Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kerem kurt

Flex pharma

Önerilen İletiler

Kerem kurt    67

İlaç sahte mi? Flex Pharma 10 Ampules

İnjection 

Prop 620 ₺

Enantat 670₺

Deca 720₺

Bolde 720₺

Maste 800₺

Tren asetat 800₺

Tren enantat 800₺

Wins injection 720₺

Tablets

Danabol 600₺

Winstrol 600₺

Turinabol 600₺

Oxymetalon 600₺

Anavar : 670₺

Clean: 600₺ 

İlaç ukraynaymiş

IMG-20221016-WA0029.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Kerem kurt, 18.10.2022 - 01:01 yazdı:

İnjection 

İlacı kim satıyor bilmiyorum ama biraz unigen havası var, unigen ler bildiğin üzere %20 %30 doluluk ile satılıyor eğer bunlarda öle ise kesinlikle boş ürün,, tabi marka farkı var birbirlerine benziyor diye aynı tutmamak lazım deniyip görüceksin birde Satıcı kim güvenilirmi bu önemli

Kel şapkalı YouTuber var ismi pt ile başlıyor eğer o satıyorsa ürünleri boş daha önce sattığı unigen lerden kimse memnun değil.. Forumda unigen ler hakkında fazlasıyla bilgi var 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143

ürünler ukrayna diyorlarmış ama üzerinde bir tane kiril alfabesiyle ilgili harf bile yok ilginç ¬¬

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
mcanmeco, 6 saat önce yazdı:

İlacı kim satıyor bilmiyorum ama biraz unigen havası var, unigen ler bildiğin üzere %20 %30 doluluk ile satılıyor eğer bunlarda öle ise kesinlikle boş ürün,, tabi marka farkı var birbirlerine benziyor diye aynı tutmamak lazım deniyip görüceksin birde Satıcı kim güvenilirmi bu önemli

Kel şapkalı YouTuber var ismi pt ile başlıyor eğer o satıyorsa ürünleri boş daha önce sattığı unigen lerden kimse memnun değil.. Forumda unigen ler hakkında fazlasıyla bilgi var 

O satmıyor hocam 

Valhallaxd, 13 dakika önce yazdı:

ürünler ukrayna diyorlarmış ama üzerinde bir tane kiril alfabesiyle ilgili harf bile yok ilginç ¬¬

İnternetten bakınca da flex pharma amerikada gözüküyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902

İnjection 

Prop 620 ₺

Enantat 670₺

Bu ara bir kaç satıcının listesinde gördüm ben çok dolu olduğuna inanmıyorum. Savaşın olduğu bir ülkeden insanlar canlarını zor kurtarırken ülkemize ilaç gelebileceğine inanmıyorum. Gelse bile gerçek yurt dışı ürünleri bu fiyat olamaz  bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Askabar, 37 dakika önce yazdı:

Bu ara bir kaç satıcının listesinde gördüm ben çok dolu olduğuna inanmıyorum. Savaşın olduğu bir ülkeden insanlar canlarını zor kurtarırken ülkemize ilaç gelebileceğine inanmıyorum. Gelse bile gerçek yurt dışı ürünleri bu fiyat olamaz  bence.

Dolu diyorlar fakat ne kadar dolu bilmiyorum hocam, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Kerem kurt, Bir saat önce yazdı:

Dolu diyorlar fakat ne kadar dolu bilmiyorum hocam, 

TESTOSU Doludur. Tr'de testo çalışmayan çok az ilaç var artık ama anabolizanlar ne kadar doludur bilemeyiz. Yaşadığım ve çevremde gördüklerimden sonra şunu net bir şekilde diyebilirim ki yeterli para yoksa sadece testo ile devam edilmesi boş anabolizan kullanımından çok daha iyi. bu ay önümüzdeki 6-7 ay için toplu ilaç alacağım. yeterli stok bulursam zhpc veya balkan alacağım. Testo masteron Tren a ya tahmini17-18k gidecek 6 ay için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

TESTOSU Doludur. Tr'de testo çalışmayan çok az ilaç var artık ama anabolizanlar ne kadar doludur bilemeyiz. Yaşadığım ve çevremde gördüklerimden sonra şunu net bir şekilde diyebilirim ki yeterli para yoksa sadece testo ile devam edilmesi boş anabolizan kullanımından çok daha iyi. bu ay önümüzdeki 6-7 ay için toplu ilaç alacağım. yeterli stok bulursam zhpc veya balkan alacağım. Testo masteron Tren a ya tahmini17-18k gidecek 6 ay için

Bahsetdiğin gibi zzphc ve başkana okadar tutar normal  oluyor şuan balkanı zphc den yükseğe satıyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
scorocco, 7 dakika önce yazdı:

Bahsetdiğin gibi zzphc ve başkana okadar tutar normal  oluyor şuan balkanı zphc den yükseğe satıyorlar

Evet balkan daha yüksek coğu yerde

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Ya cidden daha dün Balkan fiyat listesi aldım hemde tanıdık vasıtasıyla yani referanslı indirimli halini zphc den her ürün en az %25 daha pahalı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1329    3

Ö.k adlı şahısta satıyor bunu mens fizik bilen bilir gözlüklü tam bir tüccar Flex mlex boş iş kaçın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Kartal1329, 18.10.2022 - 13:19 yazdı:

Ö.k adlı şahısta satıyor bunu mens fizik bilen bilir gözlüklü tam bir tüccar Flex mlex boş iş kaçın

... şahıs da satıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

ben salon işletmecisiyim bana yazdığın fiyatların yarısı fiyatla bir satıcı geldi yarısı bile değildi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

İnjection 

Prop 620 ₺

Enantat 670₺

Yerli, yarı fiyatına satan tonlarca tedarikçi var 2 ay önce sürdüler piyasaya

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
melikgngr, 17 dakika önce yazdı:

ben salon işletmecisiyim bana yazdığın fiyatların yarısı fiyatla bir satıcı geldi yarısı bile değildi 

Bu marka mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerr19    1

Bu ilaçlar çöp 750 bolde 750 testo gittigim halde bu markayla verdiğim kan testinde total testom 9 çıktı boş ilaçlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maliaydas    0
Omerr19, 23.01.2023 - 18:05 yazdı:

Bu ilaçlar çöp 750 bolde 750 testo gittigim halde bu markayla verdiğim kan testinde total testom 9 çıktı boş ilaçlar 

9 çıktı derken kanka 9 k mı

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
Maliaydas, 4 dakika önce yazdı:

9 çıktı derken kanka 9 k mı

Flex boş ürün yerli zaten testosu bile şaibeli ki anabolizanları boştur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    292

çok yakın arkadaşım satıyor hatta ortaklarından biri olduğunu söylüyor 

numune danabol ve tren enant aldım boş da olabilir bakalım detayları yazarım tekrar.Salondan kullanan verim aldıgını söyleyen biriyle konuştum ödem ağrı vs yapmadıgını söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13

İnjection 

Prop 620 ₺

Enantat 670₺

Deca 720₺

Bolde 720₺

Maste 800₺

Tren asetat 800₺

Tren enantat 800₺

Wins injection 720₺

Tablets

Danabol 600₺

Winstrol 600₺

Turinabol 600₺

Oxymetalon 600₺

Anavar : 670₺

Clean: 600₺ 

İlaç ukraynaymiş

IMG-20221016-WA0029.jpg

hani bazı kazıkçı pastaneler zeytinli poğaça satar, fakat zeytini koklatmışlardır sadece öyle bir espri vardır. onun steroit versiyonu. kullandım igf,tren,testo ürünlerini. 0 etki bomboş değil fakat, boş almayın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    292

arkadaşlar danabolü çalışıyor bilginiz olsun tren enantatını kullanan bir kardeşimizde çalıştıgını söyledi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.