Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

towelie1907

Markasız growth

Önerilen İletiler

towelie1907    12

Bu tarz ürün kullanan oldu mu? Bizzat kendi kullanan yarışmacı birinden aldım ancak yine de forumdakilere sormak istedim. 80 iu growth var imiş.

5C1D1FD0-BB3A-41E8-ADF0-0228D4E9F6BB.jpeg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

towelie1907    12
gönderildi (düzenlendi)
Aydınbaba, 4 dakika önce yazdı:

Ne kadar verdin 

1200, yarışmacı arkadaşın aldıgı fiyattan aldım

tarihinde towelie1907 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
towelie1907, 1 saat önce yazdı:

Bu tarz ürün kullanan oldu mu? Bizzat kendi kullanan yarışmacı birinden aldım ancak yine de forumdakilere sormak istedim. 80 iu growth var imiş.

Şimdi dediklerime harfiyen uyarsan paranı, zamanını ve sağlığını korumuş olacaksın.

Hemen yarın hastanede büyüme hormonunu ölçtür kan vererek. Sonra bu ne olduğu belli olmayan şeye başla 1,2 hafta sonra tekrar büyüme hormonunu ölçtür orada ak koyun kara koyun belli olacak böylece erkenden uyanıp zamanını, sağlığını ve paranı kurtarmış olacaksın. Misal nasıl 3-8 arası total testosteron biz erkeklerde ilaç alınca sağlıklı bir orandaysak hastanede makine bunu >1500 diyor asynı durum gh de olacak. Ha olmadı  mı? bence %100 olmayacak gibi duruyor dostum al bu ilaçları o adamın kafasına at. ;)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Şimdi dediklerime harfiyen uyarsan paranı, zamanını ve sağlığını korumuş olacaksın.

Hemen yarın hastanede büyüme hormonunu ölçtür kan vererek. Sonra bu ne olduğu belli olmayan şeye başla 1,2 hafta sonra tekrar büyüme hormonunu ölçtür orada ak koyun kara koyun belli olacak böylece erkenden uyanıp zamanını, sağlığını ve paranı kurtarmış olacaksın. Misal nasıl 3-8 arası total testosteron biz erkeklerde ilaç alınca sağlıklı bir orandaysak hastanede makine bunu >1500 diyor asynı durum gh de olacak. Ha olmadı  mı? (bence %100 olmayacak) al bu ilaçları o adamın kafasına at. ;)

RETURN OF THE KING Tayfun abi nerelerdesin sen yahu :D 

y31X30.gif

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 17 dakika önce yazdı:

Hemen yarın hastanede büyüme hormonunu ölçtür kan vererek. Sonra bu ne olduğu belli olmayan şeye başla 1,2 hafta sonra tekrar büyüme hormonunu ölçtür orada ak koyun kara koyun belli olacak böylece erkenden uyanıp zamanını, sağlığını ve paranı kurtarmış olacaksın. Misal nasıl 3-8 arası total testosteron biz erkeklerde ilaç alınca sağlıklı bir orandaysak hastanede makine bunu >1500 diyor asynı durum gh de olacak. Ha olmadı  mı? bence %100 olmayacak gibi duruyor dostum al bu ilaçları o adamın kafasına at. ;)

İgf testi soracağım değil mi,

ben çalıştığını düşünüyorum ayrıca zira gözümün önünde bunu vuruyor kendine ve bu sene yarışta iyi bir kütle ve formla çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
towelie1907, 23 dakika önce yazdı:

İgf testi soracağım değil mi,

ben çalıştığını düşünüyorum ayrıca zira gözümün önünde bunu vuruyor kendine ve bu sene yarışta iyi bir kütle ve formla çıktı

Hayatımda gördüğüm en amatör kişilerden birisin bence yorumların ve sorularına bakılacak olursa. Senin zaten bu testi bilip adama bunun baskısını yapıp bak büyüme hormonumu ölçtüreceğim değişim olmazsa külahları değişiriz demeyi en baştan yapman lazımdı. Lafa bak ben çalıştığını düşünüyorum dostum araba alırken sen satan adamın abi kazası yok demesine bakıyor musun? Giidip arabayı cihaza bağlatıyorsun veya adamlar işin ehli bakıp abi şurası boyalı burası kazalı diyor değil mi? Bu sektörden ekmek yiyen üç kağırçılar sizin deneyiminizdeki kişilerin sayısı bitmedikçe bu sektörden zengin olmaya devam edecekler. Adam kendine vuruyor diyor :D Ya ben bu sektörde 78,8 ilaç vücuduna alıp sadece primabolan kullanıyorum diyen adamları gördüm sen kime ne anlatıyorsun senin iyiliğin için yazıyorum burada seni küçük düşürmek için değil.

BÜYÜME HORMONU TESTİNE GİRECEKSİN DOĞAL VE İLACI ALMAYA BAŞLADIKTAN 1,2 HAFTA SONRA BAK SONUÇLARI PAYLAŞ LÜTFEN.

1.SATICI GRUBU : PODYUM GÖRMÜŞ BİRİSİ

2.SATICI GRUBU : YARIŞMA DERECESİ OLAN ŞAMPİYON

Bu verdiğim konuda iki kısım senlik okuyup hala ders çıkarmamışsan benim konun hakkında diyeceklerim bu kadar sana başarılar genç arkadaşım.

forbit, 36 dakika önce yazdı:

RETURN OF THE KING Tayfun abi nerelerdesin sen yahu :D 

y31X30.gif

Hep buradaydım aslında ama şu korona sonrası işler allak bullak oldu hala düzelteceğiz diye uğraşıyoruz ülkenin hali ortada bakalım hayır olsun. Yazmasamda hep buralardayım merak etme :D :) Sevgiler.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Hayatımda gördüğüm en amatör kişilerden birisin bence yorumların ve sorularına bakılacak olursa. Senin zaten bu testi bilip adama bunun baskısını yapıp bak büyüme hormonumu ölçtüreceğim değişim olmazsa külahları değişiriz demeyi en baştan yapman lazımdı. Lafa bak ben çalıştığını düşünüyorum dostum araba alırken sen satan adamın abi kazası yok demesine bakıyor musun? Giidip arabayı cihaza bağlatıyorsun veya adamlar işin ehli bakıp abi şurası boyalı burası kazalı diyor değil mi? Bu sektörden ekmek yiyen üç kağırçılar sizin deneyiminizdeki kişilerin sayısı bitmedikçe bu sektörden zengin olmaya devam edecekler. Adam kendine vuruyor diyor :D Ya ben bu sektörde 78,8 ilaç vücuduna alıp sadece primabolan kullanıyorum diyen adamları gördüm sen kime ne anlatıyorsun senin iyiliğin için yazıyorum burada seni küçük düşürmek için değil.

1.SATICI GRUBU : PODYUM GÖRMÜŞ BİRİSİ

2.SATICI GRUBU : YARIŞMA DERECESİ OLAN ŞAMPİYON

Bu verdiğim konuda iki kısım senlik okuyup hala ders çıkarmamışsan benim konun hakkında diyeceklerim bu kadar sana başarılar genç arkadaşım.

Yok temin ettiğim kişi arkadaşım onu demek istedim, sadece görüş bildirdim, maalesef eczaneye para yetiştiremeyeceğim için bu tür ürünleri kullanmak durumundayım. Kendisi kullandığı için ben de ürünün güvenilir oldugu kanaatindeyim. 2 gün sonraya randevu aldım igf baktıracağım, belli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
towelie1907, Şimdi yazdı:

Yok satıcı arkadaşım onu demek istedim, sadece görüş bildirdim, maalesef eczaneye para yetiştiremeyeceğim için bu tür ürünleri kullanmak durumundayım. Kendisi kullandığı için ben de ürünün güvenilir oldugu kanaatindeyim. 2 gün sonraya randevu aldım igf baktıracağım, belli olur.

Yakışıklı sorun yok senin iyiliğin için yazdıklarımın hepsi kötü veya yanlış anlama lütfen tek ricam forumda yıllardır okuyorum param yetmiyor buna yetiyor gibi yalvarıyorum sizi @Loving yazılarında oldukça denk geliyorum o da çok kere diyor bende diyeyim paranız yoksa ALLAH RIZASI İÇİN kullanmayın paranız neye yetiyorsa sağlıklı beslenme ile o ilacı kullanın misal only testo yapın yahu bu kadar basit sonra vücudunuza ne aldığınızı bilmiyorsunuz paranız gidiyor zaman gidiyor bu ilacı nereden baksan 6,7,8 ay günde en kötü 4 ünite kullanman lazım hatada 30 ünite yapar ayda 120 ünite yapar 6 ayda 720 ünite yapar bu parayı verebilecek misin? hadi verdin ilaç zayıf diyelim ne olacak? öyleki geçmişi olan markalar bile gh konusunda sınıfta kalabiliyor. umarım her şey gönlünce olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
Bay-T, Şimdi yazdı:

Yakışıklı sorun yok senin iyiliğin için yazdıklarımın hepsi kötü veya yanlış anlama lütfen tek ricam forumda yıllardır okuyorum param yetmiyor buna yetiyor gibi yalvarıyorum sizi @Loving yazılarında oldukça denk geliyorum o da çok kere diyor bende diyeyim paranız yoksa ALLAH RIZASI İÇİN kullanmayın paranız neye yetiyorsa sağlıklı beslenme ile o ilacı kullanın misal only testo yapın yahu bu kadar basit sonra vücudunuza ne aldığınızı bilmiyorsunuz paranız gidiyor zaman gidiyor bu ilacı nereden baksan 6,7,8 ay günde en kötü 4 ünite kullanman lazım hatada 30 ünite yapar ayda 120 ünite yapar 6 ayda 720 ünite yapar bu parayı verebilecek misin? hadi verdin ilaç zayıf diyelim ne olacak? öyleki geçmişi olan markalar bile gh konusunda sınıfta kalabiliyor. umarım her şey gönlünce olur.

Eyvallah yakışıklı abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
towelie1907, 8 saat önce yazdı:

5C1D1FD0-BB3A-41E8-ADF0-0228D4E9F6BB.jpeg

16 derece güneş görmeyen mahzende, meşe fıçıların içinde fermante edilmiş growth. Tadım yapmak ister misiniz? :D:D:D 

Yahu canlar deli misiniz? 

Sana çok önemli bir tavsiye vereyim. Eğer paran eczaneden growth almaya yetmiyorsa growth kullanma. Danabolu eritip sana içirmeyeceklerine nasıl emin olabilirsin? Yada içinde bambaşka bir şey olmadığına? "bir arkadaşım", "güvendiğim hoca", "herkes alıyor", "çalışmazsa kullanmam" gibi tabirler çok tehlikelidir. Başına ne geleceğini kestiremezsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ampul veya kalem olsa neyse de , flakonun içine mercimek çorbası bile koyarlarsın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

16 derece güneş görmeyen mahzende, meşe fıçıların içinde fermante edilmiş growth. Tadım yapmak ister misiniz? :D:D:D 

Yahu canlar deli misiniz? 

Sana çok önemli bir tavsiye vereyim. Eğer paran eczaneden growth almaya yetmiyorsa growth kullanma. Danabolu eritip sana içirmeyeceklerine nasıl emin olabilirsin? Yada içinde bambaşka bir şey olmadığına? "bir arkadaşım", "güvendiğim hoca", "herkes alıyor", "çalışmazsa kullanmam" gibi tabirler çok tehlikelidir. Başına ne geleceğini kestiremezsin. 

Kokusu growthtan farksız, kendine vuruyor yani gözlerimle gördüm, yarışma yaptı, şifaen konuşmuyorum yani sadece söylemden ibaret değil. Sadece gerçek neyse onu belirtmek istedim, pazartesi kan vereceğim belli olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
towelie1907, 2 saat önce yazdı:

Kokusu growthtan farksız, kendine vuruyor yani gözlerimle gördüm, yarışma yaptı, şifaen konuşmuyorum yani sadece söylemden ibaret değil. Sadece gerçek neyse onu belirtmek istedim, pazartesi kan vereceğim belli olur

Growth kokusu?

Yanlış anlamamanı umarak gerçekçi yaklaşmak istiyorum, fazlasıyla amatör ve gözü kapalı yaklaşıyorsun.

Burada sana birçok kişi yazdı, etti. Kullanmaman gerektiğini, arkadaşta olsa bu tür ürünlerde güvenilmemesi gerektiğini belirtti. 

Kendinle çeliştiğin önemli bir nokta, amacın gerçekleri öğrenmek, sağlığını riske atmamak mı yoksa aldığın bu ürünün gerçekliğini savunmak mı? Elinin altında tam teşekküllü bir laboratuvar mevcut mu? Ürünün gerçekten growth olduğunu biliyor musun? Koku benzerliği çok rahat sağlanabilir, kendisinin bu üründen kullandığına yönelik net bir bilgiye sahip değilsin, ki olamazsın da. Konu içerisinde ki mesajlarının genelinde ben dolu olduğunu-çalıştığını düşünüyorum demişsin, sana yapılan önemli bilgilendirmelere rağmen, konuyu baştan sona inceleyen birisi olarak belirtmem gerekiyor ki, senin aklında bu ürünü kullanmaya yönelik bir düşünce zaten en baştan beri mevcut. Sen sadece sonrası için bilgi almak istemiş gibisin. O halde en baştan bunu belirtmelisin ki, hocalar da kendilerini boşa yormasın sana; "gerçekliğinden emin olmadığın ürünleri kullanmaman gerektiği" yönünde tavsiyeler verirken, altın bilgi paylaşımları yaparken. 

Umuyorum ki, zararlı çıkmazsın...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
Alaz, 59 dakika önce yazdı:

Growth kokusu?

Yanlış anlamamanı umarak gerçekçi yaklaşmak istiyorum, fazlasıyla amatör ve gözü kapalı yaklaşıyorsun.

Burada sana birçok kişi yazdı, etti. Kullanmaman gerektiğini, arkadaşta olsa bu tür ürünlerde güvenilmemesi gerektiğini belirtti. 

Kendinle çeliştiğin önemli bir nokta, amacın gerçekleri öğrenmek, sağlığını riske atmamak mı yoksa aldığın bu ürünün gerçekliğini savunmak mı? Elinin altında tam teşekküllü bir laboratuvar mevcut mu? Ürünün gerçekten growth olduğunu biliyor musun? Koku benzerliği çok rahat sağlanabilir, kendisinin bu üründen kullandığına yönelik net bir bilgiye sahip değilsin, ki olamazsın da. Konu içerisinde ki mesajlarının genelinde ben dolu olduğunu-çalıştığını düşünüyorum demişsin, sana yapılan önemli bilgilendirmelere rağmen, konuyu baştan sona inceleyen birisi olarak belirtmem gerekiyor ki, senin aklında bu ürünü kullanmaya yönelik bir düşünce zaten en baştan beri mevcut. Sen sadece sonrası için bilgi almak istemiş gibisin. O halde en baştan bunu belirtmelisin ki, hocalar da kendilerini boşa yormasın sana; "gerçekliğinden emin olmadığın ürünleri kullanmaman gerektiği" yönünde tavsiyeler verirken, altın bilgi paylaşımları yaparken. 

Umuyorum ki, zararlı çıkmazsın...

Kendimi şartlandırdığım falan yok ya hu niye anlamak istemiyorsunuz satan öz kardeşim dahi olsa boşsa veya çalışmıyorsa tabiki boş diyeceğim ancak yakın arkadaşım, yarışma yaptı, derece aldı, iyi formda, ve bu ürünle yaptı anlatabildim mi?

Genotropin kullandıysanız growth kokusu diye bi gerçeklik vardır. Her neyse forumdaki herkes cellat kesildi bi anda. Konuda sorulan soru kullanan var mıydı, kullanmayan herkes yorum yazdı. Görüşün için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
towelie1907, 2 dakika önce yazdı:

Kendimi şartlandırdığım falan yok ya hu niye anlamak istemiyorsunuz satan öz kardeşim dahi olsa boşsa veya çalışmıyorsa tabiki boş diyeceğim ancak yakın arkadaşım, yarışma yaptı, derece aldı, iyi formda, ve bu ürünle yaptı anlatabildim mi?

Genotropin kullandıysanız growth kokusu diye bi gerçeklik vardır. Her neyse forumdaki herkes cellat kesildi bi anda. Konuda sorulan soru kullanan var mıydı, kullanmayan herkes yorum yazdı. Görüşün için teşekkürler

Kimse müneccim değil, o ürünün ne olduğu belirsiz. Birisi kullandım dese sence o ürünü mü kullanmış olacak. Bu ürünle yaptı diyorsun ya, biz de diyoruz bence onu da sorgula bence. Sana verdiği ile kendi kullandığı farklı olabilir, kokudan anlayamazsın. Yahu zor bir şey anlatmıyoruz. Dostum senin anlamak istemediklerin bu kısımlar işte. 

Kullanan var mı diye sormak sende normal mi? Ürünün ne olduğu belirsiz, marka yok, flakon içerisinde şeffaf bir sıvı. Zor değil yahu gelecek cevapları tahmin etmek, değil mi? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
Alaz, 5 dakika önce yazdı:

Kimse müneccim değil, o ürünün ne olduğu belirsiz. Birisi kullandım dese sence o ürünü mü kullanmış olacak. Bu ürünle yaptı diyorsun ya, biz de diyoruz bence onu da sorgula bence. Sana verdiği ile kendi kullandığı farklı olabilir, kokudan anlayamazsın. Yahu zor bir şey anlatmıyoruz. Dostum senin anlamak istemediklerin bu kısımlar işte. 

Kullanan var mı diye sormak sende normal mi? Ürünün ne olduğu belirsiz, marka yok, flakon içerisinde şeffaf bir sıvı. Zor değil yahu gelecek cevapları tahmin etmek, değil mi? :)

Pazaetesi kan vereceğim hepimizin merakını gidereceğim :)

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
towelie1907, 2 saat önce yazdı:

Üstünde adı sanı bile yazmayan ürünün nesini soruyorsun? A marka ürünü kullandığınız mı desen tamam. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MidNight    3

İlaç o kadar kalitesiz duruyor ki %100 çalıştığını bilsem bile sokmazdım bunu vücuduma ben :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
towelie1907, 8 saat önce yazdı:

Dolu çıktı çalışıyor

Kür öncesi ve sonrası büyüme hormonu sonuçlarını atar mısın rica etsem tarih kısımları gibi detayları hastane isimi detayları gibi alanları buğulamadan.

towelie1907, 08.10.2022 - 13:51 yazdı:

Pazaetesi kan vereceğim hepimizin merakını gidereceğim :)

1 ay geçti ama cevap verisel değil metinsel doğru mu anladık? Çünkü test sonuçları yerine üzerinden 1 ay geçmesine rağmen sen sözlü cevap vermeyi seçtin velev ki yanıldık test sonuçlarını heyecanla bekliyoruz. :) 

monitoring, 23 saat önce yazdı:

sonuc ne cikti :)

sözlü çıkmış sonuçlar >>> DOLU ÇIKMIŞ

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.