Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

X dragon pharma izmir imalat olabilir

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar bugün salonda bir ürün gördüm Tayland malı X dragon pharma 10ml cam flakon ların içinde,, enantath,, Bolde,, deca renkleri sarımtırak tı hemen hemen aynıydı çok küçük ton farkları vardı trenbolon ise normal koyu rengindeydi deca fiyatı 400tl ,, daha önce salonda duymuştum kür yapanların çoğu bu markayı kullanıyormuş form olarak güzeller,, bu markayı sizler ile paylaşmak istedim daha önce gören duyan varmı,, forumda baktım Black dragon olarak var 

Screenshot_20220928-142215_Chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
mcanmeco, 28.09.2022 - 14:35 yazdı:

Merhabalar bugün salonda bir ürün gördüm Tayland malı X dragon pharma 10ml cam flakon ların içinde,, enantath,, Bolde,, deca renkleri sarımtırak tı hemen hemen aynıydı çok küçük ton farkları vardı trenbolon ise normal koyu rengindeydi deca fiyatı 400tl ,, daha önce salonda duymuştum kür yapanların çoğu bu markayı kullanıyormuş form olarak güzeller,, bu markayı sizler ile paylaşmak istedim daha önce gören duyan varmı,, forumda baktım Black dragon olarak var 

Black dragon pharma hakkında biraz araştırma yaptım ve İnternet siteleri aynı gibi duruyor, belkide aynı ekip olabilir, ikiside uzak doğu ürünleri Tayland ve Malezya kanka ülkeler,, Black dragon lar hakkında forumda güzel yorumlar var,,

X dragon  hakkında yorumlarınızı bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bu ürünü yeni duydum ama şuan piyasada gezen androchem labs hakkında yabancı bir forumda övgü dolu yorumlar gördüm fakat bu yorumlar 1 ila 4 yıl önceye ait.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, Şimdi yazdı:

bu ürünü yeni duydum ama şuan piyasada gezen androchem labs hakkında yabancı bir forumda övgü dolu yorumlar gördüm fakat bu yorumlar 1 ila 4 yıl önceye ait.

Yabancı forumlarda bahsedilen androchem ile TÜRKİYE deki androchem aynı değildir diye düşünüyorum, bence bizim kimyager ler yurt dışındaki eski ve güzel markaları TÜRKİYE de taklit edip bizlere satıyorlar, androchem ve x dragon da bu şekilde piyasada geziyor olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mcanmeco, 12 dakika önce yazdı:

Yabancı forumlarda bahsedilen androchem ile TÜRKİYE deki androchem aynı değildir diye düşünüyorum, bence bizim kimyager ler yurt dışındaki eski ve güzel markaları TÜRKİYE de taklit edip bizlere satıyorlar, androchem ve x dragon da bu şekilde piyasada geziyor olabilir 

Androchem orjinal satan var . Ama çoğu taklid

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
PowerWave, 10 dakika önce yazdı:

Androchem orjinal satan var . Ama çoğu taklid

YouTube deki F. K.C deki androchem orjinalmi bilgin varmı hocam,, şuan sadece F. K. C de satıyor sanırım androchem i aynı kişide zphc, SP, Balkan falan hepsi var ama abdrochem ile aralarında %60 fiyat farkı var tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mcanmeco, 6 dakika önce yazdı:

YouTube deki F. K.C deki androchem orjinalmi bilgin varmı hocam,, şuan sadece F. K. C de satıyor sanırım androchem i aynı kişide zphc, SP, Balkan falan hepsi var ama abdrochem ile aralarında %60 fiyat farkı var tabi 

Benim de merak ettiğim soru bu. Bir kişi yok mu abi FK'dan androchem alan :D / Tahminimce %50 doludur gibi geliyor, rimo kullansam 200mg 4 hafta 560 tl. Andro bolde kullansam 10 hafta 560 tl yapıyor :D 300 mg dan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141

androchemin kendi sitesinde testo e 30pound fiyatı var ona göre sahte olup olmadığını anlayabiliriz ve kutuları sanki farklı gibi

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

androchem en az 5 satıcının daha portföyünde var bana kalırsa yerli  çakma ürün dolar satışı ile orjinal görüntüsü yaratmaya çalışılmış bir ürün kullanmadım kullanmam sadece 100 e yakın kişiden ürün için fiyat bilgisi almışımdır. Ürün fiyatları ve satıcı portföyü analizime göre söylüyorum sağlıklı sporlar.

Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

androchemin kendi sitesinde testo e 30pound fiyatı var ona göre sahte olup olmadığını anlayabiliriz ve kutuları sanki farklı gibi

mantıken 30 pound türkiyeye getirebilecek toplu alabilecek gücün var %20 iskonto aldın 24 pound tr ye soktun nakliye gümrük ürün başı 30-35 pound bu kadar uğraştın ilk tedarikçisin min %50 marj koydun 50 pound ortalama 1000tl ki çoğu tedarikçi %50 için bu işi yapmaz . Satan kişi kim yarışmacı tr ye ürün sokabilecek güce sahip mi bilemem vs vs hepsi çakma bana kalırsa aslında 400tlye aldığın ilacı 4000 tl ye alıyorsun .... %10 doluysa öp başına koy vücuduna sok kumar oyna ürünleri başka bir şey değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Benim de merak ettiğim soru bu. Bir kişi yok mu abi FK'dan androchem alan :D / Tahminimce %50 doludur gibi geliyor, rimo kullansam 200mg 4 hafta 560 tl. Andro bolde kullansam 10 hafta 560 tl yapıyor :D 300 mg dan.

Kaç defa yazdım ben aldım, ilk defa stereoid aldığım için kıyaslama yapamıyorum diğer markalar ile 4. Haftadayım 250mg testosteron 45mg dianabol kullanıyorum gücüm arttı kilom 80.4 den 86.2 ye çıktı aynı zamanda koçluk alıyorum f.k dan beslenmeme de dikkat ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Valhallaxd, 5 saat önce yazdı:

F. K. C  adlı satıcıdan aldığım fiyatlar Androchem marka DECA fiyatı 29$__ zphc ve spectrum marka DECA 50$ 

Kendi orjinal sitelerinde daha pahalı lar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mcanmeco, 51 dakika önce yazdı:

F. K. C  adlı satıcıdan aldığım fiyatlar Androchem marka DECA fiyatı 29$__ zphc ve spectrum marka DECA 50$ 

Kendi orjinal sitelerinde daha pahalı lar

Hocam zphc zaten ele ayağa düşmüş durumda 200 tl ye white tiger satan tüm (avrupalı :)) tedarikçi arkadaşlarımız zphc pazarlamaya başladı bana kalırsa hepsi çakma asla dokunulmaması gerek. Piyasa tamamen kim kime millet uyanana kadar ne kitlerse... yaz eur yaz usd aa avrupa malı, liste bir geliyor testo e 45$ tren 45$ alla alla diyorum bir sıkıntı olması lazım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Hocam zphc zaten ele ayağa düşmüş durumda 200 tl ye white tiger satan tüm (avrupalı :)) tedarikçi arkadaşlarımız zphc pazarlamaya başladı bana kalırsa hepsi çakma asla dokunulmaması gerek. Piyasa tamamen kim kime millet uyanana kadar ne kitlerse... yaz eur yaz usd aa avrupa malı, liste bir geliyor testo e 45$ tren 45$ alla alla diyorum bir sıkıntı olması lazım...

Bence ürünlerin kimden alındığı fark ediyor, forumda zphc ile tren kürü yapanlar çok memnun lar,, tamam dediğin gibi saçma sapan sapan markaları satanlar şimdi zphc satıyor facede falan görüyorum paylaşımları, dediğim gibi güvenilir satıcı önemli çünkü zphc gibi rağbet gören bir markanın dolusu boşu kesinlikle vardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141

Zphcmedicine uzantili siteyi yazan butun kutular sahte zphc.com sitesinden kodu giriyorsun anliyorsun sahte olup olmadigini cunku zphcnin sitesi turk yapimi degil :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Valhallaxd, 7 saat önce yazdı:

Zphcmedicine uzantili siteyi yazan butun kutular sahte zphc.com sitesinden kodu giriyorsun anliyorsun sahte olup olmadigini cunku zphcnin sitesi turk yapimi degil :)

Hocam çoğu markada check var, hatta merdiven pharma lar da bile var, check kodu sorgulama da çıkıyor ürünün karşılığı konu başlığı olan X dragon pharma bile check kodu yapmış İnternet sitesi var,,, ama senin dediğin gibi zphc de iki farklı site var birisi gerçekten çok iyi güzel tasarlanmış uzantı olarak. Com olan gerçek fakat şöyle bir durum var,, satıcıya şunu dediğimiz zaman = bana yollıycak olduğun ürünü check edicem  bana check kodunu kazıyarak verirmisin, Satıcının verdiği cevap kesinlikle olmaz check kodunu koplayama yapıyorlar deniliyor,, yani ben satıcıdan ürün almak istediğimde  bana ürünü satın aldıktan sonra com uzantılı siteden check edebilriisn diyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Zphc denilen marka çalışıyor diyorlar burda ama ben hiç kullanmadım açıkçası fiyatları da Balkan ve SP’den assağı değil.Ben olsam Balkan ve SP den şaşmam onu da nerden alabileceğinizi zaten biliyorsunuz :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Zphc denilen marka çalışıyor diyorlar burda ama ben hiç kullanmadım açıkçası fiyatları da Balkan ve SP’den assağı değil.Ben olsam Balkan ve SP den şaşmam onu da nerden alabileceğinizi zaten biliyorsunuz :) 

Aynı yada yakın fiyat aralığında ise zaten balkan dururken başka marka aramak bana garip geliyor. Makul değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

B. hoca balkan ve sp desteği veriyor mu? Destek ürünleri listesi vs varmı , arayıp rahatsız etmek istemiyorum (alacağım zaman aramak daha mantıklı geliyor)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

B. hoca balkan ve sp desteği veriyor mu? Destek ürünleri listesi vs varmı , arayıp rahatsız etmek istemiyorum (alacağım zaman aramak daha mantıklı geliyor)

Balkan ve SP desteği veriyor evet ama liste olarak göndermiyor, WP den arayıp tek tek fiyat sorman Lazım, daha önceleri birkaç sefer konuştum sadece WP aramalara cevap veriyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.