Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Susta, deca, rimo kürüme start verdim

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

@rastlantisal  @Emrahtkty

Hocalarım abilerim kardeşlerim herkeze merhaba
  bu hafta kürüme start vermiş bulunmaktayım 5 yıl aradan sonra ilk enjeksiyonu yaptım
planlamam bu şekilde olucak zaten belli aralıkla ile kan tahlili vericem duruma göre planlama değişebilir..

güncel olarak soğuk formum bu sabah tartısı 70 kg geliyorum  yaşım 31 boyum 1.69 yağ oranım biraz yüksek daha fazla yağlanmadan temiz bir şekilde büyümek istiyorum..

2012 den beri BB yapıyorum bölük börçük spor geçmişim var, sağlık sorunları sebebi ile çok ara verdim, bazen branş değiştirdim ama hep sporun içindeydim,,

Kür geçmişimden bahsedeyim
2013  primo sustanon anapolon 10hafta
2014 primo sustanon anapolon 10 hafta
2015 primo sustanon anapolon 10 hafta
2017 deca sustanon anapolon 10 hafta

Genel olarak temiz beslenmeye çalışıyorum ,  Fastfood ürünleri çok zorda kalmadıkça tüketmiyorum, evde yediğim her öğünde kesinlikle ufakta olsa bi Sebze salata bişey olur..
Genel olarak çok yağlı gıdalar tüketmiyorum...
sigara kullanmıyorum, alkol ise çok nadiren içiyorum,,

Kür içi ve kür sonu kullanıcağım bütün ilaçları aldım zaten planlama da belirttiğim gibi aralıklar ile kan tahlili vericem sonuçlara göre prolaktin östrojen duruma göre ilaçları kullanırım..

Paylaştığım kan testini yaklaşık 1 ay önce vermiştim arada sırada nadiren de olsa libido ve ereksiyon yaşıyordum hem bunu danıştım hemde steroid kürü yapıcam dedim durumu anlattım,,
total testo için üroloji doktorum 10 gün Klomen 20 gün Zinco 15 gün cinsel periz uygula sonra gönül rahatlığıyla küre başlarsın demişti,  şuan  şikayetlerim ortadan kalktığı için tekrar test yaptırma gereği duymadım..

Deca yı daha almadım, bütceme uygun olarak x dragon var salonda en az 5 kişi kullanıyor boldenon kürü yapıyorlar herkez memnun deca nında çalışması umudu ile 1 flakon alıp 5 hafta deniycem zaten 8. Hafta kan tahlili vericem prolaktin durumuna göre ilaç çalışıyor yada çalışmıyor anlaşılır...

Kür içi ve pct süresince kullanıcağım takviyelerden bahsedeyim
Milk thistle
Omega 3
C vitamini mucovit
Magnezic
Benexol
Devit3
Punto
Zinco
Bunların kullanımını toplam 25 haftaya göre ayarladım hepsini yerine göre kullanıcam 

Kür içi belli aralıkla ile çok abartmadan 2 - 3 haftada bir olucak şekilde Proviron ve tamoksifen kullanıcam, daha önceki kürlerde hep bu şekilde ilerledim yine aynı şekilde devam edicem

Forumdaki herkezden çok faydalı bilgiler öğrendim ne sorduysam cevabını aldım herkeze teşekkürler,, şimdi yine Sizlerin güzel yorumlarınıza ve kötü eleştirilerinize ihtiyacım var önerileriniz benim için önemli 

Screenshot_20220930-214538_Office.jpg Screenshot_20221001-063137_Samsung Notes.jpg

20220930_212532.jpg 20220930_212546.jpg 20220930_212607.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.216

Bence planlama sıkıntılı.

O kadar uzun süre NOR19'a yarışmacı arkadaşlarım dahi girmeye korkuyor. Sebebi net! 

plan.jpg.2a2b6aba61086445533f0888d0167833.jpg

Senin için üşenmedim tablo yaptım.

30. Haftada test verdikten sonra eğer kanda ilaç kalmadı ise 1 tam doz ovitrelle enjeksiyonu.

31. haftada günde 2 klomen 2 tamoksifen 1 hafta kullan

32 - 33 - 34 haftalarda klomen ve tamoksifen 1er tane / gün

37. hafta test.

Arada kullanacağın MCT malzemelerinden bahsetmeye gerek yok.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bence planlama sıkıntılı.

O kadar uzun süre NOR19'a yarışmacı arkadaşlarım dahi girmeye korkuyor. Sebebi net! 

Senin için üşenmedim tablo yaptım.

30. Haftada test verdikten sonra eğer kanda ilaç kalmadı ise 1 tam doz ovitrelle enjeksiyonu.

31. haftada günde 2 klomen 2 tamoksifen 1 hafta kullan

32 - 33 - 34 haftalarda klomen ve tamoksifen 1er tane / gün

37. hafta test.

Arada kullanacağın MCT malzemelerinden bahsetmeye gerek yok.

Ümit abi kral adamsın vallaha üşenmeden tablo yapmışsın çok teşekkür ederim,  dediğin gibi 1 flakon alıcam deca alıcam bunu 6 haftaya bölücem,, 3. Haftadan itibaren 200 rimo deca bitiminde 300 rimo devamondaki haftalarda 400 rimo devam edicem, içimde hep bi şeytan 10hafta devam et diyor ama ben hem dick olayı var hemde 5 yıldır yapıcağım ilk kür olucak, riske girmeye gerek yok uyarınız dikkate alıyorum senin tablonu uygulycam teşekkür ederim 3 haftada bir form paylaşıcam burada, çok teşekkür ederim hocam sağol 

agfitness, Bir saat önce yazdı:

Gayet temiz, daha güvenilir bir şematik olmuş anlayanlara ;) Her zaman söylediğim tür kombinasyon 2 enjekte ürün veya 2 enjekte 1 tablet ürün mantığı en uzun vadeli temiz gitme yöntemidir. Tabi yine tercih kişilerin.

Sağlıklı sporlar…

Hocam ümit abinin dediği gibi aynı zamanda tabloyu uygulycam, haklısınız, zaten 5 yıldır ilaç almıyorum ilk olucak çokta zorlamaya gerek yok, teşekkürler ilginize 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Ümit abi kral adamsın vallaha üşenmeden tablo yapmışsın çok teşekkür ederim,  dediğin gibi 1 flakon alıcam deca alıcam bunu 6 haftaya bölücem,, 3. Haftadan itibaren 200 rimo deca bitiminde 300 rimo devamondaki haftalarda 400 rimo devam edicem, içimde hep bi şeytan 10hafta devam et diyor ama ben hem dick olayı var hemde 5 yıldır yapıcağım ilk kür olucak, riske girmeye gerek yok uyarınız dikkate alıyorum senin tablonu uygulycam teşekkür ederim 3 haftada bir form paylaşıcam burada, çok teşekkür ederim hocam sağol 

Rica ederim. Aynı hobinin insanlarıyız. Sokaktaki herhangi birinden daha değerliyiz birbirimiz için. forum zaten tam da bunun için var. Varolsun Burak hoca vakti düşünüp açmış. Bu paylaşım ruhu ile de ayakta kalmış işte.

İnsan algısı, vücut değişimindeki yavaşlığı fark edemeyebiliyor. Ama matematik asla yanılmaz. O yüzden foto çekim zamanları sabah aç karnına aşağıdaki ölçüleri de alıp excelde not tut. Değişimini matematiksel olarak da görelim. bir fotoğraf çekiyorum dev gibiyim, bir fotoğraf çekiyorum vitaminsizim. Işık ve gölge de yanıltıyor çünkü.

1. Boyun çapı (en kalın yerinden - ademcik elması ideal)

2. Omuz çapı (çağı aldığın noktayı unutma ki hep ordan ölçü al)

3. Bel çapı (bence göbek deliği hizasından)

4. Kalça çapı (ölçü aldığın yeri unutma. hep aynı noktadan)

5. Göğüs çağı (göğüs uçlarından)

6. Sağ ve sol kol çapları

7. Sağ ve sol bacak çapları

8. Sağ ve sol kalf çapları

9. Ağırlık.

Böylece görsel algının yanıltıcılığına takılmadan matematiksel olarak ne oluyor onu da görürüz. Hem eksik gelişen bir yer olursa ona göre antrenmanını revize etmende de yardımcı oluruz.

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Aynı hobinin insanlarıyız. Sokaktaki herhangi birinden daha değerliyiz birbirimiz için. forum zaten tam da bunun için var. Varolsun Burak hoca vakti düşünüp açmış. Bu paylaşım ruhu ile de ayakta kalmış işte.

İnsan algısı, vücut değişimindeki yavaşlığı fark edemeyebiliyor. Ama matematik asla yanılmaz. O yüzden foto çekim zamanları sabah aç karnına aşağıdaki ölçüleri de alıp excelde not tut. Değişimini matematiksel olarak da görelim. bir fotoğraf çekiyorum dev gibiyim, bir fotoğraf çekiyorum vitaminsizim. Işık ve gölge de yanıltıyor çünkü.

1. Boyun çapı (en kalın yerinden - ademcik elması ideal)

2. Omuz çapı (çağı aldığın noktayı unutma ki hep ordan ölçü al)

3. Bel çapı (bence göbek deliği hizasından)

4. Kalça çapı (ölçü aldığın yeri unutma. hep aynı noktadan)

5. Göğüs çağı (göğüs uçlarından)

6. Sağ ve sol kol çapları

7. Sağ ve sol bacak çapları

8. Sağ ve sol kalf çapları

9. Ağırlık.

Böylece görsel algının yanıltıcılığına takılmadan matematiksel olarak ne oluyor onu da görürüz. Hem eksik gelişen bir yer olursa ona göre antrenmanını revize etmende de yardımcı oluruz.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim abi normalde kendimi hiçbir zaman ölçmedim son hatırladığım soğuk kol 40 cm görmüştüm şuan 38 cm ama kür süresince 3 haftalık aralar ile ölçüm yapıcam bende çok merak ediyorum gelişimi mi 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
agfitness, 51 dakika önce yazdı:

Gayet temiz, daha güvenilir bir şematik olmuş anlayanlara ;) Her zaman söylediğim tür kombinasyon 2 enjekte ürün veya 2 enjekte 1 tablet ürün mantığı en uzun vadeli temiz gitme yöntemidir. Tabi yine tercih kişilerin.

Sağlıklı sporlar…

Teşekkürler Hocam. Sizin gibi profesyonelden böyle olumlu tepki almak beni mutlu etti. 

Zaman geçtikçe tecrübem artıyor. Arttıkça da konuya bakışım değişiyor ve gelişiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Ümit abi gereken planlamayı yapmış bence de kesinlikle ona uy ona ilaveten proviron gereksiz bence tamoksifen de ben olsam zorda kalmadıkça almam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emrahtkty, 5 dakika önce yazdı:

Ümit abi gereken planlamayı yapmış bence de kesinlikle ona uy ona ilaveten proviron gereksiz bence tamoksifen de ben olsam zorda kalmadıkça almam.

Bu konuda da Emrahı dinlemelisin. Keza önceki kürün başında ben dinledim ve hiç de pişman olmadım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, 27 dakika önce yazdı:

Provironu anti östrojen olarak almayı düşünüyorum libido artışı sağladığı ve testesteronun daha iyi çalışmasını sağladığı da biliniyor bu sebeplerden dolayı kullanmak istiyorum 2 haftaya günde 1 tablet 3 hafta boş  şeklinde kür boyunca devam edecek.. 

Tamoksifen ise tanemen jinokomasti için kullanıcam belki meme ucundaki hassasiyeti anlamam ve jineko başlamış olursa iş işten geçer diye önceden garanti olması için kullanıcam çünkü daha önce hiç meme ucunda kaşıntı yada benzer hassasiyet hissetmedim, toplamda 20 günde bir 10mg Lik 3 tablet alıcam ve kür boyunca böle devam edicem taaki pct için 4 hafta ara verene kadar.. 

Benim bilgilerim bu şekilde eskiden yapmış olduğum kürlerde bu şekilde kombine etmiştim belkide gereksiz kullandım 

Siz benden daha bilgili ve tecrübelisiniz bunun farkındayım, siizn tecrübelerinize dayanarak soruyorum Sizce hocam, neden Proviron ve tamoksifen kullanmamalıyım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
mcanmeco, 56 dakika önce yazdı:

Provironu anti östrojen olarak almayı düşünüyorum libido artışı sağladığı ve testesteronun daha iyi çalışmasını sağladığı da biliniyor bu sebeplerden dolayı kullanmak istiyorum 2 haftaya günde 1 tablet 3 hafta boş  şeklinde kür boyunca devam edecek.. 

Tamoksifen ise tanemen jinokomasti için kullanıcam belki meme ucundaki hassasiyeti anlamam ve jineko başlamış olursa iş işten geçer diye önceden garanti olması için kullanıcam çünkü daha önce hiç meme ucunda kaşıntı yada benzer hassasiyet hissetmedim, toplamda 20 günde bir 10mg Lik 3 tablet alıcam ve kür boyunca böle devam edicem taaki pct için 4 hafta ara verene kadar.. 

Benim bilgilerim bu şekilde eskiden yapmış olduğum kürlerde bu şekilde kombine etmiştim belkide gereksiz kullandım 

Siz benden daha bilgili ve tecrübelisiniz bunun farkındayım, siizn tecrübelerinize dayanarak soruyorum Sizce hocam, neden Proviron ve tamoksifen kullanmamalıyım 

Ben ilk kürümde proviron kullanmıştım bence abartıldığı kadar iyi değil hatta kullandığım süre boyunca çok kötü libidom düşmüştü bırakınca tekrar toparladı hemen.Tamoksifene gelince de kür içinde ben Anti-aromataz kullanma taraftarı değilim burda ki herkese yazdığım gibi belirti olursa emin ol o sana kendini hissettirir tişört giyerken bile ufak bir sürtünme de o acıyı yaşarsın.Arimidex daha güçlü daha garanti ilaç gibi geliyor bana o yüzden madem kullanacaksın yarım tablet arimidexle bile işi çözebilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gönderildi (düzenlendi)
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Ben ilk kürümde proviron kullanmıştım bence abartıldığı kadar iyi değil hatta kullandığım süre boyunca çok kötü libidom düşmüştü bırakınca tekrar toparladı hemen.Tamoksifene gelince de kür içinde ben Anti-aromataz kullanma taraftarı değilim burda ki herkese yazdığım gibi belirti olursa emin ol o sana kendini hissettirir tişört giyerken bile ufak bir sürtünme de o acıyı yaşarsın.Arimidex daha güçlü daha garanti ilaç gibi geliyor bana o yüzden madem kullanacaksın yarım tablet arimidexle bile işi çözebilirsin. 

Hocam Proviron sanırım herkezde farklı etkiler veriyor, ben kullandığımda libido gerçekten çok artıyordu inanırmısınız yokluktan çıkmış gibi güzel çirkin demeden yürüyen birine dönüşüyorum, belki kür den kaynaklı belkide Proviron kaynaklı tam bilmiyorum ama her kürüme kullandım, şimdide  yine 8. Haftalara doğru deca kendini belli etmeye başlarsa libido durumuna göre kullanırım yada daha erken bir sorun yaşarsam yine kullanırım,,

Tamoksifen konusunda benim endişem hassasiyet konusuydu,, zaten kullansam bile 8. Haftadan itibaren düşünüyordüm,   8. Haftada kan testi vericem sonuçlara göre dostinex ve arimidex kullanabilirim Tamoksifeni şimdilik aklımdan çıkarıyorum 

Teşekkürler anlatımınız için iyi günler hocam 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

@Emrahtktyhocalarım haftaya decayı temin etmem gerekiyor ama bütce sıkıntımdan dolayı,, Burak hocadan 1 flakon sp yada balkan alıp devam etmek istiyorum, zaten kürümü biliyorsunuz önerilerde bulundunuz ben tekrar paylaşmak istedim,, primobolan ları önceden almıştı toplam 35tane vardı sanırım başka alamam,, 1 flakon deca ile işi halletmem lazım.. Sizce 10 hafta deca 200mg iş yaparmı yoksa 8 hafta 250 mg deca mı yapayım,, sanırım Burak hocadaki deca lar 200mg.. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
mcanmeco, 9 dakika önce yazdı:

@Emrahtktyhocalarım haftaya decayı temin etmem gerekiyor ama bütce sıkıntımdan dolayı,, Burak hocadan 1 flakon sp yada balkan alıp devam etmek istiyorum, zaten kürümü biliyorsunuz önerilerde bulundunuz ben tekrar paylaşmak istedim,, primobolan ları önceden almıştı toplam 35tane vardı sanırım başka alamam,, 1 flakon deca ile işi halletmem lazım.. Sizce 10 hafta deca 200mg iş yaparmı yoksa 8 hafta 250 mg deca mı yapayım,, sanırım Burak hocadaki deca lar 200mg.. @rastlantisal

Suan 200mg deca SP kullanıyorum diyeyim sen anla gerisini dostum 😂🙏

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Suan 200mg deca SP kullanıyorum diyeyim sen anla gerisini dostum 😂🙏

Dede 7 hafta 300 deca yazdı bana, madem 200 mg sp deca,, bende 8 hafta 250 mg deca olarak düzenliycem,, teşekkürler hocam 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Merhabalar arkadaşlar hocalarım abilerim kardeşlerim yine akıl danışmak istiyorum 

1 ay önce küre başladım şuan 4. Haftasında yım ümit hocam teşekkür ediyorum kür planlamamı yaptığın için, ama ben dozajlarda biraz farklılık yaptım, çünki merdiven pharma deca aldım 300mg yazıyor ama kesinlikle 150 mg falandır diye düşünüyorum 8. Hafta nın başında test vericem prolaktin ne olucak merak ediyorum 

kür bitiminde hiçbir sağlık problemi yaşamassam kürümü sonlandırmak yerine 1.5 ay kadar trt dozunda susta alıp sonrasında aynı küre benzer bir kür planlamayı düşünüyorum  100_150 mg deca 15 hafta kadar düşünüyorum devamında ise şuanki gibi bir dht olarak rimobolan kullanımım olucak..

Fakat metin hocamın eski konulara yaptığı bazı yorumlara takıldım +20 hafta sustanon ile yapılan bazı kürlerde düşük dozlarda hcg öneriyor,, 1.5 ayda bir 2 ayda bir  olucak şekilde... 

İlk defa bu kadar uzun küre başladım trt dozu ile alakalı bilgim çok kısıtlı ve en önemlisi aralara hcg ekleme konusunda hiç bilgim yok

Bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var teşekkürler 

@rastlantisal @metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
mcanmeco, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar hocalarım abilerim kardeşlerim yine akıl danışmak istiyorum 

1 ay önce küre başladım şuan 4. Haftasında yım ümit hocam teşekkür ediyorum kür planlamamı yaptığın için, ama ben dozajlarda biraz farklılık yaptım, çünki merdiven pharma deca aldım 300mg yazıyor ama kesinlikle 150 mg falandır diye düşünüyorum 8. Hafta nın başında test vericem prolaktin ne olucak merak ediyorum 

kür bitiminde hiçbir sağlık problemi yaşamassam kürümü sonlandırmak yerine 1.5 ay kadar trt dozunda susta alıp sonrasında aynı küre benzer bir kür planlamayı düşünüyorum  100_150 mg deca 15 hafta kadar düşünüyorum devamında ise şuanki gibi bir dht olarak rimobolan kullanımım olucak..

Fakat metin hocamın eski konulara yaptığı bazı yorumlara takıldım +20 hafta sustanon ile yapılan bazı kürlerde düşük dozlarda hcg öneriyor,, 1.5 ayda bir 2 ayda bir  olucak şekilde... 

İlk defa bu kadar uzun küre başladım trt dozu ile alakalı bilgim çok kısıtlı ve en önemlisi aralara hcg ekleme konusunda hiç bilgim yok

Bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var teşekkürler 

@rastlantisal @metinav

Düşük doz HCG'nin zararı yok ki. Metin hocam prensip olarak 12 haftadan uzun kürlere karşı. O yüzden illa ki tedbirli tavsiyelerde bulunuyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Düşük doz HCG'nin zararı yok ki. Metin hocam prensip olarak 12 haftadan uzun kürlere karşı. O yüzden illa ki tedbirli tavsiyelerde bulunuyor.

Peki abi hcg yi kür bitincemi yapmalıyım yoksa 1.5 ay trt susta girip sonramı yapsam daha doğru olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Peki abi hcg yi kür bitincemi yapmalıyım yoksa 1.5 ay trt susta girip sonramı yapsam daha doğru olur 

Ben testisler çok küçülmedikçe yapmıyorum. Önceki 10 aylık kürde bir noktada çok küçülmüştü. Orda düşük doz uyguladım büyüdü. Sonra daha kullanmadım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Ben testisler çok küçülmedikçe yapmıyorum. Önceki 10 aylık kürde bir noktada çok küçülmüştü. Orda düşük doz uyguladım büyüdü. Sonra daha kullanmadım.

Anladım abi dediğin çok mantıklı, kür sonuna doğru duruma göre belki kullanırım, teşekkürler iyi geceler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

İşin mantığını @rastlantisal gayet öz söylemiş.Bakış açısına göre uygulama değişir.Genelde testisler küçüldüğünde bunu kontrol altında tutmak ve pct dönemini kolaylaştırmak için hcg ve türevlerini kullanmak gerekiyor.Bunun dozları sıklığı kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir.Ben 3-4 hafta da bir enjeksiyon yapılabileceğini düşünüyorum.Min. etkin dozu bulup o seviyede yapmak lazım.Fazla da yapılsa sorun oluşturmaz östrojen dışında...

Sustann güçlü bir steroid karışımı.Trt dozunun da ona göre düşük tutulması gerekir.75-150 mg arası dozlar yeterli oluyor haftalık.Kullanılan steroidin dolu boş yarım vb. olmasına göre dozu test sonucuna göre ayarlayabilirsiniz...

Kolay gelsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
metinav, 2 dakika önce yazdı:

İşin mantığını @rastlantisal gayet öz söylemiş.Bakış açısına göre uygulama değişir.Genelde testisler küçüldüğünde bunu kontrol altında tutmak ve pct dönemini kolaylaştırmak için hcg ve türevlerini kullanmak gerekiyor.Bunun dozları sıklığı kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir.Ben 3-4 hafta da bir enjeksiyon yapılabileceğini düşünüyorum.Min. etkin dozu bulup o seviyede yapmak lazım.Fazla da yapılsa sorun oluşturmaz östrojen dışında...

Sustann güçlü bir steroid karışımı.Trt dozunun da ona göre düşük tutulması gerekir.75-150 mg arası dozlar yeterli oluyor haftalık.Kullanılan steroidin dolu boş yarım vb. olmasına göre dozu test sonucuna göre ayarlayabilirsiniz...

Kolay gelsin

Teşekkürler hocam sustanon da aklımdaki mg dozajı 125 mg di, hcg kullanımı hiç aklımda yoktu ama sizin eski yorumlarında görünce gerekli birşey sandım, sizlere sormak istedim 

Ümit hocam hcg konusunda aydınlattı,, testis durumuna göre kullanıcam, kullanım dozunu ise dediğiniz gibi deneme yanılma yöntemi ile bulucam teşekkürler hocam iyi günler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
mcanmeco, 01.10.2022 - 06:33 yazdı:

@rastlantisal  @Emrahtkty

Hocalarım abilerim kardeşlerim herkeze merhaba
  bu hafta kürüme start vermiş bulunmaktayım 5 yıl aradan sonra ilk enjeksiyonu yaptım
planlamam bu şekilde olucak zaten belli aralıkla ile kan tahlili vericem duruma göre planlama değişebilir..

güncel olarak soğuk formum bu sabah tartısı 70 kg geliyorum  yaşım 31 boyum 1.69 yağ oranım biraz yüksek daha fazla yağlanmadan temiz bir şekilde büyümek istiyorum..

2012 den beri BB yapıyorum bölük börçük spor geçmişim var, sağlık sorunları sebebi ile çok ara verdim, bazen branş değiştirdim ama hep sporun içindeydim,,

Kür geçmişimden bahsedeyim
2013  primo sustanon anapolon 10hafta
2014 primo sustanon anapolon 10 hafta
2015 primo sustanon anapolon 10 hafta
2017 deca sustanon anapolon 10 hafta

Genel olarak temiz beslenmeye çalışıyorum ,  Fastfood ürünleri çok zorda kalmadıkça tüketmiyorum, evde yediğim her öğünde kesinlikle ufakta olsa bi Sebze salata bişey olur..
Genel olarak çok yağlı gıdalar tüketmiyorum...
sigara kullanmıyorum, alkol ise çok nadiren içiyorum,,

Kür içi ve kür sonu kullanıcağım bütün ilaçları aldım zaten planlama da belirttiğim gibi aralıklar ile kan tahlili vericem sonuçlara göre prolaktin östrojen duruma göre ilaçları kullanırım..

Paylaştığım kan testini yaklaşık 1 ay önce vermiştim arada sırada nadiren de olsa libido ve ereksiyon yaşıyordum hem bunu danıştım hemde steroid kürü yapıcam dedim durumu anlattım,,
total testo için üroloji doktorum 10 gün Klomen 20 gün Zinco 15 gün cinsel periz uygula sonra gönül rahatlığıyla küre başlarsın demişti,  şuan  şikayetlerim ortadan kalktığı için tekrar test yaptırma gereği duymadım..

Deca yı daha almadım, bütceme uygun olarak x dragon var salonda en az 5 kişi kullanıyor boldenon kürü yapıyorlar herkez memnun deca nında çalışması umudu ile 1 flakon alıp 5 hafta deniycem zaten 8. Hafta kan tahlili vericem prolaktin durumuna göre ilaç çalışıyor yada çalışmıyor anlaşılır...

Kür içi ve pct süresince kullanıcağım takviyelerden bahsedeyim
Milk thistle
Omega 3
C vitamini mucovit
Magnezic
Benexol
Devit3
Punto
Zinco
Bunların kullanımını toplam 25 haftaya göre ayarladım hepsini yerine göre kullanıcam 

Kür içi belli aralıkla ile çok abartmadan 2 - 3 haftada bir olucak şekilde Proviron ve tamoksifen kullanıcam, daha önceki kürlerde hep bu şekilde ilerledim yine aynı şekilde devam edicem

Forumdaki herkezden çok faydalı bilgiler öğrendim ne sorduysam cevabını aldım herkeze teşekkürler,, şimdi yine Sizlerin güzel yorumlarınıza ve kötü eleştirilerinize ihtiyacım var önerileriniz benim için önemli 

Screenshot_20220930-214538_Office.jpg Screenshot_20221001-063137_Samsung Notes.jpg

20220930_212532.jpg 20220930_212546.jpg 20220930_212607.jpg

Hocam kürün hayırlı olsun. Sustanonu nasıl temin ettin eczaneler toplu satıyor mu yoksa 3 ordan 5 buradan tarzımı mı topladın bu konuda bilgin var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Hafifzargana, 8 dakika önce yazdı:

Hocam kürün hayırlı olsun. Sustanonu nasıl temin ettin eczaneler toplu satıyor mu yoksa 3 ordan 5 buradan tarzımı mı topladın bu konuda bilgin var mı

Teşekkürler... Sustanonu 3 ordan 5 burdan şeklinde topladım, son 5 taneyi aldığım yerde 50 tane stok bulmuştum, hiç olmayacak yerlerde stok çıkıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
mcanmeco, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkürler... Sustanonu 3 ordan 5 burdan şeklinde topladım, son 5 taneyi aldığım yerde 50 tane stok bulmuştum, hiç olmayacak yerlerde stok çıkıyor 

hocam sorun çıkartıyorlar mı atıyorum gitsem 40 tane verirler mi google den eczaneleri bulup tel nolarını arayıp sorarak gitmeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Hafifzargana, 2 dakika önce yazdı:

hocam sorun çıkartıyorlar mı atıyorum gitsem 40 tane verirler mi google den eczaneleri bulup tel nolarını arayıp sorarak gitmeyi düşünüyorum

Bende çoğunu bu şekilde temin ettim

Bazıları reçete istedi bazıları istemedi şansını deniyceksin, telefonda reçetem yok falan deme bu sefer korkuyorlar denetleme mi diye gittiğin zaman anlaşırsın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.