Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Deltree    1

Merhaba 10 hafta pazartesi ve perşembe günleri 250 sustanon ve 100 rimabolan kullandım. 1 ay içerisinde pct yapmadan hormonların düzeleceğini düşündüm tabiki de döngü başlamadı. PCT yapmaya karar verdim ilk 3 gün sabah akşam 50 mg klomen sonraki 12 gün ise sadece akşamları 50 mg klomen kullandım. Bugün test verdim ve hala lh fsh 0 şuanda sabah öğlen akşam 50 mg klomen aldım ve sabah akşam 20 mg tomoksifen aldım 3 gün yüksek dozlarda sonraki 12 gün sadece akşam almayı düşünüyorum. Araba pct i doğru mu yapıyorum yanlis biseyler var mı 20 gün sonrası tekrardan test vereceğim eğer ki lh fsh yukselmezse son olarak ovitrelle kullanmak olacak sanırım. Test sonucumu ekliyorum yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Screenshot_2022-10-24-19-30-06-862_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonmez    39

Merhaba,kür öncesi test yaptırmış mıydınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Deltree, 21 saat önce yazdı:

Merhaba 10 hafta pazartesi ve perşembe günleri 250 sustanon ve 100 rimabolan kullandım. 1 ay içerisinde pct yapmadan hormonların düzeleceğini düşündüm tabiki de döngü başlamadı. PCT yapmaya karar verdim ilk 3 gün sabah akşam 50 mg klomen sonraki 12 gün ise sadece akşamları 50 mg klomen kullandım. Bugün test verdim ve hala lh fsh 0 şuanda sabah öğlen akşam 50 mg klomen aldım ve sabah akşam 20 mg tomoksifen aldım 3 gün yüksek dozlarda sonraki 12 gün sadece akşam almayı düşünüyorum. Araba pct i doğru mu yapıyorum yanlis biseyler var mı 20 gün sonrası tekrardan test vereceğim eğer ki lh fsh yukselmezse son olarak ovitrelle kullanmak olacak sanırım. Test sonucumu ekliyorum yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Böyle ince bir konuda nasıl bilinçsizce karar veriyorsunuz anlamıyorum zaman kaybetmeden doğru bir pct yapmanız şart @rastlantisal Ümit abi yardımcı olacaktır

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
Deltree, 21 saat önce yazdı:

Anlattığın olay örgüsüne göre son enjeksiyondan bu yana 2 ay geçti doğru mu?

Adım adım gidelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deltree    1
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Anlattığın olay örgüsüne göre son enjeksiyondan bu yana 2 ay geçti doğru mu?

Adım adım gidelim.

Evet Eylül ayı başında son iğneyi yaptım. 1 ay kadar hiçbir pct ilacı kullanmadım. Test verdim LH kapalı olduğunu gördüğümde ilk 3 gün 100 mg klomen sonraki günlerde 50 mg klomen kullandım. 45. Gün test verdim test sonucum hala lh fsh kapalı.

PCT e başlamadan önceki 16 gün önceki test sunuclarimi da ekledim. FSH yerine TSH anlamışlar o yüzden FSH yok LH değeri mevcut.

Screenshot_2022-10-25-21-25-46-117_com.android.chrome.jpg Screenshot_2022-10-25-21-25-33-781_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
Deltree, 1 saat önce yazdı:

Evet Eylül ayı başında son iğneyi yaptım. 1 ay kadar hiçbir pct ilacı kullanmadım. Test verdim LH kapalı olduğunu gördüğümde ilk 3 gün 100 mg klomen sonraki günlerde 50 mg klomen kullandım. 45. Gün test verdim test sonucum hala lh fsh kapalı.

PCT e başlamadan önceki 16 gün önceki test sunuclarimi da ekledim. FSH yerine TSH anlamışlar o yüzden FSH yok LH değeri mevcut.

Screenshot_2022-10-25-21-25-46-117_com.android.chrome.jpg Screenshot_2022-10-25-21-25-33-781_com.android.chrome.jpg

Değerlerinde garip bir şey var. Total testo beklediğimin çok üstünde. Ama testosteron üretecek sistem kapalı. Bu işte bir gariplik var. 2 ayda hiç bir ester kanka kalmaz. İşi garantiye alalım.

2 hafta daha sert antrenman yap. Sonra göbek derisinden 1 adet (tamamı/hepsi) ovitrelle enjeksiyonu yap. Enjeksiyondan 5 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoksifenle 1 hafta, sornasında ise 1 klomen 1 tamoksifenle 2 hafta daha PCT yapalım. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonra tekrar test lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deltree    1
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Değerlerinde garip bir şey var. Total testo beklediğimin çok üstünde. Ama testosteron üretecek sistem kapalı. Bu işte bir gariplik var. 2 ayda hiç bir ester kanka kalmaz. İşi garantiye alalım.

2 hafta daha sert antrenman yap. Sonra göbek derisinden 1 adet (tamamı/hepsi) ovitrelle enjeksiyonu yap. Enjeksiyondan 5 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoksifenle 1 hafta, sornasında ise 1 klomen 1 tamoksifenle 2 hafta daha PCT yapalım. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonra tekrar test lütfen.

Evet kanda hala testesteron mevcut yavaş yavaş düşüyor. Son enjeksiyon dan 45 gün sonrası neredeyse doğal testesteron seviyesinde. 60 günde anca düşük seviyelere geldi.

Ben 15 gündür klomen kullanıyorum. Bugün 16. Gün hatta 15 günde lh fsh bir gelişme olmadığı için + birde şuanda tomoksifen de ekledim. Şimdi buna bu şekilde 14 gün daha devam edip sonrasında 2 hafta bekleyip test mi vereyim yoksa ilacı kesip 2 hafta antrenman yaptıktan sonra pct e tekrar mi baslamalıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
Deltree, 7 saat önce yazdı:

Evet kanda hala testesteron mevcut yavaş yavaş düşüyor. Son enjeksiyon dan 45 gün sonrası neredeyse doğal testesteron seviyesinde. 60 günde anca düşük seviyelere geldi.

Ben 15 gündür klomen kullanıyorum. Bugün 16. Gün hatta 15 günde lh fsh bir gelişme olmadığı için + birde şuanda tomoksifen de ekledim. Şimdi buna bu şekilde 14 gün daha devam edip sonrasında 2 hafta bekleyip test mi vereyim yoksa ilacı kesip 2 hafta antrenman yaptıktan sonra pct e tekrar mi baslamalıyım.

Tam çorba olmuş. Her şeyi kes. 2 hafta sert antrenman yap. Sonrasında yukarıda yazdığım PCT protokolüne başla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deltree    1
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tam çorba olmuş. Her şeyi kes. 2 hafta sert antrenman yap. Sonrasında yukarıda yazdığım PCT protokolüne başla.

Aklıma takılan bir husus var pct konusundaki ovitrelle 6500 UI HCG e eş değer sanırım. Bir çok forum da ve YouTube da bilindik bir üroloji doktoru pct amaçlı erkeklerin kullanımında çok küçük dozlarda 7-10 gün gibi bir kullanım öneriyorlar. HCG ilaçları LH FSH yükselttiği için yüksek doz HCG testislere zarar verir diyorlardı o yüzden sormak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
Deltree, 9 dakika önce yazdı:

Aklıma takılan bir husus var pct konusundaki ovitrelle 6500 UI HCG e eş değer sanırım. Bir çok forum da ve YouTube da bilindik bir üroloji doktoru pct amaçlı erkeklerin kullanımında çok küçük dozlarda 7-10 gün gibi bir kullanım öneriyorlar. HCG ilaçları LH FSH yükselttiği için yüksek doz HCG testislere zarar verir diyorlardı o yüzden sormak istedim.

Ben hala o ilaçların insan için yapıldığını ve dozların insana göre "güvenli" aralıkta ayarlandığını düşünüyorum. Mesela yeni yaklaşımda da günlük 2000UI ovitrelle ile 2 hafta her gün enjeksiyon yapıyorlar vs. Üstelik ovitrelle chromium yada pregnly kadar erkek üreme sisteminde etkili değil. Tercih senin tabi. Bizler naçizane fikrimizi söylüyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deltree    1
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Ben hala o ilaçların insan için yapıldığını ve dozların insana göre "güvenli" aralıkta ayarlandığını düşünüyorum. Mesela yeni yaklaşımda da günlük 2000UI ovitrelle ile 2 hafta her gün enjeksiyon yapıyorlar vs. Üstelik ovitrelle chromium yada pregnly kadar erkek üreme sisteminde etkili değil. Tercih senin tabi. Bizler naçizane fikrimizi söylüyoruz. 

Çok teşekkür ederim ilginiz için bende sadece gördüğünüz okuduğumuz bazı bilgileri sormak istedim tecrübeniz den yararlanmak istedim. Preglny gibi değil anladığım kadarı ile test sonuçlarını tekrardan paylaşacağım.

Hocam birde konu ile alakasız olacak ama Pct süreci biter bitmez sanırım yine 10 12 haftalık bir testesteron kullanırım ama bu sefer Sustanon harici enantet daha iyi sanırım güvenilir bir satıcı nasıl bulabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

tarihinde Deltree tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
Deltree, 46 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim ilginiz için bende sadece gördüğünüz okuduğumuz bazı bilgileri sormak istedim tecrübeniz den yararlanmak istedim. Preglny gibi değil anladığım kadarı ile test sonuçlarını tekrardan paylaşacağım.

Hocam birde konu ile alakasız olacak ama Pct süreci biter bitmez sanırım yine 10 12 haftalık bir testesteron kullanırım ama bu sefer Sustanon harici enantet daha iyi sanırım güvenilir bir satıcı nasıl bulabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

Ben bugüne kadar Tr eczane sustanon, İran enhantate, Balkan anabolizanlar ve iki adet merdiven altı kullandım. Merdiven altının biri balondu. Zaman kaybı oldu sadece çok şükür. Şükür diyorum bunu sağlığımla da ödeyebilirdim. Sana nacizane tavsiyem, sitenin sol altında whatsapp simgesi var. Ona tıkla ve orjinal ürünlere ulaş. Hiç başın ağrımasın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: asrin43
      Arkadaşlar merhaba, yaşım 46.
      İlk kürümü yaptım  7 temmuz başlangıç - son enjeksiyon 1 mart 27 gün önce.
      Kürde kullandığım ilaçlar:
      Testo  500 mg başladım 12 hafta kadar iran testo Sonra 100-150 mg trt düzeyde swis pharma testo   ilk 6 hafta 40 mg danaol biyiikten sonra 6 hafta kadar boldenon 1 ay rad 140 ve mk 677 sarm kullandım Testim ektedir. Testom hala yüksek çıkmış biraz daha mı bekleseydim bilemiyorum 26 gün olmuş ?
      Libidom çok berbat olmasa da  kür öncesine göre bu testoya göre düşük 2 haftadır çakşır otu çoban çökerten kürünü uyguluyorum kontrole yarın gidicem önerilerinizi lütfen yazın. Maalesef hata kürden önce yada sırasında bir testim yok 2 yıl önce başka nedenle yaptırdığım testte totalim 544 free 7.8 prolaktin 15.3 imiş.
      Hocam enanthaten da bu kadar sürede kandan çıkmaması normal mi @rastlantisal

• Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.