Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Liveinloud

2.Kürüm ve şeker hastalığı

Önerilen İletiler

Liveinloud    16
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

deca dan dolayı prolaktin yükselebilir bu yüzden hazırda her zaman cabaser veya dostinex bulundur.

Düzenli olarak test yaptırayımmı prolaktin yükseldiğini nasıl anlarım zaten 7/24 hazır bir vaziyette geziyorum libido tavanı geçti üst katta şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    141
Liveinloud, 2 saat önce yazdı:

Düzenli olarak test yaptırayımmı prolaktin yükseldiğini nasıl anlarım zaten 7/24 hazır bir vaziyette geziyorum libido tavanı geçti üst katta şuan 

vücudunu dinlemen gerekiyor tabi :) prolaktin yukseklıgı oyle bir şey ki görme bozukluğu bile yapabiliyor. test yaptırmanda fayda var düzenli olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

vücudunu dinlemen gerekiyor tabi :) prolaktin yukseklıgı oyle bir şey ki görme bozukluğu bile yapabiliyor. test yaptırmanda fayda var düzenli olarak

tamamdır sağolasın yaptırıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Valhallaxd, 08.10.2022 - 13:46 yazdı:

An itibariyle 8.Günde 7 kiloluk bir artış ile 100 kilo oldum. Ufaktan göğüs uçlarımda ağrı var Arimidex bulamadığım için Tamoxifen aldım 5 günde 1 tablet yatmadan 1 saat önce kullansam yeterli olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Liveinloud, 29 dakika önce yazdı:

An itibariyle 8.Günde 7 kiloluk bir artış ile 100 kilo oldum. Ufaktan göğüs uçlarımda ağrı var Arimidex bulamadığım için Tamoxifen aldım 5 günde 1 tablet yatmadan 1 saat önce kullansam yeterli olurmu?

İlaçların markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

Hindistan menşei bir ilaç

Bioandro

tarihinde Liveinloud tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

İlk fotoları bulamıyorum en son yükleyecektim hafta hafta yükleme kararı aldım 3.hafta formum

IMG_20221023_213124.jpg IMG_20221023_213208.jpg IMG_20221023_213248.jpg IMG_20221023_213321.jpg

Pcden giriş yapınca düzenleyebiliyorum fakat telefonda düzenle çıkmıyor ölçüleri eklemeyi unuttum 

102kg göğüs 112cm - bel 92cm - kol 37cm - omuz 124cm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

@Askabar @rastlantisal Bana bir koç lazım şöyle programım diyetim ilaçlarım vs vs herşeyimle ilgilenecek biri bana ücreti ile yardımcı olabilecek biri varmı şu iyidir diyebileceğiniz işinin hakkını veren ücreti abartı olmasın gerisi kâfi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Liveinloud, 2 dakika önce yazdı:

@Askabar @rastlantisal Bana bir koç lazım şöyle programım diyetim ilaçlarım vs vs herşeyimle ilgilenecek biri bana ücreti ile yardımcı olabilecek biri varmı şu iyidir diyebileceğiniz işinin hakkını veren ücreti abartı olmasın gerisi kâfi

bence biraz para alıyor ama MK. var mens fizik sporcusu şuanda londrada yaşıyor. çok ünlü bir koç ile çalışıyor o olabilir. yada E.E. var doktor ağır siklet ama bunların ilaçlı koçlukları biraz tuzlu oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Askabar, Şimdi yazdı:

bence biraz para alıyor ama MK. var mens fizik sporcusu şuanda londrada yaşıyor. çok ünlü bir koç ile çalışıyor o olabilir. yada E.E. var doktor ağır siklet ama bunların ilaçlı koçlukları biraz tuzlu oluyor.

Kendilerini bilmiyorum ama araştırıcam bir iletişime geçicem sabah insülin yazdırmaya gittim Aile sağlığına hocam diyorum balık yağını 2 tablet kullanıyorum yükseltsem ne olur artısı eksisi için varmı tavsiyeniz diyorum bana günde 1 tablet al diyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

4.hafta

106kg göğüs 110cm - bel 86cm - kol 37.5cm - omuz 131cm

Liveinloud, 23.10.2022 - 21:35 yazdı:

İlk fotoları bulamıyorum en son yükleyecektim hafta hafta yükleme kararı aldım 3.hafta formum

IMG_20221023_213124.jpg IMG_20221023_213208.jpg IMG_20221023_213248.jpg IMG_20221023_213321.jpg

Pcden giriş yapınca düzenleyebiliyorum fakat telefonda düzenle çıkmıyor ölçüleri eklemeyi unuttum 

102kg göğüs 112cm - bel 92cm - kol 37cm - omuz 124cm

IMG_20221030_235012.jpg

IMG_20221030_234850.jpg

IMG_20221030_234823.jpg

IMG-20221030-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16

5.hafta bu hafta resim ekleyemedim haftaya inşallah 2 haftalık bir değişim ekleyeceğim

109kg göğüs 114cm - bel 88cm - kol 38cm - omuz 132cm

Liveinloud, 30.10.2022 - 23:55 yazdı:

4.hafta

106kg göğüs 110cm - bel 86cm - kol 37.5cm - omuz 131cm

IMG_20221030_235012.jpg

IMG_20221030_234850.jpg

IMG_20221030_234823.jpg

IMG-20221030-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

hayatımda ilk defa 109 kiloda bu kadar zayıf duran birini gördüm😅

senin o boyu doldurman için 125-130 kilo lazim gibi en az

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
holyland, 3 saat önce yazdı:

hayatımda ilk defa 109 kiloda bu kadar zayıf duran birini gördüm😅

senin o boyu doldurman için 125-130 kilo lazim gibi en az

hocam 2mt 2cm boy :)

@rastlantisal İlerleme olarak ne düşünüyorsun  abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Liveinloud, 45 dakika önce yazdı:

hocam 2mt 2cm boy :)

@rastlantisal İlerleme olarak ne düşünüyorsun  abi

Arkadaşlar her 80 kilo aynı değil. Hatta iki sporcuyu yan yana koy ikisi de 90 kilo olsun, kilo almakta zorlanan yani vücudu su tutmayan adamı daha ince olarak görürsünüz. Cidden de öyledir. E2 dönüşümü yüksek / doğuştan E2 alt sınıra yakın bireylerde kaslar pek su tutmadığı için daha yoğun ve kuru kaslara sahip oluyorlar.

Bu tarz kişilere tavsiyem bulkı bir kaç sene tutmaları. Östrojene oynamaları vs.

Değişim nasıl? Değişim bu süre için gayet güzel. Kuru gitmek ile uğraşma. Bulkın dibine vur. Şuan senin meşe ağacı, timsah, tavuk vs ne bulursan yemen lazım :D 

Önce hacim sonra definasyon.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar her 80 kilo aynı değil. Hatta iki sporcuyu yan yana koy ikisi de 90 kilo olsun, kilo almakta zorlanan yani vücudu su tutmayan adamı daha ince olarak görürsünüz. Cidden de öyledir. E2 dönüşümü yüksek / doğuştan E2 alt sınıra yakın bireylerde kaslar pek su tutmadığı için daha yoğun ve kuru kaslara sahip oluyorlar.

Bu tarz kişilere tavsiyem bulkı bir kaç sene tutmaları. Östrojene oynamaları vs.

Değişim nasıl? Değişim bu süre için gayet güzel. Kuru gitmek ile uğraşma. Bulkın dibine vur. Şuan senin meşe ağacı, timsah, tavuk vs ne bulursan yemen lazım :D 

Önce hacim sonra definasyon.

Diyabet olmasa dediğin gibi ne bulsam yiyecem abi ama şekerim düşünce bile 1 tutam çikolata ile prinç unu yemeye çalışıyorum daha çok karbonhidrada oynuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Liveinloud, 2 saat önce yazdı:

Diyabet olmasa dediğin gibi ne bulsam yiyecem abi ama şekerim düşünce bile 1 tutam çikolata ile prinç unu yemeye çalışıyorum daha çok karbonhidrada oynuyorum

Şekersiz ne bulursan ye demek istedi Ümit abi yani temiz kaynaklardan devam et He yerinde olsam 5 öğün temiz 1 öğün şekersiz cheat yapardım madem zor doluyorsun

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Şekersiz ne bulursan ye demek istedi Ümit abi yani temiz kaynaklardan devam et He yerinde olsam 5 öğün temiz 1 öğün şekersiz cheat yapardım madem zor doluyorsun

En az 5000kalori devam günlük ortalama 600gr karbonhidrat ve 200-220 gr proteini kesin alıyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
Liveinloud, 06.11.2022 - 23:00 yazdı:

5.hafta bu hafta resim ekleyemedim haftaya inşallah 2 haftalık bir değişim ekleyeceğim

109kg göğüs 114cm - bel 88cm - kol 38cm - omuz 132cm

Bu hafta ölçüleri ekleyemiyorum kuzenim yok ölçemedim tek başıma:) 113 kiloyum şuan

IMG_20221113_201241.jpg

İfşa olduk iyimi :) @rastlantisal

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.