Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Testis için hcg yerine klomen olur mu ?

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Pct yapmayan trt doz test alan biriyim , eskiden klomen satın almıştım cruise dinlenme dönemlerinde klomeni testisleri canlandırmak için kullanabilirmiyim , günlük hayatta normal boyutundalar ama soğuk ortamlarda ve mast sonrası ani küçüldükleri oluyor sonradan normale dönüyor ama anabolizan aldığım zaman küçüleceklerini düşünüyorum. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Markus Rühl, 6 saat önce yazdı:

Pct yapmayan trt doz test alan biriyim , eskiden klomen satın almıştım cruise dinlenme dönemlerinde klomeni testisleri canlandırmak için kullanabilirmiyim , günlük hayatta normal boyutundalar ama soğuk ortamlarda ve mast sonrası ani küçüldükleri oluyor sonradan normale dönüyor ama anabolizan aldığım zaman küçüleceklerini düşünüyorum. @metinav

Geçtiğimiz hafta trt doz hakkında biraz araştırma yaptım çünkü bende ilerde kullanıcam hcg konusuna gelirsek kendi kilona göre gerekli dozu ayarlıyıp iğneyi vurduğun zaman birkaç gün içinde testisler kendine gelicek 

Klomen kullanımı yaparak aynı anda trt testo alman sana katkı sağlarmı emim değilim

klomeni pct döneminde etki alabilmemiz için haftalarca kullanıyoruz ve senin senin 1 hafta içinde tesisleri toparlayıp TRT doza devam etmen gerekiyor

Madem Günlük hayatta normal boyuttalar iyice küçüldükleri zaman küçük bir hcg ile halledersin bu işi

Benim araştırmalarım ve vardığım sonuç bu yönde yinede bu olayı tecrübe etmiş hocalarımız vardır onların yorumlarını merak ediyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.352

Hiç denemedim. Denemediğim şeyler hakkında ezbere konuşmayı sevmiyorum. Deneyen arkadaşlar tavsiyede bulunacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
rastlantisal, 25.10.2022 - 09:50 yazdı:

Hiç denemedim. Denemediğim şeyler hakkında ezbere konuşmayı sevmiyorum. Deneyen arkadaşlar tavsiyede bulunacaktır.

Ben Şuan hocamın tavsiye üzerine kullanıyorum ama testisler için faydası olacağını sanmıyorum. 1 kutu alıp gün aşırı kullanmamı istedi. Testisler için değilde hipofizi uyarmak ve ilerde yapılacak pct den olumlu tepki alabilmek adına yaptık. Kutu bitmek üzere libidodaki artış dışında bir fark hissetmiyorum. Tesisler de fark yok. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 23.10.2022 - 23:44 yazdı:

Kendimden örnek vereyim.. kürün ikinci ayından itibaren zaten küçüldü ama çok değil ya da bana göre öyle bilemiyorum . Küçülürken ağrı çekiyor insan keza büyürken de aynı şekil ağrılar oluyor . Trenbolondan çok  sonra çok baskı hissettim ama sebebini bulamadım bilemedim . Kür içi hcg kullandım bir nebze belki ağrım hafifler diye ama faydası da olmadı . Belki sen düşük dozlarla ilerlersen bir nebze büyüyebilir ama döngü zaten kapalı gibi devam edecek sen doz aldığın sürece . Kür içi hcg kullanımı sanki daha çok üreme için kullanılıyor. Yakın zamanda pct yapıcam kürü sonlandırıp . Ya ara ver pct yap  ya da devam et.. ben sanmam kalıcı küçülme olacağına . 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Kendimden örnek vereyim.. kürün ikinci ayından itibaren zaten küçüldü ama çok değil ya da bana göre öyle bilemiyorum . Küçülürken ağrı çekiyor insan keza büyürken de aynı şekil ağrılar oluyor . Trenbolondan çok  sonra çok baskı hissettim ama sebebini bulamadım bilemedim . Kür içi hcg kullandım bir nebze belki ağrım hafifler diye ama faydası da olmadı . Belki sen düşük dozlarla ilerlersen bir nebze büyüyebilir ama döngü zaten kapalı gibi devam edecek sen doz aldığın sürece . Kür içi hcg kullanımı sanki daha çok üreme için kullanılıyor. Yakın zamanda pct yapıcam kürü sonlandırıp . Ya ara ver pct yap  ya da devam et.. ben sanmam kalıcı küçülme olacağına . 

İlk kürüm novalife oldu anabolizan boş veya düşük doz olduğu için zaten only testo yapmış gibi oldum ondan sonra testo kesmedim , şimdi zphc deca kürüne giricem flakonlar elimde ama testisler küçük durumda gün içinde büyük olduğu da oluyor sıcak ortamlarda ama ilişki sırasında ve sonrasında çok küçülüyorlar yakın zamanda sol testisim ilişkide yukarı çıktı ben güvenip küre başlayamıyorum , bu kürü yapıyım zaten 4-5 ay TRT doz da kalıcam uzun uzun dinlendiricem testisleri vücudu ama deca ya girmeden önce testisleri büyütmem lazım kür içinde fındık kadar olursa kesmek zorunda kalırım.

Askabar, 3 saat önce yazdı:

Ben Şuan hocamın tavsiye üzerine kullanıyorum ama testisler için faydası olacağını sanmıyorum. 1 kutu alıp gün aşırı kullanmamı istedi. Testisler için değilde hipofizi uyarmak ve ilerde yapılacak pct den olumlu tepki alabilmek adına yaptık. Kutu bitmek üzere libidodaki artış dışında bir fark hissetmiyorum. Tesisler de fark yok. 

Alttaki arkadaş da hcg yapmış testisde fark görmedim demiş nasıl büyütücez klomenle olmuyor hcg olmuyor 

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 56 dakika önce yazdı:

İlk kürüm novalife oldu anabolizan boş veya düşük doz olduğu için zaten only testo yapmış gibi oldum ondan sonra testo kesmedim , şimdi zphc deca kürüne giricem flakonlar elimde ama testisler küçük durumda gün içinde büyük olduğu da oluyor sıcak ortamlarda ama ilişki sırasında ve sonrasında çok küçülüyorlar yakın zamanda sol testisim ilişkide yukarı çıktı ben güvenip küre başlayamıyorum , bu kürü yapıyım zaten 4-5 ay TRT doz da kalıcam uzun uzun dinlendiricem testisleri vücudu ama deca ya girmeden önce testisleri büyütmem lazım kür içinde fındık kadar olursa kesmek zorunda kalırım.

Alttaki arkadaş da hcg yapmış testisde fark görmedim demiş nasıl büyütücez klomenle olmuyor hcg olmuyor 

Antrenman esnasında kan çalıştığın bölgede toplanacak haliyle testis penis bir miktar küçülebilir bu normaldir . Antrenmandan sonrası da  küçük görünmesi normal . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Markus Rühl, 3 saat önce yazdı:

Ben HCG ile baya fark gördüm. Nerdeyse 2 katı boyutuna çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Askabar, 6.11.2022 - 18:19 yazdı:

Ben HCG ile baya fark gördüm. Nerdeyse 2 katı boyutuna çıktı 

Dozajlarını ve ne kullandıgını söyler misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Ahmet1212, 22 dakika önce yazdı:

Dozajlarını ve ne kullandıgını söyler misin ?

yarım ovitrel vurdum tek sefer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.