Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Sıfır ürün kullanımı değişim günlüğü

Önerilen İletiler

pepto3543    0

abi selam başarılar dilerim . Yağ yakımı için ne önerirsin . sende ki değişimden dolayı sormak istedim . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
pepto3543, 32 dakika önce yazdı:

abi selam başarılar dilerim . Yağ yakımı için ne önerirsin . sende ki değişimden dolayı sormak istedim . 

İyi bir diyet ve haftada 3 gün antreman sonu 40 dk kardio yürüyüş bisiklet veya karışık hali farketmez benimde yaptığım bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
holyland, 7 saat önce yazdı:

kaç kilosun abi şuan, kaç kilo verdin

Başlangıç 92.8 şuan 83kg mım bence 82görücem son iki hafta daha sert idmanlar çıkıyor ister istemez her antreman son günmüş gbi 10 kg yakın verdim tabi çoğu yağ ve ödem atmak oldu şükür kas kaybı yaşadığıma inanmıyorum güçten düşme oldu ama şuanki ağırlıklara takılmadan tekrar sayılarımı tamamlayacağım şekilde sert antreman yapıyorum tek bölge çalışıp haftanın 2 günü dinleniyorum sonundan memnunum bu benim için dini görüp asıl başlangıç noktam olacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bende diyetteyim 3 kilo verdim hayatim kaydı 0 enerji allahtan tren var güç düşmüyor hatta artma var

sen çok iyi dayaniyon abi xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
holyland, 3 saat önce yazdı:

bende diyetteyim 3 kilo verdim hayatim kaydı 0 enerji allahtan tren var güç düşmüyor hatta artma var

sen çok iyi dayaniyon abi xD

Yok tam tersi bravo anabolikle diyet zıt düşer diyet sonu çıkınca kullanılması iyidir iyi dayanıyorsun anabolik olsa bu kadar dayanamam heralde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

Son 10 gün sebebini anlayamadığım halsizlik ve baş dönmeleri yaşıyorum bu konuda özellikle diyet döneminin sonunda böyle bir tecrübe yaşayan var mı?

8626879F-6A7F-41E2-A7DF-22ACA06CD24F.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

Son 3 gün 3 4 5 de foto yüklemesi yapılacak ve ilk 10 açıklanacak nasip kısmet olursa yarışmayı alıp para ödülü be suplement çekiyle Türkiye şampionasına katılmak için devam kazanırsam buradan Türkiye şampionasına hazırlıklarımıda paylaşıcam benim için dua edin arkadaşlar en iyi formumda fotoları göndericem

D744DD1A-15A1-4E84-842B-3168177C16E2.jpeg 50112156-36D1-4600-89DE-BD9BDA52C7BC.jpeg 08A6C770-D0D0-4D73-BC63-B8454357418E.jpeg 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
holyland, 37 dakika önce yazdı:

sırt eksik gibi ama sondaki poz mükemmel, hep onu ver 

Kankam ben şöyle düşünüyorum Semih abi zaten bu işi kendince çözmüş bir yol kat etmiş ön taraf çok iyi olup arkası bu şekildeyse tamamen genetik diye düşünüyorum. Tabi bu şu formuna göre eksik olduğu gerçeğini değiştirmez. Triceps pozu harbi kemik gibi maşallah.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
otopsicikedi, 10 saat önce yazdı:

Kankam ben şöyle düşünüyorum Semih abi zaten bu işi kendince çözmüş bir yol kat etmiş ön taraf çok iyi olup arkası bu şekildeyse tamamen genetik diye düşünüyorum. Tabi bu şu formuna göre eksik olduğu gerçeğini değiştirmez. Triceps pozu harbi kemik gibi maşallah.

Ben sırtımla genetik bi problem olduğunu düşünmeye başladım ama belkide yeterince ağır girmiyorum diyeceğim normal değil oraya zaten takmış durumdayım kolum zaten oraya çekerken bu kadar gelişti kanatları bi türlü poz verirken bile hissedemiyorum çalışırkende hissedemiyorum sıfır ağrı kafayı yicem ama zamanında her yer öyle deilmiydi bi kere kafayı taktım özellikle ofda sırtımın benden çekeceği var haberi yok en çok kanat ve aırtınızın geliştiği haraket hangisi ama gerçek anlamda 10 tane haraket söylemeyin şimdi☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Semih Erarslan, 6 saat önce yazdı:

Ben sırtımla genetik bi problem olduğunu düşünmeye başladım ama belkide yeterince ağır girmiyorum diyeceğim normal değil oraya zaten takmış durumdayım kolum zaten oraya çekerken bu kadar gelişti kanatları bi türlü poz verirken bile hissedemiyorum çalışırkende hissedemiyorum sıfır ağrı kafayı yicem ama zamanında her yer öyle deilmiydi bi kere kafayı taktım özellikle ofda sırtımın benden çekeceği var haberi yok en çok kanat ve aırtınızın geliştiği haraket hangisi ama gerçek anlamda 10 tane haraket söylemeyin şimdi☺️

Abi klasik şekilde lat puldown yapmak yerine bir tık egiimli sehpada vücudunu sabitleyerek yapman daha çok verim almanı sağlayabilir. Birde row makinelerinde oturduğumuz yeri en alta indirip  dirsegimizi femur başına doğru çektiğimiz alt latlar odaklı şeyleri iki elle o bağlantıyı sırtta kurmak zor olduğundan tek elle denemeni tavsiye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Hocam;

-T Bar Row

-One Arm Dumbell Row

-Barfiks (ağırlıklı)

Benim sırt-kanat genetiğimi ortaya çıkaran favori hareketlerim bunlar oldu. Ancak ağırlık seçimi, tekrar konusunda farklı süreçler izledim. Sırtın tam anlamıyla gelişim gösterebilmesi, tam anlamıyla bir gerilim ve basınç yaratmak gerekiyor bence bunun yoluda ağır çalışmaktan, ağır ağırlıklar ile çalışmaktan geçiyor.

Bu hareketler dışında bence deadlift hep yer almalı programda. 

Sırt genetiğinin kötü olduğunu düşünmüyorum hocam, sadece daha tam açılmamış. 

Başarılar diliyorum hocam, elmas gibi form👌

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Semih Erarslan, 6 saat önce yazdı:

Chris bumbstead sırt antrenmanını kesinlikle öneriyorum semih abi.sırtı genişletmek adına hazırlanmış çok verimli bir program 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Jacop, 8 dakika önce yazdı:

Chris bumbstead sırt antrenmanını kesinlikle öneriyorum semih abi.sırtı genişletmek adına hazırlanmış çok verimli bir program 

Yanımıza birde hany rambodu koysalar 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

Seçilemedik nasip kısmet değilmiş yeni bir hikayeye başlama zamanı kötü sonuçlansana bana ayrı bir tecrübe oldu anlam veremediğim şekilde 10. Bile olamadım ve 2 gündür yükleme yapıp son halimi paylaşmak istedim sizlere

2BB4D8D2-AFF3-4AA2-A650-74AC9ECE3BEA.jpeg

• Beğen 5
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.325
Semih Erarslan, 19 saat önce yazdı:

Seçilemedik nasip kısmet değilmiş yeni bir hikayeye başlama zamanı kötü sonuçlansana bana ayrı bir tecrübe oldu anlam veremediğim şekilde 10. Bile olamadım ve 2 gündür yükleme yapıp son halimi paylaşmak istedim sizlere

Şu vücudu seçmeyen de ne bileyim...

Hayır rakiplerini de gördüm. Görmesem tamam diyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Şu vücudu seçmeyen de ne bileyim...

Hayır rakiplerini de gördüm. Görmesem tamam diyeceğim.

Abi şimdi bu vücudun kür sonu2 ay dinlenip bu yarışmaya katıldım 2 ayda yarışma süreci bişi kullanmadım üstüne tertemiz dinlendik derimiz incelttik yağlardan arındık mental olarak ilaçların iniş çıkışında alışdık bağışıklığı kazandık iyice hangi haraketlerin daha iyi geldiği ezberledik eski kiloların üzerinde ağırlıklarla çalışarak nereye ulaşabileceğimi gözlemleyeceğim sonrası iyi bir definasyon pct ve hali hazırda yakın gelen yarışma tarihli podyum mu o zaman in aşağıya burdan deselerde sonuncu olmaya tecrübe edinilir mi sence  ?

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.325
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Abi şimdi bu vücudun kür sonu2 ay dinlenip bu yarışmaya katıldım 2 ayda yarışma süreci bişi kullanmadım üstüne tertemiz dinlendik derimiz incelttik yağlardan arındık mental olarak ilaçların iniş çıkışında alışdık bağışıklığı kazandık iyice hangi haraketlerin daha iyi geldiği ezberledik eski kiloların üzerinde ağırlıklarla çalışarak nereye ulaşabileceğimi gözlemleyeceğim sonrası iyi bir definasyon pct ve hali hazırda yakın gelen yarışma tarihli podyum mu o zaman in aşağıya burdan deselerde sonuncu olmaya tecrübe edinilir mi sence  ?

Disiplinin, iraden, genetiğin bu işe yatkın. Bazı yarışmacı dostlarım senelerce derece bile yapamadılar. Tecrübe ede ede nihayete varabildiler. 

Sen bu işi seviyorsun. Bence sonuna kadar git -sağlığından vazgeçmeden- ve illaki ödüle ulaşacaksın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

1217175A-6FDE-41A8-8AAA-28F9763D5049.thumb.jpeg.045e2dffbed554bf00e39d8c0841837f.jpeg

Selam vermeye merak eden oldu ise son formumu göstermeye Burak hocama teşekkür etmeye geldim uzun aradan sonra dinlenen reseptörlere ürün alarak devam ediyorum güncel form yeni kür 4. Haftası only enantad 250 haftalık

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Semih Erarslan, 22.11.2022 - 21:09 yazdı:

Son 10 gün sebebini anlayamadığım halsizlik ve baş dönmeleri yaşıyorum bu konuda özellikle diyet döneminin sonunda böyle bir tecrübe yaşayan var mı?

Ben ağırlıkları düşürdüm hocam   halsizlik var  tuhaf hisediyorum şeker  tansiyon dalga dalga diyet baya zor ama istediğimide elde ediyorum bu arada son durumunuzun maşallahı var cutta bu halsizliği nasıl atlatınız geçen sene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.