Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Edge

Rad140 + sr9011 total testesteronda ciddi düşüş

Önerilen İletiler

Edge    1

4 hafta önce rad 140 + sr9011 ikilisine başladım ( ikiside günde 20 mg). Yüksek protein düşük kalori ile besleniyorum. Magnezyum - çinko - D3 - multivitamin gibi birçok takviyeyide kullanıyorum. İlk haftadan sonra sertleşme ve menide azalma sorunum başladı. Dün dahiliyeden kan testi istedim fsh ve lh a bakmayacağını (üroloji vs bakabiliyormuş) söyledi bende verebilceği tüm değerleri istedim. Test sonuçlarını aşağıya bırakıyorum. Total testesteron inanılmaz düşük gözüküyor. Bugün doktora sormak için gittim kapıdan kovdu resmen. Aldığım kişide : 

vücutta iltihap var crp yuksek onu doktora bir göster

testo baya düşük pregnyl kullancaksin

proviron arimidex klomen pregnyl

Dedi. Fsh Lh a baktirmama gerek olmadığını söyledi. Söylediği talimatı izlemelimiyim yoksa özele gidip herşey dahil yeni bir test mi yaptırayım? Son bir haftadır gribim, yüksek Kortizol ve düşük uyku vs testesteronu bu kadar fazla düşürmez sanırım. Tecrübeleri hocalarımdan yardımlarınızı bekliyorum 🙏

@metinav @rastlantisal

Screenshot_20221006-112128-1.jpg Screenshot_20221006-112133-1.jpg Screenshot_20221006-112136-1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gymibo    137

Kullandığınız sarmsların markasi nedir? ben Burak hocadan temin ettiğimde boyle bir sorun yasamamistim,gerçek sarmslar 8 haftadan sonra ufak bir şekilde baskılıyor bildiğim kadarıyla fakat sizin testosteronu alıp götürmüş resmen. Ö.S.G ‘dan prohormon sipariş edip kullanmıştım normalde testo seviyem 5.60 kusurlerde fakat benim seviyemi 1.25 e indirmişti,yanında testosteron kullanmamistim. Yüksek ihtimalle anabolik oral tablet kullandiniz ve baskilama gerceklesti,bu benim fikrim. Daha iyi bilen hocalarim yol gosterecektir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Sarmsların da döngü kapatabildiği üzerine güzel bir örnek olmuş.

Döngün kapalı gibi duruyor. Kesin konuşamıyorum çünkü LH ve FSH değerleri yok. Cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu, menide azalma gibi emareler de bunu gösteriyor. İlaçları kes. 10 gün kadar ağır spor yapıp günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 3 hafta PCT yap. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonrada Lh ve FSH da kapsayan bir test yaptırıp sonuçları at bize. Duruma bakalım.

Geçmiş olsun.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Kullandığınız sarmsların markasi nedir? ben Burak hocadan temin ettiğimde boyle bir sorun yasamamistim,gerçek sarmslar 8 haftadan sonra ufak bir şekilde baskılıyor bildiğim kadarıyla fakat sizin testosteronu alıp götürmüş resmen. Ö.S.G ‘dan prohormon sipariş edip kullanmıştım normalde testo seviyem 5.60 kusurlerde fakat benim seviyemi 1.25 e indirmişti,yanında testosteron kullanmamistim. Yüksek ihtimalle anabolik oral tablet kullandiniz ve baskilama gerceklesti,bu benim fikrim. Daha iyi bilen hocalarim yol gosterecektir

Swiss, açıkçası bende tablet formda anabolik birşey kullandığımı düşünüyorum. Redditden çok fazla araştırmıştım 8 haftada döngüsü kapanan dahi yoktu. S23 gibi ileri/ağır sarmslarda döngü kapatanlar vardı. Maalesef Burak hocada bir türlü stoğa denk gelemedim, biraz aptallık yapıp sosyal medyada referansı olan başka birinden aldım. Keşke forumdaki uyarı yazılarına daha önce denk gelip okusaymışım.

rastlantisal, 50 dakika önce yazdı:

Sarmsların da döngü kapatabildiği üzerine güzel bir örnek olmuş.

Döngün kapalı gibi duruyor. Kesin konuşamıyorum çünkü LH ve FSH değerleri yok. Cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu, menide azalma gibi emareler de bunu gösteriyor. İlaçları kes. 10 gün kadar ağır spor yapıp günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 3 hafta PCT yap. Son ilacı içtikten en erken 14 gün sonrada Lh ve FSH da kapsayan bir test yaptırıp sonuçları at bize. Duruma bakalım.

Geçmiş olsun.

Haftaya Çarşamba/Perşembe için ürolojiden randevu alacağım abi. LH ve FSH değerlerinide isteyeceğim. Rica etsem ihtiyacımız olan tüm test değerlerini yazarmısın ? Bahsettiğiniz ilaçlara yeni testden sonra (ürolojiden alacağım) başlamam daha iyi olur değil mi ? Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Edge, Şimdi yazdı:

Haftaya Çarşamba/Perşembe için ürolojiden randevu alacağım abi. LH ve FSH değerlerinide isteyeceğim. Rica etsem ihtiyacımız olan tüm test değerlerini yazarmısın ? Bahsettiğiniz ilaçlara yeni testden sonra (ürolojiden alacağım) başlamam daha iyi olur değil mi ? Teşekkür ederim.

Tabi ki öyle.

Lh, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron.

Bunlara baktırsan kafi. Sonuçları bekliyorum.

İlaveten testosteronsuzluğa maruz kaldığın için mod düşüklüğü vs olabilir. Bunlar geçici.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gönderildi (düzenlendi)
Edge, 2 saat önce yazdı:

Swiss, açıkçası bende tablet formda anabolik birşey kullandığımı düşünüyorum. Redditden çok fazla araştırmıştım 8 haftada döngüsü kapanan dahi yoktu. S23 gibi ileri/ağır sarmslarda döngü kapatanlar vardı. Maalesef Burak hocada bir türlü stoğa denk gelemedim, biraz aptallık yapıp sosyal medyada referansı olan başka birinden aldım. Keşke forumdaki uyarı yazılarına daha önce denk gelip okusaymışım.

Swiss yerli üretim … Steroidleri çalışmayan bir markanın sarmslarının  çalışmasını beklemeyin ..   Sarmslar ve bazı peptidler hammadde olarak steroidlerin 10 20 30 katına kadar daha pahallı. Evet bahsi geçen sarmslar döngüyü kapatabiliyor ama bu kullandığın sarms denilen ürünlerin orjinal olduğunu göstermez . ( Crp yükselmiş merak ettim acaba ne koymuşlar ve nasıl koymuşlar içine)

Dev gibi olmanız dileğiyle …

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Tabi ki öyle.

İlaveten testosteronsuzluğa maruz kaldığın için mod düşüklüğü vs olabilir. Bunlar geçici.

Ilgın alakan için çok teşekkür ederim abi. Test sonuçları çıktıktan sonra paylaşayacağım. Bu süreçte testesteron üretimini destekleyen ürünler kullanmam faydalı olur mu ? (West in tribu90 ürünü yada ginsengler gibi).

PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Swiss yerli üretim … Steroidleri çalışmayan bir markanın sarmslarının  çalışmasını beklemeyin ..   Sarmslar ve bazı peptidler hammadde olarak steroidlerin 10 20 30 katına kadar daha pahallı. Evet bahsi geçen sarmslar döngüyü kapatabiliyor ama bu kullandığın sarms denilen ürünlerin orjinal olduğunu göstermez . ( Crp yükselmiş merak ettim acaba ne koymuşlar ve nasıl koymuşlar içine)

Dev gibi olmanız dileğiyle …

Swiss hakkında daha önce bilgim yoktu maalesef. Crp enfeksiyon durumlarında da yukselebiliyormus şuan hasta olmamla (grip/akut sinüzit) ilgisi olabilir mi ? Crp yi nasıl düşürebilirim ? Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Edge, 57 dakika önce yazdı:

Swiss hakkında daha önce bilgim yoktu maalesef. Crp enfeksiyon durumlarında da yukselebiliyormus şuan hasta olmamla (grip/akut sinüzit) ilgisi olabilir mi ? Crp yi nasıl düşürebilirim ? Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim 

Bol sıvı , c vitamini ve ağırlık çalışma zaten teston diplerde ağırlık çalışman seni geriye götürecektir . Hafif kardiyo öneririm 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Edge, Bir saat önce yazdı:

Ilgın alakan için çok teşekkür ederim abi. Test sonuçları çıktıktan sonra paylaşayacağım. Bu süreçte testesteron üretimini destekleyen ürünler kullanmam faydalı olur mu ? (West in tribu90 ürünü yada ginsengler gibi).

Evet faydası olur, süreci destekler. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Only primo veya tablet kür yapmak isteyenlere bu testo seviyesi gösterilmeli bırak kas yapmayı insanın psikolojisini yerle bir eder bu değer.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hsyn    9
Markus Rühl, 7 dakika önce yazdı:

Only primo veya tablet kür yapmak isteyenlere bu testo seviyesi gösterilmeli bırak kas yapmayı insanın psikolojisini yerle bir eder bu değer.

Testerone enanthet boldenon ve turnibol küründe bu şekilde düşüş yaşanmaz değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Markus Rühl, 14 dakika önce yazdı:

227DEDB8-14B6-4752-8E79-4DC842C6C80E.thumb.jpeg.37f630397c5a5e3c91a0481af1b8284a.jpeg

tablet prohormon,testosuz. :) bu tahlilden sonra testoya basladim zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Edge, 06.10.2022 - 11:46 yazdı:

İlk haftadan sonra sertleşme ve menide azalma sorunum başladı.

Testosteron veya androjen reseptörlerine bağlanabilen bir ilaç kullanmıyor olduğun ortada

Edge, 06.10.2022 - 13:53 yazdı:

açıkçası bende tablet formda anabolik birşey kullandığımı düşünüyorum

Kullandığın şeyin ne olabileceğini az çok tahmin etmişsin, bu güzel bir şey :)

Piyasa da sarm diye sattıkları şeylerin çoğu ya ecza ilaçlarının yada tablet formdaki ucuz steroidlerin sulandırılarak kakalanmasından ibaret sıvılar...

Adamlar acaip köşeyi döndüler bu işlerden.Almayın aldırmayın ne idüğü belirsiz hele ki yerli imalat bu gibi maddeleri.

İceriği temiz değilse iltihabi sorunlar yapar bağışıklığı düşürür ve hasta eder.Antibiyotik tedavisine muhtaç bırakır.

Orjinal sarmlar steroidler öncesi bir geçiş adımı olarak düşünülmeli.Daha az zararlı ve geri dönüşü daha kolay bir ara evre...Ama gelişim de o kadar zayıf ve sınırlı olacaktır bu bilinmeli...Fakat modern maddeler ve seçicilikleri yüzünden sadece istenen etkilere neden olmak üzere tasarlanıyorlar.Bu ilaç dünyasında yeni bir yol ve gelecek vaad edebilen bir duruma neden olacaklar bence...

Sana önerim, omega 3 gibi kortizolu ve inflamasyonu baskılayacak suplementler kullan.Ayrıca günlük 3 gram c vitamini ve 10 bin ünite d3 vitamini al.

Hormonlarını düzeltmek için yarım tablet klomen kullan bırak.Çinko ve mağnezyumu da unutma :) 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
metinav, 07.10.2022 - 21:51 yazdı:

Testosteron veya androjen reseptörlerine bağlanabilen bir ilaç kullanmıyor olduğun ortada

Kullandığın şeyin ne olabileceğini az çok tahmin etmişsin, bu güzel bir şey :)

Piyasa da sarm diye sattıkları şeylerin çoğu ya ecza ilaçlarının yada tablet formdaki ucuz steroidlerin sulandırılarak kakalanmasından ibaret sıvılar...

Adamlar acaip köşeyi döndüler bu işlerden.Almayın aldırmayın ne idüğü belirsiz hele ki yerli imalat bu gibi maddeleri.

İceriği temiz değilse iltihabi sorunlar yapar bağışıklığı düşürür ve hasta eder.Antibiyotik tedavisine muhtaç bırakır.

Orjinal sarmlar steroidler öncesi bir geçiş adımı olarak düşünülmeli.Daha az zararlı ve geri dönüşü daha kolay bir ara evre...Ama gelişim de o kadar zayıf ve sınırlı olacaktır bu bilinmeli...Fakat modern maddeler ve seçicilikleri yüzünden sadece istenen etkilere neden olmak üzere tasarlanıyorlar.Bu ilaç dünyasında yeni bir yol ve gelecek vaad edebilen bir duruma neden olacaklar bence...

Sana önerim, omega 3 gibi kortizolu ve inflamasyonu baskılayacak suplementler kullan.Ayrıca günlük 3 gram c vitamini ve 10 bin ünite d3 vitamini al.

Hormonlarını düzeltmek için yarım tablet klomen kullan bırak.Çinko ve mağnezyumu da unutma :) 

Bir süreliğine Akdeniz diyetine geçtim abi, bol bol yeşillik sadece balık ile ilerliyorum (sardalya ve ton - sabahta 3 yumurta). Selenyumunda bu konuda etkili olduğunu okudum onuda ekledim. Gece yatmadan öncede çinko-magnezyum + b complex + arjinin + glutamine alıyorum, gün içide deve dikeni, hibisküs ve ödem atıcılardan (karahindiba vs) oluşan bitki çayına geçtim. Açıkçası sabah ereksiyonu geri geldi, meni miktarida düzeldi. Kas kütlemde azalma yok depresif değilim, ölçülerde azalma olmadı, bugün antrenmanda yeni prlar bile aldım. Testesteron bu kadar düşmüş olsa hızlıca kütle kaybedip su tutmam/yağlanmam gerekmez miydi ? Kullandığım c vitamininin bir tabletinde 250 mg C vitamini var günde 12 tane kullanacağım değil mi ? Ilgın alakan için çok teşekkür ederim abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
rastlantisal, 06.10.2022 - 13:59 yazdı:

Tabi ki öyle.

Abi selam, ürolojiye durumu anlattim. Maalesef kan testi yapmak istemedi. Reçeteye sustanon yazmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Edge, 3 dakika önce yazdı:

Abi selam, ürolojiye durumu anlattim. Maalesef kan testi yapmak istemedi. Reçeteye sustanon yazmış.

Evet böyle yapıyorlar. Olduğun şehirde eğitim araştırma hastanesi var ise orda şansını dene. Yoksa özelde yaptırman lazım. O da tahminen 700-1200 tl arası tutar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edge    1
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Evet böyle yapıyorlar. Olduğun şehirde eğitim araştırma hastanesi var ise orda şansını dene. Yoksa özelde yaptırman lazım. O da tahminen 700-1200 tl arası tutar.

1 aylık sustanon yazıp sonrası için kontrol verdi. Sustanon pct olarak kullanılmaz değil mi ? Ne yapmamı önerirsin abi ? 1 ay deneyeyim mi yoksa özelden randevu alıp değerlere baktirayim mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Edge, Şimdi yazdı:

1 aylık sustanon yazıp sonrası için kontrol verdi. Sustanon pct olarak kullanılmaz değil mi ? Ne yapmamı önerirsin abi ? 1 ay deneyeyim mi yoksa özelden randevu alıp değerlere baktirayim mi ?

Şimdi doktorun tedavisine karışmam. Onun takibinde olacak iş. Sustanon kullandığın süre zarfında iyi hissedersin. Ama sonra döngü kapanır işler gene sarpa sarar. Doktor o noktada muhtemelen ovitrelle ile toparlatır. Süreci takip etmelisin. Her şey bitti diyelim çare olmadı doktor işi. O zaman icabına bakalım. Öncelik doktorun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Şimdi doktorun tedavisine karışmam. Onun takibinde olacak iş. Sustanon kullandığın süre zarfında iyi hissedersin. Ama sonra döngü kapanır işler gene sarpa sarar. Doktor o noktada muhtemelen ovitrelle ile toparlatır. Süreci takip etmelisin. Her şey bitti diyelim çare olmadı doktor işi. O zaman icabına bakalım. Öncelik doktorun.

Hocam bana uroloji 2 haftada 1 toplam 3 kutu sustanon vermisti dongum acik kalmisti erektil disfonksiyonda boyle bir tedavi izliyorlarmis

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

Hocam bana uroloji 2 haftada 1 toplam 3 kutu sustanon vermisti dongum acik kalmisti erektil disfonksiyonda boyle bir tedavi izliyorlarmis

Evet biliyorum. Bunu deca dick sorununda da tavsiye ediyoruz ara ara. Forumda da biri vardı mesela. 2 sene deca dick yaşamış sorununu çözememiş. sevgili @metinavhocam ona 2 adet sustanon enjeksiyonu önermiş ve hiç bir sorunu kalmamış. 

Yukarıdaki arkadaşta ise durum biraz daha farklı. Zaten ilaç yüzünden kapanmış bir döngü var. Muhtemelen önce rahatlatacak sonra asıl tedaviye başlayacak doktor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakup67    1
Edge, 13.10.2022 - 09:59 yazdı:

Hocam merhaba durumunuzu öğrenmek istedim bendede aynı sorun var 1 ay rad140 oral olanı ve mk677 kullandım libidom düştü testolar FSH lh normal seviyede sizde düzelme oldumu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Birden fazla konuya aynı sorunu yazdığınızdan dolayı konu kilitlenmiştir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.