Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rkanatlarimda

Revolution sarms lab - dolandırıcı

Önerilen İletiler

Merhaba herkese, 

.... diye bir ahlaksız var; kendisi Revolution Sarms'ın Türkiye Distribütörü olduğunu iddia ediyor.

Önce güvenerek MK-677 ürününü sipariş verdim, siparişi beklerken de Revolution Sarms'ın müşteri temsilcisine mail attım. Adamlar Türkiye'de bir distribütörünün olmadığını söylediler, bu ahlaksıza durumu ilettim, cevap olarak biz toptan alıyoruz Türkiye'ye getiriyoruz diye üste çıkmaya çalıştı.

Ürün elime ulaştıktan sonra da ürünün videolarını çekip, Revolution Sarms'a gönderdim bu ürünlerin orijinal olup olmadığını öğrenmek için ve tabi ki orijinal çıkmadı. Adamların kutusu yokmuş bu kutu yaptırmış, şişeleri daha farklıymış, pipetleri de farklıymış filan... anlayacağınız bu şerefsiz sırf milleti kandırmak için ürün yaptırmış. Mailleri sizinle paylaşıyorum. Bu ahlaksız göz göre insanları kandırıyor, sahte ürün yaptırmış ve satıyor, umarım hakkettiğini bulur. 

Screenshot.thumb.png.58eced2beefee25237b6334f19468a0e.png

image.thumb.png.2159261509f8f158b426d6505de70dd6.png image.png

• İğrenç 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Sarms var diyet yok diye ortalıkta gezen aptal değil mi bu 😂 Kullanmadığı ilaç yok hala sarmsla söyleyim böyleyim diye geziyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Tam şebek bu eleman instada gördükçe gülüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Her gün tatlı yiyorum formdayım no diyet yes sarms tam bir soytarı ya sanki dnp satıyo 4k 😄 çocuk şurubunu sulandırıp millete satıyordur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Yılda 5-6 marka değiştirip satıyor farklı bir konuda daha yazmıştım.Hangisi patlarsa onla devam gibi.

Enjeksiyondan çekinen kolaya kaçan arkadaşları da avlıyor.

Adam bayadır piyasada kazanıyor parasını bide :o

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    424

Bunun daha instada ilk patlamaya çalıştığı günleri hatırlarım sene 2019-2020 o zamanlardı.

Sonra bir iki sponsorluk derken yoluna çıkmıştı patlamasına şaşırmadım.

Valhallaxd, 31.10.2022 - 17:28 yazdı:

hocam scirocco arabası olan birisine nasıl güvenebildin :D :D

Bu yorum iyiydi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730

Geçmiş olsun kaç para vermiştiniz bir şişe sarma fiyat listesi var mı zaten oradan belli olur herşey.

Vural2, 31.10.2022 - 18:27 yazdı:

Yılda 5-6 marka değiştirip satıyor farklı bir konuda daha yazmıştım.Hangisi patlarsa onla devam gibi.

Enjeksiyondan çekinen kolaya kaçan arkadaşları da avlıyor.

Adam bayadır piyasada kazanıyor parasını bide :o

adamın konusuna 2022 de alma yazmışsınız adam almış dediğiniz çıkmış hocam :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyguard23    2

Bu şe.... görüşme Fırsatım oldu hayatımda gördüğüm en ..... kimse herşeyi yalan aynı salonda çalıştığımız dönemde millete ilaç satmaya çalıştı lakin bı çoğuna engell oldum @rkanatlarimda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Benim anlamadigim internettet ve social media ürün alinmaz DOSTUM😂 ha gi akildan aldin. Bunlar hepsi sahte ürünler ve fake insanlar😅 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    424
Bodyguard23, 3 saat önce yazdı:

Bu şe.... görüşme Fırsatım oldu hayatımda gördüğüm en ..... kimse herşeyi yalan aynı salonda çalıştığımız dönemde millete ilaç satmaya çalıştı lakin bı çoğuna engell oldum @rkanatlarimda

Ne yapacak başka elinde başka iş yok ki :D Yalandan giyim sponsorluğu. Herkes fenomen oldu bi bu olamadı zaten :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
SPECTRE, 17.11.2023 - 18:01 yazdı:

Geçmiş olsun kaç para vermiştiniz bir şişe sarma fiyat listesi var mı zaten oradan belli olur herşey.

adamın konusuna 2022 de alma yazmışsınız adam almış dediğiniz çıkmış hocam :D 

Sakalımız da var ama sözümüz dinlenmiyor :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    250

anlamıyorum 500 kazanacağına 300 kazan ama işini ahlakıyla yap ki alan birdaha alsın memnun kalsın ve çevresine önersin ben tedarikçilere esnaf gözüyle bakarım ve bu esnaflık değil piyasa da dolandırıcı olarak tanınmak bilinmek ne kadar kötü bir durum 3 5 kuruş para için değmez güzel de bir fizik yakalamış ileriye götür yarışmalara katıl derece yap insanlar zaten sana gelicektir zamana bırakmak varken kısa yoldan nasıl para kazanırım derdin de bir arkadaş üzüldüm kendini şu duruma soktuğu için yazık.....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.