Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Ilk bulk kürü için uygun muyum ?

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Merhaba arkadaşlar hocalar 20 yaşında bir gencim 1 yıl aktif spor yaptık 1 yıl içinde 11 kilo aldım ve 70 kiloya ulaştım beslenme olarak günlük 500 gr tavuk göğüs 3 yumurta 7 zeytin 400 gr pirinç tüketiyorum ve artık gelişimin durduğunu hissediyorum sizce bulk için daha çok mu erken yoksa başlanır mı ? sizce yeterli bir fizik mi kür için

9ynu963.jpeg d9gvasi.jpeg f2ebqe1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slymnplt    18

Gelişim 1 yılda durmaz abi küre girmek için kendine sebep arama yani. Yarışmayı düşünmüyorsan küre girmeni tavsiye etmem daha kaslı gözükmek için ömrünü harcama, yine de girmek istersen de 25 yaşını beklemeni tavsiye ediyorum beyin gelişimin durmadı hormon dengenle oynamak için erken. Squat bench deadlift overhead press bilgilerini de verirsen daha iyi anlaşılır. Testosteron 20 22 gibi max değere ulaşıyor gelişimin durması mümkün değil sadece yeni başlayanların hızlıca kas kazandığı aralıkta değilsin normal hızda kazanıyorsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 06.10.2022 - 00:53 yazdı:

Merhaba arkadaşlar hocalar 20 yaşında bir gencim 1 yıl aktif spor yaptık 1 yıl içinde 11 kilo aldım ve 70 kiloya ulaştım beslenme olarak günlük 500 gr tavuk göğüs 3 yumurta 7 zeytin 400 gr pirinç tüketiyorum ve artık gelişimin durduğunu hissediyorum sizce bulk için daha çok mu erken yoksa başlanır mı ? sizce yeterli bir fizik mi kür için

Bunun kararını sen vereceksin tahlillerini yaptıracaksın, piyasayı araştıracaksın kür için ilaçlar için yeterli bütçen var mı küre girdikten sonra beslenmeye ve idmanlara ayıracak vaktin ve bütçen var mı ? Benim tavsiyem ne olur eğer bu işten para kazanacaksan besyo okuyorsan veya yarışma yapıp (bunu tr de elinden tutsan elinde kalacak tonlarca adam deniyor instaya bot basıp underground ürünleri pazarlamaya çalışıyorlar.)  influencer olmak istiyorsan 20 yaşında bir şeyleri kaybetme riskine girebilirsin onun dışında sırf ayna da iyi görünmek için 20 yaşında hormonlarını bozmaya değmez tavsiyem 24 25 inde mesleğini eline aldıktan sonra kendi ayakların üzerinde durmaya başladığın zaman bu konuyu tekrar gündeme getirmen olacaktır. 19 20 21 li yaşlar cidden çok mantıklı düşünebildiğimiz yaşlar değil..  Belli bir noktadan sonra hayatın düzene girince cidden görüntü bir noktadan sonra sağlık ile yer değiştiriyor. Bir diğer tavsiyem gireceksen burak hocamız ile çalışman ve cebinde cash 1000$ yoksa hiç bulaşma pazar hesabıyla bu iş yürümüyor haftalık 200 testoya gitse 100 eczaneye gitse gibi hesaplarla olmuyor her zaman kötü durumlara göre hazırlık yapmalısın. Bu ilaçlar son 1 yılda bu youtuberlar da sağolsun o kadar gündeme geldi ki erişmek cidden çok kolay 17 18 yaşındaki çocuklar bir kutu bcaa parasına 2 ürünle 5 hafta kür yapıyorlar (yaptıklarını zannediyorlar da.. ) . O yüzden çevreni bu noktada fazla dinleme çok detaylı bir araştırma yap bu iş oral olarak aldığın toz sup lara benzemez aklının bir köşesinde dursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
gokhangrsys, 06.10.2022 - 00:53 yazdı:

Çoğu kişinin aksine ilaçları bu sporun temel bir parçası olarak görüyorum.Yarışma düşünmüyorsan kullanma demek karşı tarafta olumsuz bir etkiden başka bir şey bırakmıyor.

1 senede güzel yol almışsın kür için yeterli olduğunu söyleyebilirim.Kendini bilgi birikimi açısından yeterli görüyorsan only testo tavsiye edebilirim tecrübe sahibi olmadan geri dönüşü olmayan ilaçlar kullanman hayatının hatası olabilir.12 haftalık only testo veya testo rimo yaparsan hem deneyim hem fikir sahibi olursun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, 10.10.2022 - 15:07 yazdı:

Bunun kararını sen vereceksin tahlillerini yaptıracaksın, piyasayı araştıracaksın kür için ilaçlar için yeterli bütçen var mı küre girdikten sonra beslenmeye ve idmanlara ayıracak vaktin ve bütçen var mı ? Benim tavsiyem ne olur eğer bu işten para kazanacaksan besyo okuyorsan veya yarışma yapıp (bunu tr de elinden tutsan elinde kalacak tonlarca adam deniyor instaya bot basıp underground ürünleri pazarlamaya çalışıyorlar.)  influencer olmak istiyorsan 20 yaşında bir şeyleri kaybetme riskine girebilirsin onun dışında sırf ayna da iyi görünmek için 20 yaşında hormonlarını bozmaya değmez tavsiyem 24 25 inde mesleğini eline aldıktan sonra kendi ayakların üzerinde durmaya başladığın zaman bu konuyu tekrar gündeme getirmen olacaktır. 19 20 21 li yaşlar cidden çok mantıklı düşünebildiğimiz yaşlar değil..  Belli bir noktadan sonra hayatın düzene girince cidden görüntü bir noktadan sonra sağlık ile yer değiştiriyor. Bir diğer tavsiyem gireceksen burak hocamız ile çalışman ve cebinde cash 1000$ yoksa hiç bulaşma pazar hesabıyla bu iş yürümüyor haftalık 200 testoya gitse 100 eczaneye gitse gibi hesaplarla olmuyor her zaman kötü durumlara göre hazırlık yapmalısın. Bu ilaçlar son 1 yılda bu youtuberlar da sağolsun o kadar gündeme geldi ki erişmek cidden çok kolay 17 18 yaşındaki çocuklar bir kutu bcaa parasına 2 ürünle 5 hafta kür yapıyorlar (yaptıklarını zannediyorlar da.. ) . O yüzden çevreni bu noktada fazla dinleme çok detaylı bir araştırma yap bu iş oral olarak aldığın toz sup lara benzemez aklının bir köşesinde dursun.

biraz düşündüm de daha 70 kiloyum 80 90 kilo olmayı planlıyorum naturel sonra yaşım 21 22 olunca ilk kürüme girmeye karar verdim dediğin gibi daha erken teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
slymnplt, 10.10.2022 - 14:46 yazdı:

Gelişim 1 yılda durmaz abi küre girmek için kendine sebep arama yani. Yarışmayı düşünmüyorsan küre girmeni tavsiye etmem daha kaslı gözükmek için ömrünü harcama, yine de girmek istersen de 25 yaşını beklemeni tavsiye ediyorum beyin gelişimin durmadı hormon dengenle oynamak için erken. Squat bench deadlift overhead press bilgilerini de verirsen daha iyi anlaşılır. Testosteron 20 22 gibi max değere ulaşıyor gelişimin durması mümkün değil sadece yeni başlayanların hızlıca kas kazandığı aralıkta değilsin normal hızda kazanıyorsun.

çalıştığım kilolar genel de düşük oluyor çok tekrar yapma peşindeyim squad yapmıyorum leg pres machine kullanıyorum onada 200 300 kilo takmaktansa 100 kilo takıp çok tekrar ve olabilidiğince negatiflere yöneliyorum overhead press 40 kilo ile yapıyorum bench 60 kilo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Tunahankrc
      Herkese hayırlı ramazanlar.
      Diyelim ki basit bir kür yapıyoruz:
      Testosteron Boldenon Şeklinde veya:
      Testosteron Rimobolone Bu kürden alacağımız verim %40 olsun küre anavar veya masteron ekleyerek bu verimi daha çok yukarı %70-80 lere çıkaracağımızı duydum gerek YouTube den gerek Instagramdan bu işi yapan hocalardan sizlerin de fikri benim için önemli ne düşünüyorsunuz ?
    • Yazan: Tren Sevicisi
      Herkese iyi forumlar,
      İlk kürümün sonuna gelmekteyim son 2 haftam bile kalmadı. İlk kürümde 300'er mg masteron, testo prop, primobolan şeklinde ilerledim. PCT falan yapmadan testo e ile devam etmek istiyorum ve yanına sağlam clean bulk yapabileceğim ilaçlar ekleyerek devam etme planım var.
      2 tane sorum var sizlere:
      Kür geçişini PCT yapmadan yapacağımdan dolayı pregnyl gibi şeyler vurmam gerekecek mi? Gerekirse neyi nereden alıp ne dozajda ne şekilde kullanmam gerekir? Clean bulk kürümde sizce parabolan veya tren e eklemem ne kadar mantıklı, testo e yanına hem yağ oranımı düşükte tutup ve hatta belki de daha da azaltacak hem de uzun süreli devamlılıkta ciddi kas kütlesi ekleyecek ilaçlar nelerdir?  Şimdiden yardım edenlere teşekkür ediyorum. @rastlantisal @Askabar 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.