Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wesley23

20 haftalık ejderha kürüm

Önerilen İletiler

wesley23    10

Herkese merhabalar. Adetten fiziksel özelliklerimden bahsetmek istiyorum 23 yaşında 1.73 boyunda 85 kiloyum. 

Spora belirli süre ara vermek zorunda kaldım. 4 ay boyunca yurt dışındaydım ve yeni geldim. Bu 4 ayda hiç antrenman yapmadım ve hiç düzgün beslenemedim ama genetiğime güveniyorum. Uzun yıllar boyunca fitness yaptım. Lisede dersaneden kaçıp gym’e gitmemle başladı her şey. 

Neler Kullanacağım ?

1-20 Test E.

1-20 Bolde

1-18 Tren e. 

Treni ilk defa kullanacağımdan haftalık 200 mg ile başlayıp vücudumun tepkisine göre arttıracağım. Atıyorum 300-400’lere çıktığımda sorun yaşarsam azaltacağım tekrar. Testo klasik 500mg Bolde ise 400mg olacak.

Hedefim ?

Hedefim genel olarak kas kütlesi koymak olacak. Duruma göre ilerleyeceğim. Yağlanmaya başladığımı görünce carbı azaltacağım gibi vs.

Trenin verdiği psikoloji bunaltı ve sıkıntıyı aşacağımı düşünüyorum. Bu ikinci kürüm olacak. İlk kürüm Testo Boldeydi. Gece yatmadan önce ölüm tripleri filan gelirdi bazen hatta sabaha çıkarsam şükür namazı kılacağım filan derdim. Ama bu tür yan etkilerin ilacın yan etkileri olduğunu sürekli kendime hatırlatacağım.

Antrenman olarak her gün tek bölge yapmayı düşünüyorum. Antrenmanım Max 45 dk olacak şekilde. 

Her hafta güncel bir şekilde update edeceğim burayı.

Tavsiyeleriniz, önerileriniz var mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Drei Lilien    19

Merhaba ikinci kürde tren ağır olabilir tavsiyem deca testo olur ayrıca spora arada vermeden önceki formuna gücüne kavuş öyle küre başla derim 

kür bittikten sonra 21 22. haftalarda only testo ile kürü bitirebilirsin  Magnezinc Omega 3 Milk Thistle Nac Ve Antioksidan kullanmayı unutma Düzenli Olarak Tahlil ver

burada paylaşırsan sonuçlara göre hareket edersin.

BAŞARILAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
wesley23, 2 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar. Adetten fiziksel özelliklerimden bahsetmek istiyorum 23 yaşında 1.73 boyunda 85 kiloyum. 

Spora belirli süre ara vermek zorunda kaldım. 4 ay boyunca yurt dışındaydım ve yeni geldim. Bu 4 ayda hiç antrenman yapmadım ve hiç düzgün beslenemedim ama genetiğime güveniyorum. Uzun yıllar boyunca fitness yaptım. Lisede dersaneden kaçıp gym’e gitmemle başladı her şey. 

Neler Kullanacağım ?

Merakımdan soruyorum hocam tek bölge yapmanızın sebebi nedir her bölge haftada 2 kez çalışsa daha fazla tahribat olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Can35, 18 dakika önce yazdı:

Merakımdan soruyorum hocam tek bölge yapmanızın sebebi nedir her bölge haftada 2 kez çalışsa daha fazla tahribat olmaz mı? 

bencede bu daha mantıklı küre ilk başladığım da tek bölge yapıyordum şuan 2 bölge çalışıyorum daha çok kas kazandırıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Drei Lilien, 1 saat önce yazdı:

Merhaba ikinci kürde tren ağır olabilir tavsiyem deca testo olur ayrıca spora arada vermeden önceki formuna gücüne kavuş öyle küre başla derim 

kür bittikten sonra 21 22. haftalarda only testo ile kürü bitirebilirsin  Magnezinc Omega 3 Milk Thistle Nac Ve Antioksidan kullanmayı unutma Düzenli Olarak Tahlil ver

burada paylaşırsan sonuçlara göre hareket edersin.

BAŞARILAR

Decayı hayatım boyunca hiç kullanmayı düşünmüyorum hocam. Söylediklerinizi kullanacağım. Pazartesi sabah sağlık ocağında tahlil vereceğim. Zaten ilaçların vücuda bağlanması 1 ayı buluyor. O 1 ayda zaten eski güce ve formuma ulaşırım. Teşekkürler dileklerin için.

Can35, 1 saat önce yazdı:

Açıkçası öyle özel sebebim yok. 

holyland, Bir saat önce yazdı:

bencede bu daha mantıklı küre ilk başladığım da tek bölge yapıyordum şuan 2 bölge çalışıyorum daha çok kas kazandırıyor

O zaman ben de öyle yapayım. Teşekkür ederim

Bu psikolojiyi yenmek için önerileriniz var mı? Her türlü acıya dayanıklıyımdır ama şu psikoloji işi…. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
wesley23, Şimdi yazdı:

Bu psikolojiyi yenmek için önerileriniz var mı? Her türlü acıya dayanıklıyımdır ama şu psikoloji işi…. 

Markaya göre yorum yapabiliriz belki kullandığın markada 1200 tren vursan bile etki etmeyecek içinde o hammadde yoksa boşa tribe girmeye gerek yok , örnek ben novalife 300 tren girdim 0 etki , 600 600 vurup bitiricem , sağlam ürünlerle ilerle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

Markaya göre yorum yapabiliriz belki kullandığın markada 1200 tren vursan bile etki etmeyecek içinde o hammadde yoksa boşa tribe girmeye gerek yok , örnek ben novalife 300 tren girdim 0 etki , 600 600 vurup bitiricem , sağlam ürünlerle ilerle.

mcanmeco, 19 dakika önce yazdı:

Hangi markayı ürünleri kullanıcaksın 

Enova kullanacağım. Direkt öz abim kullanıyor o açıdan bi kaygım yok. O da Antalya’da bir yarışmacıdan temin ediyor. Kendisi de ilacın 10 üzerinden 6-7 çalıştığını söylüyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
wesley23, 3 saat önce yazdı:

1-20 Test E.

1-20 Bolde

1-18 Tren e. 

Treni ilk defa kullanacağımdan haftalık 200 mg ile başlayıp vücudumun tepkisine göre arttıracağım. Atıyorum 300-400’lere çıktığımda sorun yaşarsam azaltacağım tekrar. Testo klasik 500mg Bolde ise 400mg olacak.

Tavsiyem boldenon ve trenbolon bittikten sonra 5-6 hafta only testo devam etmen. Bu kadar ilacı aynı anda bırakırsan PCT ye başlama sürecinde ve PCT de sıkıntı yaşayabilirsin.  Vücudun only testo sürecinde hem yavaştan kendine gelmeye başlar, aynı zamanda da boldenon ve trenbolon vücudundan temizlenir. (Boldenon o kadar sürede temizlenmez esterinden dolayı ancak sorun yaratmaz) Ya testoyu 2-3 hafta daha uzat ya da boldenon ve trenbolonu 3-4 hafta kısa tut. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
wesley23, 14 dakika önce yazdı:

Enova kullanacağım. Direkt öz abim kullanıyor o açıdan bi kaygım yok. O da Antalya’da bir yarışmacıdan temin ediyor. Kendisi de ilacın 10 üzerinden 6-7 çalıştığını söylüyor. 

Birebir çalıştığına şahitsen daha kaygısız bir kür geçirirsin, Başarılar kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141

18 hafta nor19 un en güçlü ilacı tren için bu süre uzun değil mi ? deca için bile max 10 hafta öneriyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
wesley23, 2 saat önce yazdı:

O zaman ben de öyle yapayım. Teşekkür ederim

ben boldenon da ve trende bu kadar ağır etki yaşamadım, danbolde yaşadım çözüm kullanmamak benim için

boldeyi çıkarabilirsin bence, paraya kiyip rimo veya gh ekleyebilirsin yada test tren yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Tavsiyem boldenon ve trenbolon bittikten sonra 5-6 hafta only testo devam etmen. Bu kadar ilacı aynı anda bırakırsan PCT ye başlama sürecinde ve PCT de sıkıntı yaşayabilirsin.  Vücudun only testo sürecinde hem yavaştan kendine gelmeye başlar, aynı zamanda da boldenon ve trenbolon vücudundan temizlenir. (Boldenon o kadar sürede temizlenmez esterinden dolayı ancak sorun yaratmaz) Ya testoyu 2-3 hafta daha uzat ya da boldenon ve trenbolonu 3-4 hafta kısa tut. 

Evet biz de böyle düşündük ama 2 hafta yeterli süre değil mi? 4-5 haftalara mı çıkarmak gerekir? 

Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

18 hafta nor19 un en güçlü ilacı tren için bu süre uzun değil mi ? deca için bile max 10 hafta öneriyorlar

Hocam abimin kontakları var. Mesela bir balkan şampiyonu 24 hafta boyunca hiç treni kesmediğini söylemiş kendisine. Amerika'da ciddi derece etmiş kişiler 2 sene boyunca hiç treni kesmiyorlarmış. 12 haftalık kürler genelde bizim ülkede yaygın. Aslında ilaçların birçoğu 12 haftadan sonra ciddi tepkisini gösterdiğini düşünüyorum. Ben testo bolde kürümde 14.haftamda abartmıyorum üç günde bir gelişim görüyordum kendimde. Tabi ki devamlı testler vereceğim eğer vücudum ilacı kes derse keseceğiz mecbur ona yapacak bir şey yok ama bir sıkıntı olmazsa ki inşallah olmaz 16 hafta belki 20 haftaya kadar çıkabilirim. 

holyland, 1 saat önce yazdı:

ben boldenon da ve trende bu kadar ağır etki yaşamadım, danbolde yaşadım çözüm kullanmamak benim için

boldeyi çıkarabilirsin bence, paraya kiyip rimo veya gh ekleyebilirsin yada test tren yapabilirsin

Bolde bence çok iyi bir ilaç. Zamanında Arnold'un da vazgeçilmeziydi. Östrojene bağlanmıyor bu sayede su da tutmuyor.  Bolde biraz geç pick oluyor. Minimum 6-7 hafta ama ondan sonra da akıl almaz bir saf kütle koyuyor. Ben yaklaşık 12 kg almıştım ilk kürümde sadece 1.5 kg vermiştim. Yemek-antrenman-enjeksiyon hepsi sistemliydi benim a dan z ye kadar. Birkaç özel gün hariç hiçbirini bozmamıştım. O zaman kız arkadaşım vardı benle ilgilenmiyorsun eskisi gibi değilsin diye ayrılmıştık mesela :D

mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Birebir çalıştığına şahitsen daha kaygısız bir kür geçirirsin, Başarılar kardeşim 

Çok teşekkür ederim dileklerin için.

10. ayın 10'unda başlamam da garip bir tesadüf olmuş :) Umarım herkesin kürü istediği gibi geçer ve kimse herhangi bir sağlık sorunu yaşamaz.. Sanırsam ikinci haftamdan itibaren her hafta olacak şekilde fotoğraf ve detaylı açıklamalı bir şekilde haftalık rapor vereceğim. Belki ileride buna benzer kür girecek gençlere bir yol göstermiş etmiş olurum.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Tren ve deca yurtdışında 45 haftaya kadar kullanılıyor bizim sıkıntımız absürt Dozajlar tam dolu ilaç 200 mg de vursan faydasını fazlasıyla görürsün 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
wesley23, 9 saat önce yazdı:

Evet biz de böyle düşündük ama 2 hafta yeterli süre değil mi? 4-5 haftalara mı çıkarmak gerekir? 

Hocam abimin kontakları var. Mesela bir balkan şampiyonu 24 hafta boyunca hiç treni kesmediğini söylemiş kendisine. Amerika'da ciddi derece etmiş kişiler 2 sene boyunca hiç treni kesmiyorlarmış. 12 haftalık kürler genelde bizim ülkede yaygın. Aslında ilaçların birçoğu 12 haftadan sonra ciddi tepkisini gösterdiğini düşünüyorum. Ben testo bolde kürümde 14.haftamda abartmıyorum üç günde bir gelişim görüyordum kendimde. Tabi ki devamlı testler vereceğim eğer vücudum ilacı kes derse keseceğiz mecbur ona yapacak bir şey yok ama bir sıkıntı olmazsa ki inşallah olmaz 16 hafta belki 20 haftaya kadar çıkabilirim. 

Bolde bence çok iyi bir ilaç. Zamanında Arnold'un da vazgeçilmeziydi. Östrojene bağlanmıyor bu sayede su da tutmuyor.  Bolde biraz geç pick oluyor. Minimum 6-7 hafta ama ondan sonra da akıl almaz bir saf kütle koyuyor. Ben yaklaşık 12 kg almıştım ilk kürümde sadece 1.5 kg vermiştim. Yemek-antrenman-enjeksiyon hepsi sistemliydi benim a dan z ye kadar. Birkaç özel gün hariç hiçbirini bozmamıştım. O zaman kız arkadaşım vardı benle ilgilenmiyorsun eskisi gibi değilsin diye ayrılmıştık mesela :D

Çok teşekkür ederim dileklerin için.

10. ayın 10'unda başlamam da garip bir tesadüf olmuş :) Umarım herkesin kürü istediği gibi geçer ve kimse herhangi bir sağlık sorunu yaşamaz.. Sanırsam ikinci haftamdan itibaren her hafta olacak şekilde fotoğraf ve detaylı açıklamalı bir şekilde haftalık rapor vereceğim. Belki ileride buna benzer kür girecek gençlere bir yol göstermiş etmiş olurum.. 

anahtar kelime hocam "balkan şampiyonu" kesmiyor ilacı 24 hafta boyunca adamın vücuduna girip çıkmayan ilaç kalmamıştır. dikkatli olmakta fayda var dostum başarılar dilerim şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
wesley23, 9 saat önce yazdı:

Garanti olsun diye 2-3 hafta daha testo kullanıver bir şey olmaz :D Küründe başarılar bu arada istediğin sonucu elde edersin umarım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
Valhallaxd, 51 dakika önce yazdı:

anahtar kelime hocam "balkan şampiyonu" kesmiyor ilacı 24 hafta boyunca adamın vücuduna girip çıkmayan ilaç kalmamıştır. dikkatli olmakta fayda var dostum başarılar dilerim şimdiden

hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Garanti olsun diye 2-3 hafta daha testo kullanıver bir şey olmaz :D Küründe başarılar bu arada istediğin sonucu elde edersin umarım :) 

Teşekkürler dostlar.. Abim sürekli bir insan Tren kullanımı önceki hayatı vardır birde Tren sonraki hayatı vardır der hep. Bakalım göreceğiz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, 13.10.2022 - 03:33 yazdı:

@wesley23ne anlamda diyor acaba olumlu mu ben tam anlayamadım 

neyi ne anlamda diyorum? 

Şu an sadece yan etki olarak baş ağrısı ve uykusuzluk çekiyorum. Biraz uykusuzluk yaptı. Akşam 11 gibi yatıp gece 1-2 civarı kalkıyorum ve tüm gün ayakta oluyorum. Öğlenleri 1-4 arası bi üç saatlik uyuyorum o kadar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
wesley23, 10/17/2022 - 23:52 yazdı:

neyi ne anlamda diyorum? 

Şu an sadece yan etki olarak baş ağrısı ve uykusuzluk çekiyorum. Biraz uykusuzluk yaptı. Akşam 11 gibi yatıp gece 1-2 civarı kalkıyorum ve tüm gün ayakta oluyorum. Öğlenleri 1-4 arası bi üç saatlik uyuyorum o kadar. 

Merhaba herkese. Bir yakınımın vefatından dolayı enjeksiyonu bırakmıştım direkt şu an tekrar başladım bugün itibariyle. Biraz hafif dozajlarda başladım.

Bugün 40 mg tren , 75 mg testo , 200 mg boldenon enjeksiyonu yaptım.

Cuma günü yine 40 mg tren , 100 mg testo , 200 mg boldenon alacağım.

Yani bu haftalık 400mg boldenon , 80 mg testo , 175 mg testo olacak

Diğer hafta tekrar testoyu arttıracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
wesley23, 01.11.2022 - 17:30 yazdı:

Merhaba herkese. Bir yakınımın vefatından dolayı enjeksiyonu bırakmıştım direkt şu an tekrar başladım bugün itibariyle. Biraz hafif dozajlarda başladım.

Bugün 40 mg tren , 75 mg testo , 200 mg boldenon enjeksiyonu yaptım.

Cuma günü yine 40 mg tren , 100 mg testo , 200 mg boldenon alacağım.

Yani bu haftalık 400mg boldenon , 80 mg testo , 175 mg testo olacak

Diğer hafta tekrar testoyu arttıracağım.

Merhaba. Cuma günü enjeksiyonumu gerçekleştirdim. Haftaya 140 mg tren, 400 mg boldenon, 225 mg testo alacağım. Her enjeksiyon 0.10 cc arttırıyorum. Aynı zamanda günde 1 table proviron kullanıyorum. Psikolojik midir, proviron kana karıştığından mıdır bilemiyorum ama libidom bu aralar çok yüksek. Onun dışında sinir,stres veya uykusuzluk yok şu an. Uykusuzluğu büyük ihtimal birinci ayı bitirince yapmaya başlayacak diye tahmin ediyorum. Tekrardan gelişmeleri yazacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
wesley23, 6.11.2022 - 00:56 yazdı:

Merhaba. Cuma günü enjeksiyonumu gerçekleştirdim. Haftaya 140 mg tren, 400 mg boldenon, 225 mg testo alacağım. Her enjeksiyon 0.10 cc arttırıyorum. Aynı zamanda günde 1 table proviron kullanıyorum. Psikolojik midir, proviron kana karıştığından mıdır bilemiyorum ama libidom bu aralar çok yüksek. Onun dışında sinir,stres veya uykusuzluk yok şu an. Uykusuzluğu büyük ihtimal birinci ayı bitirince yapmaya başlayacak diye tahmin ediyorum. Tekrardan gelişmeleri yazacağım. 

Selamlar. Bu hafta tren 160mg testo ise 300 mg aldım. Boldenon klasik 400mg fix. Uykusuzluk ve arada gelen baş ağrısı dışında bir sıkıntım yok. İlaçların açılmasını bekliyorum o enerjiyi vermesini. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 12.11.2022 - 13:23 yazdı:

Selamlar. Bu hafta tren 160mg testo ise 300 mg aldım. Boldenon klasik 400mg fix. Uykusuzluk ve arada gelen baş ağrısı dışında bir sıkıntım yok. İlaçların açılmasını bekliyorum o enerjiyi vermesini. 

Hocam yan etkiler ne durumda dozu başta belirttiğinden düşük tutuyorsun 200 demiştin çok mu yan etki gördün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, 17 saat önce yazdı:

Hocam yan etkiler ne durumda dozu başta belirttiğinden düşük tutuyorsun 200 demiştin çok mu yan etki gördün 

Ufak ufak yüklemek istedim. İlk kürümde direkt 1ml testo 1ml bolde başlamıştım beni zorlamıştı açıkçası. Şimdi haftalık 280 tren 500 testo 600 bolde alıyorum. Yan etkiye gelecek olursak öyle aman aman bir şey yaşamadım henüz. Genel olarak sinirlilik hakim, en ufak olayda kan beynime sıçrıyor sanki. Bazen uykusuzluk yapıyor. Gün içerisinde halsiz hissediyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.