunuz natural olarak dip formu görmeden 10-15 kg vermeden yağlı şekilde kesinlikle küre girmeyin .

Eee tabi onunda belirli ücret karşılığı olacaktır onu göze almıştım. Bilgi için çok teşekkür ederim. Önceliğim yağ yakmak olacak ancak Sarm kullanarak bu süreyi azaltabilir miyim ? Yoksa Sarm içinde yağ oranımın önce düşmesi mi gerek ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
catanaccio, 12 saat önce yazdı:

Merhaba, 

Steroid için geç midir ?

2 ay 20-30 karb x2 protein 1,5 saat  orta tempo kardio ve antrmanların yüksek nabız orta agırlık olsun 2 öğün ye bol miktarda lif ve yeşillik al 2 ay dişini sık sonra rahatsın

tarihinde Darkside tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
catanaccio, 3 saat önce yazdı:

hızlıca kilo vermek istiyorsun seni anlıyorum. sarmslar yerine yohimbine tercih ederdim ben olsam.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
catanaccio, 31 dakika önce yazdı:

Değerli bilgi için çok teşekkür ederim. Peki yağ yakıcı sarm kullanmam bu süreci hızlandırır mı ? Yoksa Sarm içinde yağ oranımın önce düşmesi mi gerek ?

Eee tabi onunda belirli ücret karşılığı olacaktır onu göze almıştım. Bilgi için çok teşekkür ederim. Önceliğim yağ yakmak olacak ancak Sarm kullanarak bu süreyi azaltabilir miyim ? Yoksa Sarm içinde yağ oranımın önce düşmesi mi gerek ?

Yohimbine kullanabilirsiniz ama sert ve uzun diyet şart irade güçlü olmadan kürdeyken dahi obez olabilirsiniz , her olayda hormonlara başvurmak iyi değil.

catanaccio, 31 dakika önce yazdı:

Balkan ve sp gibi kendini kanıtlamış eczane ürünleri ile kür yapmak ve birebir destek almak istiyorsan aşağıdaki wp butonundan burak hocaya ulaşabilirsin.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Valhallaxd, 48 dakika önce yazdı:

hızlıca kilo vermek istiyorsun seni anlıyorum. sarmslar yerine yohimbine tercih ederdim ben olsam.

Açıkçası Yohimbine hiç araştırmadım. Daha önce termo supplement kullandım ancak Yohimbine dediğim gibi hiç kullanmadım. Araştıracağım... Çok teşekkürler.

Markus Rühl, 34 dakika önce yazdı:

Balkan ve sp gibi kendini kanıtlamış eczane ürünleri ile kür yapmak ve birebir destek almak istiyorsan aşağıdaki wp butonundan burak hocaya ulaşabilirsin.

Tamamdır çok teşekkür ederim... 

Öncelikle desteğiniz için her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim...

İyi varsınız...

Darkside , Valhallaxd , roddy0 , Markus Rühl , PowerWave , Testocu

Son olarak konuyu bağlamak için sizlerle bi fotoğraf paylaşmak istiyorum. 

ft7k9mj.jpeg

Bu tip bir fiziğe ulaşmak için küre girmeye gerek var mı ? Belki bir tık daha fazlasını düşünerek gerek yok veya düşük dozlar gerekir mi ?

Sarm minimal etki yarattığı için kullansam yeter mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
catanaccio, Bir saat önce yazdı:

Açıkçası Yohimbine hiç araştırmadım. Daha önce termo supplement kullandım ancak Yohimbine dediğim gibi hiç kullanmadım. Araştıracağım... Çok teşekkürler.

Tamamdır çok teşekkür ederim... 

Öncelikle desteğiniz için her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim...

İyi varsınız...

Darkside , Valhallaxd , roddy0 , Markus Rühl , PowerWave , Testocu

Son olarak konuyu bağlamak için sizlerle bi fotoğraf paylaşmak istiyorum. 

Bu tip bir fiziğe ulaşmak için küre girmeye gerek var mı ? Belki bir tık daha fazlasını düşünerek gerek yok veya düşük dozlar gerekir mi ?

Sarm minimal etki yarattığı için kullansam yeter mi ? 

Elliot hulse ağırlık kaldırmaya 15 yaşında başlamış ve şuan 43 yaşında 28 yıl dır antrenman yapıyor yani , eskiden kür yaptığını ve tren kürüne girdiğini söylüyor zaten , doğal olarak yapılsaydı bu adam niye küre girdi , birini gösterip böyle olmak istiyorum veya böyle olabilirmiyim demek gerçek dışı , ayrıca adamın 17 yaşındaki hali bu şekilde gözüküyor onun genetiğine sahipmisin , onun imkanlarına sahipmisin uzar gider , kendinin en iyi hali olmaya çalış tabiki sağlığını önemseyerek.

IMG_20221101_162904.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Markus Rühl, 12 dakika önce yazdı:

Elliot hulse ağırlık kaldırmaya 15 yaşında başlamış ve şuan 43 yaşında 28 yıl dır antrenman yapıyor yani , eskiden kür yaptığını ve tren kürüne girdiğini söylüyor zaten , doğal olarak yapılsaydı bu adam niye küre girdi , birini gösterip böyle olmak istiyorum veya böyle olabilirmiyim demek gerçek dışı , ayrıca adamın 17 yaşındaki hali bu şekilde gözüküyor onun genetiğine sahipmisin , onun imkanlarına sahipmisin uzar gider , kendinin en iyi hali olmaya çalış tabiki sağlığını önemseyerek.

Bunlar çok güzel bilgiler ancak düzeltmem gereken yerler var hocam. Doğal olarak yapılabilecek vücutlar var. Doğal olduğu iddia edilenlerde var. Birinin gösterip " böyle olmak istiyorum " veya " böyle olabilir miyim" demek " gerçek dışı " bence değildir. çünkü gösterdiğim, referans aldığım birini göstermek bir hedeftir. Tabi bu yolda kullanılanlar, genetikler işin içine girer ama " gerçek dışı" diyemeyiz. Adamın 17 yaşında ki haline baktığımda size gönderdiğim fotoğrafa baktığımda tabi ki de vücut yapılarımızın benzerliğini karşılaştırdım. Demem o ki alelade bir fotoğraf değildir paylaştığım. 

Soru sizin için bir de şöyle sorayım; Bu vücut küre girmeden " yapılamaz " bir vücut mudur ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
catanaccio, 39 dakika önce yazdı:

Bunlar çok güzel bilgiler ancak düzeltmem gereken yerler var hocam. Doğal olarak yapılabilecek vücutlar var. Doğal olduğu iddia edilenlerde var. Birinin gösterip " böyle olmak istiyorum " veya " böyle olabilir miyim" demek " gerçek dışı " bence değildir. çünkü gösterdiğim, referans aldığım birini göstermek bir hedeftir. Tabi bu yolda kullanılanlar, genetikler işin içine girer ama " gerçek dışı" diyemeyiz. Adamın 17 yaşında ki haline baktığımda size gönderdiğim fotoğrafa baktığımda tabi ki de vücut yapılarımızın benzerliğini karşılaştırdım. Demem o ki alelade bir fotoğraf değildir paylaştığım. 

Soru sizin için bir de şöyle sorayım; Bu vücut küre girmeden " yapılamaz " bir vücut mudur ? :) 

Yazdığım yazı gayet anlaşılır ve sorduğun soruya cevap verdiğimi düşünüyorum , 28 yıldır antrenman yapan ve birden fazla küre giren kişinin vücuduna doğal olarak sahip olmayı düşünmek gerçek dışı , attığım fotoğrafta sol tarafta 14 yaşında sağ tarafta 17.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

Yazdığım yazı gayet anlaşılır ve sorduğun soruya cevap verdiğimi düşünüyorum , 28 yıldır antrenman yapan ve birden fazla küre giren kişinin vücuduna doğal olarak sahip olmayı düşünmek gerçek dışı , attığım fotoğrafta sol tarafta 14 yaşında sağ tarafta 17.

Teşekkür ederim... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
catanaccio, 9 saat önce yazdı:

ft7k9mj.jpeg

1 yıl daha kürde kalırsam boy-kas orantısı olarak böyle olurum.

bence bu fizik spor yapıp iğne vuran herkesin 2-3yıl düzenli spor yaparsa ulaşabileceği bir fizik, yetenek gerektirmiyor ?

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
holyland, 7 dakika önce yazdı:

1 yıl daha kürde kalırsam boy-kas orantısı olarak böyle olurum.

bence bu fizik spor yapıp iğne vuran herkesin 2-3yıl düzenli spor yaparsa ulaşabileceği bir fizik, yetenek gerektirmiyor ?

Yetenek gerektirmiyor diyen olmadı ya :) 

Yanıtın için teşekkür ederim. "bence bu fizik spor yapıp iğne vuran herkesin 2-3yıl düzenli spor yaparsa ulaşabileceği bir fizik" bu yorumun benim için yeterli. Tekrar teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
catanaccio, 01.11.2022 - 01:47 yazdı:

Merhaba, 

Steroid için geç midir ?

Kisa ve oz olarak naturelde ne kadar cok kas kutlen varsa anabolizan ilaclar bunu buyutur naturelde kas kutlen zayifsa cok buyuk bir mucize bekleme onun disinda sarms konusunda yani aktarlara kadar dusmus piyasasa orjinali bulmak mesele buldun diyelim cok buyuk mucize yine bekleme cok sert kurler asla tavsiye etmiyorum heleki ilk basslayanlar icin bana kalirsa asla baslama cunku bildigin  bagimlilik yapar bu sigara alkol gibide degil tadini bir kere aldiginda etrafından gelen olumlu yorumlar seni buna bagimli yapar o yuzden yapiyosanda dozunda olmali kardesim gecmis olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catanaccio    0
Lynx, 47 dakika önce yazdı:

Kisa ve oz olarak naturelde ne kadar cok kas kutlen varsa anabolizan ilaclar bunu buyutur naturelde kas kutlen zayifsa cok buyuk bir mucize bekleme onun disinda sarms konusunda yani aktarlara kadar dusmus piyasasa orjinali bulmak mesele buldun diyelim cok buyuk mucize yine bekleme cok sert kurler asla tavsiye etmiyorum heleki ilk basslayanlar icin bana kalirsa asla baslama cunku bildigin  bagimlilik yapar bu sigara alkol gibide degil tadini bir kere aldiginda etrafından gelen olumlu yorumlar seni buna bagimli yapar o yuzden yapiyosanda dozunda olmali kardesim gecmis olsun

Öncelikle yanıtın için çok teşekkür ederim. Çok sert kürler zaten kafamda hiç olmadı. Düşük dozlarda alıp hacimlenmek beni mutlu edecektir. Tabi dediğin gibi de çevrenden gelen olumlu tepkilerle de dozu arttırmamam gerek. 

Peki ek bir sorum olacak. Düşük doz kullanımı ve PCT sonrası tekrar zaman zaman küre girmem gerekecek mi yoksa düzenli ve disiplinli antrenmanlarla düşük dozun verdiği hacimi koruyabilir miyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.