Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

12 haftalık testo bolde masteron kürünün (masteron 10 gün kullanabildim sonrasında sivilce yüzünden bıraktım)12. Haftasında ovitrell aldım 5 e böldüm pzt  çarş cuma şeklinde vurdum 15 temmuzdan 25 temmuza kadar sonrasında testo ve boldeyi 1 hafta daha kullandım 1 ağustos son enjeksiyon 1 ağustosa kadar 3 günde 1 1 arimidex kullandım tedavinin yanlış olduğunu öğrenince son enjeksiyonumdan 2 hafta kadar sonra birdaha ovitrell aldım ama tek seferde vurdum sonrasında 40 gün boyunca günde 20 mg tamoxifen kullandım 40 gün sonunda test verdim (10 ekim de)değerleri atacağım,düzelmeyince ilaçtan olduğundan şüphelenerek birdaha ovitrell aldım 3 e bölerek pzt salı çarş şeklinde vurdum 15 gün boyunca da ovitrell vurduğum günden itibaren 4 gün boyunca 20mg,11gün boyunca 10 mg tamoxifen kullanıp birdaha test sonucu verdim ama sonuç hala çıkmadı son verdiğim sonuç tarihi 21 ekim 2022

F6A8C0FB-18EB-4572-AC52-621CA891CC16.jpeg

3200D91A-ADE1-46BB-8DDD-E34A8D12169C.jpeg

2604839C-7153-4F93-AD19-73EC52AC1933.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
benneyaptımmdd, 26 dakika önce yazdı:

12 haftalık testo bolde masteron kürünün (masteron 10 gün kullanabildim sonrasında sivilce yüzünden bıraktım)12. Haftasında ovitrell aldım 5 e böldüm pzt  çarş cuma şeklinde vurdum 15 temmuzdan 25 temmuza kadar sonrasında testo ve boldeyi 1 hafta daha kullandım 1 ağustos son enjeksiyon 1 ağustosa kadar 3 günde 1 1 arimidex kullandım tedavinin yanlış olduğunu öğrenince son enjeksiyonumdan 2 hafta kadar sonra birdaha ovitrell aldım ama tek seferde vurdum sonrasında 40 gün boyunca günde 20 mg tamoxifen kullandım 40 gün sonunda test verdim (10 ekim de)değerleri atacağım,düzelmeyince ilaçtan olduğundan şüphelenerek birdaha ovitrell aldım 3 e bölerek pzt salı çarş şeklinde vurdum 15 gün boyunca da ovitrell vurduğum günden itibaren 4 gün boyunca 20mg,11gün boyunca 10 mg tamoxifen kullanıp birdaha test sonucu verdim ama sonuç hala çıkmadı son verdiğim sonuç tarihi 21 ekim 2022

Küre girmeden önceki kan tahlillerin varmı

pct çok yanlış olmuş baya ezbere yapmışsın Aslında çokta karmaşık değil sen baya çorba yapmışsın kullandığın testesteron esterine göre son enjeksiyondan 2_3 hafta kadar bekliyip ovitrelle Klomen Tamoksifen ortalama 1 ay kullanım şeklinde pct yapıcaktın Şuan aklıma gelen 3 seçenek var 

1. Küre girmeden önce zaten kısırdın 

2. Pct yanlış ve eksik olduğı için döngün açılmamış, yeni bir pct yapman gerekiyor

3.pct yaptın ve binde bir ihtimal olan kısırlık sana denk geldi 

İçini karartmak istemem ama durum böyle,, benim fikrim yeniden eksiksiz bir pct yapman gerekiyor,, tabi üroloji doktoruna gittiğini var sayıyorum 

Forumda çok daha tecrübeli hocalarımız var onların fikirlerini al mantığına yatanı uygula 

@rastlantisal

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atıyım hocam hemen kürden önceki değerlerimi o kadar kötü bir psikolojideyim ki çünkü yarışmaya gireceğim 2.5 aydır değerlerin düzelmesini bekliyorum küre giremiyorum korkuma  ereksiyon veya sertleşme problemi yaşamıyorum morning wood vs var ama cinsel isteksiksizlik de yaşıyorum zaten genel kür yapmadan önceki halimde de çok libidosu yüksek bir birey değildim

4319AB32-16EE-45D0-B899-E4398CB74B20.jpeg

tarihinde benneyaptımmdd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 36 dakika önce yazdı:

Küre girmeden önceki kan tahlillerin varmı

pct çok yanlış olmuş baya ezbere yapmışsın Aslında çokta karmaşık değil sen baya çorba yapmışsın kullandığın testesteron esterine göre son enjeksiyondan 2_3 hafta kadar bekliyip ovitrelle Klomen Tamoksifen ortalama 1 ay kullanım şeklinde pct yapıcaktın Şuan aklıma gelen 3 seçenek var 

1. Küre girmeden önce zaten kısırdın 

2. Pct yanlış ve eksik olduğı için döngün açılmamış, yeni bir pct yapman gerekiyor

3.pct yaptın ve binde bir ihtimal olan kısırlık sana denk geldi 

İçini karartmak istemem ama durum böyle,, benim fikrim yeniden eksiksiz bir pct yapman gerekiyor,, tabi üroloji doktoruna gittiğini var sayıyorum 

Forumda çok daha tecrübeli hocalarımız var onların fikirlerini al mantığına yatanı uygula 

@rastlantisal

Hocam dosyayı ekledim sizce ne yapmalıyım yani çok acil bir cevaba bir abi fikrine ihtiyacım var tek korkum kısırlık yarışmaya çok az zamanım kaldı küre girsem mi girmesem mi bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
benneyaptımmdd, 10 dakika önce yazdı:

Atıyım hocam hemen kürden önceki değerlerimi o kadar kötü bir psikolojideyim ki çünkü yarışmaya gireceğim 2.5 aydır değerlerin düzelmesini bekliyorum küre giremiyorum korkuma  ereksiyon veya sertleşme problemi yaşamıyorum morning wood vs var ama cinsel isteksiksizlik de yaşıyorum zaten genel kür yapmadan önceki halimde de çok libidosu yüksek bir birey değildim

4319AB32-16EE-45D0-B899-E4398CB74B20.jpeg

Bana kalırsa küre girme hemen güzel bir pct yap 

Ovitrelle tam Doz göbekten 5 gün bekle 1 ay boyunca Klomen ve tamoksifen kullan Klomen 1. Hafta 2şer tablet sonrasında 1 er tablet kullan

Geçmiş olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 7 dakika önce yazdı:

Bana kalırsa küre girme hemen güzel bir pct yap 

Ovitrelle tam Doz göbekten 5 gün bekle 1 ay boyunca Klomen ve tamoksifen kullan Klomen 1. Hafta 2şer tablet sonrasında 1 er tablet kullan

Geçmiş olsun 

1 kutu oviterelli tek seferde vurup 5 gün sonra klomen ve tamoxifeni hangi dozlarda kullanıyım hocam bu kadar pct yaptıktan sonra dinlenme olmadan hemen başlayım mı ve şuan yapmayım küre girersem tecrübelerinize dayanarak ke yaşarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
benneyaptımmdd, 3 saat önce yazdı:

Hocam meyve yer gibi ilaç kullanmışsın halen küre girsem ne yaşarım diyorsun bırak bi hormonlar kendine gelsin zaten ortalık darmadağın olmuş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
benneyaptımmdd, 1 saat önce yazdı:

1 kutu oviterelli tek seferde vurup 5 gün sonra klomen ve tamoxifeni hangi dozlarda kullanıyım hocam bu kadar pct yaptıktan sonra dinlenme olmadan hemen başlayım mı ve şuan yapmayım küre girersem tecrübelerinize dayanarak ke yaşarım 

Son verdiğim test hala çıkmadı demişsin ben orayı atladım, pct den 1 hafta sonra tahlil verip değerlindermek en doğrusu olur eğer tahlil çıktığında hala döngün kapalı ise standart pct uygularsın 

Antrenmanları hiç aksatmadan ilaca biraz dinlendir vücudu Soğan sarımsak bol yemeye çalış takviye olarak eczaneden Zinco al günde 2 tablet kullan, ovitrelle tam Doz,,, klomen ilk hafta günde 100 mg,,, tamoksifen de 10mg olarak kullan 2. Haftaya girince Klomen ve tamoksifen 1 er tablet kullan 1 ay boyunca... 

Benim başıma daha önce böle bişey gelmedi, forumdaki eski konulardan ve çeşitli kaynaklardan yaptığım araştırmalara dayanarak sana yorum yapıyorum 

son verdiğin test çıkana kadar tecrübeli arkadaşlar da yorumlarını paylaşıcaktır henüz görmemiş olabilirler konuyu güncel tutmaya çalış... onlarında yorumlarını değerlendir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 46 dakika önce yazdı:

Son verdiğim test hala çıkmadı demişsin ben orayı atladım, pct den 1 hafta sonra tahlil verip değerlindermek en doğrusu olur eğer tahlil çıktığında hala döngün kapalı ise standart pct uygularsın 

Antrenmanları hiç aksatmadan ilaca biraz dinlendir vücudu Soğan sarımsak bol yemeye çalış takviye olarak eczaneden Zinco al günde 2 tablet kullan, ovitrelle tam Doz,,, klomen ilk hafta günde 100 mg,,, tamoksifen de 10mg olarak kullan 2. Haftaya girince Klomen ve tamoksifen 1 er tablet kullan 1 ay boyunca... 

Benim başıma daha önce böle bişey gelmedi, forumdaki eski konulardan ve çeşitli kaynaklardan yaptığım araştırmalara dayanarak sana yorum yapıyorum 

son verdiğin test çıkana kadar tecrübeli arkadaşlar da yorumlarını paylaşıcaktır henüz görmemiş olabilirler konuyu güncel tutmaya çalış... onlarında yorumlarını değerlendir 

Orda bi cümle kaymış hocam o yüzden son sonuç var testlerde 21 ekim olan sonuncusu yine fsh lh çakılı yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar. Arkadaşlar her şeyi yazmış. Olan olmuş. Şu noktada önümüze bakalım.

1 adet ovitrelle / chroium enjeksiyonu karın derisinden yapıyorsun. 5-6 gün sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 4 hafta devam ediyorsun. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonra gidip test yaptırıp bizimle paylaşıyorsun.

Panik yapmak için çok erken. Sakinliğini korumalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

Merhabalar. Arkadaşlar her şeyi yazmış. Olan olmuş. Şu noktada önümüze bakalım.

1 adet ovitrelle / chroium enjeksiyonu karın derisinden yapıyorsun. 5-6 gün sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 4 hafta devam ediyorsun. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonra gidip test yaptırıp bizimle paylaşıyorsun.

Panik yapmak için çok erken. Sakinliğini korumalısın.

Hocam şuanda yarışmaya gireceğim için küre gireceğim durumun yaptığım sustanondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü ilk test 14 gün sonra vermiştim sonra birdaha zaten kalkmayan değerleri birdaha yanlış pct deneyerek kaldırmaya çalıştığımdan kaynaklı en azından kürden somra yapacağım güncelleöe ile buçöyle durumu yaşayan arkadaşlar yararlanır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.Benim sormak istediğim 2009dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalımıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.