Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BLACAXELOT

Kür fiyatı doğrumu

Önerilen İletiler

BLACAXELOT    39

Merhaba fiyatların sürekli artmasından dolayı 8 ay sonra gireceğim bi kür alıcam 15 hafta sürecek trenabolon anavar testo  ve bikaç şeyin daha olduğu bi kür  300 dolar diyor hoca ucuz olmazmış hepsi yurtdışı avrupa kanada malı diyor iran malı hint malı ürün ler yok 300 dolar süre ve ilaçlara göre normalmi ? Alıp bi köşede kalması iyidir zamanı gelince kullanırım

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YellowDe    24
BLACAXELOT, 36 dakika önce yazdı:

Merhaba fiyatların sürekli artmasından dolayı 8 ay sonra gireceğim bi kür alıcam 15 hafta sürecek trenabolon anavar testo  ve bikaç şeyin daha olduğu bi kür  300 dolar diyor hoca ucuz olmazmış hepsi yurtdışı avrupa kanada malı diyor iran malı hint malı ürün ler yok 300 dolar süre ve ilaçlara göre normalmi ? Alıp bi köşede kalması iyidir zamanı gelince kullanırım

merhaba ürünlerin markasını yazarsanız yardımcı olabilirler orjınal trenbolone 750 tl den assa görmedım ben markaları ile belirtin yardımcı olurlar bana bıraz pahalı geldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
gönderildi (düzenlendi)
YellowDe, 6 dakika önce yazdı:

merhaba ürünlerin markasını yazarsanız yardımcı olabilirler orjınal trenbolone 750 tl den assa görmedım ben markaları ile belirtin yardımcı olurlar bana bıraz pahalı geldi

Tam öğrenmedim markayı ama kanada menşeili trene 70 dolardan aşşa olmaz mış dedi birde kürde olan birinden gördüm swiss pharma clenbutarol getirmiş ,eczane dışı pek bilgim yok 

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
BLACAXELOT, 13 dakika önce yazdı:

Tam öğrenmedim markayı ama kanada menşeili trene 70 dolardan aşşa olmaz mış dedi birde kürde olan birinden gördüm swiss pharma clenbutarol getirmiş ,eczane dışı pek bilgim yok 

TR de Swiss pharma urunlerının %90 ı çakma yerli üretim bulaşma derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
YellowDe, 5 saat önce yazdı:

TR de Swiss pharma urunlerının %90 ı çakma yerli üretim bulaşma derim

Swiss pharma yerli % 100 boş ürünler .. Forumda aratabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
BLACAXELOT, 7 saat önce yazdı:

Swiss pharma ile hem maddi hem manevi bos gecen bir kur tecrubem oldu uzak dur o markadan. Hangi marka icin fiyat aldin yazarsan daha kolay yardimci olabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
gönderildi (düzenlendi)
BLACAXELOT, 9 saat önce yazdı:

Oku burayı dostum. O yazdığın markaların hepsi çöp ne 300$ :D 

balkan, sp bunlara bak ben yıllardır kullanıyorum bir kere sorun yaşamadım.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Ben çalışan ürün iatemiyorum gerkeçk ürün istiyorum marka swispharma değil salonda kullanan birinde vardı adam diyorki %30 çalışan ilaçlar değil bunlar ithal 300 dolar ayrıca yazdınız fiyatlar birim fiyatı

forbit, 23 dakika önce yazdı:

Oku burayı dostum. O yazdığın markaların hepsi çöp ne 300$ :D 

balkan, sp bunlara bak ben yıllardır kullanıyorum bir kere sorun yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Ben çalışan ürün iatemiyorum gerkeçk ürün istiyorum marka swispharma değil salonda kullanan birinde vardı adam diyorki %30 çalışan ilaçlar değil bunlar ithal 300 dolar ayrıca yazdınız fiyatlar birim fiyatı

Çalışan değil gerçek ürün istiyorsan sağ altta wp simgesine tıkla piyasada gönül rahatlığıyla alabileceğin, kullanabileceğin ürünleri temin ediyor hocamız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
BLACAXELOT, 02.10.2022 - 10:11 yazdı:

British dragon , markası Oxandarolon turinabol testo trenabolone a 15 haftalık kür fiyatı 300 dolar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Yerli ürünler çöp … testoları bile düşük doz iken içlerinde tren beklemeyin .. heleki parabolan asla 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
PowerWave, 18 dakika önce yazdı:

Yerli ürünler çöp … testoları bile düşük doz iken içlerinde tren beklemeyin .. heleki parabolan asla 😀

İngiltereden gelmiş kodu barkodu herşeyi tutuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.