Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Larues

Yarışmacıların kullandığı dozajlar

Önerilen İletiler

Larues    235

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır merak ettiğim bir soru var. Artık mens fizik şampiyonlari arttığı için dozajlamalarin çok arttığını düşünüyorum fakat salonda bile kime sorsam 500 testo giriyor 😁yani ele ayağa o kadar çok düştü ki bu prolarin kullandığı ( en azından mens fizik pro kart ) insülin growth miktarını vs merak ediyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Timu    1
Larues, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır merak ettiğim bir soru var. Artık mens fizik şampiyonlari arttığı için dozajlamalarin çok arttığını düşünüyorum fakat salonda bile kime sorsam 500 testo giriyor 😁yani ele ayağa o kadar çok düştü ki bu prolarin kullandığı ( en azından mens fizik pro kart ) insülin growth miktarını vs merak ediyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. 

GH yi zorunda kalmadıkça kesmiyorlar diye biliyorum. Aslında şu şekilde tren bolde rimabolan vs kullanıyorlar abartı tozlar değil. Fakat kür sonu pct yerine testo devam ediyorlar hal böyle olunca gelişim kaçınılmaz. Fedakarlık sporu sağlıktan vermek zorundasın ne olursa olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esporta12    9

Arkadaşım yarışma olayı çok farklı bir dalga. Buraya herşeyi yazmak ta genç arkadaşlar olduğu için uygun değil. Yinede özetle bazı kısımlarını anlatayım. DAHA DOĞRUSU EN ALTTA BELİRTECEĞİM YAN ETKİ AZALTICI YÖNTEMLER OLMADAN BU DOZLAR GİRİLMEZ. 

Bulk döneminde :

80MG-100MG GÜNLÜK DANABOL + 10İU minimum insulin günlük zorunludur..  Çünkü 90kg-110 kg lere su tutarak çıkar yarışmacılar.

Definasyon da da  ya tren ya da masteron 

TREN OLCAKSA 600MG 800MG MAX HAFTALIK.

Masteron olacaksa 1000mg-2000mg haftalıka kadar yolu var.

Çizelge olarak şöyle :

BULK 12 HAFTA

1000MG-2000MG TESTO HAFTALIK

Günlük 100mg danabol yada 100mg-150mg ANAPOLON

10İÜ İNSULİN GÜNLÜK

8İU ORTALAMA GH GÜNLÜK

CUT 12 HAFTA :

TESTO 1000MG PROPİONATE HAFTALIK

MASTERON 1000MG-2000MG ARASI HAFTALIK

Çok yağlı ise & Efedrin haftada 2-3 aldıkları oluyor

Winstrol yine 50mg-100mg günlük yarışmaya az zaman kala su atmak için alıyorlar.

Sonrada yarışmaya giriliyor olay bu.

Yanlız yarışmacı adamlar bu işten para kazanan adamlardır. Hava atmaktan ziyade bu işten ekmek kazanır.

Şimdi işin şu tirlingi mevcut normalde bu dozları normal vatandaş destek olmadan kaldıramaz sorun burda.

YARIŞMACI ŞAHISLAR YAN ETKİ AZALTMAK İÇİN  

Su tutumu yan etkisi için ( ANTİ ESTROJEN )

Psikolojik yan etkiler için ( BENZO XANAX NERVİUM )

Birde bu dozların getirdiği yüksek metabolizmayı karşılamak için İNSULİN ALIRLAR.

BU YAN ETKİ AZALTICILAR OLMADAN YARIŞMAYA GİRİLMEZ..  

Burda yaşı büyük hocalar da var zaten zamanında yarışmış olan..

YARIŞMA OLAYI AMATÖR SPORCULARDAN ÇOK FARKLIDIR. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
esporta12, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşım yarışma olayı çok farklı bir dalga. Buraya herşeyi yazmak ta genç arkadaşlar olduğu için uygun değil. Yinede özetle bazı kısımlarını anlatayım. DAHA DOĞRUSU EN ALTTA BELİRTECEĞİM YAN ETKİ AZALTICI YÖNTEMLER OLMADAN BU DOZLAR GİRİLMEZ. 

Bulk döneminde :

80MG-100MG GÜNLÜK DANABOL + 10İU minimum insulin günlük zorunludur..  Çünkü 90kg-110 kg lere su tutarak çıkar yarışmacılar.

Çizelge olarak şöyle :

BULK 12 HAFTA

10İÜ İNSULİN GÜNLÜK

8İU ORTALAMA GH GÜNLÜK

CUT 12 HAFTA :

Winstrol yine 50mg-100mg günlük yarışmaya az zaman kala su atmak için alıyorlar.

Yanlız yarışmacı adamlar bu işten para kazanan adamlardır. Hava atmaktan ziyade bu işten ekmek kazanır.

Şimdi işin şu tirlingi mevcut normalde bu dozları normal vatandaş destek olmadan kaldıramaz sorun burda.

Birde bu dozların getirdiği yüksek metabolizmayı karşılamak için İNSULİN ALIRLAR.

Detaylı yazmışsın beğendim. Resmen ölüm gibi bisey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Larues, 25.10.2022 - 00:46 yazdı:

Adamlar ilaçların hasını giriyor ve mg önemli olsada adamlarda proteinin babası kırmızı et bedava neredeyse bize göre haliyle gelişme olarak sonuçlar çok daha ileri seviyede oluyor yurt dışı yarışanlarda. Çoğu gr bazında giriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
SPECTRE, 3 saat önce yazdı:

Adamlar ilaçların hasını giriyor ve mg önemli olsada adamlarda proteinin babası kırmızı et bedava neredeyse bize göre haliyle gelişme olarak sonuçlar çok daha ileri seviyede oluyor yurt dışı yarışanlarda. Çoğu gr bazında giriyor.

Cbum 5 yıldır tren kullanmadığını söyledi. Bence İnsülini çok iyi kullanıyorlar diğerleri de normal uçuk olmayan dozlardır  bunu da kimseye söylemiyorlar, sadece anabolikle gelen adale kalas gibi oluyor hatsız parçasız   ( tren wins masteron hariç ) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
Larues, 3 dakika önce yazdı:

Cbum 5 yıldır tren kullanmadığını söyledi. Bence İnsülini çok iyi kullanıyorlar diğerleri de normal uçuk olmayan dozlardır  bunu da kimseye söylemiyorlar, sadece anabolikle gelen adale kalas gibi oluyor hatsız parçasız   ( tren wins masteron hariç ) 

o röportajını bende gördüm ama çok ikilemde kaldım öyle bir kütle doluluk filan trensiz olmaz diye düşünüyorum ama onun dışında da adamın tek böbreği yok tren kullanmak riskli olabilir söylediği doğru da olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ben treni gramla kullanan sporcu biliyorum.

Dünya şampiyonu falan değil.

Hal böyle iken düşük doz kullandığını iddia edenlere inanmak zor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
DeMoNhUnTeR, Şimdi yazdı:

Ben treni gramla kullanan sporcu biliyorum.

Dünya şampiyonu falan değil.

Hal böyle iken düşük doz kullandığını iddia edenlere inanmak zor..

kanka bizim çevrede de var öyle tipler ama onların kullandığı tren bence sahte haftalık 1 gr tren vuran adam tren doluysa cidden ciddi ciddi büyük sağlık sorunları yaşaması lazım ve tr de doktor kontrolü vs çok önemsenmediğini düşünürsek beslenme de çok iyi düzeyde değil diye düşünürsek kesin büyük bir yan etki yaşaması gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
esporta12, 26.01.2023 - 01:49 yazdı:

Bulk döneminde :

Çizelge olarak şöyle :

BULK 12 HAFTA

10İÜ İNSULİN GÜNLÜK

8İU ORTALAMA GH GÜNLÜK

CUT 12 HAFTA :

Bu dojazlarla iç organlar pert bu mg lar ben yaşamak istemiyorum demek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.