Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AndrogenicAnwalt

Tren cut

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba.

700mg Tren Ace / 300mg Test Cyp (Vortex) düşünüyorum.

3. Kürüm. Henüz foruma yeniyim ve TRT dozundayım. Dolayısıyla kan değerlerimi burada maalesef içermedim. %14 civarı yağ oranım var, Geçen kış yaptığım Dirty Bulk sayesinde yaklaşık 20kg kütle kazandım, yağ oranının bu denli yükselmesi de cabası.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633
AndrogenicAnwalt, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba.

3. Kürüm. Henüz foruma yeniyim ve TRT dozundayım. Dolayısıyla kan değerlerimi burada maalesef içermedim. %14 civarı yağ oranım var, Geçen kış yaptığım Dirty Bulk sayesinde yaklaşık 20kg kütle kazandım, yağ oranının bu denli yükselmesi de cabası.

Treni 350 ye çek, o kadar trene ihtiyacın yok. Günlük 50 mg tren ace olacak şekilde enjeksiyon yap.

Test cyp i de minimum 2 enjeksiyona böl. Önerim 3 e bölmen. Pazartesi-Çarşamba-Cuma şeklinde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam 750 Acetat gerçekten çok yüksek bir doz ve uzun esterle definasyon yapılmaz diyenlerden değilim ama bu kürde kısa tren uzun testo olmasının sebebi satıcınızın stok sorunu yaşıyor oluşu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
İngiliz Kemal, Şimdi yazdı:

Hocam 750 Acetat gerçekten çok yüksek bir doz ve uzun esterle definasyon yapılmaz diyenlerden değilim ama bu kürde kısa tren uzun testo olmasının sebebi satıcınızın stok sorunu yaşıyor oluşu 

Cypionat cutting içinde kullanılıyor enantat gibi değil . 750 evet çok ben haftalık 150 alıyorum gayet yetiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave, 24 dakika önce yazdı:

Cypionat cutting içinde kullanılıyor enantat gibi değil . 750 evet çok ben haftalık 150 alıyorum gayet yetiyor

Yukarıda da yazdığım gibi uzun esterle definasyon olmaz diyenlerden değilim ama bu kürde cyp olmasının sebebi TF nin stok sorunu yaşıyor olması iki ay önce turinabol superdrol kulandırıyordu insanlara

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
İngiliz Kemal, 14 dakika önce yazdı:

Yukarıda da yazdığım gibi uzun esterle definasyon olmaz diyenlerden değilim ama bu kürde cyp olmasının sebebi TF nin stok sorunu yaşıyor olması iki ay önce turinabol superdrol kulandırıyordu insanlara

Evet ben hiç alışveriş yapmadım ama istediğin ürün olmayınca kısa ya uzun esterini öneriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
AndrogenicAnwalt, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba.

@rastlantisal

üstat boy ve kilo nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

üstat boy ve kilo nedir?

1.83 m 93 kg.

İngiliz Kemal, 5 saat önce yazdı:

Sorduğumda stokta olduğu cevabını almıştım. Fakat propionat dozajlamak ile uğraşmak istemedim. Zira low test-high tren kürlerinde minimum TRT veya Cruise dozu önerilir. (Yanlış biliyorsam lütfen düzeltiniz)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
AndrogenicAnwalt, 19 dakika önce yazdı:

1.83 m 93 kg.

Sorduğumda stokta olduğu cevabını almıştım. Fakat propionat dozajlamak ile uğraşmak istemedim. Zira low test-high tren kürlerinde minimum TRT veya Cruise dozu önerilir. (Yanlış biliyorsam lütfen düzeltiniz)

Güncel sahip olduğun kas kütlesini korumak/artırmak/görüntüsünü daha iyi hale getirmek için o kadar trenbolon kullanmaya gerek yok. Ben de low test high tren den iyi verim alan biriyim, testo 200-250 mg civarı, tren 300-700 mg arası kullanılıyor genelde. Bazıları haftalık 1 gr kadar trenbolon kullanıyor ama o kadar uçmaya gerek yok :D Tren ace de enjeksiyonları günlük tut, tren öksürüğü ve enjeksiyon sıklığıyla uğraşmak istemiyorum diyorsan da tren enanthate ya da parabolan ile devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 6 saat önce yazdı:

Test cyp i de minimum 2 enjeksiyona böl. Önerim 3 e bölmen. Pazartesi-Çarşamba-Cuma şeklinde

Kan değerini stabil tutmak için mi?

hectordoyle, 32 dakika önce yazdı:

Güncel sahip olduğun kas kütlesini korumak/artırmak/görüntüsünü daha iyi hale getirmek için o kadar trenbolon kullanmaya gerek yok. Ben de low test high tren den iyi verim alan biriyim

Akıllıca birşey mi bilmiyorum. Ancak kürün ortasında (takribi 8-10 hafta) aynı trenbolon dozajı ile Bulk'a dönmeyi ve araya EQ fırlatmayı düşünüyorum. Trenbolon kullanımım bir 16-18 haftayı bulacak, sonrasında kesip orta-yüksek dozaj EQ'ya devam edeceğim.

hectordoyle, 32 dakika önce yazdı:

en de low test high tren den iyi verim alan biriyim, testo 200-250 mg civarı, tren 300-700 mg arası kullanılıyor genelde.

Oranın şaşmaması için 525 mg Tren, 300 mg Test nasıl olur sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
AndrogenicAnwalt, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba.

@rastlantisal

Hocam trt dozunda kaç mg testosteron alıyorsun ve enanth mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Hocam trt dozunda kaç mg testosteron alıyorsun ve enanth mı

125 mg enanthate haftalık 2 kere. Total testosteron seviyemi 1300 ng/dl seviyesinin az üstüne çıkartıyor, çok minik bir cruise diyebilirsiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240

Trenbolone etki ve yan etki olarak hafife alınmayacak, tehlikeli sınıfında bir ilaçtır. Kesime gitmeden önce büyük başlara vurulur ki tartıda ağır gelsin diye. Amerika da artık etrafa ağır metal kirliliği yaratıyor babında tepkiler var. 

Üstelik trenle gelen görüntü çok hızlı geri gidiyor. Bir müsabaka öncesinde değil isen, kullanmamanı tavsiye ederim. 

Ayrıca tren ile gelen öfkenin kontrolü de kolay değildir. Sosyal hayatını etkileyebilir. İnsanlar seni "ya trende normal alttan alalım" diye idare etmez.

Bu ve şuan aklıma gelmeyen bir çok nedeni baz alırsan bırak 700ü, 300mg'ı geçmemelisin bence.

Keza bende trene gireceğim ve haftalık 250mg doz ile gireceğim. Yıllardır spor yapıyorum. Artık dip form görüp önümüzdeki seneyi ona göre planlayacağım. Başta ailem olmak üzere yakın çevremi anormal öfke durumum için uyardım. Uyarmak dediğim beni idare edin diye değil kürde olduğumu hatırlatın ki sakinleşeyim diye. :)

Senin kilonda biri için 300mg gayet kafi ölçü.

AndrogenicAnwalt, 7 saat önce yazdı:

125 mg enanthate haftalık 2 kere. Total testosteron seviyemi 1300 ng/dl seviyesinin az üstüne çıkartıyor, çok minik bir cruise diyebilirsiniz :)

Bu TRT değil. Bu kür :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.240
ArdaK2, 4 dakika önce yazdı:

@rastlantisal neden hocam 125mg çok düşük bir doz değil mi 

Haftada 2 kere 125mg, 250mg ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

@rastlantisal neden hocam 125mg çok düşük bir doz değil mi 

Haftada ortalama 50 mg testo üreten vücuduna sence az mı dostum. Bunun yapılmasının amacı vücudu natural testo seviyesinin en üstünde tutup vücudu dinlendirip reseptörlerini geri açmak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Trenbolone etki ve yan etki olarak hafife alınmayacak, tehlikeli sınıfında bir ilaçtır. Kesime gitmeden önce büyük başlara vurulur ki tartıda ağır gelsin diye. Amerika da artık etrafa ağır metal kirliliği yaratıyor babında tepkiler var.

Efenim duymuştum, ancak onun sebebinin Fina'dan çok DDT ve türevi zirai ilaçlar olduğu söyleniyor.

Üstelik trenle gelen görüntü çok hızlı geri gidiyor. Bir müsabaka öncesinde değil isen, kullanmamanı tavsiye ederim. 

Tren ile gelen görüntüyü değil, de novo lipogenesis yani Tren'in yağ yakıcı özelliğini kullanmak istiyorum. Östrojenimi de düşük seviyede tutacağım.

Keza bende trene gireceğim ve haftalık 250mg doz ile gireceğim. Yıllardır spor yapıyorum. Artık dip form görüp önümüzdeki seneyi ona göre planlayacağım. Başta ailem olmak üzere yakın çevremi anormal öfke durumum için uyardım. Uyarmak dediğim beni idare edin diye değil kürde olduğumu hatırlatın ki sakinleşeyim diye. :)

Ayrıca tren ile gelen öfkenin kontrolü de kolay değildir. Sosyal hayatını etkileyebilir. İnsanlar seni "ya trende normal alttan alalım" diye idare etmez.

350 MG tren (ZPHC) ile deneyimim var. Öfkemi gayet iyi idare edebiliyorum. Paranoya ve anksiyete sadece beni biraz imtina etmeye itiyor. Mesleğim itibariyle bu idare etmesi zor olacak.

Üstadım 700 mg aşırı bir doz olduğunun farkındayım. Dolayısıyla 75 mg ED ile 525 mg kullanma kararı aldım. Efendim sizce yerinde midir?

Bu TRT değil. Bu kür

Kan testosteron seviyemi 1.3'ün ufak bir fark ile üzerine çıkıyor. 250 yerine 225 mg yapsam aslında benim için bir TRT dozu olacaktır. Sadece 0.1 ml sıvıyla dozajlama yapmak istemiyorum.

Değerli yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

tarihinde AndrogenicAnwalt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
AndrogenicAnwalt, 16 saat önce yazdı:

Kan değerini stabil tutmak için mi?

Akıllıca birşey mi bilmiyorum. Ancak kürün ortasında (takribi 8-10 hafta) aynı trenbolon dozajı ile Bulk'a dönmeyi ve araya EQ fırlatmayı düşünüyorum. Trenbolon kullanımım bir 16-18 haftayı bulacak, sonrasında kesip orta-yüksek dozaj EQ'ya devam edeceğim.

Oranın şaşmaması için 525 mg Tren, 300 mg Test nasıl olur sizce?

1.Estradiol ve DHT yi daha düşük tutabilmek için. Düşük ve sık enjeksiyonlarda aromatizasyon sonucu oluşan estradiol miktarı daha az, böylelikle östrojenik yan etkiden kurtulmak daha kolay oluyor. 

2. 8 haftada trenbolon ile güzel form tutarsın, araya da EQ ekleyip devam edebilirsin tabi neden olmasın. 

3. Günlük 75 mg şeklinde ise evet olur, zira ester kısa olduğu için ve enjeksiyonlar günlük olacağı için 75 mg trenbolonu kanda stabil tutabilirsin. Haftaya vurduğumuzda mg olarak çok fazla kullanıyormuşuz gibi görünüyor ancak önemli olan trenbolonun  kanda stabil seviyelerde olması (tüm ilaçlar için geçerli).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

1.Estradiol ve DHT yi daha düşük tutabilmek için. Düşük ve sık enjeksiyonlarda aromatizasyon sonucu oluşan estradiol miktarı daha az, böylelikle östrojenik yan etkiden kurtulmak daha kolay oluyor.

Vücudum kolay aromatize oluyor. İş düzenim yüzünden sık sık enjeksiyon yapamıyordum lakin ileriki haftalarda daha müsait olacağım. Tavsiyenize uyacağım, teşekkür ederim.

hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

2. 8 haftada trenbolon ile güzel form tutarsın, araya da EQ ekleyip devam edebilirsin tabi neden olmasın.

Trenbolon'u dayanabildiğim kadar uzun tutmayı planlıyorum. EQ'ya kürümün 4. haftasında başlamayı düşünüyorum. EQ dozajım haftada 900 MG olacak. Trenbolon'un son enjeksiyon tarihinden sonra da Testosteron dozajını da 600-900 bandına çekip arada PCT veya TRT olmadan Bulk kürüne girmeyi planlıyorum.

(Aptalca ve sağlıksız olabilir, ancak TRT'mi yaz dönemlerinde yapmayı tercih ediyorum, zira yaz dönemlerim çok meşgul geçiyor)

tarihinde AndrogenicAnwalt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
AndrogenicAnwalt, 7 saat önce yazdı:

Kan testosteron seviyemi 1.3'ün ufak bir fark ile üzerine çıkıyor. 250 yerine 225 mg yapsam aslında benim için bir TRT dozu olacaktır. Sadece 0.1 ml sıvıyla dozajlama yapmak istemiyorum.

Değerli yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

TRT doz testosteron seviyesini en üst seviyede tutmak değil ki hocam. 12-15 günde bir 200-250 mg ne varsa elinde yapar geçersin atla deve değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
AndrogenicAnwalt, 1 saat önce yazdı:

Vücudum kolay aromatize oluyor. İş düzenim yüzünden sık sık enjeksiyon yapamıyordum lakin ileriki haftalarda daha müsait olacağım. Tavsiyenize uyacağım, teşekkür ederim.

Trenbolon'u dayanabildiğim kadar uzun tutmayı planlıyorum. EQ'ya kürümün 4. haftasında başlamayı düşünüyorum. EQ dozajım haftada 900 MG olacak. Trenbolon'un son enjeksiyon tarihinden sonra da Testosteron dozajını da 600-900 bandına çekip arada PCT veya TRT olmadan Bulk kürüne girmeyi planlıyorum.

(Aptalca ve sağlıksız olabilir, ancak TRT'mi yaz dönemlerinde yapmayı tercih ediyorum, zira yaz dönemlerim çok meşgul geçiyor)

İnsan vücudu gerçekten çok ilginç. X kişisi 24 haftalık tren kürü yaptıktan sonra normal bir PCT protokolüyle tekrardan HPTA döngüsünü eski haline getirebilirken Y kişisi 8 haftalık only testo küründen sonra PCT yaptığında FSH ve LH hormonları hemen açılmıyor. Belli ilaç ve mg ları kendi üzerinde deneyip ona göre yol çizdiysen ve ciddi yan etkiler görmüyorsan bizim pek bir şey dememize gerek kalmıyor ancak güvenli bir şekilde gitmek bu işi uzun vadede yapmak isteyen biri için şart.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.