Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Susta, deca, rimo kürüme start verdim

Önerilen İletiler

Larues    235

Valla istediğin kadar korun ve yeşillik tüket  o kolestrol her türlü artıyor maalesef. Yinede Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Probis    181
mcanmeco, 8 saat önce yazdı:

Sıcak suda bekletme gibi şeyler ilacı bozabilir 30 derecenin altında oda sıcaklığında saklayın diye boşuna yazmamışlardır,, 

Sen sorunu sıcak su ile hallettiğini sanıyorken ilacı bozmuş olabilirmisin

Bence hiç gerek yok böle şeylere agfitnes hocanın önerisi mantıklı geldi haftalık toplamda 6 cc ilaç alıyorum 5 güne bölerek farklı bölgelere uygulamak en sağlıklısı 

Trenbolone harici diğer ilaçlar ısı ile bozulmaz hocam sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

@Mickey hocam merhaba eski konulara göz gezdirirken, kür içindeyken hcg kullanımı yaparak çocuk sahibi olduğunu okudum

19 haftadır kürdeyim bu hafta TRT ye başlıyorum 4-6 hafta arası 125 mg susta ile TRT yapıcam 

Bende yeniden çocuk sahibi olmak istiyorum fakat form yakalamışken kürü bırakmak istemiyorum 

1 adet ovitrelle yi 2ye bölüp 10 günde bir olarak alsam yanına extra olarak TRT süresince klomen eklesem faydası olurmu 1 hafta önce yaptırdığım test te değerlerim bu şekilde FSH 0.3 / LH 0.07

@rastlantisal

@metinav

Hocalarım sizlerinde değerli yorumlarınızı bekliyorum,,, teşekkürler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
mcanmeco, 16 saat önce yazdı:

@Mickey hocam merhaba eski konulara göz gezdirirken, kür içindeyken hcg kullanımı yaparak çocuk sahibi olduğunu okudum

19 haftadır kürdeyim bu hafta TRT ye başlıyorum 4-6 hafta arası 125 mg susta ile TRT yapıcam 

Bende yeniden çocuk sahibi olmak istiyorum fakat form yakalamışken kürü bırakmak istemiyorum 

1 adet ovitrelle yi 2ye bölüp 10 günde bir olarak alsam yanına extra olarak TRT süresince klomen eklesem faydası olurmu 1 hafta önce yaptırdığım test te değerlerim bu şekilde FSH 0.3 / LH 0.07

@rastlantisal

@metinav

Çocuk sahibi olmak, kürden ve formdan daha önemli bir husus. 

125mg yerine azami 100mg ile gitmelisin. TRt süresinde klomenin faydası olmaz. HCG kullanımının ise bünyeye göre değişmek ile birlikte bir süreliğine döngüyü açtığı doğru. Yerinde olsam kürü bırakır PCT dönemine geçerim. Bebe olunca zaten bir zaman kür imiş antrenmanmış zor olacak o işler. Ha illa devam edeceğim diyorsan 2 ay azami 100mg ile git. Zaten döngün açılma yönünde adım atmaya başlamış olacak. O noktada HCG başlayıp teste girersin.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Çocuk sahibi olmak, kürden ve formdan daha önemli bir husus. 

125mg yerine azami 100mg ile gitmelisin. TRt süresinde klomenin faydası olmaz. HCG kullanımının ise bünyeye göre değişmek ile birlikte bir süreliğine döngüyü açtığı doğru. Yerinde olsam kürü bırakır PCT dönemine geçerim. Bebe olunca zaten bir zaman kür imiş antrenmanmış zor olacak o işler. Ha illa devam edeceğim diyorsan 2 ay azami 100mg ile git. Zaten döngün açılma yönünde adım atmaya başlamış olacak. O noktada HCG başlayıp teste girersin.  

Abi sanırım direkt olarak pct ye başlıycam dün paylaşımı yaptıktan sonra biraz düşündüm ve pct yapsam daha iyi olucak,, konuyu da silemedim kaldı böyle

zaten sustanon yüzünden martın 2.  Haftasına kadar boş geçip Bi kan tahlili  yaptırıp pct ye öyle başlıycam en az 1 ayım kafadan çöp oldu 

temellim başarılı bir pct geçirip yaz sonuna kadar 2. Kez baba adayı olmak ve biran önce tekrar küre girmek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
mcanmeco, 18 saat önce yazdı:

Abi sanırım direkt olarak pct ye başlıycam dün paylaşımı yaptıktan sonra biraz düşündüm ve pct yapsam daha iyi olucak,, konuyu da silemedim kaldı böyle

zaten sustanon yüzünden martın 2.  Haftasına kadar boş geçip Bi kan tahlili  yaptırıp pct ye öyle başlıycam en az 1 ayım kafadan çöp oldu 

temellim başarılı bir pct geçirip yaz sonuna kadar 2. Kez baba adayı olmak ve biran önce tekrar küre girmek 

Bence en mantıklı ve doğru kararı aldın. Biliyorsun çocuk olunca bilhassa ilk sene her şey değişiyor. Kür vb gibi konulara çokça enerji ve zaman bulamayacağını düşünüyorum. Kazandığın kaslar senin. Sonra dolu dizgin devam edersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Bence en mantıklı ve doğru kararı aldın. Biliyorsun çocuk olunca bilhassa ilk sene her şey değişiyor. Kür vb gibi konulara çokça enerji ve zaman bulamayacağını düşünüyorum. Kazandığın kaslar senin. Sonra dolu dizgin devam edersin.

Çok haklısın abi herşey dile kolay geliyor çocuk olunca sil baştan bir kaos ortamı olucak uykusuz geceler nöbetler falan zamanım ve enerjim kalıcakmı zaman gösterecek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Çok haklısın abi herşey dile kolay geliyor çocuk olunca sil baştan bir kaos ortamı olucak uykusuz geceler nöbetler falan zamanım ve enerjim kalıcakmı zaman gösterecek 

Bir de o dönemde anne hormon bombardımanında oluyor. Üstüne yorgunlukta eklenince kadın için çok yıpratıcı oluyor bedenen ve ruhen.

O noktada bir de babanın kürden kaynaklanan hormon dalgalanması nihayetinde değişken ve -+ olacak şekilde coşkulu ruh hali eklenirse daha da yorucu olacaktır.

Ne gerek var ki. Bizler bu işten para kazanmak için yapan profesyoneller değil, body building sporunu profesyonel düzeyde ciddiye alan hobicileriz. E kas hafızası denen olay da var iken cidden gerek yok.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Bir de o dönemde anne hormon bombardımanında oluyor. Üstüne yorgunlukta eklenince kadın için çok yıpratıcı oluyor bedenen ve ruhen.

O noktada bir de babanın kürden kaynaklanan hormon dalgalanması nihayetinde değişken ve -+ olacak şekilde coşkulu ruh hali eklenirse daha da yorucu olacaktır.

Ne gerek var ki. Bizler bu işten para kazanmak için yapan profesyoneller değil, body building sporunu profesyonel düzeyde ciddiye alan hobicileriz. E kas hafızası denen olay da var iken cidden gerek yok.

Çok haklısın abi olaya bu noktadan hiç bakmamıştım

Senin bu detaycı huyunu çok seviyorum ince eliyip sık dokuyorsun  işin herzaman garantili güvenli yolunu seçiyorsun 

Ben dahil bu forumda birçok kişi için bir öğretmensin,, hangi platform olursa olsun her foruma senin gibi abiler Lazım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
mcanmeco, 18.02.2023 - 19:00 yazdı:

@rastlantisal

@metinav

Benimki tesadüf oldu diyebilirim. Tabi ki çok istiyordum ve planım pct yapıp sistemi açarak böyle bir işe girişmekti ancak bebişim daha erken gelmek istedi:)

Tam tarih cruise dönemimde hcg yüklemesi sonrası haftaya denk geliyor. Tabi bu durum beni pctden kurtardı açıkçası hatta ilk aylarda kısa bir kür yapma şansı da buldum şimdi bebişim 25 günlük ben de iki aydır cruise gidiyorum.

Konu tamamen konsantrasyonla ilgili. Mesela yıllardır blast and cruise a o kadar alıştım ki şu anda pct protokolü bana çok yabancı ve adaptasyonu zor geliyor. Yani hormonlarımın pct sürecindeki değişkenliğini tolere edemeyebilirim, cruiseda daha stabil gidiyorum ve bu durum tamamen bana özgü çünkü yıllardır blast and cruisedayım. 

Ama @rastlantisal kardeşimin de gayet güzel belirttiği gibi hele bu işi hobi olarak görüyorsan pct yaparak devam etmen senin için daha iyi. Hayırlısı olsun:)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Benimki tesadüf oldu diyebilirim. Tabi ki çok istiyordum ve planım pct yapıp sistemi açarak böyle bir işe girişmekti ancak bebişim daha erken gelmek istedi:)

Tam tarih cruise dönemimde hcg yüklemesi sonrası haftaya denk geliyor. Tabi bu durum beni pctden kurtardı açıkçası hatta ilk aylarda kısa bir kür yapma şansı da buldum şimdi bebişim 25 günlük ben de iki aydır cruise gidiyorum.

Konu tamamen konsantrasyonla ilgili. Mesela yıllardır blast and cruise a o kadar alıştım ki şu anda pct protokolü bana çok yabancı ve adaptasyonu zor geliyor. Yani hormonlarımın pct sürecindeki değişkenliğini tolere edemeyebilirim, cruiseda daha stabil gidiyorum ve bu durum tamamen bana özgü çünkü yıllardır blast and cruisedayım. 

Ama @rastlantisal kardeşimin de gayet güzel belirttiği gibi hele bu işi hobi olarak görüyorsan pct yaparak devam etmen senin için daha iyi. Hayırlısı olsun:)

Aynen hocam önerileri dinliycem pct yapıcam,, sonrasında doğuma kadar kısa bie kür yapma fırsatım olursa güzel olur olmazsa uzun ni süre ara verip natürel ilerliycem,, teşekkürler 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Abi öncelikle tebrik ederim. Geleceği parlak olsun, mutluluk hayatının en önemli parçası olsun, sağlıkcakla büyüsün.

Blast & Cruise dönemi içim ekolüm hep sen oldun. Keza onca zaman kürde kalıp yaptırdığın kan ve hormon testinden sonra bende B&C başladım hatırlarsan. Şuan sıkıntısız cruise döneminde gidiyorum. 40 yaşını aşmış bizler için sürekli TRT doz bence çok tadında devam ettirilebilir bir şey. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

abi kürde omzun nasıl oldu decadan verim aldın mı? kürü bırakıp çocuk yapma isteğinde yüzümde ufak bir tebessüm yarattı herşey gönlünüzce olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335

Küre girmeden spermleri sperm bankasına saklatsak maaliyeti ne kadar olur 😂

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
swager, 3 saat önce yazdı:

abi kürde omzun nasıl oldu decadan verim aldın mı? kürü bırakıp çocuk yapma isteğinde yüzümde ufak bir tebessüm yarattı herşey gönlünüzce olsun.

Omzum gayet iyi kardeşim, eskisine göre oldukça güçlü antrenman a başlamadan yaklaşık 10 dk lik bir ısınma süreci oluyor

Deca dan verim aldım ilaç çalışıyordu fakat, benim antrenman eksiğim vardı  antrenmanın hakkını veremeden küre başlamıştım,, 3 etki alıcağıma 1 etki aldım diyebilirim 

2. Çocuk yapma isteği Bayadır vardı aklımızda,, yaş ta çok geçmeden kesinleştirmek iyi oldu  inşallah hayırlısı olur 

Darısı senin başına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Küre girmeden spermleri sperm bankasına saklatsak maaliyeti ne kadar olur 😂

Bilim adamı falan olsak bedavaya hallederdik, belki para bile verirlerdi bizde fazladan 3-5 tüp daha attırırdık elimizemi yapışacak 😃

Şaka biryana türkiyede sperm bankası varmı bilmiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Sadece ilaç kullanan yapmıyor oldukça yaygın yurt dışında aslında. Benim eski kız arkadaşım amerikan vatandaşı bir kaç sene önce orada dondurmuştu, her sene sonu arayıp yenileme için teyit alıyorlardı. 10 bin dolar bir ücret ödüyordu ama burada var mı, varsa ne kadar, erkeklerde farkı nedir öğrenmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
dante48, 54 dakika önce yazdı:

Sadece ilaç kullanan yapmıyor oldukça yaygın yurt dışında aslında. Benim eski kız arkadaşım amerikan vatandaşı bir kaç sene önce orada dondurmuştu, her sene sonu arayıp yenileme için teyit alıyorlardı. 10 bin dolar bir ücret ödüyordu ama burada var mı, varsa ne kadar, erkeklerde farkı nedir öğrenmek lazım.

Kız arkadaşın sperm mi dondurttu anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

Kız arkadaşın sperm mi dondurttu anlamadım 

yumurtalıklarını dondurtmuştur herhalde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Hafifzargana, 26 dakika önce yazdı:

yumurtalıklarını dondurtmuştur herhalde 

Yumurtalık derse tamam ama sperm dediği zaman iş başka yere gidiyor 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Yumurtalık tabiki auahuah gece gece güldüm valla :D. Prosedürler çok katı. sanırım 2 senesi daha kalmıştı yani sonsuza kadar devam etmiyor örn; 3 sene 5 sene gibi. Kalite vs.'ye göre değişiyor da olabilir. Yani parayı yatırmasan bile bir kaç kez nerde olursan ol arayıp ve de mail ile teyit almak zorundalar bir süre boyunca. Türkiye'de yoksa yurtdışında da yapılabilir. Tabi eko. durumun iyi olması lazım. İmkanı olan için çok mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.