Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YellowDe

Marka önerisi

Önerilen İletiler

YellowDe    24

Merhaba arkadaşlar güvenilir bir satıcıdan ürün temin edeceğim ancak hiç duymadıgım markalar mevcut testo bolde primabolan ve sustanon almayı dusunuyorum beraber kullanmayacağım sadece elimde olsun diyorum fiyatları biraz pahalı geldi bu markalardan kullananlar oldumu alacagım ürün gruplarından hangi markayı tavsiye edersiniz  bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim iyi sporlar.

ZPHC

NOVECTOR

DEK PHARMA

ANDRO MEDİCALS

VEYRON PHARMA 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hydoria    4

ZPHC eger orjinalse cok guzel urun.

Fakat 40 ile 70 $ bandlarinda fiyatlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Hydoria, 2 dakika önce yazdı:

ZPHC eger orjinalse cok guzel urun.

Fakat 40 ile 70 $ bandlarinda fiyatlar.

ZPHC 2x bolde 2x testo ent 1 x turinabol  150 dolar fiyat verdi sizce normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
YellowDe, 18 dakika önce yazdı:

ZPHC 2x bolde 2x testo ent 1 x turinabol  150 dolar fiyat verdi sizce normal mi?

Fiyatları ucuz söylemişler bence orjinal liğinden şüphe et yada benim fiyat aldıklarım piyasadan daha pahalı satıyor,,,  Toplamda 220 $ civarı tutuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
mcanmeco, 5 dakika önce yazdı:

Fiyatları ucuz söylemişler bence orjinal liğinden şüphe et yada benim fiyat aldıklarım piyasadan daha pahalı satıyor,,,  Toplamda 220 $ civarı tutuyor 

İncelemiştim kabartması ve kod vardı fotoğrafını yüklüyorum sizce sahte mi? 

864477A0-1519-44EF-BC00-E15F8FC08668.jpeg

1A8E9672-5301-4A6A-83DB-60F50416FAF1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe, 28 dakika önce yazdı:

İncelemiştim kabartması ve kod vardı fotoğrafını yüklüyorum sizce sahte mi? 

instada e.p adlı sayfa paylaşıyor bu ürünleri ben buradan iran testo aldım bi problem yaşamadım bende zphc bolde fiyat sordum 880 lira demisti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hydoria    4
YellowDe, 36 dakika önce yazdı:

Bi tik ucuz sanki. 2 bolde  2 testo 1 winstrole 230$ fiyat almistim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
kartalfitness, 58 dakika önce yazdı:

instada e.p adlı sayfa paylaşıyor bu ürünleri ben buradan iran testo aldım bi problem yaşamadım bende zphc bolde fiyat sordum 880 lira demisti

aynen hocam suan 37 diyor 1 x bolde ye sanırım eski seri veya skt yaklaşmıs olabilir uzun zamandır takip ediyorum ayrıca iran testoya da 17 dolar dedi 

Hydoria, 58 dakika önce yazdı:

Bi tik ucuz sanki. 2 bolde  2 testo 1 winstrole 230$ fiyat almistim.

2 bolde 74 2 testo 50 turınabol 26 dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hydoria    4
YellowDe, 8 dakika önce yazdı:

2 bolde 74 2 testo 50 turınabol 26 dedi 

Benim sahsi gorusum %75 sansla orjdur %25 sansla degildir gibime geliyor. Bilemedim sahsen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Zphc hakkında bi tedarikçiden daha yeni buldum piyasada metil testo olarak zphc ürünleri dönüyormuş fiyatları uygun ama zararı fazlaymış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Kupabeyi, 10 dakika önce yazdı:

Zphc hakkında bi tedarikçiden daha yeni buldum piyasada metil testo olarak zphc ürünleri dönüyormuş fiyatları uygun ama zararı fazlaymış

iran üretimi zphc duymustum ayrıca yeni alman spectrum pharma geldi dedi hiç duydunuzmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
YellowDe, 2 saat önce yazdı:

uygun imkansız gerçek ürün olamaz 

YellowDe, 27 dakika önce yazdı:

iran üretimi zphc duymustum ayrıca yeni alman spectrum pharma geldi dedi hiç duydunuzmu?

evogende duymuştum iran üretimi ama zphc de hiç duymadım. Ama şunu söyleyebilirim kaliteli bir ilaç markası ne zaman ele ayağa düşse bir cacık olmuyor o ürünlerde.   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.351
YellowDe, 7 dakika önce yazdı:

spectrum zhpc ile aynı yerde üretiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Zphc ve spectrum kullancısıyım . Ürünler Çin malı öncelikle . Tam doz ve kaliteli ürünler . Gayet memnunum yanlız sahtekarlar forumda ne çok hangi üründen bahsediliyor hemen sahtesini yapıyorlar . Zannımca bir tayfa var pahallı makinelere sahipler ve ampül olarak taklidini yapabiliyorlar .Bunu anlatmamın sebebi ampül ya da flakon farketmez ben kendim flakon kullanıyorum. Flakonlara daha çok rağbet olduğundan ötürü ülkeye flakon sokuluyor. Bu çakallar da ampül yapmışlar . Kanaatimce orjinal zphc de flakonda kabartma var zphc diye . Bu da haliyle maliyetli o yüzden direk ampül yapmışlar 😀😀😀Fiyatlarıda orjinaline yakın fiyatlar kimse anlamasın diye . İnstagramdan denk geldim hemen fake olduğunu belirtince direk engelledi beni . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Zphc ve spectrum kullancısıyım . Ürünler Çin malı öncelikle . Tam doz ve kaliteli ürünler . Gayet memnunum yanlız sahtekarlar forumda ne çok hangi üründen bahsediliyor hemen sahtesini yapıyorlar . Zannımca bir tayfa var pahallı makinelere sahipler ve ampül olarak taklidini yapabiliyorlar .Bunu anlatmamın sebebi ampül ya da flakon farketmez ben kendim flakon kullanıyorum. Flakonlara daha çok rağbet olduğundan ötürü ülkeye flakon sokuluyor. Bu çakallar da ampül yapmışlar . Kanaatimce orjinal zphc de flakonda kabartma var zphc diye . Bu da haliyle maliyetli o yüzden direk ampül yapmışlar 😀😀😀Fiyatlarıda orjinaline yakın fiyatlar kimse anlamasın diye . İnstagramdan denk geldim hemen fake olduğunu belirtince direk engelledi beni . 

merhaba e......p.... adlı sayfadanmı bahsediyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
YellowDe, 6 dakika önce yazdı:

merhaba e......p.... adlı sayfadanmı bahsediyorsunuz?

Değil sanırım birden fazla olabilir . Ürünün önlü arkalı resimlerini vs iste . Ordan anlayabilirsin ya da varsa resim yükle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

Değil sanırım birden fazla olabilir . Ürünün önlü arkalı resimlerini vs iste . Ordan anlayabilirsin ya da varsa resim yükle

sanırım başka bir satıcıdan andro medicals alıcam 2x bolde 2x testo ent 3bin anlaştım burdan alışveriş yapmıştım güven sorunu yok yarısmacılar kullanıyor dedi çok övdü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
YellowDe, Bir saat önce yazdı:

sanırım başka bir satıcıdan andro medicals alıcam 2x bolde 2x testo ent 3bin anlaştım burdan alışveriş yapmıştım güven sorunu yok yarısmacılar kullanıyor dedi çok övdü

hangi satıcı malını övmez ki ve klasik söz ben ve yarışmacılar kullanıyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
PowerWave, 1.10.2022 - 00:35 yazdı:

Hocam söyle bisey geldi sence orjinal zpch mi?

7D1239E4-9EC4-4D93-913A-E8B049F30C04.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
YellowDe, 11 dakika önce yazdı:

Maalesef sahte .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Maalesef sahte .. 

Teşekkürler sayenizde sahte ilaç kullanmadım satın da almadım şükür bu fotografı yolladı telefon numarası istedim vermedi merdivenci büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
YellowDe, Bir saat önce yazdı:

sahte ürün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
PowerWave, 2/10/2022 - 20:52 yazdı:

Maalesef sahte .. 

Eski seri değil mi bu? Orijinal eski seriler bu şekilde değil miydi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
MajesteBVB, 13 saat önce yazdı:

Kapak kabartması vb gibi ince detaylar var onları görmeden almanızı önermem.

034200d8-726d-4205-91fa-ef0e7ec80d09.jpg

3bb3fc71-c0cc-430b-907a-4bb2ebae01e4.jpg

efa24ced-32a2-45cb-be52-e8025030c3d8.jpg

Bu orjinal ürün altına imzamı atarım ..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.