Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Omega3 gerekli mi

Önerilen İletiler

Preworkout    104
mvmorigin21, 3 saat önce yazdı:

onlytest kürü yapacağına mı yanalım yoksa omega 3'ün işlevini bilmemene mi 

starter için only testo yapılabilir neyi yanlış? Vücudun ilaca reaksiyonu nasıl olucak görmüş olur ilk kür acemiliğini,yapılabilcek hataları only testo ile minimum zararla tecrübe etmiş olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

İlk kür için rimobolan eklemeni tercih ederim hem alıcağın verim artmış olur hemde yan etki olarak only testo dan farklı olmaz,, tabi senin kararın iyice araştır olası etki ve yan etkileri,,, Omega 3 gelirsek bence gerekli İnternet üzerinden faydalarını araştır işine yarayacak bişeyler illaki vardır, bende kullanıyorum damarlarda pıhtı atamasını önlüyor,, kalp krizi riskini de azaltıyor ben bu yüzden kullanıyorum,, aklında olsun lullamıcaksan en düşük 1000 mg olanını tercih et daha düşükleri iş yapmaz 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ArdaK2, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar only testosteron küründe omega3 gerekli mi tam olarak ne işe yarıyor şart mı 

Kolestrolü kontrol altında tutmak için kullanılabilir . Kanı incelttiğini biliyoruz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    10

omega 3 kür içerisinde kolesterol dengesi için ve kan yoğunlaşmasının önüne geçmek için kullanılar olmazsa olmazdır kür içerisinde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
mcanmeco, 5 saat önce yazdı:

İlk kür için rimobolan eklemeni tercih ederim hem alıcağın verim artmış olur hemde yan etki olarak only testo dan farklı olmaz,, tabi senin kararın iyice araştır olası etki ve yan etkileri,,, Omega 3 gelirsek bence gerekli İnternet üzerinden faydalarını araştır işine yarayacak bişeyler illaki vardır, bende kullanıyorum damarlarda pıhtı atamasını önlüyor,, kalp krizi riskini de azaltıyor ben bu yüzden kullanıyorum,, aklında olsun lullamıcaksan en düşük 1000 mg olanını tercih et daha düşükleri iş yapmaz 

Hocam ilk kür icin konu actıgımda herkes only testo önermişti ürünleri temin ettim ama tatmin eder mi emin olamıyorum 76 kiloyum fazla büyüme hedefim yok sadece temiz kas kazanmak istiyorum sizce only testo yetersiz kalır mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Jacop, 54 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kür icin konu actıgımda herkes only testo önermişti ürünleri temin ettim ama tatmin eder mi emin olamıyorum 76 kiloyum fazla büyüme hedefim yok sadece temiz kas kazanmak istiyorum sizce only testo yetersiz kalır mı

Benim kendi fikrim only testo yetersiz kalır ama forumda only testo yaparak güzelde beslenerek antrenman ları kaçırmayarak güzel form yakalayanlar var,,  ama illaki antrenman eksiği veriyoruz illaki beslenme kaçıyor,, madem vücuduma ilaç sokucam yapmışken tam yapalım,, ama tabiki sağlık ön önemli şeyimiz kendi sağlığımızı bozmıycak kürler yapmamız lazım ilk kür olarak kalkıpta tren kullanmak olmaz ,, ama zaten only testo yu göze almış birisi primobolan da eklerse daha iyi etki alıcaktır ve yan etkisi en az olan ilaç olması  avantaj tabi rimobolan biraz maliyetli oluyor ona,,, emin ol bu Forumdaki çoğu kişinin ilk kürü primobolan sustanon dur 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
mcanmeco, 10 dakika önce yazdı:

Benim kendi fikrim only testo yetersiz kalır ama forumda only testo yaparak güzelde beslenerek antrenman ları kaçırmayarak güzel form yakalayanlar var,,  ama illaki antrenman eksiği veriyoruz illaki beslenme kaçıyor,, madem vücuduma ilaç sokucam yapmışken tam yapalım,, ama tabiki sağlık ön önemli şeyimiz kendi sağlığımızı bozmıycak kürler yapmamız lazım ilk kür olarak kalkıpta tren kullanmak olmaz ,, ama zaten only testo yu göze almış birisi primobolan da eklerse daha iyi etki alıcaktır ve yan etkisi en az olan ilaç olması  avantaj tabi rimobolan biraz maliyetli oluyor ona,,, emin ol bu Forumdaki çoğu kişinin ilk kürü primobolan sustanon dur 

Rimonun fiyat uçmuş gitmiş hocam 12 haftalık kürde minimum kullanımda 1800tl masraf cıkarıyor.Only testo yetersiz kalırsa mecburen sonradan ekleyecegim.teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 8 dakika önce yazdı:

Rimonun fiyat uçmuş gitmiş hocam 12 haftalık kürde minimum kullanımda 1800tl masraf cıkarıyor.Only testo yetersiz kalırsa mecburen sonradan ekleyecegim.teşekkürler

Bolde de düşünebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
gönderildi (düzenlendi)
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Bolde de düşünebilirsin 

Yan etki olarak cok masum bir ilac oldugunu düsünmüyorum ilk kürümde daha hafif ilaclarla kendimi test etmek istiyorum rimo testo veya only testo giricem

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Jacop, 27 dakika önce yazdı:

Yan etki olarak cok masum bir ilac oldugunu düsünmüyorum ilk kürümde daha hafif ilaclarla kendimi test etmek istiyorum rimo testo veya only testo giricem

only testo gidiyorum ilk kürüm olarak 6. haftadayım gayet memnunum bence sende öyle başla vücudunun tepkisi ilaca az kalırsa farklı anabolikler ile takviye edebilirsin sonuçta araç kullanmaya bisiklet ile başlıyoruz tecrübemiz arttıkça motosiklet araba vs devam ediyoruz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ne beklediğine bağlı memnun olup olmayacağın, genetiğin ilaç kullanıp aniden büyümeye değişmeye uygun değilse menun kalmazsinda zaten ne kullanırsan kullan çünkü ınsanlar bunu istiyor tık diye değişmek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
holyland, 2 dakika önce yazdı:

ne beklediğine bağlı memnun olup olmayacağın, genetiğin ilaç kullanıp aniden büyümeye değişmeye uygun değilse menun kalmazsinda zaten ne kullanırsan kullan çünkü ınsanlar bunu istiyor tık diye değişmek

Hızlı gelişimin çöküşüde bir o kadar hızlı oluyor 4 hafta 250 12 hafta 500 only testo planladım etkiye göre 7-8.hafta rimo ekler kürü uzatırım.Öneriler icin teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mvmorigin21    3
Preworkout, 03.10.2022 - 04:05 yazdı:

starter için only testo yapılabilir neyi yanlış? Vücudun ilaca reaksiyonu nasıl olucak görmüş olur ilk kür acemiliğini,yapılabilcek hataları only testo ile minimum zararla tecrübe etmiş olur.

aynen kardeşim devam onlytest kürlerine 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
mvmorigin21, 4 saat önce yazdı:

aynen kardeşim devam onlytest kürlerine 

:) bu platform ekşi sözlüğe falan benzemez bence üslubunu düzeltmelisin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mvmorigin21    3
Preworkout, 6 saat önce yazdı:

:) bu platform ekşi sözlüğe falan benzemez bence üslubunu düzeltmelisin :) 

tamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.