Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

melikgngr

Zhpc ifşa

Önerilen İletiler

melikgngr    32

Arkadaşlar selamlar bu internette sosyal medyalarda Zhpc'nin sayfasını açıp sağdan soldan zhpc resimlerini atanlar dolandırıcıdır inanıp kanıp ordan ürün almayın kim olduklarınıda biliyorum hiç o topa girmeyin çakma ürünleri satıyorlar birde direkt kendisi de satmıyor çünkü öyle bir üründe yok hayali ürün paylaşıyor. şahıs 200 bin dolar yatırım yaptığını söylüyor ama ortada ürün yok ki ayrıca 200 bin dolarlık ürün türkiyeye sokamazsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

Konuyu wp veya sosyal ağ yazışmaları ile desteleseydin profil fotosu isim detayları gibi üzeri kapalı şekilde verseydinm çok kişli fayadalanırdı bu şekile konu havada kalabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31

Dostum bahsettiğin satıcı kendisinin resmi türkiye bayiisi olduğunu söyleyen kişi mi? Ara sıra bir belge paylaşıyor resmi bayii olduğuna dair falan ancak zphc'nin sitesinde temsilciler kısmında türkiye linkinde sayfası da çıkmıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Konuyu wp veya sosyal ağ yazışmaları ile desteleseydin profil fotosu isim detayları gibi üzeri kapalı şekilde verseydinm çok kişli fayadalanırdı bu şekile konu havada kalabilir.

haklısınız hocam ama bu 1 tane sosyal medya sayfası var zaten bu kişi sporla alakası olmayan içinden gelmeyen biri şahıs birinden ürün alıyor aldıktan sonrada ben bu ürünü getiririm diyip bunlara söz veriyor aldığı kişide S.P diye yurt dışı ürünü satan sayfa ama hiç bir şekilde böyle bir şey yok sayfa açıp sağdan solda resim atıyor 

Halfmoon37, Bir saat önce yazdı:

Dostum bahsettiğin satıcı kendisinin resmi türkiye bayiisi olduğunu söyleyen kişi mi? Ara sıra bir belge paylaşıyor resmi bayii olduğuna dair falan ancak zphc'nin sitesinde temsilciler kısmında türkiye linkinde sayfası da çıkmıyor. 

aynen hiçi bir şekilde öyle bir şey yok çünkü ürün yok ortada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
melikgngr, 7 dakika önce yazdı:

Telegramda toptan satan arkadaş mı yoksa Instagramdaki Adanalı arkadaş mı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

telegramdaki 

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Adanalı olan kişiyi tanıyorum zaten onunla mesajlarını gördüm o orjinal ürün satıyor çok aldım ondan ürün, ama ona ürün getireceğini söylüyor ortada ürün olmayınca zaten işkilleniyor o ifşaladı bunu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
melikgngr, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar bu internette sosyal medyalarda Zhpc'nin sayfasını açıp sağdan soldan zhpc resimlerini atanlar dolandırıcıdır inanıp kanıp ordan ürün almayın kim olduklarınıda biliyorum hiç o topa girmeyin çakma ürünleri satıyorlar birde direkt kendisi de satmıyor çünkü öyle bir üründe yok hayali ürün paylaşıyor. şahıs 200 bin dolar yatırım yaptığını söylüyor ama ortada ürün yok ki ayrıca 200 bin dolarlık ürün türkiyeye sokamazsın. 

Sitesini , sahte satanları kısmen ifşaladık. Bu kadar güvenlik önlemlerine rağmen hala sahte ürün alan varsa o şahsın alnından öpeceğim .. 

melikgngr, Bir saat önce yazdı:

Bahsettiği Türkiye resmî temsilcisi.. Kendisiyle bir görüşmem oldu.. Elinde yüklü miktarda ürün var ama herkesin ulaşabileceği bir satıcı değil . Toptan takılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
melikgngr, Bir saat önce yazdı:

haklısınız hocam ama bu 1 tane sosyal medya sayfası var zaten bu kişi sporla alakası olmayan içinden gelmeyen biri şahıs birinden ürün alıyor aldıktan sonrada ben bu ürünü getiririm diyip bunlara söz veriyor aldığı kişide S.P diye yurt dışı ürünü satan sayfa ama hiç bir şekilde böyle bir şey yok sayfa açıp sağdan solda resim atıyor 

Eyvallah tamamda yine bence çok detaylı görsellerle bir konu açabilirsin çok detaylı analtabilisin ve bu utanmaz adamı ifşalayabilirsin burada en azından canı yanacak binlerce kişiyi kurtarmış olursun burası Türkiyenin en büyük hormon sitesi forumu buraya yazacağın inandırıcı yanları olan detaylı anlatım yapılmış bir konuyu işi bilende bilmeyen sporcuda hemen fark eder okur ve ona göre önlem alır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Hakkında iddia ettiğin suçlama ve ithamları ispat etmek zorundasın. Yoksa bir çok kişiyi yanıltmış ve yanlış yönlendirmiş olacaksın . Ayrıca bahsi geçen şahsı zan altında bırakmış olacaksın .  İlk yazında bildiğini tanıdığını söylemişsin ben tanımadığın yönündeyim.Seni bu düşünceye sevkeden hırsların olabilir mi ? Şahıstan ürün talebinde mi bulundun ? Ya da yazıpta cevap mı alamadın ? Kendisi zphc nin resmî temsilcisidir . Sen hiç zphc ye mail attın mı türkiyede de temsilciliğiniz olup olmadığına dair . Keşke bu suçlamaları yapmadan evvel basit bir mail ile işi çözebilirdin. Siz zphc ye mail attığınız ya da ürün talebinde bulunduğunuz takdirde , sizi bulunduğunuz yerdeki temsilciye yönlendirecektir . Aynı şekil siz Türkiye’den farklı bir ülkeden ürün talep ettiğinizde sizi yine bulunduğunuz ülkenin temsilcisine yönlendirecektir . Ayrıca zphc firması bu konuda hassastır . Sizin zphc ya da yurtdışında ki temsilcilere  attığınız Mail direkt olarak Türkiye temsilcisine gönderilecektir . Yani attığınız mailleriniz tr temsilcisi görebilecektir. Bu yüzden İran’dan ve çevre ülkelerden ürün için talepte bulunmayın.  Ayrıca bahsi geçen şahsın (temsilcinin) bilgileri  zphc nin sitelerinde gizli tutulması istenmiştir .. Ayrıca şahısla bende irtibat halindeyim . Henüz şahısla irtibat kurmadan evvel zphc ye mail atmıştım  ve beni bahsi geçen şahsa yönlendirmişti. Sanıldığı gibi ürün getirtmek kolay değil. İster istemez zaman zaman sekteye uğrayabiliyor .  İnanıp inanmamak size kalmış ama lütfen hem forumu kirletmeyelim hemde mesnetsiz iddialarla şahısları itham altında bırakmayalım.. Delilsiz konuşmayalım ..

Lütfen sizlerden ricam bu ve tüm meseleler için  iddia ettiğiniz şeyleri ispat yoluna gidin..

Dev gibi olmanız dileğiyle

Sağlıklı sporlar …

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
PowerWave, 12 dakika önce yazdı:

Hakkında iddia ettiğin suçlama ve ithamları ispat etmek zorundasın. Yoksa bir çok kişiyi yanıltmış ve yanlış yönlendirmiş olacaksın . Ayrıca bahsi geçen şahsı zan altında bırakmış olacaksın .  İlk yazında bildiğini tanıdığını söylemişsin ben tanımadığın yönündeyim.Seni bu düşünceye sevkeden hırsların olabilir mi ? Şahıstan ürün talebinde mi bulundun ? Ya da yazıpta cevap mı alamadın ? Kendisi zphc nin resmî temsilcisidir . Sen hiç zphc ye mail attın mı türkiyede de temsilciliğiniz olup olmadığına dair . Keşke bu suçlamaları yapmadan evvel basit bir mail ile işi çözebilirdin. Siz zphc ye mail attığınız ya da ürün talebinde bulunduğunuz takdirde , sizi bulunduğunuz yerdeki temsilciye yönlendirecektir . Aynı şekil siz Türkiye’den farklı bir ülkeden ürün talep ettiğinizde sizi yine bulunduğunuz ülkenin temsilcisine yönlendirecektir . Ayrıca zphc firması bu konuda hassastır . Sizin zphc ya da yurtdışında ki temsilcilere  attığınız Mail direkt olarak Türkiye temsilcisine gönderilecektir . Yani attığınız mailleriniz tr temsilcisi görebilecektir. Bu yüzden İran’dan ve çevre ülkelerden ürün için talepte bulunmayın.  Ayrıca bahsi geçen şahsın (temsilcinin) bilgileri  zphc nin sitelerinde gizli tutulması istenmiştir .. Ayrıca şahısla bende irtibat halindeyim . Henüz şahısla irtibat kurmadan evvel zphc ye mail atmıştım  ve beni bahsi geçen şahsa yönlendirmişti. Sanıldığı gibi ürün getirtmek kolay değil. İster istemez zaman zaman sekteye uğrayabiliyor .  İnanıp inanmamak size kalmış ama lütfen hem forumu kirletmeyelim hemde mesnetsiz iddialarla şahısları itham altında bırakmayalım.. Delilsiz konuşmayalım ..

Lütfen sizlerden ricam bu ve tüm meseleler için  iddia ettiğiniz şeyleri ispat yoluna gidin..

Sağlıklı sporlar …

Bu aralar zhpc denilen marka ile ilgili genelde senin yazılarını görüyorum şirketin temsilciye yönlendirmesi falan bana biraz saçma geliyor zhpc iyi marka kurumsal marka deniliyor ama mailden şu adama yönlendirme yapması falan bana garip geldi bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
PowerWave, 9 saat önce yazdı:

Sağlıklı sporlar …

Dostum her zphc konusunda sen varsın, her marka tavsiyesi konusunda sen varsın, şirketi babanın şirketi gibi savunuyorsun. Dışarıdan bakan biri olarak fazla dikkat çekiyorsun. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

😅😅 beklediğim yorumlar gelmeye başladı ..  Babamın şirketi değil olsa da burada olmazdım emin ol . Benim reddiyem birilerinin ağrına gittiyse bilemiyorum ucu kimlere dokundu onu da tahmin edemiyorum . Ne olduğu belirsiz ilaçlarımı savunmamı kimse beklemesin .. Balkan sp kullansam yine savunurdum . Kullanmadığım ürünü savunacak değilim .. Satıcı hiç değilim .. Evet dikkat çekmek istiyorum sahtekarlara geçit verilmesin . Eski konularıma bakarsan nereden geldiğimi neler yaşadığımı okusaydın belki önyargı ile yaklaşmazdın.. Bu kadar ZPHC REKLAMI yapılmam istenmiyorsa yapmam .. ( Art niyetle yaklaştığınızı düşünüyorum ) Bundan sonra yapacağınız her yorum, konuyu sidik yarışına çevirecektir ..

Vesselam 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
holyland, 7 dakika önce yazdı:

bencede zphc tren bi değişik xD vortex e göre

Benim arkadaş vortex tren aldı calismadi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
PowerWave, 7 saat önce yazdı:

😅😅 beklediğim yorumlar gelmeye başladı ..  Babamın şirketi değil olsa da burada olmazdım emin ol . Benim reddiyem birilerinin ağrına gittiyse bilemiyorum ucu kimlere dokundu onu da tahmin edemiyorum . Ne olduğu belirsiz ilaçlarımı savunmamı kimse beklemesin .. Balkan sp kullansam yine savunurdum . Kullanmadığım ürünü savunacak değilim .. Satıcı hiç değilim .. Evet dikkat çekmek istiyorum sahtekarlara geçit verilmesin . Eski konularıma bakarsan nereden geldiğimi neler yaşadığımı okusaydın belki önyargı ile yaklaşmazdın.. Bu kadar ZPHC REKLAMI yapılmam istenmiyorsa yapmam .. ( Art niyetle yaklaştığınızı düşünüyorum ) Bundan sonra yapacağınız her yorum, konuyu sidik yarışına çevirecektir ..

Vesselam 

Ne bu üstten üstten konuşma çalışmaları onu anlamadım? Bana mı öğreteceksin ben Balkan-SP dışında ilaç sokmuyorum vücuduma zaten bilenler bilir kimse senin reklam yapmamanı da istemiyor zaten Özgür platform dilediğin gibi takılabilirsin edep sınırlarını aşma yeterli 👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Emrahtkty, 19 dakika önce yazdı:

Ne bu üstten üstten konuşma çalışmaları onu anlamadım? Bana mı öğreteceksin ben Balkan-SP dışında ilaç sokmuyorum vücuduma zaten bilenler bilir kimse senin reklam yapmamanı da istemiyor zaten Özgür platform dilediğin gibi takılabilirsin edep sınırlarını aşma yeterli 👍🏻

Sana ve kimseye öğretmek istediğim birşey yok gayrette edecek değilim . Senin ne kullandığın beni ilgilendirmiyor . Yorum yaptın cevabını aldığını düşünüyorum . Edep sınırlarını aştığım söylenemez keza normal hayatımda da bu şekildeyim . Üyeleri hakir görecek üsluplarda bulunmamalısın. Kimin ne olduğunu bilemezsin ..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
aç goril, 26 dakika önce yazdı:

Az önce bende merak edip ZPHC'ye mail gönderdim cevap geldiği zaman paylaşacağım.

Dostum ben bu resmi yetkiliyiz denilen sayfanın linkini atıp doğruluğunu sordum taa ig sayfası ilk açıldığı zamanda (bir kaç ay oldu sanırım açılalı) bana herhangi bir cevap vermediler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Bunu ifsaladilar anında hikayeyi ve birtane kadın üstünden paylaşım yapıyor onuda kaldırdı o bir tane arkadaş vardı ispatla felan diyordu zhpc adının geçtiği her yerde olan babasınin markası gibi işte al daha neler varda sizi böyle göz göre göre kandırıyorlar zhpc şu an bir elin parmağını geçmez Türkiye'de satan onlarda çoğu yarışmacılar alıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
PowerWave, 9 dakika önce yazdı:

Uyarılara rağmen hala devam ediyorsun kim sahte almış kim satıyor beni ya da bizi ilgilendirmez . Açtığın konuyu aydınlatmak adına yazdım ama sen bilmem neyin sattığı sahte ürünleri ortaya koyarak olayı farklı yere getiriyorsun. Ben temsilciden bahsediyorum sen yan satıcılardan sahte ürünleri paylaşarak sanki markayı karalamak peşindesin . Markayı mı ifşa ? Sahteyi mi ifşa ediyorsun . @Loving hocam konuyu takip eder misin burada resmen satıcıların tanıtımı yapılıyor? 

yazdığım kişi çok açık benim marka ile ilgili bir sıkıntım yok kimsenin reklamını yapmıyorum her şey ortada olanida attım senin yazdıklarında ortada saçma sapan konuşma kimsin nesin belli bile değil o kişi senmisin yoksa ayrıca kim uyarıyor attığım her şey ortada ki kaldı ki Türkiyede temsilci felan yok hiç bir markanın temsilcisi yok bunların hepsi illagal ürün 

tarihinde melikgngr tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

zphc ifşa bencede yanlış duruyor keşke sahte zphc ifşa yazsaydın.

okuyunca ulan hepsimi sahteymiş dolandırıldık mı dedim😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
melikgngr, 5 dakika önce yazdı:

yazdığım kişi çok açık benim marka ile ilgili bir sıkıntım yok kimsenin reklamını yapmıyorum her şey ortada olanida attım senin yazdıklarında ortada saçma sapan konuşma kimsin nesin belli bile değil o kişi senmisin yoksa ayrıca kim uyarıyor attığım her şey ortada 

Bak birader sen bilmediğin şahısları karalamaktan vazgeç . Delilsiz konuşma diye defalarca uyarı yaptım . Sahte satan varsa ifşalarsın  yok sen o musun diyerek komik duruma düşme. Senin o paylaştığın şahısları zphc satmadan önce zphc kullanıyor idim . Sahtesini , biz forumda dillendirdikten sonra yaptılar . Sen sahte satanı ifşa edeceksin . Bir takım uydurmalar yapmayacaksın . Adam sana cevap vermedi diye şahsı karalayamazsın .. Adam Zphc nin tr temsilcisi zoruna gitmesin ..

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
holyland, 39 dakika önce yazdı:

zphc ifşa bencede yanlış duruyor keşke sahte zphc ifşa yazsaydın.

okuyunca ulan hepsimi sahteymiş dolandırıldık mı dedim😅

Başlık konusunda haklısın kardeş ama bir tane sayfa var markanın adı ile sayfa açmış ona hitaben 😂

PowerWave, 38 dakika önce yazdı:

Bak birader sen bilmediğin şahısları karalamaktan vazgeç . Delilsiz konuşma diye defalarca uyarı yaptım . Satan varsa ifşaların yok sen o musun diyerek komik duruma düşme. Senin o paylaştığın şahısları zphc satmadan önce zphc kullanıyor idim . Sahtesini , biz forumda dillendirdikten sonra yaptılar . Sen sahte satanı ifşa edeceksin . Bir takım uydurmalar yapmayacaksın . Adam sana cevap vermedi diye şahsı karalayamazsın .. Adam Zphc nin tr temsilcisi zoruna gitmesin ..

Kardeşim senin sıkıntısın mı var öyle bir şey yok markaya mail atıyoruz cevap bile gelmiyor neyin temsilci nerde yazıyor kim çıkarıyor bunu yasaklı ürünü nasıl temsilcisi olacak Türkiye'ye nasıl sokacaksin nasıl üretecesin bunlar başka ülkende yasal olabilir ama Türkiye Cumhuriyeti devletnde yasaklı madde cezası var yani sacma sapan konuşma 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: alibaba60
      Selamlar herkese uzun zamandır ilaç kullanmıyorum başlamayı düşünüyorum 12-24 hafta only testo kullanmayı hedefliyorum.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine zhpc markasını gördüm onun kontağı üzerine testo p fiyatını 400 TL aldım.
      ayni ürünün internet fiyatı 650 TL bu kafamı takıldı ilaç orjinal olmayabilir.Nasıl bir yol izlemem gerekir daha önceden burak hocadan Sp markasını almıştım çok memnun kalmıştım.
      Burak hocanın geçenlerde bir yazısı okudum en iyi ilaç eczane ilacı yazmış acaba 12-24 hafta sadece sustanon mu kullansam ya da lab olmayan bir ürün bulmaya çalışsam mı oda zor gözüküyor.Yardımcı olursanız sevinirim 

• Yazan: Oktaysss
      yeni kürüm arkadaşlar zphc ile başlıyorum cumartesi günü ilk enjeksiyonun etkileri ve değişimleri paylaşıcam 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.