Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Sıfır ürün kullanımı değişim günlüğü

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.184

Evet arkadaşlar uzun kürlerden sonra 3 ay ara verip dinlendim ve ürün kullanmadan 2 Aylık sadece beslenmeyle neler yapabildiğimi sizlere göstermek istedim

1haftada sıkı bir diyete girdim ve bu haldeyim

A8D02289-0F47-42DB-AFE8-8ADC3D139FCC.jpeg D5775CAF-4F43-42EF-AAB3-0930A88732BF.jpeg 1C2B82FC-DD0F-4799-97A9-1E604460E594.jpeg

Şuan 2. Haftanın başı kas hafızası beslenme ve farklı bir antrenmanla birlikde gözle görülür değişim başladı

22222.thumb.jpeg.bf3dc90c45048fb322c8100a7f8c1710.jpeg  11111.thumb.jpeg.99af0e66f1e4b20a0c575fd56e5af9e2.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.331
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar uzun kürlerden sonra 3 ay ara verip dinlendim ve ürün kullanmadan 2 Aylık sadece beslenmeyle neler yapabildiğimi sizlere göstermek istedim

1haftada sıkı bir diyete girdim ve bu haldeyim

Şuan 2. Haftanın başı kas hafızası beslenme ve farklı bir antrenmanla birlikde gözle görülür değişim başladı

Bir kürden önceki halini düşünüyorum, bir de kürlere girip çıkıp şuan ilaçsız olarak devam eden halini.

Başlı başına başarı hikayesisin Semih. 

Beslenme ve genetiğin önemi nedir çok güzel örnek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

Bir kürden önceki halini düşünüyorum, bir de kürlere girip çıkıp şuan ilaçsız olarak devam eden halini.

Başlı başına başarı hikayesisin Semih. 

Beslenme ve genetiğin önemi nedir çok güzel örnek.

Kürden önceki halim çok az kas ve fazlaca yağ kürde çok yol kat ettim 15 20 kilo vucut ağırlığım arttı ve fazlaca kas elde ettim ve bunun fazlası kas kaldı eminim çünkü şuan sadece 5 kg altındayım şuan 85 kg mım tahminen 82lerde kalıcam ve yağ yakarak kası korumak istiyorum beslenmem bu şekilde ayarlandı bakalım nasıl bir görünüme geçicem bende meraktayım yağ neredeyse almıyorum şeker tamamen sıfırlandı diyebilirim

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Kürden önceki halim çok az kas ve fazlaca yağ kürde çok yol kat ettim 15 20 kilo vucut ağırlığım arttı ve fazlaca kas elde ettim ve bunun fazlası kas kaldı eminim çünkü şuan sadece 5 kg altındayım şuan 85 kg mım tahminen 82lerde kalıcam ve yağ yakarak kası korumak istiyorum beslenmem bu şekilde ayarlandı bakalım nasıl bir görünüme geçicem bende meraktayım yağ neredeyse almıyorum şeker tamamen sıfırlandı diyebilirim

Deca kürü haricinde misal tren bolde testo küründe kişinin yağ oranı yüksek ise alacağı verimde ona göre düşük olacağı söyleniyor . Yani yağ düştükçe kas daha iyi büyüyor . Kendimde bunu gözlemledim doğru . Sizin görüşleriniz nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
PowerWave, 14 dakika önce yazdı:

Deca kürü haricinde misal tren bolde testo küründe kişinin yağ oranı yüksek ise alacağı verimde ona göre düşük olacağı söyleniyor . Yani yağ düştükçe kas daha iyi büyüyor . Kendimde bunu gözlemledim doğru . Sizin görüşleriniz nedir ?

Bunun genel anlamda vucutta daha az yağ hucresi olduğu için östrojene dönüşüm daha az olmakla birlikte vucuttaki hücrelerin genel insülin hassasiyeti yüksek, insülin direnci ise düşük oluyor. Vücutta insüline en fazla duyarlı olan hücreler de kas hücreleri olduğu için bulk dönemine başladığımız zaman (günlük kalorimizin +300-400 üstü) yağ oranının düşük olması bize avantaj sağlıyor.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 45 dakika önce yazdı:

Bunun genel anlamda vucutta daha az yağ hucresi olduğu için östrojene dönüşüm daha az olmakla birlikte vucuttaki hücrelerin genel insülin hassasiyeti yüksek, insülin direnci ise düşük oluyor. Vücutta insüline en fazla duyarlı olan hücreler de kas hücreleri olduğu için bulk dönemine başladığımız zaman (günlük kalorimizin +300-400 üstü) yağ oranının düşük olması bize avantaj sağlıyor.

Yani şu demek oluyor ne kadar az yağ o kadar kas . Tren ac testo p ve masteronda kullansam bu değişmeyecek . Yağı her halükarda düşürmek şart yani . Teşekkür ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

İlaç mucize değil sadece destekçidir diyoruz sen de imzanı böyle atmış oldun sevindik kendi adımıza. Umarım küpe olanlar da artar onlar da azim ve iradeyi ön plana koyup başarmanın anlamını yaşabilirler.

Sağlıklı sporlar…

Hocam tam emin olmak istedim tam bir bilgi göremedim . Tüm gücümü kullanıyorum şuan :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esporta12    9

Tebirkler. Güzel çalışma. Özellikle işin yağ oranı kilo gibi kısımlarının tamamen beslenme ve disiplinle alakalı olduğunu teyit eden bir çalışma.

Steroidler kas içi patlamayı gelişmeyi sağlar onun dışında olayın cutting bulking hedef kısımları sizin beslenme hedef ve doğru kür kombinasyonu ve yardımcı ilaçları doğru kullanmanıza bağlı.

İlaç + disiplin  5kg   İlaç + no disiplin 2kg...  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Güzel form tam bir başarı hikayesi eline sağlık hocam antrenman, beslenme, disiplin fazlasıyla hakkını vermişsin, ilaçsız çalışma ile yapabildiklerin çok güzel bu performansı kür devam ederken sergileseydin ortaya çıkıcak sonucu çokta merak etmiyorum gözümde canlandı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
mcanmeco, 8 saat önce yazdı:

Güzel form tam bir başarı hikayesi eline sağlık hocam antrenman, beslenme, disiplin fazlasıyla hakkını vermişsin, ilaçsız çalışma ile yapabildiklerin çok güzel bu performansı kür devam ederken sergileseydin ortaya çıkıcak sonucu çokta merak etmiyorum gözümde canlandı 

6 haftam kaldı ilk 10 grip podyuma çıkıcam 1. Olursam 35 bin TL ödül var onunlada Türkiye şampiyonasına hazırlanırken bana destek olacak hedefim böyle bakalım eğer Türkiye şampiyonasında derece alırsam pro lige çıkmaya 40 olsam o kartı alıp inicem

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Semih Erarslan, 5 dakika önce yazdı:

6 haftam kaldı ilk 10 grip podyuma çıkıcam 1. Olursam 35 bin TL ödül var onunlada Türkiye şampiyonasına hazırlanırken bana destek olacak hedefim böyle bakalım eğer Türkiye şampiyonasında derece alırsam pro lige çıkmaya 40 olsam o kartı alıp inicem

İnşallah hocam hayal kurmak başarmanın yarısıdır,, geçen ayki yarışta arkadaşlarım yarıştı çok kötü form larda var çok iyi formlar da var, kütle genişliğinden ise kuru olmak daha iyi derece veriyor,, gayet iyi gidiyorsun mümkün olduğunca bel bölgeni incelemeye çalış 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

3.hafta başladı gr mı gramına diyete devam

95C80A0E-2C63-4CF6-829B-1D3C3C6DBF62.jpeg

Güzel gdiyor C vitamini dahi almadan güzel form yakalamaya başladım biliyorum okadarda kullanmalıyım fakat bi karar aldım sıfır ürünle 2 ay geçirip spor yapıcam temizlenicem daha sonra çok daha iyi olacak

D2FDDAEC-0907-403B-90A4-C5BD8CCDFAEB.thumb.jpeg.10e912ac12438e5565412fc5b8dadde2.jpeg

• Beğen 9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Semih Erarslan, 12 saat önce yazdı:

Güzel gdiyor C vitamini dahi almadan güzel form yakalamaya başladım biliyorum okadarda kullanmalıyım fakat bi karar aldım sıfır ürünle 2 ay geçirip spor yapıcam temizlenicem daha sonra çok daha iyi olacak 

Şuan  ilaç kullanıyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Kerem kurt, 18 dakika önce yazdı:

C vitamini bile kullanmıyorum diyor dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

C vitamini bile kullanmıyorum diyor dostum.

İnanılmaz ondan sordum da abi gerçekten çok başarılı 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Kerem kurt, 2 dakika önce yazdı:

İnanılmaz ondan sordum da abi gerçekten çok başarılı 

Bakarsan Semih abi şuan kütle koymuyor olanı gösteriyor. Tam tersi olsa bu kadar hızlı gelişim ilaçla olur diyebilirdin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Bakarsan Semih abi şuan kütle koymuyor olanı gösteriyor. Tam tersi olsa bu kadar hızlı gelişim ilaçla olur diyebilirdin.

Öyle tabi ama şuanki hali bile çoğu kişinin yapamadığı Bi hal bence 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Kerem kurt, 11 saat önce yazdı:

Hayır suplament ve vitamin takviyesi de yok şuanda bırakalı neredeyse 4 ay oldu antreman be beslenmeden taviz vermeden spora devam ediyorum sadece

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

3hafta bitiyor sıfır taviz

91E9C808-4AAF-418A-B679-C6BD482DAFA7.jpeg

59075DCA-9311-4F74-8160-D14145504A6D.thumb.jpeg.8b5273bb52a4711409e96e464621ac2d.jpeg

Son 4 hafta 4hafta geride kaldı aç kalıyorum

İlk ay bitti. Değişim sıfır ürün kullanımı vitamin ve takviyeler dahil sadece ceretain oda alım 15 gün oldu ve bitti

EEB6B079-167D-49B5-9DFF-380135BEEDD6.jpeg 84C5A633-DFB4-4D89-A34B-84A2D4306B1C.jpeg F9D39F92-00A5-4324-A456-EFD2458FEFFB.jpeg

Ooo çok iyi değişim

DC995722-6BF7-4618-BC55-0D593C39BC05.jpeg

Ama yetersiz çok çalışmalısın babacım☺️

• Beğen 10

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10urack    5

Merhaba tebrikler kısa sürede çok güzel definasyon . Bu süreçteki beslenmenizi makro ve mikrolarınızı nasıl ayarladınız tavsiyeler verebilir misiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Semih Erarslan, 04.11.2022 - 13:35 yazdı:

Ooo çok iyi değişim

DC995722-6BF7-4618-BC55-0D593C39BC05.jpeg

Maşallah Allah bağışlasın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Güzel form tutmuşsun tebrik ederim . Konu dışı ama sağ omuzun daha mı düşük sola göre yoksa açıdan dolayı mı öyle çıkmış . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

Güzel form tutmuşsun tebrik ederim . Konu dışı ama sağ omuzun daha mı düşük sola göre yoksa açıdan dolayı mı öyle çıkmış . 

Açıyla alakalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Yeni diyete başlayalı 3gün oldu sırt günü 40dk kardio sonu güncel form son 3haftaya girmek üzereyim bakalım ilk 10na girebilecek miyim?bende merak ediyorum 0 ürün kullanımı devam…

E7F1321B-69A3-4757-B34E-EBA407F85682.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.