Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Iki fakrlı uzmanlık sorusu

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim, sizlere sorularım olucak ampül formdaki ilaçların yarısını kullanıp diğer yarısını nasıl saklarım,, örnek veriyorum 1 ml primobolan var yarısını kullandım diğer yarısını 2 gün sonra kullanmak istiyorum, fazlalık kalan ilacı enjektör de saklasam bozulurmu yada steril liğinden bişey kaybederimi,,  bir diğer sorum ise 200 mg Lik deca dan 50mg sini kullanmak istiyorum örnek kür haftalık 250 testo 50 deca,,, 50mg deca vücut ta çalışırımı merak ediyorum,, vortex ci T. F nin bir videosu var haftalık 50 mg ile form tutuyormuş vücudu dinleniyorum gibi bişeyler anlatıyordu geçmiş zaman tam hatırlamıyorum... Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

1- enjektöre çekip saklayabilirsin bi sıkıntı olmaz ben 10 haftalık çekip koyuyorum kenara tekrar uğraşmıyorum , buzdolabına koymaman gerekli kristalleşir ve direkt güneşe maruz kalmaması gerekir.

2- 50 mg deca hissetmezsin bile.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

1- enjektöre çekip saklayabilirsin bi sıkıntı olmaz ben 10 haftalık çekip koyuyorum kenara tekrar uğraşmıyorum , buzdolabına koymaman gerekli kristalleşir ve direkt güneşe maruz kalmaması gerekir.

2- 50 mg deca hissetmezsin bile.

Aslında dün küre başladım ilk enjeksiyonu 250 sustanon olarak yaptım  4 hafta only susta girip sonrasında 500 susta 300 deca devamında 400 deca olarak piramit sistem devam edicem,, 5 yıldır ilaç almıyorum ve dünkü enjeksiyon baya ağrı yaptı extra dan enjektöre 50mg deca çeksem ilaç çeşitliliği bakımından kalça alışsın biraz ağrısına,, bu sebepten dolayı 50 mg deca merak ettim, anabolik olarak etki yapmasada olur sadece kalçadamda ilacı hissedeyim yeter antrenman niyetine.. 

Yarın form ile kür planmamı paylaşıcam sizlerin önerilerine ihtiyacım var 

Screenshot_20220929-222801_Office.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 44 dakika önce yazdı:

Aslında dün küre başladım ilk enjeksiyonu 250 sustanon olarak yaptım  4 hafta only susta girip sonrasında 500 susta 300 deca devamında 400 deca olarak piramit sistem devam edicem,, 5 yıldır ilaç almıyorum ve dünkü enjeksiyon baya ağrı yaptı extra dan enjektöre 50mg deca çeksem ilaç çeşitliliği bakımından kalça alışsın biraz ağrısına,, bu sebepten dolayı 50 mg deca merak ettim, anabolik olarak etki yapmasada olur sadece kalçadamda ilacı hissedeyim yeter antrenman niyetine.. 

Yarın form ile kür planmamı paylaşıcam sizlerin önerilerine ihtiyacım var 

4 hafta only testo gitmen çok iyi olmuş ben 3.haftada test verdiğimde testo daha açılmamıştı bile 6.haftada tam olarak açıldı ama sen sustanon gittiğinden içinde kısa esterde olduğundan 4.haftada etkisini görmeye başlarsın , ben hiç ödem ağrı gibi sorunlarla karşılaşmadım sustanona özel bir durumda olabilir , 50 mg deca olayı bence yapmayın decanın ödem yapacağını bile bilmiyorsunuz kalçayı önceden alıştırmak saçma , deca satın almadıysanız bence ilk kür susta rimo anapolon gidin 2.kürde deca girersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 9 dakika önce yazdı:

4 hafta only testo gitmen çok iyi olmuş ben 3.haftada test verdiğimde testo daha açılmamıştı bile 6.haftada tam olarak açıldı ama sen sustanon gittiğinden içinde kısa esterde olduğundan 4.haftada etkisini görmeye başlarsın , ben hiç ödem ağrı gibi sorunlarla karşılaşmadım sustanona özel bir durumda olabilir , 50 mg deca olayı bence yapmayın decanın ödem yapacağını bile bilmiyorsunuz kalçayı önceden alıştırmak saçma , deca satın almadıysanız bence ilk kür susta rimo anapolon gidin 2.kürde deca girersiniz.

Daha önce deca kürü yaptım 2017de thagier ve alpha markaydı 10hafta 500 susta 400 deca kürün başlarında 20 gün eczane anapolonu eklemiştim,, 70 kg civarıyken 80nin üstüne çıktım ama pct  sonrasında hızlı bi çöküş oldu deca güzel hacim veriyor ve alıyor,, bu yüzden decanın bitimine rimo ekledim 8 hafta en azından deca dan aldığımı biraz da olsa rimo korur diye düşünüyorum 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mcanmeco, 25 dakika önce yazdı:

Daha önce deca kürü yaptım 2017de thagier ve alpha markaydı 10hafta 500 susta 400 deca kürün başlarında 20 gün eczane anapolonu eklemiştim,, 70 kg civarıyken 80nin üstüne çıktım ama pct  sonrasında hızlı bi çöküş oldu deca güzel hacim veriyor ve alıyor,, bu yüzden decanın bitimine rimo ekledim 8 hafta en azından deca dan aldığımı biraz da olsa rimo korur diye düşünüyorum 

mantıklı o zaman hocam ama 50 mg olayını yapmayın bence , deca hangi marka aldınız bende deca girmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, 7 dakika önce yazdı:

mantıklı o zaman hocam ama 50 mg olayını yapmayın bence , deca hangi marka aldınız bende deca girmek istiyorum.

Daha almadım aslında şuan deca hariç bütün ilaçlarım var pct dahil hepsini topladım,, 5 gün önce anapolon aldım oxygen Labs marka onu kullanıyorum 10 gün deniycem ilaç çalışırsa  kür içinde kullanırım aralara dağıtıcam 15 günlük periyotlar halinde, , deca olayında salonda x dragon pharma gösterdiler merdiven altı ürün olduğundan eminim ama çalışıyor gibi, salondaki gençlerin hepsi bu markayla kür yapıyor hepsi çakı gibi maşallah hepsi testo boldenon kürü yapıyor, büyük ihtimalle deca da çalışıyordıur 400 TL fiyatı 1 flakon alıp deniycem 5 haftada ilaç kendini belli eder, eğer istediğim gibi çıkarsa aynı markadan devam ederim, eğer ilaç çalışmazsa senin dediğin gibi rimobolan devam ederim

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim, sizlere sorularım olucak ampül formdaki ilaçların yarısını kullanıp diğer yarısını nasıl saklarım,, örnek veriyorum 1 ml primobolan var yarısını kullandım diğer yarısını 2 gün sonra kullanmak istiyorum, fazlalık kalan ilacı enjektör de saklasam bozulurmu yada steril liğinden bişey kaybederimi,,  bir diğer sorum ise 200 mg Lik deca dan 50mg sini kullanmak istiyorum örnek kür haftalık 250 testo 50 deca,,, 50mg deca vücut ta çalışırımı merak ediyorum,, vortex ci T. F nin bir videosu var haftalık 50 mg ile form tutuyormuş vücudu dinleniyorum gibi bişeyler anlatıyordu geçmiş zaman tam hatırlamıyorum... Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler 

en mantıklısı enjektörde saklamak.50mg deca tabiki hiç yoktan iş yapar vücudumuz haftalık 45 mg testo ürettiğini düşünürsek ama ne kadar verimli olur bilmem dene tecrübelerini bizle paylaş

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Preworkout, 7 saat önce yazdı:

en mantıklısı enjektörde saklamak.50mg deca tabiki hiç yoktan iş yapar vücudumuz haftalık 45 mg testo ürettiğini düşünürsek ama ne kadar verimli olur bilmem dene tecrübelerini bizle paylaş

50mg deca iş yapması pek önemli değil aslında benim asıl amacım birazcık farklı,, 5 yıldır ilaç almıyorum küre başladım ve önden 4 hafta only susta girip ardından deca ile beraber küre başlıycam,, iki gün önce ilk enjeksiyonu yaptım 250 susta çok ağrı yaptı.. bende deca nın kalça da ne gibi etkileşim yapıcak merak ettim, 3 hafta 50 mg deca ile kalçayı alıştırmak istiyorum aynı zamanda 50 mg ilaç çalışırsa vücut ilaca adapte süresini hızlandırmak istiyorum, 4 hafta only susta dan sonra kürüm aşağı yukarı bu şekilde olucak,, 

Screenshot_20220930-003439_Office.jpg

Hocam sizin 50 mg deca hakkında bir yorumunuz varmı @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

50mg deca iş yapması pek önemli değil aslında benim asıl amacım birazcık farklı,, 5 yıldır ilaç almıyorum küre başladım ve önden 4 hafta only susta girip ardından deca ile beraber küre başlıycam,, iki gün önce ilk enjeksiyonu yaptım 250 susta çok ağrı yaptı.. bende deca nın kalça da ne gibi etkileşim yapıcak merak ettim, 3 hafta 50 mg deca ile kalçayı alıştırmak istiyorum aynı zamanda 50 mg ilaç çalışırsa vücut ilaca adapte süresini hızlandırmak istiyorum, 4 hafta only susta dan sonra kürüm aşağı yukarı bu şekilde olucak,, 

Screenshot_20220930-003439_Office.jpg

Kalça kasların ilaca alışmaz :)

2 sene önce ödem yapan 5 sene sonra da ödem yapar.

İran deca yanlış bilmiyorsam 50mg. Yani tedavi dozu diyebiliriz.

Ben body builder için ilave bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Ayrıca sustanonu kendi başına kullanırsan evet ödem yapar. 1/1 oranında evigen eklemelisin.

Sustanon + deca çok ağır gelecektir peşinen uyarayım. Sen bir de 11 hafta deca kullanmaktan bahsediyorsun. Ne yaparsan yap 7 haftanın ötesine geçme. 

Bir çok kere sustanon kullandım ama sustanon ile kürü hiç bitirmedim. Son 4 hafta muhakkak enhantate kullanır ve PCT'ye öyle geçerim. Sana da tavsiyem budur. 

Canlar NOR19 grubunu hafife almayın. Ne kadar kısa süre maruz kalırsanız o kadar iyidir. Tüm cephanenizi tek kürde kullanıyorsunuz bunu yapmayın. Hiç bir şey sizi vazgeçirmiyorsa şurada açılmış deca dick başlıklarına bakın.

Burada açılanlar hariç sosyal medyadan yazıp yardım isteyen oluyor. Deca kürüne girmiş çıkmış aradan 3 sene geçmiş. Tüm testleri çiçek gibi. Ama ereksiyon zayıf. Makul bir izahı olmadığı gibi tavsiye edebildiğim tüm yöntemler deneysel. Hayat böyle geçmez.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Kalça kasların ilaca alışmaz :)

2 sene önce ödem yapan 5 sene sonra da ödem yapar.

İran deca yanlış bilmiyorsam 50mg. Yani tedavi dozu diyebiliriz.

Ben body builder için ilave bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Ayrıca sustanonu kendi başına kullanırsan evet ödem yapar. 1/1 oranında evigen eklemelisin.

Sustanon + deca çok ağır gelecektir peşinen uyarayım. Sen bir de 11 hafta deca kullanmaktan bahsediyorsun. Ne yaparsan yap 7 haftanın ötesine geçme. 

Bir çok kere sustanon kullandım ama sustanon ile kürü hiç bitirmedim. Son 4 hafta muhakkak enhantate kullanır ve PCT'ye öyle geçerim. Sana da tavsiyem budur. 

Canlar NOR19 grubunu hafife almayın. Ne kadar kısa süre maruz kalırsanız o kadar iyidir. Tüm cephanenizi tek kürde kullanıyorsunuz bunu yapmayın. Hiç bir şey sizi vazgeçirmiyorsa şurada açılmış deca dick başlıklarına bakın.

Burada açılanlar hariç sosyal medyadan yazıp yardım isteyen oluyor. Deca kürüne girmiş çıkmış aradan 3 sene geçmiş. Tüm testleri çiçek gibi. Ama ereksiyon zayıf. Makul bir izahı olmadığı gibi tavsiye edebildiğim tüm yöntemler deneysel. Hayat böyle geçmez.

Abi yorumun için teşekkürler, senin deca sevdiğini ve kullandığını bildiğim için özellikle seni de etiketledim,,, ben aslında planlamayı 10hafta yapmak istedim Excel den eski planlama larımın şablonunu uydurdum otomatik 11 hafta yapmış  sen yazınca saydım,,, dediğin gibi Nor19 hafife alınacak birşey değil ama merdiven altı pharma kullanıcam x dragon pharma, %100 dolu olmadığını biliyorum bu yüzden kürü 10 hafta yapmak istiyorum,, salonda birkaç arkadaş boldenon testo kullanıyorlar güzel verim almışlar büyük ihtimalle deca da çalışır, tabi küre başladıktan sonra aldığım etkiye göre 9 haftaya da düşebilirim zaten ilk etapta 1 flakon alıcam 5 haftada ilaç kendini belli eder duruma göre devam ederim yada etmem,, 

Evigen derken E vitamini olandan bahsediyorsun sanırım,, 

Tek başına sustanon ödem yapar dedin ilk enjeksiyon temiz geçti bu sabah ağrı falan kalmadı içeride bişey hissetmiyorum, yinede ödem yapma ihtimali var 50 mg deca ile çeşitlendirsem ödem riskini azaltırmı 

İlk giriceğim only sustanon un yanına 50 mg deca eklersem bana bi + - durumu olurmu senin görüşünde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
mcanmeco, 11 dakika önce yazdı:

Abi yorumun için teşekkürler, senin deca sevdiğini ve kullandığını bildiğim için özellikle seni de etiketledim,,, ben aslında planlamayı 10hafta yapmak istedim Excel den eski planlama larımın şablonunu uydurdum otomatik 11 hafta yapmış  sen yazınca saydım,,, dediğin gibi Nor19 hafife alınacak birşey değil ama merdiven altı pharma kullanıcam x dragon pharma, %100 dolu olmadığını biliyorum bu yüzden kürü 10 hafta yapmak istiyorum,, salonda birkaç arkadaş boldenon testo kullanıyorlar güzel verim almışlar büyük ihtimalle deca da çalışır, tabi küre başladıktan sonra aldığım etkiye göre 9 haftaya da düşebilirim zaten ilk etapta 1 flakon alıcam 5 haftada ilaç kendini belli eder duruma göre devam ederim yada etmem,, 

Evigen derken E vitamini olandan bahsediyorsun sanırım,, 

Tek başına sustanon ödem yapar dedin ilk enjeksiyon temiz geçti bu sabah ağrı falan kalmadı içeride bişey hissetmiyorum, yinede ödem yapma ihtimali var 50 mg deca ile çeşitlendirsem ödem riskini azaltırmı 

İlk giriceğim only sustanon un yanına 50 mg deca eklersem bana bi + - durumu olurmu senin görüşünde 

50mg fikrini çıkarmalısın aklından. Onun yerine evigen e vitamini ekle. Basit düşün. bir karışım oluşturmaya çalışıyorsun. sorun yapan kimyasal karışımda ne kadar az ise sorun ihtimali de o kadar azalır. O yüzden 1ml sustanona 1ml evigen diyorum. 0,5ml de kurtarıyor ama 1ml garanti.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

50mg fikrini çıkarmalısın aklından. Onun yerine evigen e vitamini ekle. Basit düşün. bir karışım oluşturmaya çalışıyorsun. sorun yapan kimyasal karışımda ne kadar az ise sorun ihtimali de o kadar azalır. O yüzden 1ml sustanona 1ml evigen diyorum. 0,5ml de kurtarıyor ama 1ml garanti.

Abi zaten 3 hafta only susta giricem bugün evigen ampul alayım dursun dediğin gibi 0.50 ve 1 ml arası bişeyler ile kombin edip kullanırım teşekkürler iyi günler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 42 dakika önce yazdı:

tüm markalar x dragon mu

Sadece DECA x dragon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.