Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

demiratici    1

Merhaba İlk definasyon kürümü yapacağım. F.B nin ortağı Ad. Kişisinden Clenbuterol 40mcg 100 tablet Winstrol 10mg 100tablet Ve Testo p aldım 1 Flakon 100mg Kürü Satıcı yazacak ama sıkıntım Enjeksiyon Eczanelere arayarak sordum birkaç tane ara sokak eczanesine sordum yapamayız yasak dedi. eczane çok kalmadı. Gidip kendim de söylemek istemiyorum ne diyeceğimi bilemiyorum elimde testo şehri dolaşmak istemiyorum evde de hangi iğneyle hangi kasa nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen yaş 20 Boy 170 kilo 79

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.356
demiratici, Şimdi yazdı:

Merhaba İlk definasyon kürümü yapacağım. F.B nin ortağı Ad. Kişisinden Clenbuterol 40mcg 100 tablet Winstrol 10mg 100tablet Ve Testo p aldım 1 Flakon 100mg Kürü Satıcı yazacak ama sıkıntım Enjeksiyon Eczanelere arayarak sordum birkaç tane ara sokak eczanesine sordum yapamayız yasak dedi. eczane çok kalmadı. Gidip kendim de söylemek istemiyorum ne diyeceğimi bilemiyorum elimde testo şehri dolaşmak istemiyorum evde de hangi iğneyle hangi kasa nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen yaş 20 Boy 170 kilo 79

Sağlık kabinlerine git. Para karşılığı orlarda enjeksiyon yaparlar.

ama ondan önemlisi kendine enjeksiyon yapmayı öğren. Youtube de örnekleri çok var.

Turuncu yada siyah uç işini görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
demiratici, 4 dakika önce yazdı:

rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Sağlık kabinlerine git. Para karşılığı orlarda enjeksiyon yaparlar.

ama ondan önemlisi kendine enjeksiyon yapmayı öğren. Youtube de örnekleri çok var.

Turuncu yada siyah uç işini görür.

Youtubedan baktım da çok bişi ogrenemedim bir anda batırınca can acıdığı için iğneye bişi olur diye korkuyprım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
demiratici, 5 dakika önce yazdı:

Youtubedan baktım da çok bişi ogrenemedim bir anda batırınca can acıdığı için iğneye bişi olur diye korkuyprım

İlk enjeksiyon her zaman korku dolu oluyor :)

Sonra o gerilim bitiyor. 

Şuan kısa esterde olduğum için her gün enjeksiyon yapıyorum. Ki ben iğne fobisi olan adamdım. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
demiratici, 4 dakika önce yazdı:

çevrendeki arkadaşlarına da yaptırabilirsen kalçadan bir zorluğu yok enjeksiyonu oynatmasınlar soktuktan sonra bir de kan kontrolü yapsınlar kolay kolay sıkıntı yaşamazsın. Evim sağlık kabini gibi oldu çevremde küre giren kim varsa geliyor yapıyorum. He kalçanın da her bölgesine yapılmaz araştırmalısın forumda bile bir çok konu mevcut bunun ile ilgili. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
galicik, 1 dakika önce yazdı:

çevrendeki arkadaşlarına da yaptırabilirsen kalçadan bir zorluğu yok enjeksiyonu oynatmasınlar soktuktan sonra bir de kan kontrolü yapsınlar kolay kolay sıkıntı yaşamazsın. Evim sağlık kabini gibi oldu çevremde küre giren kim varsa geliyor yapıyorum. He kalçanın da her bölgesine yapılmaz araştırmalısın forumda bile bir çok konu mevcut bunun ile ilgili. 

birkaç tane atarmısınız biraz araştırdım bulamadım bu arada izmirde sağlık kabin hiç yok nerdeyse hangi eşyalar lazım bir anda batırmamam mı lazkm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
demiratici, Şimdi yazdı:

birkaç tane atarmısınız biraz araştırdım bulamadım bu arada izmirde sağlık kabin hiç yok nerdeyse hangi eşyalar lazım bir anda batırmamam mı lazkm

Ben yeşil uç ile yapıyorum ne hızlı ne yavaş sokacaksın iğneyi yavaş sokarsan girmez kalça yumuşak bir doku hızlı sokarsa canın acır 90 derece ortalama bir hız ile iğnenin yeşil dip kısmına kadar batıracaksın sonrasında bir elinde enjeksiyonu sabitleyip diğer elinle enjeksiyonu çekerek kan kontrolü yapacaksın zaten kan gelirse yeşil kısım siyahlaşır anlarsın sonrasında yavaş yavaş ilacın yağ bazlıysa gitmesi zor olacaktır sakin sakin enjekte edeceksin. Gerekli malzemeler ben yeşil uç ve 5 lik enjektör ile yapıyorum pamuk ve alkol kolanya olabilir bölgeyi iyi dezenfekte etmelisin tercihen duştan sonra enjeksiyon yapabilirsin ben genelde öyle yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Ben yeşil uç ile yapıyorum ne hızlı ne yavaş sokacaksın iğneyi yavaş sokarsan girmez kalça yumuşak bir doku hızlı sokarsa canın acır 90 derece ortalama bir hız ile iğnenin yeşil dip kısmına kadar batıracaksın sonrasında bir elinde enjeksiyonu sabitleyip diğer elinle enjeksiyonu çekerek kan kontrolü yapacaksın zaten kan gelirse yeşil kısım siyahlaşır anlarsın sonrasında yavaş yavaş ilacın yağ bazlıysa gitmesi zor olacaktır sakin sakin enjekte edeceksin. Gerekli malzemeler ben yeşil uç ve 5 lik enjektör ile yapıyorum pamuk ve alkol kolanya olabilir bölgeyi iyi dezenfekte etmelisin tercihen duştan sonra enjeksiyon yapabilirsin ben genelde öyle yapıyorum.

Başka bilmem gereken önemli bir şey var mı kalçaya mı yapıyım rear delt mi triceps mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
demiratici, 9 dakika önce yazdı:

Başka bilmem gereken önemli bir şey var mı kalçaya mı yapıyım rear delt mi triceps mi

Kalça kalça kalça hiç gerek yok diğer yerlere vücutta ki en safe bölge. Başka bilmen gereken şey yapacağın bölgeyi internetten araştır. prop vuracaksın enjeksiyonların sık olacak ister istemez bir noktadan sonra ödem ile karşılaşabilirsin ilk enjeksiyonun anladığım kadarıyla vücudun ödem yapabilir yağı kabul etmeyebilir burak hocamızın bununla ilgili bir yazısı var balkanın testoları bende sıkıntı yaratıyor yıllardır iran vuruyorum diyordu kendisi de . Ondan kaynaklı ilk enjeksiyonunu bilen birisine yaptır olur da ilaç kaynaklı ödem yaşarsın enjeksiyonu acemi birisine yaptırdığında enjeksiyon korkun başlayabilir.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
galicik, 12 dakika önce yazdı:

Kalça kalça kalça hiç gerek yok diğer yerlere vücutta ki en safe bölge. Başka bilmen gereken şey yapacağın bölgeyi internetten araştır. prop vuracaksın enjeksiyonların sık olacak ister istemez bir noktadan sonra ödem ile karşılaşabilirsin ilk enjeksiyonun anladığım kadarıyla vücudun ödem yapabilir yağı kabul etmeyebilir burak hocamızın bununla ilgili bir yazısı var balkanın testoları bende sıkıntı yaratıyor yıllardır iran vuruyorum diyordu kendisi de . Ondan kaynaklı ilk enjeksiyonunu bilen birisine yaptır olur da ilaç kaynaklı ödem yaşarsın enjeksiyonu acemi birisine yaptırdığında enjeksiyon korkun başlayabilir.  

Kendim deneyeceğim sizin bahsettiğiniz uç enjektör alkollü pamuk dışında bir şey gerekiyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

ilacı çektiğin iğneyi değiştir yenisiyle iğnede micro kırıklar yamulmalar olabiliyor enjeksiyona ilacı çek çektiğin iğneyi at yerine yeni 0 iğne tak 

demiratici, Şimdi yazdı:

Kendim deneyeceğim sizin bahsettiğiniz uç enjektör alkollü pamuk dışında bir şey gerekiyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
demiratici, 37 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonda korkulacak bir şey yok iğne fobim olmasına rağmen yapabiliyorum. Enjektörü bıcağı tutar gibi tut kalçanın ÜST KAS GRUBUNA  doğru açı ile tek seferde sapla yavaş yapmaya çalışma.ilacı yollamadan önce hafifce cekip kan geliypr mu diye kontrol et gelmezse yavaşça ilacı yolla

IMG_20221007_184635.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demiratici    1
galicik, 2 saat önce yazdı:

ilacı çektiğin iğneyi değiştir yenisiyle iğnede micro kırıklar yamulmalar olabiliyor enjeksiyona ilacı çek çektiğin iğneyi at yerine yeni 0 iğne tak 

Enjektörü değiştireyim mi yoksa sadece iğne ucunumu kan gelirse neleri değiştiriyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
demiratici, 33 dakika önce yazdı:

Enjektörü değiştireyim mi yoksa sadece iğne ucunumu kan gelirse neleri değiştiriyim

İlacı çektin, ilk yapman gereken iğneyi değiştirmek.

Ardından kan kontrolü yaptın, kan yok zaten devam et ilacı yükle vücuda. Kan çıktı diyelim, tedbir amaçlı iğneyi değiştir ve farklı bölgeye uygula, yani aynı bölgede 2-3 cm sağa, sola, alta, yukarıya. Kan gelmeyen bölgede ver ilacı.

İkinci tercih bacak olabilir. Quad bölgesine aynı şekilde dik açı ile, kan gelmeyen bölgeye vurabilirsin.

@rastlantisal Hocam bacak neden tavsiye etmiyor birçok kişi onu pek anlayamıyorum. Yani küre girmedim daha önce ancak giren yarışmacıların yanında bulundum, bazılarına ben enjeksiyon yapıyordum, bacakta rahat bir bölge bence.

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

aslında salonda gördüğüm iğne vuran yarışmacılar vardı heryerinden vuruyordu adam direk sırttan vurduğunu bile gördüm kanat değil orta sırt 

tabi adamların heryeri kas acemiler için en iyi yer omuz ve kalça bencede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Alaz, 4 saat önce yazdı:

İlacı çektin, ilk yapman gereken iğneyi değiştirmek.

Ardından kan kontrolü yaptın, kan yok zaten devam et ilacı yükle vücuda. Kan çıktı diyelim, tedbir amaçlı iğneyi değiştir ve farklı bölgeye uygula, yani aynı bölgede 2-3 cm sağa, sola, alta, yukarıya. Kan gelmeyen bölgede ver ilacı.

İkinci tercih bacak olabilir. Quad bölgesine aynı şekilde dik açı ile, kan gelmeyen bölgeye vurabilirsin.

@rastlantisal Hocam bacak neden tavsiye etmiyor birçok kişi onu pek anlayamıyorum. Yani küre girmedim daha önce ancak giren yarışmacıların yanında bulundum, bazılarına ben enjeksiyon yapıyordum, bacakta rahat bir bölge bence.

Sinir hücreleri bacakta daha yoğun. Daha acılı olabilir. Bacakta ödem yaparsa günlük hayatı çok etkileyebiliyor vs vs. 

Yoksa kasa enjekte ettiğin sürece kasın büyüklüğüne ve enjeksiyonun miktarına göre tüm kaslar olabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba arkadaşlar,
      Bildiğiniz gibi havalar iyice ısındı sustanon kullanıyorum flakon olmadığı için pazartesi 125 çekip vuruyorum kalan 125 ide başka şırınga ya çekip cumaya saklıyorum söyle bişey olmuş enjektör erimiş sıcaktan içindeki ilaca bir zarar vermiş midir? 
      Şırıngadaki ilacı nasıl saklamamı tavsiye edersiniz üstündeki erimiş plastik sterilizasyon sorunu yaratır mı? Dolabın alt tarafına koymamı tavsiye eder misiniz?  Sıcak hava enjeksiyona çekilmemiş flakondaki kullanmadığım ilaçlarda zarar vermiş midir?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.