Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Dolu ilaç

Önerilen İletiler

hectordoyle    637
Vural2, 44 dakika önce yazdı:

Bu foruma girerseniz bir sürü ilacım çalışıyor mu ? Enjeksiyon sonrası böyle oldu.4 aydır kilom ve görüntüm aynı gibi konuları görürsünüz. @rastlantisalabimle bu forumda tanıştık ikimizde epey bir zaman geçirdik burda.Bence dediklerimizi göz ardı etmemelisiniz.Benim de sahte ilaçlardan çok canım yandı.Eve kendimi zor attım,ateşten,ödemden yürüyemedim.İstediği kadar dolu olsun bunları yaşadıktan sonra nasıl idman atıp büyeyeceğiz :( 

Ne ara o kadar zaman geçti be :D Daha dün gibi hatırlıyom valla

Ilaç konusunda da az bir şey araştırma yaparsanız kaliteli ilaç alıp kullanabilirsiniz. Hiç olmazsa da onurumla sustanon rimobolan kürü yapıp devam ederim hiç sorun olmaz. Bildiğim yoğurdu bilmediğim ayrana değişmek gibi bir hevesim yok :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fert    75
Vural2, 18 saat önce yazdı:

Bu foruma girerseniz bir sürü ilacım çalışıyor mu ? Enjeksiyon sonrası böyle oldu.4 aydır kilom ve görüntüm aynı gibi konuları görürsünüz. @rastlantisalabimle bu forumda tanıştık ikimizde epey bir zaman geçirdik burda.Bence dediklerimizi göz ardı etmemelisiniz.Benim de sahte ilaçlardan çok canım yandı.Eve kendimi zor attım,ateşten,ödemden yürüyemedim.İstediği kadar dolu olsun bunları yaşadıktan sonra nasıl idman atıp büyeyeceğiz :( 

Şuan hangi marka ürünleri kullanıyorsun özel değilse?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
fert, 5 saat önce yazdı:

Şuan hangi marka ürünleri kullanıyorsun özel değilse?

Beni bu forumda tanıyan herkes bilir.Çoğu şeyi burdan öğrendim her şeyimi de buraya açık açık yazıyorum.Şu an ben de marka araştırması yapıyorum.Proton ya da optimum kullanmayı düşünüyorum.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    833
Vural2, 14 dakika önce yazdı:

Beni bu forumda tanıyan herkes bilir.Çoğu şeyi burdan öğrendim her şeyimi de buraya açık açık yazıyorum.Şu an ben de marka araştırması yapıyorum.Proton ya da optimum kullanmayı düşünüyorum.

Şu formuna şu iki markayla özellikle optimum ile yazık etme dostum optimumun ne olduğunu en saf kullanıcı bilir senin gibi işini bilen biri nasıl olur tercih eder veya tercih etmeyi düşünür akıl alır gibi değil. :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Vural2, 29.09.2022 - 20:36 yazdı:

Şuan proton trene geçtim her vurduğumda 1 2 dakka nefes alamıyorum ağzıma da ilaç tadı geliyor. Daha 2. Haftasındayım. Bakalım bi 5 hafta vurayım burdan deneyim paylaşırım.

Screenshot_20220930-031347_Gallery.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
forbit, 9 saat önce yazdı:

Şu formuna şu iki markayla özellikle optimum ile yazık etme dostum optimumun ne olduğunu en saf kullanıcı bilir senin gibi işini bilen biri nasıl olur tercih eder veya tercih etmeyi düşünür akıl alır gibi değil. :( 

Şu aralar ele düştüğünü biliyorum abi.Piyasada her fiyat listesinde var.Sp fiyatlarına yetişilmez olmuş :( Güvendigim beni yarışa hazırlayacak abimden temin edecegim.Ondan sorun olacagını sanmıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

andro için fiyatları ben şu şekilde ilk elden aldım. 

bolde + testı e + danabol kürüne gireceğim.

testo p 21 $ 100mg

testo c 21 $ 250 mg

testo e 21 $ 250 mg

bolde 25 $ 300 mg

deca 25 $ 200 mg

npp 25 $ 100 mg

tren a $ 32 $ 100 mg 

masteron $ 31 $ 100 mg

tren e 34 $ 200 mg

stanazol 18 $ 20 mg

danabol 19 $ 15 mg

turinabol 24 $ 10 mg

oxsandralon 26 $ 90 tab. 10 mg

eğer almak isteyen olursa irtibat numarası iletirim. diğer satıcılara göre bence fiyatlar güzel. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
ozkanlarinkemal, 8 dakika önce yazdı:

andro için fiyatları ben şu şekilde ilk elden aldım. 

bolde + testı e + danabol kürüne gireceğim.

testo p 21 $ 100mg

testo c 21 $ 250 mg

testo e 21 $ 250 mg

bolde 25 $ 300 mg

deca 25 $ 200 mg

npp 25 $ 100 mg

tren a $ 32 $ 100 mg 

masteron $ 31 $ 100 mg

tren e 34 $ 200 mg

stanazol 18 $ 20 mg

danabol 19 $ 15 mg

turinabol 24 $ 10 mg

oxsandralon 26 $ 90 tab. 10 mg

eğer almak isteyen olursa irtibat numarası iletirim. diğer satıcılara göre bence fiyatlar güzel. 

F.K  kişisinde totalde 3 marka var. 

Finex pharma , Zphc ve Androchem.

Kendiside bire bir olarak zphc öneriyor  , evet biraz günümüz şartlarında pahalı ama geri dönüşler gayet iyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
fert, 30.09.2022 - 03:14 yazdı:

Şuan proton trene geçtim her vurduğumda 1 2 dakka nefes alamıyorum ağzıma da ilaç tadı geliyor. Daha 2. Haftasındayım. Bakalım bi 5 hafta vurayım burdan deneyim paylaşırım.

bu semptonlar ilacın çalıştığını gösteren şeyler değil git zeytin yağı çek sonra aynı şekilde vur kas içi kılcaldamarlar vasıtasıyla ila. solunum yollarının merkezi olan ak ciğerlere ulaşır ve bronşlara kadar gider bu da acılı ve kısa sürede dinmesi güç öksürüğe neden olur ilaç tadının gelmesinin ana sebebide bu anlattığım doğrultusunda olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

banada satıcım optimum önerdi. Sanırım yeni üretim yapmaya başlamışlar, tekrar piyasaya giriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
fert, 30.09.2022 - 03:14 yazdı:

proton orjinalse güzel diye duymuştum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

bu semptonlar ilacın çalıştığını gösteren şeyler değil git zeytin yağı çek sonra aynı şekilde vur kas içi kılcaldamarlar vasıtasıyla ila. solunum yollarının merkezi olan ak ciğerlere ulaşır ve bronşlara kadar gider bu da acılı ve kısa sürede dinmesi güç öksürüğe neden olur ilaç tadının gelmesinin ana sebebide bu anlattığım doğrultusunda olur.

Haklısın zaten 4 cc kaldı şimdiye kadar bi etkisini göremedim açıkçası zphc vururken asla öksürük yoktu ama her türlü etkiyi gösteriyordu. Bundan sonra zphc ve doğrudan üretenini tanıdığım dışında bi marka almıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

banada satıcım optimum önerdi. Sanırım yeni üretim yapmaya başlamışlar, tekrar piyasaya giriyor.

uzak durulması gereken büyük markalardan :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Vural2, 28.09.2022 - 02:29 yazdı:

Fiyat bandı nedir? Ordan dolu boş denenebilir.

Fiyat anlayışınız anlamıyorum çok kişin Ağzın da dolanıyor fiyat yüksekse dolu mu oluyor satıcı istese yüksek fiyattan da verebilir 250 liralık ürünü istese 500 lirada der sen fazladan para bayılmak istiyorsan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Tr3n, 8 saat önce yazdı:

Fiyat anlayışınız anlamıyorum çok kişin Ağzın da dolanıyor fiyat yüksekse dolu mu oluyor satıcı istese yüksek fiyattan da verebilir 250 liralık ürünü istese 500 lirada der sen fazladan para bayılmak istiyorsan 

Doğru bir düşünce fakat 400 tl altına anabolizan almayı beklemek de fazla optimistlik olur :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardafurkan    11
gokalaf, 27.09.2022 - 22:36 yazdı:

Arkadaşlar son zamanlarda kullanıp verim aldığınız bilindik markalar neler? Örnek androchem labs kullanan oldu mu? F.K dan almayı düşünüyorum boldeyi

F.K dan androchem testo e almıştım (haftada 500mg kullandım), ödem yapıyordu , kan testi verdiğimde 1500+ çıkmıştı ama belki 1600 ; belki 10 bin o yüzden kesin bir şey söylemeyeceğim ama ciddi ödem yapıyordu 

image.jpg

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
ardafurkan, 23 saat önce yazdı:

F.K dan androchem testo e almıştım (haftada 500mg kullandım), ödem yapıyordu , kan testi verdiğimde 1500+ çıkmıştı ama belki 1600 ; belki 10 bin o yüzden kesin bir şey söylemeyeceğim ama ciddi ödem yapıyordu 

image.jpg

image.jpg

Kim bu F.K nasıl ulaşabilirim tanımıyorum etmiyorum bulamadım anlamadım. Forum kurallarına uyumlu bir şekilde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
STALOB, 28.09.2022 - 08:36 yazdı:

daha önceden tl ile satıyodu şimdi dolara döndürmüş.

testo 26 dolar

bolde 29 dolar

tren 34 dolar

kısaca böyle

Bu fiyatlar son kullanıcı için öylemi ? Şaka gibi .. uzak durun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardafurkan    11
Rota, 6 saat önce yazdı:

Kim bu F.K nasıl ulaşabilirim tanımıyorum etmiyorum bulamadım anlamadım. Forum kurallarına uyumlu bir şekilde...

eskiden adında erkeklik hormonu olan youtuber T T ile arkadaş olan G A ‘ın birkaç videosunda yer alan açık siklet sporcu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Canlar macera aramayın. Eczane ürünlerinden gidin. Aksi durumda çalışan dolu ilacı zor bulursunuz. Sadece bizim forumlarda değil girin bakın yabancı forumlara orada bile merdiven altı markalar için endişeler hep aynı. Bulsanız dahi emin olamazsınız. Geçen sene olması lazım ünlü bir youtuber "hoca"dan alınma primabolon ile only primabolon kürü yapmıştı biri ve testlerinde testosteron 1500+ idi :D

Vücuda hormon almak çılgın ve büyük bir karar. Başın ağrıdı diye ağrı kesici içmek gibi bir şey değil bu. Üzülürsünüz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Canlar macera aramayın. Eczane ürünlerinden gidin. Aksi durumda çalışan dolu ilacı zor bulursunuz. Sadece bizim forumlarda değil girin bakın yabancı forumlara orada bile merdiven altı markalar için endişeler hep aynı. Bulsanız dahi emin olamazsınız. Geçen sene olması lazım ünlü bir youtuber "hoca"dan alınma primabolon ile only primabolon kürü yapmıştı biri ve testlerinde testosteron 1500+ idi :D

Vücuda hormon almak çılgın ve büyük bir karar. Başın ağrıdı diye ağrı kesici içmek gibi bir şey değil bu. Üzülürsünüz.

Bahsettiğin  kişi F.B ise aynen abi ,  ondan ne alıp vurursan vur testo yükseliyor  :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
MajesteBVB, 8 dakika önce yazdı:

Bahsettiğin  kişi F.B ise aynen abi ,  ondan ne alıp vurursan vur testo yükseliyor  :D 

Aynen o :D :D:D

Kendisine söyleyince  başta direniyor. Bilimle konuşunca ad duygusala bağlıyor. Değişik kafalar. :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Aynen o :D :D:D

Kendisine söyleyince  başta direniyor. Bilimle konuşunca ad duygusala bağlıyor. Değişik kafalar. :)

Ahahahah her türlü duyar prim var bunlarda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Novalife pharma gece rüyalarıma girdi bir ara forumda takıla taklıa :D Hatta gittiğim spor salonundaki çöp kutusunda bile bitmiş novalife flakonları vardı.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.