Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yaziklarolsunsana

Eczanelerde genetropin yok

Önerilen İletiler

scorocco    113
Yaziklarolsunsana, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 10 tane eczane aradım hepsinin dediği şey depolarda yokmuş doğrumu ankarada yaşıyorum bu arada

Şuan ilaç çıkartmıyor eczaneler zam gelicek,

istanbulda rahat bir şekilde bulunabiliyor tanıdığın varsa sordurabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco, 18 dakika önce yazdı:

20 tane alacağım için güvenip yollıyamıyorum önden tanıdığım yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l    5
scorocco, 18 saat önce yazdı:

IMG_20221018_071917.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l, 4 saat önce yazdı:

...

Hocam kaça alıyorsunuz eczaneden ben 1 tane 8 adet bi yerde buldum hiç indirmiyor 1297 tl diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Yaziklarolsunsana, Şimdi yazdı:

Hocam kaça alıyorsunuz eczaneden ben 1 tane 8 adet bi yerde buldum hiç indirmiyor 1297 tl diyor

Toplu alınca 3 adet 5 adet üzeri indirim talep edin

eczane kendi kârından düşmek istemiyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco, 4 saat önce yazdı:

Bir ilaç satıcısıda benden al diyor 900 tl diyor depodan çıkışı hocam zaten adama dedim nakit verecem direk 8 adeti hiç indirim yapmıyor düşün

scorocco, 4 saat önce yazdı:

Koca ankarada 50 eczane aradım bi orda 8 adet buldum düşün farkında olduğu için 1 tl inmiyor istanbulla gidip alıcam bakalım iyi bir pazarlık olursa sonuçta 20 adet alacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l    5
Yaziklarolsunsana, 18.10.2022 - 07:35 yazdı:

Merhaba hocam, eczaneye de gelmiyor maalesef. Ben kendim kullandığım için depolamıştım. Arada çıkar, arada kaybolur. Şu anda Vermidon yok mesela depoda, eczaneleri suçlayan insanlara prim vermeyin, eczane malı satmak ister. Kimse sermayesini tasmaya takmaz.

IMG_20221018_071040.jpg IMG_20221018_071025.jpg

Yaziklarolsunsana, 18.10.2022 - 07:41 yazdı:

Koca ankarada 50 eczane aradım bi orda 8 adet buldum düşün farkında olduğu için 1 tl inmiyor istanbulla gidip alıcam bakalım iyi bir pazarlık olursa sonuçta 20 adet alacağım

36 ünite bir Genotropin'in eczaneye girdisi 735 TL + KDV'dir. Buna göre alın. Satış fiyatı da Edirne'den Hakkari'ye kadar aynıdır, orada yazar. Altına satandan da, üstüne satandan da almayın. İlaç fiyatları değişmez arkadaşlar. Eczacının karına da ortak olmak isteyen buyursun bir 5 yıl fakültede poz versin. 

IMG_20221018_075408.jpg Screenshot_2022-10-18-07-53-29-342_com.miui.gallery.jpg IMG_20221018_075035.jpg

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l, 3 saat önce yazdı:

36 ünite bir Genotropin'in eczaneye girdisi 735 TL + KDV'dir. Buna göre alın. Satış fiyatı da Edirne'den Hakkari'ye kadar aynıdır, orada yazar. Altına satandan da, üstüne satandan da almayın. İlaç fiyatları değişmez arkadaşlar. Eczacının karına da ortak olmak isteyen buyursun bir 5 yıl fakültede poz versin. 

Çok teşekkürler bana bir ilaç satıcısı depoda 900 tl den çözebilirim dedi fatura vs herşey mevcut şekilde ama riske girmek istemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l    5
Yaziklarolsunsana, 22 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler bana bir ilaç satıcısı depoda 900 tl den çözebilirim dedi fatura vs herşey mevcut şekilde ama riske girmek istemedim

Tanıdık, samimi bir eczane bul. Toptan alırsan ve elinde yeteri kadar Genotropin varsa kalem başına 200 lira koymak ister ki hakkıdır. Kurum iskontosu yazar fotoğraflarda görmüşsündür, o SGK'nın ödediği fiyat üzerinden eczaneye reçeteli ilaçtan gelen paranın indirimidir. Yani depocu fiyatı 1021 TL gösterir, pasif ilaç değilse SGK'nın ödediği fiyattan indirim yapılır. Fatura fiyati 735 + KDV olur. Eğer eczane olarak biz bunu resmi reçeteli satarsak karımız ithal ilaçlarda yüzde 14. Amaaa eğer elden veriyorsak 795 TL'den itibaren verdiğimiz her lira artıdır. 1000-1100 lira civarında bulursan al. 900'den veren eczane değildir muhtemelen, riske girme. Depodan çözüyorsa depo ismini öğren araştır. Telefoncu faturayı eczaneye kestirir, 795 TL'den açılır. Çok fukara eczaneyse 100 tl koyar ki o fukaralıkta bir eczaneye o kadar yüklü Genotropin sağlanamaz, ayrı mesele. 895 TL olur. Arabacı kalem başı 50 tl koyar, 945 TL. Sana veren arabacıysa bu şekilde, bir vasıta daha koyarsan, matematiği bu kadar basit. 

Telefoncu kazanmadı bile bu hesapta mesela.

tarihinde Cnor4l tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l, 10 dakika önce yazdı:

Tanıdık, samimi bir eczane bul. Toptan alırsan ve elinde yeteri kadar Genotropin varsa kalem başına 200 lira koymak ister ki hakkıdır. Kurum iskontosu yazar fotoğraflarda görmüşsündür, o SGK'nın ödediği fiyat üzerinden eczaneye reçeteli ilaçtan gelen paranın indirimidir. Yani depocu fiyatı 1021 TL gösterir, pasif ilaç değilse SGK'nın ödediği fiyattan indirim yapılır. Fatura fiyati 735 + KDV olur. Eğer eczane olarak biz bunu resmi reçeteli satarsak karımız ithal ilaçlarda yüzde 14. Amaaa eğer elden veriyorsak 795 TL'den itibaren verdiğimiz her lira artıdır. 1000-1100 lira civarında bulursan al. 900'den veren eczane değildir muhtemelen, riske girme. Depodan çözüyorsa depo ismini öğren araştır. Telefoncu faturayı eczaneye kestirir, 795 TL'den açılır. Çok fukara eczaneyse 100 tl koyar ki o fukaralıkta bir eczaneye o kadar yüklü Genotropin sağlanamaz, ayrı mesele. 895 TL olur. Arabacı kalem başı 50 tl koyar, 945 TL. Sana veren arabacıysa bu şekilde, bir vasıta daha koyarsan, matematiği bu kadar basit. 

Telefoncu kazanmadı bile bu hesapta mesela.

Gerçekten çok teşekkür ederim tüm sorularıma yanıt verdin aklıma takılan tanııdk eczaneci var da depocular mı vermiyor anlamadım 5 depoda yok demiş sanırım 100,200 koysun o sorun değil hocam adam direk 1 tl inmem diyor ben diyorum nakit alıcam 20 adet 8 tane varmış 8 ini alıyım 1 tl inmiyor 1297 tl den yazıyor böyle bi insanada para kazandırmak istemiyom yoksa 100,200 tl den kaçacak değilim ama pazarlık sünnetir sonuçta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l    5
Yaziklarolsunsana, 18.10.2022 - 08:43 yazdı:

Gerçekten çok teşekkür ederim tüm sorularıma yanıt verdin aklıma takılan tanııdk eczaneci var da depocular mı vermiyor anlamadım 5 depoda yok demiş sanırım 100,200 koysun o sorun değil hocam adam direk 1 tl inmem diyor ben diyorum nakit alıcam 20 adet 8 tane varmış 8 ini alıyım 1 tl inmiyor 1297 tl den yazıyor böyle bi insanada para kazandırmak istemiyom yoksa 100,200 tl den kaçacak değilim ama pazarlık sünnetir sonuçta

Ne demek, rica ederim. 1 tl inmem olayı çok itici gerçekten. Bence de kazandırma ve arayışa devam et. Elbet bütçene ve aklına, mantığına uygun bir durum yaratacaksındır. Ben böyle eczaneler gördükçe, ağrı kesicide bile muadil kabul etmeyen ya da eczanelere saygı duymayan hastalara hak veriyorum. Fakülte ve eczane çoğalınca yamyamlığa ve komple esnaflığa evrildi iş. Depolarda bulunmama durumu doğrudur ama elinde olan bir insanın o kadar adet ilaçta indirim yapmaması gerçekten şaşırtıcı. Belki muvazaa bir eczane olabilir ki bu tür yerler çok fazla ve sıkı denetime sokulurlar bezdirme politikası olarak. Dolayısıyla her yedileri naneyi kayıt altına almak isterler.

Ben kendime sustanon bulamıyorum mesela küre girebilecek kadar. Elimde bir rimobolan var karşılıklı rakı içiyoruz. Maalesef durumlar böyle.

IMG_20221025_033639.jpg IMG_20221025_032541.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cnor4l, 25.10.2022 - 03:39 yazdı:

Ne demek, rica ederim. 1 tl inmem olayı çok itici gerçekten. Bence de kazandırma ve arayışa devam et. Elbet bütçene ve aklına, mantığına uygun bir durum yaratacaksındır. Ben böyle eczaneler gördükçe, ağrı kesicide bile muadil kabul etmeyen ya da eczanelere saygı duymayan hastalara hak veriyorum. Fakülte ve eczane çoğalınca yamyamlığa ve komple esnaflığa evrildi iş. Depolarda bulunmama durumu doğrudur ama elinde olan bir insanın o kadar adet ilaçta indirim yapmaması gerçekten şaşırtıcı. Belki muvazaa bir eczane olabilir ki bu tür yerler çok fazla ve sıkı denetime sokulurlar bezdirme politikası olarak. Dolayısıyla her yedileri naneyi kayıt altına almak isterler.

Ben kendime sustanon bulamıyorum mesela küre girebilecek kadar. Elimde bir rimobolan var karşılıklı rakı içiyoruz. Maalesef durumlar böyle.

Elimde 60 adet Sustanon 

86 adet Rimobolan mevcut

7 kutu proviron

pct için ise Dostinex - klomen - tamoxifen ve ovitrelle mevcut 

B komplex vitamin - Milk thistle - Saw palmetto 3 er kutu var 

Enjektörlere kadar elimde bulunuyor. Hepsi fişli eczane malıdır. Küre girecekken motor kazası geçirdim uzunca bir süre spor yapamayacağım ilgilenenlere yardımcı olabilirim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
Ogamegordion, 13 dakika önce yazdı:

Elimde 60 adet Sustanon 

86 adet Rimobolan mevcut

7 kutu proviron

Enjektörlere kadar elimde bulunuyor. Hepsi fişli eczane malıdır. Küre girecekken motor kazası geçirdim uzunca bir süre spor yapamayacağım ilgilenenlere yardımcı olabilirim 

Toplu alım fiyatı nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr, 6 dakika önce yazdı:

Toplu alım fiyatı nedir

Bunların ticaretini yapmıyorum fahiş fiyat söyleyecek değilim ne ise o dur fişlerden bir bakarım hepsini sakladım ona göre ilgilenmek isterseniz konuşuruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prsnc    1
Ogamegordion, 30 dakika önce yazdı:

Elimde 60 adet Sustanon 

86 adet Rimobolan mevcut

7 kutu proviron

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım sağlığına bir an önce kavuşur ve spora tekrardan başlarsın.

Benimle iletişime geçer misin?
insta @np....

---

Konuya gelecek olursak

Malesef bizim ülke de stokçuluk ve fırsatçılık hat safhada olduğu için bu eczane ürünlerine bile yansıyor. 
Herkes işin ticaretine kaçmış. Suç tamamen depocularda. Tanıdık bulmak, iyi araştırmak gerekiyor.
%30 civarı zam gelecek geno'ya o yüzden şu sıralar bulmak zor.

Ayrıca dışarıdan da alırsanız ürünü https://www.its.gov.tr/its/ilac_sorgula den sorgulamanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
prsnc, 3 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım sağlığına bir an önce kavuşur ve spora tekrardan başlarsın.

Benimle iletişime geçer misin?
insta @np....

---

Konuya gelecek olursak

Malesef bizim ülke de stokçuluk ve fırsatçılık hat safhada olduğu için bu eczane ürünlerine bile yansıyor. 
Herkes işin ticaretine kaçmış. Suç tamamen depocularda. Tanıdık bulmak, iyi araştırmak gerekiyor.
%30 civarı zam gelecek geno'ya o yüzden şu sıralar bulmak zor.

Ayrıca dışarıdan da alırsanız ürünü https://www.its.gov.tr/its/ilac_sorgula den sorgulamanızı öneririm.

Forum kuralları gereği bireysel iletişim adresi veya sosyal medya adreslerinizi paylaşmak yasaktır. Yasaklar çerçevesinde platformdan sınırsız süreyle uzaklaştırıldınız.

Konu KİLİTLENMİŞTİR 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.