Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

12hafta only testo

Önerilen İletiler

Jacop    60

İlk kürümde 6 hafta 250 6 hafta 500 olacak şekilde iran testo kullanmayı düşünüyordum fakat ilacı alacagım kişi yanına ondan almasam bile anabolik eklememi önerdi.Amacım hızlı bir büyüme değil kür bittikten sonra elimde beni tatmin edecek bir kütle kalsın istiyorum bunun icin only testo yetersiz midir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    840
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

İlk kürümde 6 hafta 250 6 hafta 500 olacak şekilde iran testo kullanmayı düşünüyordum fakat ilacı alacagım kişi yanına ondan almasam bile anabolik eklememi önerdi.Amacım hızlı bir büyüme değil kür bittikten sonra elimde beni tatmin edecek bir kütle kalsın istiyorum bunun icin only testo yetersiz midir 

Only testosteronda başlayabilirsiniz ilk kürler her zaman en güzel olandır satıcınız hangi ilacı tavsiye ediyor testosteron yanında?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Only testosteronda başlayabilirsiniz ilk kürler her zaman en güzel olandır satıcınız hangi ilacı tavsiye ediyor testosteron yanında?

Bolde önerdi ama araştırdıgım kadarıyla boldenone psikolojik olarak zorlayan bir ilaç anabolik eklersen rimobolon kullanmayı düşünüyorum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

psikolojik olarak testo da etkiliyor onu da mı çıkartacaksın ? 

Pilavıda ... yiyebilirsiniz ikisi aynı şey mi ?

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Jacop, 2 saat önce yazdı:

Pilavıda .... yiyebilirsiniz ikisi aynı şey mi ?

Cevap olarak güzel bir örnek olmamış.

Boldenon psikolojik olaram etkilemez aksine, testosteron daha ünlüdür bu konuda. Dolayısıyla arkadaş haklı, işin psikolojik tarafına hazırlıklı ve bilincinde olarak küre girmeniz daha iyi olur.

Boldenon sivilce ve kırmızı kan hücrelerini arttırdığından tansiyon problemi yapar genel olarak.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

Senin asıl psikolojini etkileyen zaten testosteron olucak. Sende olanın fazlasını alacaksın. Bu sende yüksek özgüven sinir gibi durumlar yaşatabilir. Ama diğer kullanıcakların senin protein sentezini arttırmaya yarayan şeyler direk ruh halini etkileyen şeyler değil.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bu başlıkta yaşadığımız yan etkileri bulabilirsin. Kendin bakarak karar vermelisin.

Boy, kilo, yaş, spor ve sağlık geçmişi nedir?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143

dostum şimdiden bu şekilde bir üslup kullanıyorsan küre girdiğin zamanki halin bambaşka olacaktır. Başarılar dilerim şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Kürden önce psikolojik durumun ve içinde bulunduğun çevre koşulları (aile, okul, iş, kız arkadaş vs.) uygun değilse küre başlamanı önermem. Aynı hatayı yaptım ve kürüm istediğim gibi verimli geçmedi, ilaçlarım orijinal olmasına rağmen. 

Only testo 12 hafta ilk kür için tam ayarında, dozaj olarak 300-500 mg arası kullanabilirsin. 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Valhallaxd, 58 dakika önce yazdı:

dostum şimdiden bu şekilde bir üslup kullanıyorsan küre girdiğin zamanki halin bambaşka olacaktır. Başarılar dilerim şimdiden

Hocam dalga geçer gibi soru sormuşsun bilgi alma konusunda kime danışsam saçma alaycı bi tavıra bürünüyor sana patlamış oldum kusura bakma

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Jacop, 41 dakika önce yazdı:

Hocam dalga geçer gibi soru sormuşsun bilgi alma konusunda kime danışsam saçma alaycı bi tavıra bürünüyor sana patlamış oldum kusura bakma

Buradaki arkadaşlar hep senin iyiliğini düşünerek yazacaktır aklında kuşku olmasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Korkmaz    7

Bende only testo düşünüyorum .Kür devam ediyor sanırım etkileri nasıl ödem, kilo artışı ve idmanlarda fark oldu mu ? Teşekkürler @Jacop

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Korkmaz, 2 dakika önce yazdı:

Bende only testo düşünüyorum .Kür devam ediyor sanırım etkileri nasıl ödem, kilo artışı ve idmanlarda fark oldu mu ? Teşekkürler @Jacop

Sakatlıktan sonra 69 kiloda başladım şuan 82 kilo üzerindeyim geçmişim olması ve çok disiplinli beslenmem büyümemde ilaçtan daha çok etki gösterdi.Antrenmanlarım çok verimli geçiyor kendimi denemeyi çok seviyorum ilacın verdiği özgüvenle sürekli ağırlık arttırarak ilerliyorum ilaca başladığımdan beri idman kaçırmadım günde 450 pirinç 150 rice cream 300 pişmiş tavuk tüketiyorum.İlk kür için kesinlikle only testo tercih edilebilir düzenini sağlarsan takviyelerini alırsan bendende fazla verim alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Only testo yapıyorsan 16-20 hafta yapmanı tavsiye ederim. Daha 10. Haftadan sonra yeni yeni farkı hissetmeye başlıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
desperado, 2 dakika önce yazdı:

Only testo yapıyorsan 16-20 hafta yapmanı tavsiye ederim. Daha 10. Haftadan sonra yeni yeni farkı hissetmeye başlıyorsun.

10.haftaya gelmeden hedefimin üzerine çıktım.Kürümü 16 haftaya uzattım konu eski.teşekkürler

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jogabonito    0
Jacop, 22.11.2022 - 22:57 yazdı:

10.haftaya gelmeden hedefimin üzerine çıktım.Kürümü 16 haftaya uzattım konu eski.teşekkürler

Kürden sonra ne kadar kayıp oldu hocam? Ve pct nasıl yaptınız? bilgim yok bu konuda pek. kusura bakmayın cahilce bir şey yazdıysam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
jogabonito, 25 dakika önce yazdı:

Kürden sonra ne kadar kayıp oldu hocam? Ve pct nasıl yaptınız? bilgim yok bu konuda pek. kusura bakmayın cahilce bir şey yazdıysam. 

Kürüm henüz devam ediyor dostum.

Kayıplar için sabit bir oran yok tamamen senin beslenmene disiplinine bağlı olarak değişiyor.

Pct kan değerlerine bakıldıktan belirlenen şekilde yapılır sabit bir pct protokolü uygulamak kişide kötü etkiler bırakabilir

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.