Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Dolu ilaç

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar son zamanlarda kullanıp verim aldığınız bilindik markalar neler? Örnek androchem labs kullanan oldu mu? F.K dan almayı düşünüyorum boldeyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ArdaK2    53
gokalaf, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar son zamanlarda kullanıp verim aldığınız bilindik markalar neler? Örnek androchem labs kullanan oldu mu? F.K dan almayı düşünüyorum boldeyi

Androchem labs testo e. Ve Danabol kullanıyorum güzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

Androchem labs testo e. Ve Danabol kullanıyorum güzel

kimden temin ediyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Fiyat bandı nedir? Ordan dolu boş denenebilir.

daha önceden tl ile satıyodu şimdi dolara döndürmüş.

testo 26 dolar

bolde 29 dolar

tren 34 dolar

kısaca böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

zphc de satıyor kendisi. Zphc ile fiyatlar yarı yarıya neredeyse... Sizin tahminleriniz neler? SP Labs alırım normalde ama şuan sıkışığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 38 dakika önce yazdı:

zphc de satıyor kendisi. Zphc ile fiyatlar yarı yarıya neredeyse... Sizin tahminleriniz neler? SP Labs alırım normalde ama şuan sıkışığım.

Androchem bu aralar çok duyuluyor, benimde deca ihtiyaç var ama fiyatlar çok uçuk güzel markalarda 1 flakon ilaç 80 - 90 dolar,,  bende çok kararsız kaldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

Canlar tabi ki kendinizi en iyi siz bilirsiniz. Bütçenizi, bünyenizi, sağlığınızı vs.

Naçizane bir abi tavsiyesi ya eczane ürünü ile ilerleyin yada gerçekten rüştünü ispatlamış markalar ile ilerleyin. Ki onda bile 40 kere düşünerek.

Müsabaka hedefi olan biri için zaten bütçe sorun olmaz / olmamalı. Bütçe sorun ise müsabakaya girmemeli çünkü büyük masraflar dönüyor orada. Müsabakaya yakın zamanına kadar iyi form yakalayıp su atamadığı için derece alamayan çok sporcu oluyor biliyorsunuz. 

Ha yok eğer hobi için yapıyorsan (bu grupta bende varım) bütçenizin izin verdiği ama çalıştığından kesin emin olduğunuz ürünlerden ilerleyin. Misalen deca + danabole bütçen el vermiyorsa only sustanon git mesela. Veya al iran enhantateyi devam et. Acelemiz mi var canlar? Yavaş olsun ama senin olsun.

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Canlar tabi ki kendinizi en iyi siz bilirsiniz. Bütçenizi, bünyenizi, sağlığınızı vs.

Naçizane bir abi tavsiyesi ya eczane ürünü ile ilerleyin yada gerçekten rüştünü ispatlamış markalar ile ilerleyin. Ki onda bile 40 kere düşünerek.

Müsabaka hedefi olan biri için zaten bütçe sorun olmaz / olmamalı. Bütçe sorun ise müsabakaya girmemeli çünkü büyük masraflar dönüyor orada. Müsabakaya yakın zamanına kadar iyi form yakalayıp su atamadığı için derece alamayan çok sporcu oluyor biliyorsunuz. 

Ha yok eğer hobi için yapıyorsan (bu grupta bende varım) bütçenizin izin verdiği ama çalıştığından kesin emin olduğunuz ürünlerden ilerleyin. Misalen deca + danabole bütçen el vermiyorsa only sustanon git mesela. Veya al iran enhantateyi devam et. Acelemiz mi var canlar? Yavaş olsun ama senin olsun.

Çok haklısın abi ama doların 18 küsur olduğu bu zamanda 1 flakon ilaç 80 - 90 dolar olunca, ben şahsen gözümü karartıp ucuz ürünlere yönelesim geliyor %50 civarı çalışsa yeter diyorum artık,, androchem yada farklı markalar devamlı forum dan takipteyim, DECA sı %50 civarı dolu olan hesaplı bulsam hemen alıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
mcanmeco, 6 dakika önce yazdı:

Çok haklısın abi ama doların 18 küsur olduğu bu zamanda 1 flakon ilaç 80 - 90 dolar olunca, ben şahsen gözümü karartıp ucuz ürünlere yönelesim geliyor %50 civarı çalışsa yeter diyorum artık,, androchem yada farklı markalar devamlı forum dan takipteyim, DECA sı %50 civarı dolu olan hesaplı bulsam hemen alıcam 

Mehmet Can %50 razı isen yine eczane ürününe yönelip yarım doz alsan ya. Kendi başlığımda dediğini denemiş ve bunu belirtmiştim. Tam da deca örneği üstünden :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

5 Haftalık haftada 200 rimo iş görmez diyor çoğu insan. Fiyatı da 700 TL Ediyor. 300 MG 5 Haftalık fiyat 1050 TL.| Eczane fiyatı böyle olunca insan ister istemez underground labs a yöneliyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
gokalaf, 1 dakika önce yazdı:

5 Haftalık haftada 200 rimo iş görmez diyor çoğu insan. Fiyatı da 700 TL Ediyor. 300 MG 5 Haftalık fiyat 1050 TL.| Eczane fiyatı böyle olunca insan ister istemez underground labs a yöneliyor :(

Peki balkan ürünlerine baktınız mı?

Bakın bunu tecrübelerime yaslanarak yazıyorum. Ben de denedim. Çok meşhur bir youtuber "hoca"nın ürünleri ile. Hayal kırıklığı idi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

Sp labs bulabilirsen kullan .. misal ben zphc kullanıyorum memnunum . Full dozaj ama aynı zamanda ham madde kaliteside önemli ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

Para biriktirip almışken orijinal alıp huzurlu olmak mı? Yoksa sırf para az diye ne üdüğü belirsiz şeyleri vücuduna sokup enfeksiyon ve organ yetmezliği disfonksiyon ve hatta ölüme kadar giden risklerle Sağlığınla oynamak mı? 
Çoğunuz ileride ulan ucuz diye böyle yaptık ama bak böbrekten, damardan, karaciğerden vs olduk diye ah vahlanacaksınız. Ben değil lisanslı bir eğitmen olarak 2008den beri gelen tecrübem söylüyor bunları.

Anabolsüz kalır doğal devam ederim yine de orijinalden şaşmam. Koca hayatımda bir kere yarışmacı dostumun Oxygeni hem kendisi kullanıyor hem de kullandırıyor fayda alanlar epey diye övgüsünden denedim sadece onda da 1 enjeksiyonda bağışıklığın içine etti, ateşler ödemler sterilizasyon sıfır, çalışıyo mu çalışıyor ki kullanan var ama kime niyet kime kısmet. 
Afrikada garibanlar çamurlu su içiyor, bakınca o da su kardeşim. Ama bir berrak kaynak suyu değil işte bunu anlayacaksınız zamanla imzamı atarım.

Senin mesajına istinaden sadece sana değil hepinize diyorum bunu kimse kişisel almasın. Tercih kişinindir derim hep :)

Sağlıklı sporlar…

Örnek olarak sustanon bana yaramıyor. 500 mg sustanon ile güç ve kilo kaybediyorum enantat'a göre. Mecburiyetten enantat almak zorunda kalıyorum... E Anapolon alıcam eczanelerde yok, bulunmuyor. Anapolonu da mecbur underground bulucaz. Bolde lazım, eczanede 300mg rimo 1k ya geliyor, durum böyle giderse 954984 hafta only testo yapıcaz :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
gokalaf, 20 dakika önce yazdı:

Örnek olarak sustanon bana yaramıyor. 500 mg sustanon ile güç ve kilo kaybediyorum enantat'a göre. Mecburiyetten enantat almak zorunda kalıyorum... E Anapolon alıcam eczanelerde yok, bulunmuyor. Anapolonu da mecbur underground bulucaz. Bolde lazım, eczanede 300mg rimo 1k ya geliyor, durum böyle giderse 954984 hafta only testo yapıcaz :/

Tabletlere neden bu kadar değer veriyorsunuz anlamadım. Bana kalırsa büyüme döneminde getirisi götürüsünü tutmuyor gereksiz yere vücuduna yük bindiriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
agfitness, 21 dakika önce yazdı:

Para biriktirip almışken orijinal alıp huzurlu olmak mı? Yoksa sırf para az diye ne üdüğü belirsiz şeyleri vücuduna sokup enfeksiyon ve organ yetmezliği disfonksiyon ve hatta ölüme kadar giden risklerle Sağlığınla oynamak mı? 
Çoğunuz ileride ulan ucuz diye böyle yaptık ama bak böbrekten, damardan, karaciğerden vs olduk diye ah vahlanacaksınız. Ben değil lisanslı bir eğitmen olarak 2008den beri gelen tecrübem söylüyor bunları.

Anabolsüz kalır doğal devam ederim yine de orijinalden şaşmam. Koca hayatımda bir kere yarışmacı dostumun Oxygeni hem kendisi kullanıyor hem de kullandırıyor fayda alanlar epey diye övgüsünden denedim sadece onda da 1 enjeksiyonda bağışıklığın içine etti, ateşler ödemler sterilizasyon sıfır, çalışıyo mu çalışıyor ki kullanan var ama kime niyet kime kısmet. 
Afrikada garibanlar çamurlu su içiyor, bakınca o da su kardeşim. Ama bir berrak kaynak suyu değil işte bunu anlayacaksınız zamanla imzamı atarım.

Senin mesajına istinaden sadece sana değil hepinize diyorum bunu kimse kişisel almasın. Tercih kişinindir derim hep :)

Sağlıklı sporlar…

Sende haklısın hocam, oxygen ile olan tecrübenizi biliyorum ve başıma gelmesini istemem, bütün olasılıkları ihtimalleri ve bütün bu uyarılarınızı dikkate alıyorum, bu yüzden aylardır ilaç arayışı içindeyim,, forumda kullanıcı yorumlarını dikkate alıyorum, teşekkürler ilginiz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Sende haklısın hocam, oxygen ile olan tecrübenizi biliyorum ve başıma gelmesini istemem, bütün olasılıkları ihtimalleri ve bütün bu uyarılarınızı dikkate alıyorum, bu yüzden aylardır ilaç arayışı içindeyim,, forumda kullanıcı yorumlarını dikkate alıyorum, teşekkürler ilginiz için 

Napalım şimdi ustam :D androchem deneyip ölüm riski alalım mı :D. tr de zaten yolda yürürken bile ölebiliyoruz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 42 dakika önce yazdı:

O bir tık şehir efsanesi geliyor bana Jon Skaywalker bile 300 giriyor ama bizim adamlar 400 altı hiç girme daha iyi diyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
İngiliz Kemal, 7 dakika önce yazdı:

O bir tık şehir efsanesi geliyor bana Jon Skaywalker bile 300 giriyor ama bizim adamlar 400 altı hiç girme daha iyi diyor ?

200mg rimo ile verim alabileceğimi düşünsem. Direk girerim aslında... Daha önce anabolizan da kullanmadım, tek sıkıntım o kadar para verip verim alamamak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gokalaf, 28 dakika önce yazdı:

Napalım şimdi ustam :D androchem deneyip ölüm riski alalım mı :D. tr de zaten yolda yürürken bile ölebiliyoruz.

Ne bilym kankam bekleyelim biraz daha androchem bu aralar popiler oldu 1 ay a çıkar kokusu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Ne bilym kankam bekleyelim biraz daha androchem bu aralar popiler oldu 1 ay a çıkar kokusu 

Bro ben 200 rimo ile başlıyorum o zaman. 2. 3. Ayda belki boldeye geçerim bakarız duruma göre. 200 Rimo ile ne kadar etki alıcaz bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
STALOB, 3 saat önce yazdı:

daha önceden tl ile satıyodu şimdi dolara döndürmüş.

testo 26 dolar

bolde 29 dolar

tren 34 dolar

kısaca böyle

nasıl dolandırıcı görünülmez methodu bir çok satıcı buna döndü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
galicik, 1 dakika önce yazdı:

nasıl dolandırıcı görünülmez methodu bir çok satıcı buna döndü 

Satıcı F.K | Şuanda tr de popüler youtuberlarla takılan birisi, sahte ürün satar mı? Satabilir sadece zhpc ye güveniyorum onu almaya da bütçem yok androchem belki denenebilir. 300mg değilde 250de olsa okeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Bu foruma girerseniz bir sürü ilacım çalışıyor mu ? Enjeksiyon sonrası böyle oldu.4 aydır kilom ve görüntüm aynı gibi konuları görürsünüz. @rastlantisalabimle bu forumda tanıştık ikimizde epey bir zaman geçirdik burda.Bence dediklerimizi göz ardı etmemelisiniz.Benim de sahte ilaçlardan çok canım yandı.Eve kendimi zor attım,ateşten,ödemden yürüyemedim.İstediği kadar dolu olsun bunları yaşadıktan sonra nasıl idman atıp büyeyeceğiz :( 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.