Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

karakus

Optimum pharma alıyım mı? çalışıyormu?

Önerilen İletiler

karakus    0

Arkadaşlar bu marka çalışıyor mu boldesini ve turunabolunu alıcam bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?

5F822B31-D9EA-48BF-8CAB-D14D6D80CF84.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
karakus, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu marka çalışıyor mu boldesini ve turunabolunu alıcam bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Tablet olarak bişey diyemem ama enjeksiyon olarak dolusu ve boşu var 

Bu marka hakkında forumda çok fazla açılmış konu var satıcılar hakkında detaylı bilgiler var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakus    0
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Tablet olarak bişey diyemem ama enjeksiyon olarak dolusu ve boşu var 

Bu marka hakkında forumda çok fazla açılmış konu var satıcılar hakkında detaylı bilgiler var 

Baktım foruma ama bu senede kullanan pek bulamadım belki yakın zamanda boldesini ve turunabolu kullanan vardır yardımcı olur ilk 2 kür girişimim boş olduktan sonra artık almadan iyice araştırıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakus    0
Oktaysss, 3 dakika önce yazdı:

Satıcı kim acaba kodlar mısınız

Kanka ben kıbrıstayım burdan alıcam sadece bu seriyi deneyimleyen birinden yorum bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
karakus, 47 dakika önce yazdı:

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/sahte-vucut-gelistirme-ilacina-baskin-30269923

Bunun üreticisi bu haberin sahibi dostum. 2014-2015 gibi başladılar üretime Hakan isminde biri yapıyor.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
karakus, 1 saat önce yazdı:

Kanka ben kıbrıstayım burdan alıcam sadece bu seriyi deneyimleyen birinden yorum bekliyorum 

Yerli bulaşma izmir tayfa üretiyor diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36

Hocam ben şuan testo boldesini kullanıyorum gayet iyi verim alıyorum damarlanma olsun libido olsun memnunum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakus    0
Emirkaan2955, Bir saat önce yazdı:

Hocam ben şuan testo boldesini kullanıyorum gayet iyi verim alıyorum damarlanma olsun libido olsun memnunum

Test yaptın mı bro?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Emirkaan2955, 7 saat önce yazdı:

Satıcı kim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, 56 dakika önce yazdı:

uzak durmakta fayda var :) 

Tr de fenomen hocalar da öğrencilerine Optimum ampul sattığını öğrendim Enantat 20 dolar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Mutlucanelcin, 4 saat önce yazdı:

Tr de fenomen hocalar da öğrencilerine Optimum ampul sattığını öğrendim Enantat 20 dolar 

dostum dediğim gibi ilaç overdose veya underdose gibi ithamlarda bulunmadım. sadece ben olsaydım uzak dururdum bilindik güvenilir markalar varken vücuduna soktuğun ilaçlar ile kumar oynamaya gerek yok bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, 13 dakika önce yazdı:

dostum dediğim gibi ilaç overdose veya underdose gibi ithamlarda bulunmadım. sadece ben olsaydım uzak dururdum bilindik güvenilir markalar varken vücuduna soktuğun ilaçlar ile kumar oynamaya gerek yok bence. 

Kesinlikle katılıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16
Bay-T, 21 saat önce yazdı:

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/sahte-vucut-gelistirme-ilacina-baskin-30269923

Bunun üreticisi bu haberin sahibi dostum. 2014-2015 gibi başladılar üretime Hakan isminde biri yapıyor.

Bu adamlar 1995 ten beri üretim yapıyor emin ol 😅 çoğu kişi ilacın adını bilmezken bu işin içindelerdi. Ve bugunkü kelle diyeceğin satıcılarında çoğu bu adamların tezgahından çıkan adamlar . Doğrusu optimumun ilk zamanlarına kadar zehir gibi ürünleri vardı ama sonra bozdular kendilerini . Dikiş tutmadı bi türlü . İron swiss v.s hepsi bu adamlardan çıkma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aktif olarak kullanıyorum ve kullandırıyorum. Ürünler çalışıyor. Lakin yine de sizin inisiyatifnize kalmış. Kati suretle reklam yapmıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
mensphysiqueifbbpro, 48 dakika önce yazdı:

Aktif olarak kullanıyorum ve kullandırıyorum. Ürünler çalışıyor. Lakin yine de sizin inisiyatifnize kalmış. Kati suretle reklam yapmıyorum. 

ne zamandır kullanıyosun abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
karakus, 23 saat önce yazdı:

Test yaptın mı bro?

Evet 3 hafta da bir düzenli olarak teste gidiyorum çalıştığı gayet açık ve ödem ağrı yapmıyor ilaçlardan memnunum salonda 3 arkadaş kullanıyoruz gayet değişim yaşıyoruz 

Oktaysss, 17 saat önce yazdı:

Satıcı kim ?

Satıcı ismi vermemiz yasak ama üreten adamdan alıyorum açıkçası bulursanız ampul alabilirsiniz biz faydasını gördük ama yinede tercih sizin yerli üretim sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Emirkaan2955, 6 saat önce yazdı:

Evet 3 hafta da bir düzenli olarak teste gidiyorum çalıştığı gayet açık ve ödem ağrı yapmıyor ilaçlardan memnunum salonda 3 arkadaş kullanıyoruz gayet değişim yaşıyoruz 

Satıcı ismi vermemiz yasak ama üreten adamdan alıyorum açıkçası bulursanız ampul alabilirsiniz biz faydasını gördük ama yinede tercih sizin yerli üretim sonuçta

İnstası p....35 mi acaba ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
karakus, 25.10.2022 - 21:39 yazdı:

Arkadaşlarinda dedigi gibi dolusu ve bosu var piyasada saticidan saticiya degisiyor  bilindik kisilerden alinmasinda fayda var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Oktaysss, 2 saat önce yazdı:

İnstası p....35 mi acaba ? 

Hayır değil veremem kusura bakmayın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Merdivenaltı ürünler kullanmanı önermem kullanacaksanda toplu alışveriş yapma dolu çıkarsa devamını alırsın

IMG_20221027_232345.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: quacky
      Yarışmacılara özel olan baskısız overdose optimum pharma temin ettim. Bu seri sadece referansla alınıyor ve çalıştığını biliyorum fakat ödem durumu nasıl kullanan, tecrübe eden var mı? Denemeyen marka hakkında merdiven altı çöp vs yazmasın lütfen merdiven altı olduğunu ben de biliyorum merak ettiğim çok fazla ödem yapıyor mu ?
      @Askabar  hocam sanırım sizin de tecrübeniz vardı bilgi verebilir misniiz

• Yazan: Kaan00n
      Alıcağım kişi overdose optimium diye satıyor merdiven altı olduğunu biliyorum dolu olduğunu bi kaç kullanan isimden duydum fakat aralarından birisi sterillik konusunfa zayıf olduğunu ve akne sorunu yaşadığını belirtti bu ilacı yada bu tarzda kutusuz benzeri kullanan var ise yorum yapabilir mi şimdiden teşekkür ediyorum 

• Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Swiss Optimum zphc magnus Tedarikçisinde iran testesteron var bildiğiniz gibi yukarıdaki markalar sahte veya merdiven altı olarak çok fazla yer alıyor piyasada.
      İran testesteronu da öyle mi değerlendirmeliyim satın almadan?
    • Yazan: EternalWolf
      Merhaba arkadaşlar. Sporla pek ilgim yok fakat altyapım iyi.
      35 yaşındayım ve kaslar eridiği için ve dolgun görüntü sevdiğim için diyetle beraber %8-9 civarında kalıp TRT yapmak hedefindeydim. Su tutumu sevmediğim için propionate kullandım. Optimum yarışmacı seri, cam şişede OP yaza , ürünü kullandım. Eskiden Tren bile basmışlığım var ama bu ürünü çok az yani haftada 3 gün 0,5 alsam dahi benk maffetti.
      Sorunlar:
      Erken boşalma, orgazm olmadan meni gelmesi, sertleşme sorunu, orgazm olamama ve aşırı azgınlık. Bu ne biçim bir üründür? İnanın tren aldığımda bile bunun onda biri olmamıştı. Hele ki kendi kendine boşalma nasıl olur? Lütfen bana TRT için güvenli bir ürün temin edecek bir yol gösterin. Sadece kaslarda sertlik ve dolgunluk istiyorum. Beklentim düşük. Optimum bıraktım düzeliyorum ama çok kotu şeyler yaşadım. @Askabar @Rdm @hectordoyle @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi
    • Yazan: Metin O.
      Daha once optimum mix urun kullanan oldu mu? 10 ml fiyati 750TL 
      1mlsinde;
      100 tren enanthate
      100 drostanolone enanthate
      100 testo enanthate 
      var. orijinal olma imkani var mi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.