Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Kan tahlili yardım

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar kürümün 4. haftasındayım 250mg testosteron e. Günlük 45mg dianabol kullanıyorum yani bence ürünler çalıştı ama emin değilim aşırı bir güç artışım olmadı 45mg kullanmama rağmen ve alt ast değerleri artmamis beni bir şaşırttı kullandığım takviyeler;

Magnezinc

Omega3

Nac600

Kreatin

Kür öncesi ve sonrası testleri bıraktım 

IMG_20220930_132720.jpg IMG_20220930_132748.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.335
ArdaK2, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar kürümün 4. haftasındayım 250mg testosteron e. Günlük 45mg dianabol kullanıyorum yani bence ürünler çalıştı ama emin değilim aşırı bir güç artışım olmadı 45mg kullanmama rağmen ve alt ast değerleri artmamis beni bir şaşırttı kullandığım takviyeler;

Magnezinc

Omega3

Nac600

Kreatin

Kür öncesi ve sonrası testleri bıraktım 

Before after fotoğraflarınıda paylaşır mısın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 45 dakika önce yazdı:

Before after fotoğraflarınıda paylaşır mısın 

İlk 3 fotoğraf kür öncesi son 3 fotoğraf 4. haftaya ait after fotoğraf daki sırt pump sız before daki sırt pumplı 

IMG_20220930_135031.jpg IMG_20220930_134953.jpg IMG_20220810_231050.jpg

IMG_20220930_135413.jpg IMG_20220930_135241.jpg IMG-20220928-WA0016.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
KaiGreene, 12 dakika önce yazdı:

Testosteron boş gibi görünüyor testosteron seviyesi düşük değerlerde 

Olabilir ama kür öncesi 400 küsur iken 1000 küsüre çıkmış ve 250mg kullanıyorum zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Eğer bünyen aşırı aromataz bünyelerden değilse ilaçların düşük doz gibi duruyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
ArdaK2, 3 dakika önce yazdı:

Androchem 

Baba yapma babaaaaaaaaaa bolde alıcaktım bugün ben :D Allah korudu mu diyelim ne diyelim? inşallah ilaçlar çalışıyordur alacaktım çünkü

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Eğer bünyen aşırı aromataz bünyelerden değilse ilaçların düşük doz gibi duruyor.

Hocam ciddimisiniz ya peki ne yapmamı önerirsiniz birde hocam kür öncesi 400 küsur ya çok düşük değil mi o da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ciddimisiniz ya peki ne yapmamı önerirsiniz birde hocam kür öncesi 400 küsur ya çok düşük değil mi o da 

Düşük zaten. Dediğim gibi aşırı aromatazlardan değilsen senin şişeye balkan testo şişesini uzaktan göstermişler sadece :D

2 ihtimalin var.

1) kürü kes ve PCT başla.

2) köşedeki whatsapp simgesine tıklayıp iran enhantate al devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
ArdaK2, 4 dakika önce yazdı:

Dostum harbiden neden İran Enanthate Almadın? İran enantat varken andro enantat niye kullandın  @Loving i whatsapp dan rahatsız edersen istediğin bilgileri sana iletir.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Düşük zaten. Dediğim gibi aşırı aromatazlardan değilsen senin şişeye balkan testo şişesini uzaktan göstermişler sadece :D

2 ihtimalin var.

1) kürü kes ve PCT başla.

2) köşedeki whatsapp simgesine tıklayıp iran enhantate al devam et.

Hocam burak abi ile görüştüm zaten testosteron un çok düşükmus dedi kullandığın ilaç çok düşük doz değil dedi düşük olabilir ama çok düşük değil zaten çekeceği yere çekmiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, 13 dakika önce yazdı:

Hocam burak abi ile görüştüm zaten testosteron un çok düşükmus dedi kullandığın ilaç çok düşük doz değil dedi düşük olabilir ama çok düşük değil zaten çekeceği yere çekmiş 

Arda çok özür dileyerek yazıyorum 3. resimdeki total testoyu görmedim. Ben kürde 466 olarak anladım. Şimdi sen yazınca tekrar baktım. 

Burak Hocam haklı. Düşük testosteronlu biri için 1000 fena rakam değil. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Arda çok özür dileyerek yazıyorum 3. resimdeki total testoyu görmedim. Ben kürde 466 olarak anladım. Şimdi sen yazınca tekrar baktım. 

Burak Hocam haklı. Düşük testosteronlu biri için 1000 fena rakam değil. 

Sağolun hocam ozaman devam ediyorum pct felan yapmıyorum elimdeki bitince Burak hocadan İran'a geçiş yapicam zaten 

Hocam birde kürden önce 466 genç birisi olarak çok düşük değil mi 466 sorunlu diyebilecek kadar düşük mü 

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, 2 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam ozaman devam ediyorum pct felan yapmıyorum elimdeki bitince Burak hocadan İran'a geçiş yapicam zaten 

Hocam birde kürden önce 466 genç birisi olarak çok düşük değil mi 466 sorunlu diyebilecek kadar düşük mü 

Düşük diyemeyiz. Total testosterona çok odaklanıyoruz. Oysa ki free önemli. Belki senin vücudun testosteronu verimli kullanıyordur ve 466 ile kütür kütür free çıkarıyordur. Bunu free testona bakarak söyleyebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ArdaK2, 2 dakika önce yazdı:

Dostum değişkenlik gösterebilir hangi şartlar altında o gün kan testi verdin mesela?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

şimdi androchem bolde alabilir miyim alamaz mıyım yine karıştı bak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
gokalaf, 8 dakika önce yazdı:

şimdi androchem bolde alabilir miyim alamaz mıyım yine karıştı bak

Dostum bilindik bir ürünü vur yarısını vur aynı şeye denk gelicektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 23 dakika önce yazdı:

Dostum değişkenlik gösterebilir hangi şartlar altında o gün kan testi verdin mesela?

Hocam şartlar derken tam anlamadım yorgunluğu kast ediyorsanız o sıra günde 10 saat çalışıyor 2 saat antrenman yapıp uyuyordum bir kaç aydır öyleydi bilemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Düşük diyemeyiz. Total testosterona çok odaklanıyoruz. Oysa ki free önemli. Belki senin vücudun testosteronu verimli kullanıyordur ve 466 ile kütür kütür free çıkarıyordur. Bunu free testona bakarak söyleyebiliriz.

Hocam testde free testosteron yokmu benmi göremedim oradaki hemşire free testosteron ne bilmiyordu zaten onu fark ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
ArdaK2, 7 dakika önce yazdı:

Hocam testde free testosteron yokmu benmi göremedim oradaki hemşire free testosteron ne bilmiyordu zaten onu fark ettim 

Free testosteron testi maalesef her yer de yok. O yüzden es geçiyorlar.

Velhasılı şu noktada önemli de değil. Bunu sana söyleme nedenim kendini düşük testolu olarak addetmemen. Bir değere bağlı değil bu işler yani. Kürün biter, PCT yapar sonra teste girersin. İşte orda free testo durumuna bakarız. İçin rahat olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Free testosteron testi maalesef her yer de yok. O yüzden es geçiyorlar.

Velhasılı şu noktada önemli de değil. Bunu sana söyleme nedenim kendini düşük testolu olarak addetmemen. Bir değere bağlı değil bu işler yani. Kürün biter, PCT yapar sonra teste girersin. İşte orda free testo durumuna bakarız. İçin rahat olsun.

Teşekkürler hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.