Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Kan tahlili - pct tedavi plan - talebi

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Merhaba, bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

1-10 hafta 500 testosteron enanthate 200 trenbolone enanthate. 4 haftadan sonra her cuma 650 İU ovitrelle kullandım. Sonra iş yoğunluğu beslenme bozukluğu sağlam verim alamayınca.

10-15 hafta arası 500 sustanon, 50 mg anapolon kullandım.

15-18 hafta 500 sustanon 50 mg proviron.

18-20 hafta 250 mg only sustanon.

1 ay önce lh FSH biraz daha yüksekti bazen hastane yoğunluğu çok olunca. Ellemiyorlar düşük değeri 0 birakiyorlar.

Agresif bir protokol düşündüm kafamda arkadaş yapmış ne kadar doğru bilmiyorum. Klomen ile piramit.

Kafamdaki düzen benim düşünceme göre ovitrelle doğal lh FSH baskılama yapıyor ama testisleri hazırlıyor.ayni zamanda aromatize olup daha fazla baskılama yaptirabiliyor.

Bu sebeple 1-10 gün arası günlük 2000 İU HCG(ovidrel) HCG 1000 de olabilir.

HCG yarılanma ömrü tamamen vücuttan bittikten sonra 72 saat bekleyip klomene başlamayı düşünüyorum.

1-35 40 mg tamoksifen.

10-15 5 klomen günlük 

15-20 4 klomen günlük

20-25 3 klomen günlük

25 - 30 2 klomen günlük 

30 - 35 1 klomen günlük 

@metinav

@Bay-T

@Rdm

@rastlantisal

@Loving

Tecrübe plan ve yardımlarınızı tüm peptid turkey ailesinden bekliyorum şimdiden yorumlar için teşekkürler. Saygılarımla

IMG_20221011_144038.thumb.jpg.2d4c210545430cf37691b92cb861f61f.jpg

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.217

Merhabalar.

Ovitrelle tek seferde göbek derisinden,

4 hafta günde 1 klomen 1 tamoksifen.

Kürün ağır değil imiş. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonra tam teşekkülü test :)

Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Rdm@metinav@rastlantisal

Selamlar.

Eski tahlil sonucum 11.10.2022.

image.thumb.png.63fdeacf2222ae4721d8338696e31e37.png

Yeni tahlil sonucum 28.10.2022;

image.thumb.png.035a0d3d306f134a5af7ea8886c9e3e3.png

11 Ekim tahlil yaptım düşük LH,FSH Testosteron görünce PCT başladım 13 ekimde başladım 10 gün boyunca günde 1000 IU ovitrelle kullandım toplam 10 vurum. 23 Ekim cumartesi ovitrelle bıraktım.

13 Ekimden 28 ekim'e kadar günlük sadece aromatize olmayı engellemek için 20 mg tamoksifen kullandım şimdi sonuçlar böyle. Bu testosteron nasıl yükselmiş? LH,FSH neden düşük estradiol nasıl aromatize olmuş. Benim fikrimce LH,FSH biraz daha açık estradiol normal olacaktı. Klomen dahil edip düşük doz bir süre daha gidecektim şimdi nasıl bir yol izlemeliyim.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Sayrox, 28.10.2022 - 20:10 yazdı:

@Rdm@metinav@rastlantisal

Selamlar.

13 Ekimden 28 ekim'e kadar günlük sadece aromatize olmayı engellemek için 20 mg tamoksifen kullandım şimdi sonuçlar böyle. Bu testosteron nasıl yükselmiş? LH,FSH neden düşük estradiol nasıl aromatize olmuş. Benim fikrimce LH,FSH biraz daha açık estradiol normal olacaktı. Klomen dahil edip düşük doz bir süre daha gidecektim şimdi nasıl bir yol izlemeliyim.

Tamoksifenin yanına klomen ekleseydin ve süreyi 1 ay tutsaydın sorun kalmazdı ortada büyük ihtimalle şimdi yaptığın kürden bahset ne kadar zaman kürde kaldın testislerin ne durumda. Her gün vücuduna östrojen vurduğun için bu normal 3 günde bir yarım aramosin ile dengeleyebilirdin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Sayrox, 25 dakika önce yazdı:

@otopsicikediHepsi yazıyor yukarıda.

1 ay sabah akşam tamoxifen klomen

2 hafta sadece 1 er tablet tamoxifen klomen 

2 hafta sonrada testini verirsin dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Sayrox, 28.10.2022 - 20:10 yazdı:

11 Ekim tahlil yaptım düşük LH,FSH Testosteron görünce PCT başladım 13 ekimde başladım 10 gün boyunca günde 1000 IU ovitrelle kullandım toplam 10 vurum. 23 Ekim cumartesi ovitrelle bıraktım.

Ovitrelle vuruyorsun ve testosteron nasıl yükselmiş diyorsun, östrojen nasıl o seviyeye çıkmış diyorsun :)

Biz burada pct yi yıllardır anlatmaktan yorulduk yeminle...İş aslında çok basit ama okumuyorsunuz anlamaya çalışmıyorsunuz...Döngün kapalı ve hala kapalı, değişen bir şey yok.Sen testosterona takmışsın, bırak onu da testisler gelişti mi ona bak.Ardından pct ilaçlarına başlaman gerektiğini düşünüp planlama yap...

Klomen olmadan hipofiz istenildiği gibi açılmaz.Tamoksifen bunun yancısı...Ovitrelle hcg gibi ilaçlar sadece testis dokusuna etki eder geliştirir hepsi o...

Pct demek hipofizin açılması ve normal üretime geçmesi demek.Sen burada eski adamsın bazı şeyleri öğrenmiş olman lazım.Vucudunu deneme tahtasına çevirme, bilinçli yap ne yapacaksan...

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.