Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yunuztoprak

Ilk kürüm ilaçların boş olup olmaması rica etsem bir saniye bakarmısınız

Önerilen İletiler

yunuztoprak    0

Merhaba iyi günler , yaklaşık  1.5 hafta önce danabol ve enanthe kullanmaya başladım balkan pharma enanthate etki göstermesi için uzun süre geçmesi gerektiğini biliyorum fakat danabol ile de malesef herhangi birşey gözlemleyemedim ilacların acaba sorunlu oldugunu falan düşünmeye başladım bunları kontrol için kan testi yaptırmak istiyorum danabolu kan testinden anlama şansım varmı ve kan testini kaç hafta sonra yaptırmam gerekir . Bu arada 40 mg danabol  günlük , haftalık 500 enanthate kullanıyorum değerli hocalarım ve arkadaşlarım yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim iyi günler tekrardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    134

Testo hemen belli olmaz. Danabol 1.5 haftaya belli olması lazımdı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
yunuztoprak, 34 dakika önce yazdı:

Merhaba iyi günler , yaklaşık  1.5 hafta önce danabol ve enanthe kullanmaya başladım balkan pharma enanthate etki göstermesi için uzun süre geçmesi gerektiğini biliyorum fakat danabol ile de malesef herhangi birşey gözlemleyemedim ilacların acaba sorunlu oldugunu falan düşünmeye başladım bunları kontrol için kan testi yaptırmak istiyorum danabolu kan testinden anlama şansım varmı ve kan testini kaç hafta sonra yaptırmam gerekir . Bu arada 40 mg danabol  günlük , haftalık 500 enanthate kullanıyorum değerli hocalarım ve arkadaşlarım yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim iyi günler tekrardan.

Danabol için konuşucam çalışan bir danadol 10gün içinde kendini belli eder, ilk etapta pump ve biraz güç artışı vericektir , sonraki günlerde günlerde yavaş yavaş kilo alımı başlıycaktır 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
yunuztoprak, 2 saat önce yazdı:

İlaçların fiyatlarını paylaşır mısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yunuztoprak    0

Ürünün ikisinde aynı satıcıdan aldım ilk etapta denemek için çok almadım birer adet aldım ve ikisine 870 verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
yunuztoprak, 2 dakika önce yazdı:

Ürünün ikisinde aynı satıcıdan aldım ilk etapta denemek için çok almadım birer adet aldım ve ikisine 870 verdim

markalar neydi acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
galicik, 33 dakika önce yazdı:

markalar neydi acaba 

yunuztoprak, 36 dakika önce yazdı:

Şu sitesi sürekli kapatılan biri var . En son 16 ile bitiyordu .. s …s .. 14 15 16 ∞ .. Eğer bu siteden aldıysan yüksek ihtimal sahte . Daha doğrusu balkan satanların % 95 i sahte…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yunuztoprak    0

kontrol ettim enanthe icin VALID PRODUCT diyor hocam ama danabolu edemedim kodda sıkıntı var galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

o siteden orjinal ürün çıktığına baya şaşırdım herkes bütün ürünler sahte orada diyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yunuztoprak    0
gönderildi (düzenlendi)

Hocam ilacı siteden almadım  insta da ilac satan bir hocadan almıştım youtbe videoları falan çeken fakat aradığım sorunun cevabını henüz alamadım merak ettiğim şey şu kan tahlili vs ile danabolun çalıştığını nasıl anlayabilirim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

tarihinde yunuztoprak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
yunuztoprak, 6 saat önce yazdı:

kontrol ettim enanthe icin VALID PRODUCT diyor hocam ama danabolu edemedim kodda sıkıntı var galiba

kodda sıkıntı yok diye düşünüyorum, aynısını ben de balkan pharma dianabolde yaşadım, harflerin birkaçını yanlış yazmışsındır büyük ihtimal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
yunuztoprak, 15 dakika önce yazdı:

Hocam ilacı siteden almadım  insta da ilac satan bir hocadan almıştım youtbe videoları falan çeken fakat aradığım sorunun cevabını henüz alamadım merak ettiğim şey şu kan tahlili vs ile danabolun çalıştığını nasıl anlayabilirim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Danabol pump artışı yakalatır 10 günden sonra kilo aldırmaya başlar zaten ordan anlayabilirsin kan tahlili vermek en doğrusu tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.