Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

towelie1907

Markasız growth

Önerilen İletiler

towelie1907    12
Bay-T, 23 saat önce yazdı:

Kür öncesi ve sonrası büyüme hormonu sonuçlarını atar mısın rica etsem tarih kısımları gibi detayları hastane isimi detayları gibi alanları buğulamadan.

1 ay geçti ama cevap verisel değil metinsel doğru mu anladık? Çünkü test sonuçları yerine üzerinden 1 ay geçmesine rağmen sen sözlü cevap vermeyi seçtin velev ki yanıldık test sonuçlarını heyecanla bekliyoruz. :) 

sözlü çıkmış sonuçlar >>> DOLU ÇIKMIŞ

Hocam senin ciddi ruhsal problemlerin olduğunu düşünüyorum bunu “yakışıklı” falan böyle tanımadığın birine karşı sokak ağzıyla konuştuğun zaman anlamıştım zaten. İlaçların mg azalt iyiliğin için.

Şöyleki, azıcık mantık kullanabilen bir insan, karşıdaki insanın kendi vücuduna soktuğu şey hakkında yalan söylemeyeceğini çünkü onu pazarlamadığını anlayabilir. Benim ürünü ne satma ne pazarlama asla böyle bir amacım yok. Kullandığım ilaç dolu kullanmaya da devam ediyorum gerek test gerek vücudum da harika etki yarattı, siz istediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. 

Üslubundan dolayı ( çünkü sen benim ne ağam ne paşamsın) emrivaki tavırlarında sende kalsın, tahlilleri paylaşmayacağım, başarılar. 

tarihinde towelie1907 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220

:)

Keşke bu kadar uzun cümleler kurmak yerine sadece tahlilleri paylaşıp cevap verse idin. İşin aslı ben bu başlıkta asla tahlil paylaşılmayacağını tahmin ediyordum zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

:)

Keşke bu kadar uzun cümleler kurmak yerine sadece tahlilleri paylaşıp cevap verse idin. İşin aslı ben bu başlıkta asla tahlil paylaşılmayacağını tahmin ediyordum zaten.

Arkadaşın baya hırslanıp uzun yazmış ben de ondan yazdım, sana vereceğim cevap, körler sağırlar birbirini ağırlar :)

Yukarıdaki arkadaşının merakını gidermeyeceğim hocam :) Ben deneyimimi paylaştım, isteyen istediği ürünü tabiki kullanabilir. Başarılar

tarihinde towelie1907 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
towelie1907, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşın baya hırslanıp uzun yazmış ben de ondan yazdım, sana vereceğim cevap, körler sağırlar birbirini ağırlar :)

Yukarıdaki arkadaşının merakını gidermeyeceğim hocam :) Ben deneyimimi paylaştım, isteyen istediği ürünü tabiki kullanabilir. Başarılar

Büyüme Hormonu askeri teknoloji seviyesinde bir ürün. Testo hammaddesi gibi değil. Tozu al medikal alkolle karıştır yağla karıştır değil. Vücuduna muhtemelen humalin gibi şeyler sokuyorsun. Sana inanmıyorum bu şişeye koy gönder ürünü değil. Yanlışlıkla saatlerce dışarda kalsa bile çöp oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
towelie1907, 14 dakika önce yazdı:

Kullandığın ürünü b.y. diye genç bir arkadaşta gördüm onlardan mı temin ettin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
towelie1907, 48 dakika önce yazdı:

Hocam senin ciddi ruhsal problemlerin olduğunu düşünüyorum bunu “yakışıklı” falan böyle tanımadığın birine karşı sokak ağzıyla konuştuğun zaman anlamıştım zaten. İlaçların mg azalt iyiliğin için.

Şöyleki, azıcık mantık kullanabilen bir insan, karşıdaki insanın kendi vücuduna soktuğu şey hakkında yalan söylemeyeceğini çünkü onu pazarlamadığını anlayabilir. Benim ürünü ne satma ne pazarlama asla böyle bir amacım yok. Kullandığım ilaç dolu kullanmaya da devam ediyorum gerek test gerek vücudum da harika etki yarattı, siz istediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. 

Üslubundan dolayı ( çünkü sen benim ne ağam ne paşamsın) emrivaki tavırlarında sende kalsın, tahlilleri paylaşmayacağım, başarılar. 

Bahsi geçen sorunları sanırım siz tecrübe edip sizin sağlık ve çıkarlarınızı korumaya ısrarla devam etmeye çalışan birine böyle manidar bir savunma gereği yapmışsınız. Adam seni ısrarla doğruya ulaştırmak için onca güzel şey yapmış öyle ki Tayfun @Bay-T ve Metin @metinav abi tabi başka bir çok arkadaşta var bu platforumun en eski üyeleri olmarı dışında en en en en en tecrübeli iki üyesi sen şu çok afedersin deneyimsizliğin amatörlüğün ile öyle ki sen test vereceğim bakın göreceksiniz diyen de sensin buna rağmen su satırları yazarken gram utanmadın mı? İnsanın biraz yüzü kızarır yemin ederim Tayfun abi  veya Metin abi yerinde olsam böyle adamlar yüzünden foruma küserdim belki de. Adamın abisi değil babası değil arkadaşı değil sağlık konusunda çıkarlarını gözetip ne kadar güzel şeyler yazıyor ki karşsındaki adam baştan sona donanımlı senin yalan attığını test yaptırmayacağını yaptırsan bile sonuçların hüsran olacağını bilecek kadar deneyimli birine sen kalk ruhsal problemler de :D:) Ya sen aceminin bayrak tutanısın etiketsiz ürünü vücuduna sokacak kadar branş cah*li birisin. Kazıklandığın gerçeği ile yüzleşmek zoruna gidiyor ama kendi verdiğin test sözünü tutmadığını yüzüne vuran ciddi ruhsal problemli oluyor? :D:) @Loving sen bir bu arkadaşla ilgilen bence yazdıkları, söyledikleri forum ve kullanıcı refahı adına pek ümit vaat etmiyor hocam.

Bir daha senin konuna kimse kâale alıpta yazmaz zaten bu seviyesiz üslubunla.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
towelie1907, 44 dakika önce yazdı:

tahlilleri paylaşmayacağım, başarılar. 

Tamam bu kısmı okuyan herkes kimin ak kimin b.k olduğunu idrak eder hatta kimin hasta kimin ergen kimin amatör kimin profesyonel olduğunu apaçık şekilde anlar.

Bu konuyu okuyacak genç arkadaşlar sakın ama sakın etiketsiz ne olduğu belli olmayan hatta etkiketli dahi olsa insanlar onlara dahi güvenmezken etiketsiz şişe iççine tıkılmış ne olduğu belli olmayan maddelere para vermeyin. Bunlara para verenler zaten kendini geliştirememiş her denilene inanın 2 biceps tepesi 4 yarı sağlıklı karın kasına tav olan arkadaşlar. Hadi diyelim kandınız şekil a daki gibi. O zaman sakın millete aşık atmayın test yapacağım göreceksiniz şu bu gibi çünkü o test asla pozitif çıkmayacak ve sizde rezil olacaksınız bu konuda yaşananlar gibi. Sonra klasik Türk hastalığı olan <<< para verdim çöpe mi atayım >>> veya <<< yok ya vücudum çok iyi çalışıyor işte >>> yalanına kendiniz kurban edeceksiniz çünkü aldığınız birden fazla ilaç var ve onlar çalıştığında pskolojiniz üzerindeki mobingden kurtulmak için bilinç altınızı bu şekilde kandırmaya çalışacaksınız. Haliyle yolun sonunda bu günlere yıllar geçip deneyim edindiğinizde hayatınızı genelde üzerine oturarak geçirdiğiniz uzuvlarınızla kahkahalar atarak güleceksiniz.

Bu veya benzeri kişilerin hakketiği hayatı yaşadıklarını spor katılımı olarak ve o hayatta mutlu olmalarını dilemekten başka seçenek kalmıyor bana konunun son mesajında.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

İnsanlar güvenmedikleri için covid aşısı olmayı reddetti. Ne idüğü belirsiz merdivenaltı ürünleri nasıl kullanıyorsunuz? İlacın boş çıkıp, paranın çöpe gitmesi şöyle dursun, sağlığın hiç mi kıymeti yok? Bütçen yetmiyorsa kullanmazsın, bu kadar basit...

Ucuz, en pahalısıdır. Sağlıklı sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
Bay-T, 4 saat önce yazdı:

Tamam bu kısmı okuyan herkes kimin ak kimin b.k olduğunu idrak eder hatta kimin hasta kimin ergen kimin amatör kimin profesyonel olduğunu apaçık şekilde anlar.

Bu konuyu okuyacak genç arkadaşlar sakın ama sakın etiketsiz ne olduğu belli olmayan hatta etkiketli dahi olsa insanlar onlara dahi güvenmezken etiketsiz şişe iççine tıkılmış ne olduğu belli olmayan maddelere para vermeyin. Bunlara para verenler zaten kendini geliştirememiş her denilene inanın 2 biceps tepesi 4 yarı sağlıklı karın kasına tav olan arkadaşlar. Hadi diyelim kandınız şekil a daki gibi. O zaman sakın millete aşık atmayın test yapacağım göreceksiniz şu bu gibi çünkü o test asla pozitif çıkmayacak ve sizde rezil olacaksınız bu konuda yaşananlar gibi. Sonra klasik Türk hastalığı olan <<< para verdim çöpe mi atayım >>> veya <<< yok ya vücudum çok iyi çalışıyor işte >>> yalanına kendiniz kurban edeceksiniz çünkü aldığınız birden fazla ilaç var ve onlar çalıştığında pskolojiniz üzerindeki mobingden kurtulmak için bilinç altınızı bu şekilde kandırmaya çalışacaksınız. Haliyle yolun sonunda bu günlere yıllar geçip deneyim edindiğinizde hayatınızı genelde üzerine oturarak geçirdiğiniz uzuvlarınızla kahkahalar atarak güleceksiniz.

Bu veya benzeri kişilerin hakketiği hayatı yaşadıklarını spor katılımı olarak ve o hayatta mutlu olmalarını dilemekten başka seçenek kalmıyor bana konunun son mesajında.

Eczaneden growth alıp kullanabilirsiniz başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.