Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rota

Yağsız büyümenin püf noktaları

Önerilen İletiler

Rota    225

Merhaba dostlar. 3 senedir aktif olarak spor yapıyorum. Boyum 1.75 kilom ise 75. Şimdiysede salt temiz büyüme odaklı (danabol,boldenon oral ilaç hariç) 3 aylık bir kür yapmak istiyorum. Amacım günde 80 ila 100 gram arası protein alarak max kas kütlesi eklemek. 

Bu işi püf noktaları nelerdir nasıl bir şey yapmam gerekiyor bilmiyorum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkside    4
Rota, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlar. 3 senedir aktif olarak spor yapıyorum. Boyum 1.75 kilom ise 75. Şimdiysede salt temiz büyüme odaklı (danabol,boldenon oral ilaç hariç) 3 aylık bir kür yapmak istiyorum. Amacım günde 80 ila 100 gram arası protein alarak max kas kütlesi eklemek. 

8-0100 gr protein le naturel büyünmüyor kürde hiç büyünmez ağer amacın saf kas ise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Darkside, Şimdi yazdı:

8-0100 gr protein le naturel büyünmüyor kürde hiç büyünmez ağer amacın saf kas ise

Günde 100 gram protein zaten aylık bana en az 900 liraya patlıyor. 100 gramla nasıl büyümek imkansız hemde ilaç yardımıyla? Evet saf kas zor olabilir ama, amacım max büyümeyi elde etmek. Olduğu kadar yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Günde 100 gram protein zaten aylık bana en az 900 liraya patlıyor. 100 gramla nasıl büyümek imkansız hemde ilaç yardımıyla? Evet saf kas zor olabilir ama, amacım max büyümeyi elde etmek. Olduğu kadar yani.

100 grhayvansal ise onu 50 gr bitkisel ile desteklersen daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Rota, 18 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum yağ oranın nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
sonmez, Şimdi yazdı:

Merhaba dostum yağ oranın nasıl?

Yüzde 14 dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Rota, 21 dakika önce yazdı:

Yüzde 14 dostum.

Hatrı sayılır bir yağ oranın var.Yağ oranını biraz daha aşağıya çekip bulka başlaman besinlerden alacağın tepkiyi arttırır.Sana tavsiyem önce kısa bir diyete gir ve yağ oranını %10 civarına çek sonrasında günlük kalori ihtiyacının 300-500 kalori fazlasıyla başla ve arttırarak devam et

Kısa diyette protein alımını arttırman lazım onu söyleyeyim ben tavuğun kilosunu 55₺ye alıyorum anlaştığım bir kasap var mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
sonmez, 1 dakika önce yazdı:

Kısa diyette protein alımını arttırman lazım onu söyleyeyim ben tavuğun kilosunu 55₺ye alıyorum anlaştığım bir kasap var mesela 

55 liraya nasıl alıyorsun :D. But mu? Göğüsten başka tercih etmiyorum ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Rota, Şimdi yazdı:

55 liraya nasıl alıyorsun :D. But mu? Göğüsten başka tercih etmiyorum ben.

Göğüs dostum ne butu tanıdık kasap olursa veriyor 10 kg alıyorum her seferinde.Birkaç arkadaş birleşin anlaşın bir yerle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

temiz büyümek derken deri sulanmama sınıda kast esiyorsan danabol gereksiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota, Bir saat önce yazdı:

Dostum minimum, kilonun 1.6 katı protein alman lazım ki bana kalırsa bu bile az sen beslenmeni düzgün yapamazken ilaç kullanma fikri neden kafana girdi onu anlamadım bir testo şuan 500-800 aralığında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Darkside, Bir saat önce yazdı:

100 grhayvansal ise onu 50 gr bitkisel ile desteklersen daha iyi olur 

Bitkisel protein işi hikaye kardeşim sakatat hindi füme gibi ucuz yollu şeyleri haftada 3 4 gün tercih edebilirsiniz ben pişmiş 300 gram tavuk ile besleniyorum bütçe ve mantık çerçevesinde haraket etmek lazım 3 ay sonra podyumumuz yok yavaş olur ama her türlü olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Rota, 5 saat önce yazdı:

Dostum kg başına en az 2 gr pişmiş tartılmış protein ve kg başına en az 3 gr çiğ tartılmış karbonhidrat almazsan büyümeyi unut

Zamanla  antrenman yaptıkca yağılarından arınıp daha kuru bir görüntü elde edersin ama kg olarak büyümenin gerçekleşmesi çok ama çok zor 

Zaten ilaç almaya başladığında iştah artışı olucak 100 -200 gr protein ile günü geçirmen çok zor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
mcanmeco, 17 saat önce yazdı:

Dostum kg başına en az 2 gr pişmiş tartılmış protein ve kg başına en az 3 gr çiğ tartılmış karbonhidrat almazsan büyümeyi unut

Zamanla  antrenman yaptıkca yağılarından arınıp daha kuru bir görüntü elde edersin ama kg olarak büyümenin gerçekleşmesi çok ama çok zor 

Zaten ilaç almaya başladığında iştah artışı olucak 100 -200 gr protein ile günü geçirmen çok zor 

Ben size katılmıyorum bu konuda 200 gram protein çok ciddi bir sayı ve günü geçirmem nasıl zor oluyor anlamadım.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Rota, 4 saat önce yazdı:

Ben size katılmıyorum bu konuda 200 gram protein çok ciddi bir sayı ve günü geçirmem nasıl zor oluyor anlamadım.

200 gr pişmiş et'ten bahsediyorsak sorun yok ama ben çiğ tartılmış hesaplıyorum diyorsan senin işin çok zor

Bitkisel protein ler ile ilerlemen zor bu işi yapan 100 kişiye sorsan 90 kişisi hayvansal protein diycektir çünki uzun süre kullanımda bitkisel protein ler seni rahatsız edicek miğde ve bağırsak sorunları sindirim sorunları yaşamayan nerdeyse çok az 

Üst yorumlarda aylık 900tl hesap çıkarmışsın bu sporda ilerlemek istiyorsan rakamlara bu kadar takılma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
mcanmeco, 22 saat önce yazdı:

200 gr pişmiş et'ten bahsediyorsak sorun yok ama ben çiğ tartılmış hesaplıyorum diyorsan senin işin çok zor

Bitkisel protein ler ile ilerlemen zor bu işi yapan 100 kişiye sorsan 90 kişisi hayvansal protein diycektir çünki uzun süre kullanımda bitkisel protein ler seni rahatsız edicek miğde ve bağırsak sorunları sindirim sorunları yaşamayan nerdeyse çok az 

Üst yorumlarda aylık 900tl hesap çıkarmışsın bu sporda ilerlemek istiyorsan rakamlara bu kadar takılma 

Max bütçe bu kadar. 1000 lira testo. 1000 lirada tavuğa vereceğim eğer başlamaya karar verirsem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
mcanmeco, 22 saat önce yazdı:

Bitkisel proteinlerle ilerlenir eğer belli miktarda hayvansal ile desteklersen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

Tamam güzel diyorsunuz da dostlar sizin deyiminizle sporu bırakayım bir şey yapmıyım. Günde 200 gram saf protein vesaire. Bunla bile zor büyümek... 1000 lira proteini ayırmanın vesaire yetersiz olması... Üzerine sadece testo eklemek istediğimi söyledim bütçem vardı biraz öne taşır diye düşündüm. Kafam şimdi daha karışık.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Rota, Bir saat önce yazdı:

Tamam güzel diyorsunuz da dostlar sizin deyiminizle sporu bırakayım bir şey yapmıyım. Günde 200 gram saf protein vesaire. Bunla bile zor büyümek... 1000 lira proteini ayırmanın vesaire yetersiz olması... Üzerine sadece testo eklemek istediğimi söyledim bütçem vardı biraz öne taşır diye düşündüm. Kafam şimdi daha karışık.

Hocam şimdi tavuğun kilosunu 66tl den hesaplayalim ki ara sokaklarda bazı kasaplarda 55 tl den  bulabilirsin her neyse  66 tlden hesaplasak  500 gram 33 tlye tekabül eder  120 gram protein 5 tane yumurtaya da 10 tl desek ki gerçekten daha ucuza bulabilirsin toplu alımda 30 gram protein diyelim 

Burası etti 150 gram protein

44 tl /bu protein kaynağını arttırmak istersen hocam tavuğun gramajini arttırabilirsiniz veya dışarıdan protein takviyesi alabilirsiniz fakat gunde beslenmeye 100 tl en az ayiramiyorsaniz lütfen kür düşünmeyin cunki kür esnasında bunun koruyucusu olacak kan testi yaptırmanız gerekecek belli periyotlarla pct si vs derken gerçekten ağır bilancolar ortaya cikabiliyor ilac masraflarını ve psikolojik olarak vereceğiniz savaşı saymıyorum bile iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.