Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

demiratici    1

Merhaba Bugün Ürünlerim geldi 

İlk kürüm olacak o yüzden her şeyi sağlıklı yapmak istiyorum elimden geldiğince

1 Kutu 40 mcg Clen 1 Kutu Winstrol 10mg 100tablet 1 Kutu testo p 10ml 100mg ve T3 Tiromel Aldım. 2 Sorum olacak 

1. Enjeksiyonu Yapan Eczane Ve Kabin olmadığı için evde yapıcam (IM Kalça)  boş iğneyi sokmayı denedim birkaç kez girmedi en son denedim bir anda sokamıyorum bunu kolaylaştırmanın (Acıyı) veya eczaneleri ikna etmenin yolu var mı?

2. Ekte Gördüğünüz üzere cycle Kullanım detayları var. Bunların kaçı çok önemli? Yani PCT ve MCT kesinlikle önemli ama mesela Tribülüs, 4 HEPA, C vitamini, B kompleks ve omega 3 o kadarda önemli değil benim için önemli olanlar Nolvadex,Klomen,Proviron ve Multivitamin. ilk kürüm olacağı için korku ve heyecan içersindeyim yardımlarınızı bekliyorum

AEA07CF3-D9E7-42AE-A911-86174030BB17.jpeg

9EFB45D4-9FF3-4C7B-8AD3-C065C00B3674.png

1FC65487-3FBC-47EF-8BC4-F1DC71FE3218.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

demiratici    1
demiratici, Şimdi yazdı:

Merhaba Bugün Ürünlerim geldi 

İlk kürüm olacak o yüzden her şeyi sağlıklı yapmak istiyorum elimden geldiğince

1 Kutu 40 mcg Clen 1 Kutu Winstrol 10mg 100tablet 1 Kutu testo p 10ml 100mg ve T3 Tiromel Aldım. 2 Sorum olacak 

1. Enjeksiyonu Yapan Eczane Ve Kabin olmadığı için evde yapıcam (IM Kalça)  boş iğneyi sokmayı denedim birkaç kez girmedi en son denedim bir anda sokamıyorum bunu kolaylaştırmanın (Acıyı) veya eczaneleri ikna etmenin yolu var mı?

2. Ekte Gördüğünüz üzere cycle Kullanım detayları var. Bunların kaçı çok önemli? Yani PCT ve MCT kesinlikle önemli ama mesela Tribülüs, 4 HEPA, C vitamini, B kompleks ve omega 3 o kadarda önemli değil benim için önemli olanlar Nolvadex,Klomen,Proviron ve Multivitamin. ilk kürüm olacağı için korku ve heyecan içersindeyim yardımlarınızı bekliyorum

AEA07CF3-D9E7-42AE-A911-86174030BB17.jpeg

9EFB45D4-9FF3-4C7B-8AD3-C065C00B3674.png

1FC65487-3FBC-47EF-8BC4-F1DC71FE3218.jpeg

Bu arada Cleni 2 haftadır Kullanıyordum şimdi 2 hafta ara verdim Wins ve Testoyu Clenle beraber mi başlatıyım yoksa Şimdiden başlıyım mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8

İlk enjeksiyon kısmı sıkıntılı geçebilir iğne ucunu siyahla değiştirirsen daha rahat olur, yeşil aşırı kalın ve can yakıyor ayrıca iğneyi bir anda sokma fikrini kim verdi bilmiyorum ama acemi-profesyonel farketmez asla tasvip etmediğim bir hareket, çok yavaş olmamak şartıyla sakin bir şekilde sokarsan hem damara veya sinire denk geldiğinde acısından hissedip çıkartma şansın olur hem de aşırı bir acı hissetmezsin, diğer türlü yaptığında damara denk gelsen bile delip geçeceğin için enjeksiyonu farklı noktaya yapsan bile damarı deldiğin yerde sorun oluşacaktır. 4-5 aydır kürdeyim iğneyi quadricepsin orta kısımlarından siyah uçla  .5 evigen+sustanon karıştırıp yapıyorum, pazartesi-perşembe yaptığım için iğne izi kaybolmadan diğer enjeksiyonu aynı yerden (damar olmadığına emin olduğum) aylardır vuruyorum ne ödem ne ağrı yaşadım sadece ilk haftalarda panikten tansiyonum düşüyordu onu da enjeksiyon sırasında 3-4 adet jelibon emerek çözdüm :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
lucky, 1 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyon kısmı sıkıntılı geçebilir iğne ucunu siyahla değiştirirsen daha rahat olur, yeşil aşırı kalın ve can yakıyor ayrıca iğneyi bir anda sokma fikrini kim verdi bilmiyorum ama acemi-profesyonel farketmez asla tasvip etmediğim bir hareket, çok yavaş olmamak şartıyla sakin bir şekilde sokarsan hem damara veya sinire denk geldiğinde acısından hissedip çıkartma şansın olur hem de aşırı bir acı hissetmezsin, diğer türlü yaptığında damara denk gelsen bile delip geçeceğin için enjeksiyonu farklı noktaya yapsan bile damarı deldiğin yerde sorun oluşacaktır. 4-5 aydır kürdeyim iğneyi quadricepsin orta kısımlarından siyah uçla  .5 evigen+sustanon karıştırıp yapıyorum, pazartesi-perşembe yaptığım için iğne izi kaybolmadan diğer enjeksiyonu aynı yerden (damar olmadığına emin olduğum) aylardır vuruyorum ne ödem ne ağrı yaşadım sadece ilk haftalarda panikten tansiyonum düşüyordu onu da enjeksiyon sırasında 3-4 adet jelibon emerek çözdüm :D

:))) Teşekkürler Önerileriniz için deneyeceğim. Ben kalçaya yapmak istiyorum ama Siyatik sinire gelmesinden korkuyorum veya sağlıksal bir sorun olmasından korkuyorum pct hakkında sorduğum şey hakkında me düşünüyorsunjz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8

Ek olarak proviron çok gerekli görülen bir şey değil ama takviye olarak nac600-milk thistle tarzı karaciğeri korumaya yönelik hareket etmen daha mantıklı olur kullandığın oral steroidler karaciğeri yoracaktır, multivitaminin yanında ekstradan d vitamini de alıp kullanabilirsin. Olabildiğince yeşillik tüketip su içmeyi de ihmal etme, kullanıyorsan kür içerisinde alkolden uzak dur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8
demiratici, 2 dakika önce yazdı:

:))) Teşekkürler Önerileriniz için deneyeceğim. Ben kalçaya yapmak istiyorum ama Siyatik sinire gelmesinden korkuyorum veya sağlıksal bir sorun olmasından korkuyorum pct hakkında sorduğum şey hakkında me düşünüyorsunjz

pct için şunu şu kadar al şu kadar kullan bırak demek hata olur, kür bitip son enjeksiyon yapıldıktan 7-21 gün sonra (estere bağlı) kan testi verilip ona göre hareket edilmesi lazım, yine pct bitti diyebilmek için de testler üzerinden yola çıkabiliriz. Kalça dediğin gibi sıkıntılı bir bölge, siyatik sinir hafife alınacak bir tehlike değil ayrıca enjeksiyon sırasında görüş açısı ve mobilite kısıtlı olduğu için tercih etmiyorum. Bana göre en rahat bölge bacak hem çok büyük bir kas grubu-hem yağ oranım yüksek olmadığı için damarları görebiliyorum ama tercihe bağlı biraz insülin iğnesiyle omuzdan vuran arkadaşlar da var :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
lucky, 7 saat önce yazdı:

pct için şunu şu kadar al şu kadar kullan bırak demek hata olur, kür bitip son enjeksiyon yapıldıktan 7-21 gün sonra (estere bağlı) kan testi verilip ona göre hareket edilmesi lazım, yine pct bitti diyebilmek için de testler üzerinden yola çıkabiliriz. Kalça dediğin gibi sıkıntılı bir bölge, siyatik sinir hafife alınacak bir tehlike değil ayrıca enjeksiyon sırasında görüş açısı ve mobilite kısıtlı olduğu için tercih etmiyorum. Bana göre en rahat bölge bacak hem çok büyük bir kas grubu-hem yağ oranım yüksek olmadığı için damarları görebiliyorum ama tercihe bağlı biraz insülin iğnesiyle omuzdan vuran arkadaşlar da var :D 

Turuncu uçla omuzdan vurabilirsin insülin iğnesiyle sakata gelebilirsin. Çevrende hemşirelik okuyan ögrenciler varsa onlara yaptırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
lucky, 9 saat önce yazdı:

Yani Bacakta da Sinir olduğu için ve bacaktaki sinirler giderse Sıkıntı çıkar diye korkuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
demiratici, 27 dakika önce yazdı:

Yani Bacakta da Sinir olduğu için ve bacaktaki sinirler giderse Sıkıntı çıkar diye korkuyorum

sinir her yerde var :) o yüzden dikkatli olmalıyız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.